Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sade sati


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
537 komentarjev na to temo

#426 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 21. januar 2008, 23:18

Hojla Lunca in Cveka, kdaj pa sem jaz imela SS ? :inocent: ... zdaj menda nisem v njem ...

1.11.1971, 9.30, MS

bodite obsijani s sonckom

Mojca

#427 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. januar 2008, 10:48

midve mama podobno postavitev hiš..s tem, da maš ti luno v ovnu....saturn pa je v devici
tak da se tvoj sade sati začne, ko bo saturn v ribih..cirka čez 15 let.....
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#428 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. januar 2008, 07:16

[quote name='Tipka' date='21. Jan 2008, 23:19' post='936295']
Hojla Lunca in Cveka, kdaj pa sem jaz imela SS ? :inocent: ... zdaj menda nisem v njem ...

1.11.1971, 9.30, MS

:palec: Hvala za sonce, tvoj sade sati pa je še daleč in sicer od maja 2024. xDDx

#429 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. januar 2008, 16:49

Hojla Lunca in Cveka, kdaj pa sem jaz imela SS ? :inocent: ... zdaj menda nisem v njem ...

1.11.1971, 9.30, MS

bodite obsijani s sonckom

Mojca


Hvala za sonce in seveda naj se njegovi žarki dotaknejo tudi tebe. Kar se SS tiče sedaj že veš, da boš takrat že zelo stara xDDx , modrejša, s tem pa tudi zrelejša, tako,da boš znala njegove vplive pravilno sprejeti in predelati. Saturn zna bit hud gospod x:Dx

:flower:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#430 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 24. januar 2008, 20:36

Hvala za sonce in seveda naj se njegovi žarki dotaknejo tudi tebe. Kar se SS tiče sedaj že veš, da boš takrat že zelo stara xDDx , modrejša, s tem pa tudi zrelejša, tako,da boš znala njegove vplive pravilno sprejeti in predelati. Saturn zna bit hud gospod x:Dx

:flower:


Cveka :palec: , zelo stara bom pri 116. letih x:Dx ... tja do 150 let mam plane, pol pa bomo se vidli x:px ...
ej, kdaj pa sem mela prejsnji SS ? mogoce lahko napisem kaksno cvetko,kaj se mi je takrat godilo :inocent:
kdaj pa ma moj :2src: SS ? da ga ne bom prevec sekirala x:Dx , 20.3.1969 ob 10.35 am, MS

Mojca

#431 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. januar 2008, 21:56

kdaj pa ma moj :2src: SS ? da ga ne bom prevec sekirala x:Dx , 20.3.1969 ob 10.35 am, MS

Mojca


Tudi tvoj dragi bo pričel uživati energije SS na stara leta xDDx . Tako kot ti. Hudo! xDDx
Oba imata Luno v Ovnu, razlika v stopinjah je majhna. Tvoja Luna se nahaja na 16. st.Ovna, njegova pa 26. st.Ovna.
Bosta znala pomagati drug drugemu ko pride Saturnov čas . Ker pa ima tvoj dragi že v natalu konjunkcijo Saturn/Luna, bi si upala trditi, da energije Saturna, ko objame Luno, že pozna.
Srečno!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#432 rozika

rozika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 28. januar 2008, 17:23

Bi še jaz piskrček pristavila. Kdaj je moj Sade Sati ? Po mojem občutku ga podoživljam ravno sedaj . Se motim<?

3.4.1976 ob 19:06 Ljubljana

Hvala

:palec:

#433 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. januar 2008, 13:39

Bi še jaz piskrček pristavila. Kdaj je moj Sade Sati ? Po mojem občutku ga podoživljam ravno sedaj . Se motim<?

3.4.1976 ob 19:06 Ljubljana

Hvala

:palec:


Obdobje sade satija je nastopilo leta 98 in tako se je končalo okrog leta 2005/2006. Takrat si imela tudi tranzit saturna čez natalno pozicijo saturna, zato je bilo istočasno preverjanje saturna predvsem na področju višje filozofije, študija. Mogoče si v tem času precej pridno delala prav na tem področju, verjetno se v malo težjem obdobju človek precej bolj poglobi in zato napreduje na duhovnem področju. Dve leti zatem je bilo precej več truda na področju službe, kariere, sedaj pa verjetno čutiš pritisk na področju planov in blokade v prijateljstvu. Saturn je jeseni orenk ohladil tvoja čustva, mogoče je bil lahko manjši poseg, mogoče so bile določene težave v zvezi z ženskami osebami (mama).

#434 rozika

rozika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 29. januar 2008, 21:20

Ja res sem imela obdobje, ki nažalost še traja, težkih odnosov s taščo. Ta saturn se je res "spravil" name. Res je da ga čutim od leta 98. Na več področjih. Res sem se leta 2003 bolj podala na pot raziskovanja duhovnosti in zorenja svoje osebnosti. Ni mi lahko.

Kdaj lahko pričakujem vsaj malo zatišja v svojem življenju ? ( Malo počitka med življenjskimi popadki.) x:o)x

hvala

#435 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. januar 2008, 13:16

[quote name='rozika' date='29. Jan 2008, 21:21' post='938970']
Ja res sem imela obdobje, ki nažalost še traja, težkih odnosov s taščo. Ta saturn se je res "spravil" name. Res je da ga čutim od leta 98. Na več področjih. Res sem se leta 2003 bolj podala na pot raziskovanja duhovnosti in zorenja svoje osebnosti. Ni mi lahko.

Kdaj lahko pričakujem vsaj malo zatišja v svojem življenju ? ( Malo počitka med življenjskimi popadki.) x:o)x

Ja žal tranzit saturna po tvoji 11 hiši (plani) to je 4 hiša (mama) od tvojega partnerja še nekaj časa vpliva na bolj zatežene odnose s taščo. Jupiter v domu v lepem aspektu z venero je žal šele decembra tega leta. Jupiter v trigonu na luno, ti decembra lahko prinese veselje do materinstva, boljši odnos z ženskami osebami, mogoče pa je vmes tudi ta oseba?
Tranzit neptuna prav v domu precej vpliva na zamegljene odnose (podtikanja, laži).

#436 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. februar 2008, 14:10

za tiste, ki se bojite Saturna. Njegova mandala je tu. Meditirajte nanjo!
Nalepite jo nekam, kjer boste z njo v vsakdanjem stiku. Pomaga pri navezovanje stikov z njegovo energijo.
,
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#437 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 29. februar 2008, 14:13

včeraj sem videla Plutonovo mandalo, ki si jo dala, Čveka, pa me je oblila lepa energija ... tale Saturnova me je kar zafriznila za moment .. :eek:
kje si jih pa dobila?

#438 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. februar 2008, 18:26

kje sem dobila mandale naj ostane skrivnost
Verjetno te je bolj strah Saturnovih kot Plutonovih energij, zato ti je bil Pluton prijetnejši. V primeru, da živiš obdobje Sade Satija oz., da imaš
opravke (tranzite, progresije) s Saturnom nič čudnega, da te je, na začetku, zmrazilo. Kasneje se navadiš. Se pravi, da sprejmeš tudi njegove
energije.
Mandala je krasna.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#439 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. februar 2008, 18:43

Naj dodam, da je z mandalami delal C.G.Jung in jim pripisujejo precejšen učinek, pozitiven, na človeško psiho.

Morda še kakšen uporaben nasvet: iz mandal lahko narediš podstavek za kavo, kozarce itd... vendar bodo koristnejše v primeru, da se jim prepustiš.
V bistvu mandale provocirajo kreativno aktivnost, nezavednega.
Ja, vidiš Mystica,energije Saturna poznaš, zato te mandala ne straši ali kaj podobnega.
Bom probala, počasi, z ozirom na teme, nalepiti mandale vseh planetov. Sončeva je prekrasna.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#440 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 29. februar 2008, 18:49

kje sem dobila mandale naj ostane skrivnost
Verjetno te je bolj strah Saturnovih kot Plutonovih energij, zato ti je bil Pluton prijetnejši. V primeru, da živiš obdobje Sade Satija oz., da imaš
opravke (tranzite, progresije) s Saturnom nič čudnega, da te je, na začetku, zmrazilo. Kasneje se navadiš. Se pravi, da sprejmeš tudi njegove
energije.
Mandala je krasna.

LP

ne ravno tako ... natalno imam Luno kv. Saturn, pa v zadnjem obdobju me tudi preizkuša s konjunkcijami in kvadrati na osebne planete in važne točke ... pa še v sade satiju sem ... Saturna se ne bojim. rojstno je itak v 11. hiši, torej je bil v zgodnjme otroštvu v 12. hiši, čez ASC ... tudi točko duha imam v Kozorogu ... x:)x
Pluton mi pa ni prijeten oz. ne more še reči nič kaj, vsaj trenutno ne. :inocent:zdaj mi dela tranzitni kvadrat na natalni Merkur ... pa bomo pol videli ...
no, mrazi me pa tako nekako konstantno ... ko se pač sama ne odločim živeti tistih fajnih Jupitrovih aspektov ...

mandale imajo res energijo. x:)x

#441 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. februar 2008, 19:34

Uf zelo močno ... ampak ne v negativnem smilsu, sploh ne znam opisati pravzaprav ... :eek:



verjetno ti njegove energije, trenutno, niso ravno pisane na kožo . :o|o:
Najbolje, da mandalo večkrat pogledaš,saj bo nezavedno iz nje ' potegnilo' delček, katerega potrebuje za aktiviranje nekega stanja.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#442 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. marec 2008, 08:14

Neptun :palec:


znimivo, ka s e ti dve mandali razlikujeta...
saturnova lepa, močna ostra in hkrati pomirjujoča...češ vse bo ok, če delaš na sebi :vio:
neptunova pa čisto sanjska.....men je čisto :2src: hkrati pa se zavedam, da ima pridih temačnosti

še imaš mandale ostalih planetov :inocent: me prav zanima, kake so oz kaki občutki so ob njih :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#443 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. marec 2008, 10:37

ne tolk negativno..bol kot, da lahka padeš v kako past.... :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#444 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. marec 2008, 11:08

in če ga podcenjuješ, kaj hitro not padeš..še predn se zaveš


vesela sem za tebe....mene jebe saturn tak da sem en dan ok..pol pa en teden depre....gore dole...sam se ne damo, ne ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#445 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. marec 2008, 15:31

kr čutim, kak sije :2src:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#446 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 1. marec 2008, 21:12

Hej, ČVEKA, imaš kako mandalico tudi zame primerno?

LP
sleepwalking past hope

#447 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 2. marec 2008, 00:20

Neptun :palec:



vsec mi je tale neptun...jaz ga razumem kot vladarja carobnosti/magicnosti in istocasno iluzij...ce znas med tema dvema nevarno bliznjima pojmoma plavat je vse v redu x;)x
kar pomeni, da si dovolj na tleh..kar spet pomeni, da ne plavas kaj dosti x:o)x

komaj cakam na mars...mene zdaj mars nekaj preganja...pridna moram bit, da sploh karkoli naredim, kar navadno z levo roko :vragec:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#448 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 2. marec 2008, 11:20

men pa tale luna ni všeč..taka temačna :ermm:
kr vabi na svoj temno stran w:Iw
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#449 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 2. marec 2008, 11:25

... kot Mystica! x:Dx x:o)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#450 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 2. marec 2008, 11:36

bom šla po vrsti xDDx

Mandala Meseca oz. Lune :palec:
Škoda, da so tako micene :sori:

Lepa, a je zameee? :)

Kaj predstavlja tale mandala? Kaj, ko meditiram, si jo vizualiziram, al kako?
sleepwalking past hope




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0