Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sade sati


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
537 komentarjev na to temo

#26 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. marec 2004, 10:59

:palec: x:o)x x:o)x Super bojka si to razložila. :palec: :palec:

#27 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. avgust 2004, 05:56

:eek: 7 let tole traja :eek: sem vedela, da bi blo bolje nekaj let prespat xrolleyesx x;)x

#28 beba

beba
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 173

Objavljeno: 18. avgust 2004, 08:17

A lahko kdo men zračuna sadesati? K se mi zdi, da sem not padla...

Rojsni podatki: 19.11.1970, 01.20, Brežice.

Večno hvaležna!

Beba. x:Xx x:Ix :inocent:

#29 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 18. avgust 2004, 09:12

Beba, tvoj sade sati je ze nastopil ... x:)x
Dum spiro, spero.

#30 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. avgust 2004, 09:22

mislim, da bi bebi prišel prav tud podatek od kdaj do kdaj bo trajal :inocent: x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#31 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 18. avgust 2004, 09:35

Zacel se je nekje ob vstopu Saturna v Raka in bo trajal nekje do takrat, ko bo Saturn zapustil Devico. Skratka 7 let.
Dum spiro, spero.

#32 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 18. avgust 2004, 11:17

Ja, pa sej je čist enostavno in zabavno to računat... Pred kratkim tud sama prebrala to knjigo, ... Je kar fajn x^x

Če si v obdobju sade sati, pa misliš kolk ti je hudo.... se samo spomni, kaj vse in koliko je pretrpel tisti kralj v knjigi, pa ti bo takoj lažje x:o)x

Sama romam proti koncu sade sati... še dobro leto ga imam... Pol bi blo pa fajn, da bi se tile planeti mal umirili za neki časa,... vsaj do saturnovega povratka x:Dx :vragec: :8):

#33 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. avgust 2004, 11:31

jaz sem tud že krepko v njem... Oona hvala za včerajšnji pogovor x:Xx mislim, da mi je sedaj mlo več jasno... upam, da bo kmalu čez nekaj let mimo

#34 beba

beba
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 173

Objavljeno: 18. avgust 2004, 20:04

Zacel se je nekje ob vstopu Saturna v Raka in bo trajal nekje do takrat, ko bo Saturn zapustil Devico. Skratka 7 let.

To je pa že višja matematika - ups - astrologija zame. Bom kar počakala, da mine... Najkasneje čez 7 let mora, ne? Sem pa nekje slišala, da je fino vedet, kje se moraš paziti...

Lp, Beba. :8): x:)x x;)x

#35 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 18. avgust 2004, 20:13

Oona hvala za včerajšnji pogovor x:Xx mislim, da mi je sedaj mlo več jasno... upam, da bo kmalu čez nekaj let mimo

Vsi bomo dosegli svoj cilj ! x:)x

:palec: :palec: :palec:
Dum spiro, spero.

#36 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. avgust 2004, 05:40

Čez 7 let vse prav pride, a ni to en pregovor x;)x no pri meni se tale obodbje konča konec 2007, začetek 2008, je prav ne, lepo počasi, step by step
samo je pa zanimivo mal za nazaj razmišljat... kaj vse se mi je v teh 4 letih naredilo in koliko sem se naučila, koliko lekcij dala skoz...sej ni rečeno, da je vsega kri Saturn, ampak včasih je zanimivo mal svoj lajf prečekirat...

#37 beba

beba
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 173

Objavljeno: 19. avgust 2004, 20:06

Sedaj sem se pa podučila!

Kot mi je Oona pravilno zračunala, imam natalno luno v Levu. Pojasnila mi je tudi, da se mi je začel Sadesati z vstopom Saturna v Raka in da se bo končal, ko bo izstopil iz Device. Zgrozila sem se! Še celih 5 let preizkušenj (ker so se mi letos dogajale res hude stvari, sem se kar ustrašila).

Potem se pa prebrala Veličastni Saturn in ugotovila, da se mi natalna luna premakne za eno znamenje nazaj, ker jo imam na 4°, kar je manj kot ajanamša iz leta 1970. Jupi! Potem pa ugotovim, da se tudi saturnovi vstopi premaknejo v sideralnem zodiaku... Pa sem na istem! Še 5 let!

Sicer sem se letos tudi veliko naučila. Če bo šlo tako še 5 let, bom na koncu še modrec! Mogoče pa ne bo tako hudo...

Lp vsem, Beba. x8Dx x:)x

#38 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. avgust 2004, 20:54

Zgrozila sem se! Še celih 5 let preizkušenj (ker so se mi letos dogajale res hude stvari, sem se kar ustrašila).

Ampak boš videla, kako močna boš postala po tem obdobju x;)x :palec:

#39 beba

beba
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 173

Objavljeno: 20. avgust 2004, 07:32

Zgrozila sem se! Še celih 5 let preizkušenj (ker so se mi letos dogajale res hude stvari, sem se kar ustrašila).

Ampak boš videla, kako močna boš postala po tem obdobju x;)x :palec:

Tnx! x:)x x:)x x:)x

#40 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. avgust 2004, 09:12

Beba, drži se :palec:

#41 beba

beba
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 173

Objavljeno: 20. avgust 2004, 09:21

Beba, drži se :palec:

x;)x x:)x Pa kontra tud! :palec:

#42 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. avgust 2004, 12:10

... bova preživeli tole, boš videla :palec: . Samo kako si si pa ti tole izračunala,ker men tole poteče ko bo Saturn zapustil leva, baje.... in to naj bi bilo tam okrog leta 2008 (kolk se to daleč sliši) :o|o: in potem bom gore premikala... po 7 letih vse prav pride x:Dx

#43 beba

beba
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 173

Objavljeno: 20. avgust 2004, 14:06

... bova preživeli tole, boš videla :palec: . Samo kako si si pa ti tole izračunala,ker men tole poteče ko bo Saturn zapustil leva, baje.... in to naj bi bilo tam okrog leta 2008 (kolk se to daleč sliši) :o|o: in potem bom gore premikala... po 7 letih vse prav pride x:Dx

Mislim, da ne 2008 ampak 2007. Po sideralnem horoskopu v juliju, po našem pa ene dva meseca kasneje. Naj še kdo od večjih poznavalcev pove, če imam prav - da pomagamo Seleni, prosim.

x:Ix x:Ix x:Ix

Lp, Beba.

#44 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. avgust 2004, 14:17

ja imaš prav... 5.9.2007 bom že zunaj tegale... 2007 - no kaj čem x:Dx samo res, kje so zanke xrolleyesx x:Dx

#45 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. avgust 2004, 22:26

? Sem pa nekje slišala, da je fino vedet, kje se moraš paziti...

L


ojla,
da se malo vmešam in te,morda,potolažim.

Sem šla,v zvezi s temo o sadesatiju in nekom,ki je rojen v istem letu kot ti ,pogledat tvojo karto .Zanimalo me je kje imaš Luno.Ob tem sem ugotovila da z zdravjem ,ne bi smela imeti posebnih težav.Lep aspekt(trigon) med Soncem in Luno to potrjuje.

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#46 beba

beba
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 173

Objavljeno: 23. avgust 2004, 09:22

? Sem pa nekje slišala, da je fino vedet, kje se moraš paziti...

L


ojla,
da se malo vmešam in te,morda,potolažim.

Sem šla,v zvezi s temo o sadesatiju in nekom,ki je rojen v istem letu kot ti ,pogledat tvojo karto .Zanimalo me je kje imaš Luno.Ob tem sem ugotovila da z zdravjem ,ne bi smela imeti posebnih težav.Lep aspekt(trigon) med Soncem in Luno to potrjuje.

Lep pozdrav

x:)x x:)x x:)x
Hvala za trud! Tole z zdravjem je dobra novica! Si izvedela še kaj bolj zaskrbljujočega, pa mi zamolčala? :eek: Najbrž ne. Hvala še enkrat in lep pozdrav!

x:Dx x:Dx

#47 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. avgust 2004, 21:52

? Sem pa nekje slišala, da je fino vedet, kje se moraš paziti...

L


ojla,
da se malo vmešam in te,morda,potolažim.

Sem šla,v zvezi s temo o sadesatiju in nekom,ki je rojen v istem letu kot ti ,pogledat tvojo karto .Zanimalo me je kje imaš Luno.Ob tem sem ugotovila da z zdravjem ,ne bi smela imeti posebnih težav.Lep aspekt(trigon) med Soncem in Luno to potrjuje.

Lep pozdrav

x:)x x:)x x:)x
Hvala za trud! Tole z zdravjem je dobra novica! Si izvedela še kaj bolj zaskrbljujočega, pa mi zamolčala? :eek: Najbrž ne. Hvala še enkrat in lep pozdrav!

x:Dx x:Dx


ne ne...sem pogledala na blitz za Luno pa mimogrede opazla še Sonce :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#48 beba

beba
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 173

Objavljeno: 30. avgust 2004, 08:46

;) B) :D

#49 Studentka

Studentka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 2. september 2004, 11:56

Hojla!
Jst se sele zadne case zanimam za astrologijo, mam namen si sposodit ksno knjigo o tem...ampak to, kaj je sade sati, sem ze uspela osvojit, ampak nimam pojma, kako se izracuna, kdaj nastopi :C: . A bi mogoce to kdo izracunov zame pa mi napisov?
Rojena 28. 4. 1982, 10. 25 v Kranju.
Hvala!

#50 beba

beba
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 173

Objavljeno: 2. september 2004, 12:21

Hojla!
Jst se sele zadne case zanimam za astrologijo, mam namen si sposodit ksno knjigo o tem...ampak to, kaj je sade sati, sem ze uspela osvojit, ampak nimam pojma, kako se izracuna, kdaj nastopi  :C: . A bi mogoce to kdo izracunov zame pa mi napisov?
Rojena 28. 4. 1982, 10. 25 v Kranju.
Hvala!

Hoj,

če se ravnam po navodilih A.P.Kezele-ja, iz knjige Veličastni Saturn, se ti je sade sati začel 6.6.2000 in bo trajal do 16.7.2007.

Pa lepo učenje ti želim! :palec:

Beba. x8Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0