Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sade sati


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
537 komentarjev na to temo

#501 filip

filip
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 8. december 2009, 15:02

Sem bolj nov na tem forumu, pa upam, da ni kaj narobe, ker sem odprl novo temo.

Zanima me analiza moje natalne karte, pa sem se mal pozanimal okol zahodne astrologije in djotiša. Zdej sem pa v veliki dilemi.

Videl sem, da se sploh ne ujemata po znamenjih. Za 5. januar 1985 (takrt sem rojen) mi je djotiš karta pokazala, da sem rojen v Kozorogu, Sonce mam v Srelcu, Venero in Marsa pa v Vodnarju. Zahod.astro karta pa mi kaže, da mam Sonce u Kozorogu, Marsa in Venero pa u Ribah. Kaj je zdej to? Saj ne moreta bit za isti kraj Mars in Venera istočasno v Vodnarju in v Ribah, Sonce pa u Strelcu in kozorogu, a ne?!

Mal sem poklikal in našu tole stran www.ccdimages.com/planets.aspx, kjer dobiš astronomski položaj planetov po ozvezdjih. Za 5.januar 1985 kaže, da sta bla na primer Mars in Venera oba v Vodnarju in ne v Ribah. Torej tko, kot kaže pri Djotišu, ne pa tko, kot je v zahodni astr. Kaj zdej to pomeni? Kako lahko zah.astro meni razlaga, da mam Marsa in Venero v Ribah, če pa ta dva takrat sploh nista bla v Ribah, ampak v Vodnarju, tko kot to kaže karta po Djotišu. Kdo mi lahko to razloži? A to pomen, da ma prav Djotiš , na pa zah.astro. Če ma prav tud zah.astro, kako lahko deluje, če pa sploh ni usklajena s tem, kakršna je lega planetov v resnici na nebu.


#502 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 8. december 2009, 17:23

Sem bolj nov na tem forumu, pa upam, da ni kaj narobe, ker sem odprl novo temo.

Zanima me analiza moje natalne karte, pa sem se mal pozanimal okol zahodne astrologije in djotiša. Zdej sem pa v veliki dilemi.

Videl sem, da se sploh ne ujemata po znamenjih. Za 5. januar 1985 (takrt sem rojen) mi je djotiš karta pokazala, da sem rojen v Kozorogu, Sonce mam v Srelcu, Venero in Marsa pa v Vodnarju. Zahod.astro karta pa mi kaže, da mam Sonce u Kozorogu, Marsa in Venero pa u Ribah. Kaj je zdej to? Saj ne moreta bit za isti kraj Mars in Venera istočasno v Vodnarju in v Ribah, Sonce pa u Strelcu in kozorogu, a ne?!

Mal sem poklikal in našu tole stran www.ccdimages.com/planets.aspx, kjer dobiš astronomski položaj planetov po ozvezdjih. Za 5.januar 1985 kaže, da sta bla na primer Mars in Venera oba v Vodnarju in ne v Ribah. Torej tko, kot kaže pri Djotišu, ne pa tko, kot je v zahodni astr. Kaj zdej to pomeni? Kako lahko zah.astro meni razlaga, da mam Marsa in Venero v Ribah, če pa ta dva takrat sploh nista bla v Ribah, ampak v Vodnarju, tko kot to kaže karta po Djotišu. Kdo mi lahko to razloži? A to pomen, da ma prav Djotiš , na pa zah.astro. Če ma prav tud zah.astro, kako lahko deluje, če pa sploh ni usklajena s tem, kakršna je lega planetov v resnici na nebu.


Malč zbrke v tvojih vprašanjih in ugotovitvah......

nism poznavalec djotiša, a to vem, da ti djotiš ne kaže, da bi mel Sonček v strelcu. Mogoče maš ascendenta v strelcu, zato si vse skupi malčk pomešal, ker si po djotišu rojen v tistem znamenju, v katerem maš ascendenta. A tut v djotišu, je za ta datum in Slovenijo Sonček še dalje veselo v kozlu, Mars pa Venera v ribicah.

Tebi kaže različno lahko v primeru, če si navedel različna kraja rojstva v zahodnem astrološkem programu pa v vedskem.

Enako je s web stranjo, ki jo navajaš. Če pozorno pogledaš, je tam kraj fiksen - Tucson, ki pa je od Ljubljane, Slovenije, tolk oddaljen, da oni tam vidjo Marsa pa Venero res v vodnarju.

Tko da ko te stvari gledaš, moraš bit pozoren na datum, kraj in čas rojstva.

#503 filip

filip
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 9. december 2009, 09:14

Malč zbrke v tvojih vprašanjih in ugotovitvah......

nism poznavalec djotiša, a to vem, da ti djotiš ne kaže, da bi mel Sonček v strelcu. Mogoče maš ascendenta v strelcu, zato si vse skupi malčk pomešal, ker si po djotišu rojen v tistem znamenju, v katerem maš ascendenta. A tut v djotišu, je za ta datum in Slovenijo Sonček še dalje veselo v kozlu, Mars pa Venera v ribicah.

Tebi kaže različno lahko v primeru, če si navedel različna kraja rojstva v zahodnem astrološkem programu pa v vedskem.

Enako je s web stranjo, ki jo navajaš. Če pozorno pogledaš, je tam kraj fiksen - Tucson, ki pa je od Ljubljane, Slovenije, tolk oddaljen, da oni tam vidjo Marsa pa Venero res v vodnarju.

Tko da ko te stvari gledaš, moraš bit pozoren na datum, kraj in čas rojstva.


Ja, pa ni čist tko, Kokotec, veš.
Sem še enkrat pogledu djotiš karto, če sem res kaj pobrku (bi blo čist možno) x;)x , pa nisem , veš. Tam lepo piše, da je moj ascendent v KOzorogu, Sonce pa v Strelcu. Itak pa, kolkr vem, Ascendent pomen znamenje, ki je na vzhodu , ko se ti rodiš? Zakaj pol ne bi mogu met Sonca u Strelcu, Ascendenta pa v Kozorogu?
Pa tud Mars pa Venera sta čist lepo u Vodnarju, ne pa u ribah.

Kraj rojstva sem, brez skrbi, povedal enak. Na linku, k sem ga dal za astronomijo, pa lohk sam spremeniš kraj, za kterga te zanima. Tko da sem jaz vnesu koordinate za Ljubljano, in mi je računal za Ljubljano, ne za Tuscon.

Evo, če n verjameš, lahk probaš sam. Men je djotiš karto nardila ena na www.indijska-astrologija.com Tam dobiš zastonj sade sati, pa sem jo prosu , če mi še karto sam izriše, pa mi jo je. probej še ti, mogoč ti bo, pa boš lohk sam primerjal s tvojo zahodno, če jo maš.

mene še zmer zanima, kako lahko deluje zahodna stro., če pa planeti niso tam, kjer prav da so.

#504 filip

filip
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 9. december 2009, 09:29

:8):
tole sem enkrat prebrala .... z Maat foruma ..daljnega leta .... x;)x , kdo pa je to napisal pa ne vem... x:)x

1.
Začnimo z zodiakom. Obstajata dva zodiaka. Siderični in Tropski. Astrologija Džjotiš temelji na sideričnem zodiaku, zahodna astrologija pa na tropskem. Kaj to pomeni? Vsi vemo, da so na nebu so zvezde, ki tvorijo različne konstalacije Zodiaka, kot so Devica, Lev, itd. Džjotiš temelji na dejanskih zvezdnih konstalacijah in položajih planetov, takšnih, kot jih vidimo na nebu. Zahodna astrologija pa upošteva navidezni zodiak, takšen, kakršen je bil pred približno 2000 leti.

Med sistemoma prihaja do realnega zamika položajev planetov za približno 23.5 stopinj, kar je vse prej kot zanemarljivo. Razlika se približno vsakih 72 let poveča za 1 stopinjo. V praksi to pomeni, da obstaja 75% možnosti, da bo ob preračunu vašega horosokopa iz zahodnega sistema v Jyotish, planet v drugem znamenju. Planetov je 9.

Primer: če ste rojeni recimo 5. Maja in mislite, da ste po horoskopu Bik (Popularen izraz "po horoskopu" se nanaša na pozicijo Sonca v trenutku rojstva, kar nikakor ni najpomembnejši dejavnik v natalni karti). Dejansko je bilo Sonce takrat v resnici v ozvezdju Oven, kar je velika razlika. Pozicija planeta v drugem znamenju spremeni interpretacijo pomena. Pomen, ki ga v tem primeru predstavlja Sonce, je tako povsem drugačen. Enako velja tudi za položaje drugih planetov.


No, pol nisem jest pobrku.... x;)x

Sam to je men res čuden...kaj zdej to pomen ...kako ma lohk en človk dve različni karti...sej je ja razlika, a sta recmo Mars pa Venera u Vodnarju (djotiš) , al pa če sta u Ribah(zah.astro.) , a ne? Ne nebu sta bla pa res u Vodnarju!!

#505 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 9. december 2009, 12:49

Ja, pa ni čist tko, Kokotec, veš.

mene še zmer zanima, kako lahko deluje zahodna stro., če pa planeti niso tam, kjer prav da so.


Eh...draga Filipa, čist spregledal, da delaš malčk reklamčke...............

Tk da ja, Djotiš rules, sonček je v strelkotu v bistvu od 18 decembra pa vse tja do 18 januarja, razen že znanih znamenj mava za škorpjoti tut Ophiuchusa, od 30 novembra do 17 decembra, k ga djtotiš po nemarnem žal ne upošteva, pa tko........vse to zaradi zemljine inklinacije - precesije......

Fajn bodi

#506 filip

filip
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 11. december 2009, 11:11

Tk da ja, Djotiš rules, sonček je v strelkotu v bistvu od 18 decembra pa vse tja do 18 januarja, razen že znanih znamenj mava za škorpjoti tut Ophiuchusa, od 30 novembra do 17 decembra, k ga djtotiš po nemarnem žal ne upošteva, pa tko........vse to zaradi zemljine inklinacije - precesije......

Fajn bodi


Djotiš rules? Hm? A veš, da si jest mislm, da morajo bit vse astrologije ok. Pa veš zakaj? Ker jih ljudje že po tisoče let uporablajo - kr pomen, da dajejo rezultate. Če jih ne bi dajale, jih po mojem ne bi blo več.
Vseen mi pa tole s planeti na nebu in zahodno astro. pa ni jasn. Kr se mi zdi, da vas je tuki najbrž precej , k se na to dobr spoznate, pa bi blo fino, če mi to kdo razloži - tko nevtralno, bi blo fajn.

#507 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 11. december 2009, 13:32

Tk da ja, Djotiš rules,



kokr za kerga.....sem bila pri senki(top v sloveniji) pa je čisto vse sfalila xnckrivx
mogoče zato, ker djotiš ne uporablja težkih planetov, kot so uran, neptun in pluton
moja karta je pa itak zarad strica neptuna in urana mal posebna oz čudna x:o)x :2src: x^x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#508 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 11. december 2009, 15:49

Djotiš rules? Hm? A veš, da si jest mislm, da morajo bit vse astrologije ok. Pa veš zakaj? Ker jih ljudje že po tisoče let uporablajo - kr pomen, da dajejo rezultate. Če jih ne bi dajale, jih po mojem ne bi blo več.
Vseen mi pa tole s planeti na nebu in zahodno astro. pa ni jasn. Kr se mi zdi, da vas je tuki najbrž precej , k se na to dobr spoznate, pa bi blo fino, če mi to kdo razloži - tko nevtralno, bi blo fajn.


Ojla,

ja, maš prou, tut jaz nekako tako razmišljam. In si tut jaz zastavljam podobna vprašanja. Pa še pizajzlast sm malčk, pol veš kaki stresi morjo bit. x:Dx
Ko sm spoznal astrosceno, so mi rekli, da je to zlo eksaktna veda, da morajo bit podatki v nulo natančni pa tko....o, fino, sm si reku, lih za mene. x:)x Sam kaj, k sm tut jaz spoznal kasneje vso to " natančnost " in spedenanost. Pa sm mislu, da sm odkril končno en tak mičken perpetum mobile. Pa žal ni, daleč od tega, da bi to bil. Tk da sm moral korenito spremenit mišljenje, se prilagodit bi rekli, stanju takmu kot je. xrolleyesx
Najbrž ga ni nekega pametnega odgovora, zakaj kljub vsemu astrologija deluje, zakaj velja razlaga za Marsa v ribah, kljub temu, da je astronomsko gledano takrat v bistvu v vodnarju.

Ko so pred davnimi tisoči leti čloučki na meni zlo misteriozni način ( misteriozni zato, ker mam sam doma profi teleskop - refraktor, pa gledam včasih malčk une svetleče pikice tam gor, pa meglice, pa galaksije, pa razna ozvezdja in mi nč ni jasno, oni takrat pa brez vsega kar bumf, evo, Mars je pa v ribicah.....???? ) nekako določli, da je trenutno Mars v ribicah, so mu nekako določli tut lastnosti, pa z njegovim vplivom povezali tut neke dogodke, dejanja nas ljudi. In pol, ko so meli še koledar, so še časovno to ovrednotli, da je pač Marsič v ribicah od takrat pa do takrat. Pol se s tem niso več kaj dost ukvarjali, so pa tistmu Marsiču ki je bil v določenem obdobju kao v ribicah, pripisovali vedno nove in nove ugotovitve. Tut še pol, ko Marsič niti ni bil več lih v ribicah, so ga pač na določene datume še vedno smatrali da v ribicah je in izpopolnjevali kaj vse tam počne.

Tk da lahko rečemo, da so poanta tu izkušnje in ugotovitve vsega folkca, k se je s planetki tisočletja ukvarjal in za določena obdobja pač pogruntal kake vse vplive ma kak planetek na določene dogodke. Same postavitve planetkov pa so tu bl namišljene, navidezne, prbljižne. Nekako tako kot severni in južni vozu. K sta le navidezna, niti ju v bistvu v resnici ni, pa nam ful dosti lahko povesta o karmi,..... darmi in kaj jaz vem še čemu, o ujemanju dveh, o karmičnem srečanju, o usodi, k dva prpelje skupi. Pa ju v bistvu res ni, nikjer, al pa ju moj refraktro namerno ignorira. :inocent:

Tk da viš, sva že dva, k jima ni jasno in žal mi je, da ti odgovora ne morem dat, vem pa, da če se potrudiš in iščeš na ta pravem mestu, ti chart ful tega lahko pove, pa čeprav je vse premaknjeno nekam v tri krasne.....

Ah......... :eek:

#509 filip

filip
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 16. december 2009, 18:31

Ojla,

Tk da lahko rečemo, da so poanta tu izkušnje in ugotovitve vsega folkca, k se je s planetki tisočletja ukvarjal in za določena obdobja pač pogruntal kake vse vplive ma kak planetek na določene dogodke. Same postavitve planetkov pa so tu bl namišljene, navidezne, prbljižne. Nekako tako kot severni in južni vozu. K sta le navidezna, niti ju v bistvu v resnici ni, pa nam ful dosti lahko povesta o karmi,..... darmi in kaj jaz vem še čemu, o ujemanju dveh, o karmičnem srečanju, o usodi, k dva prpelje skupi. Pa ju v bistvu res ni, nikjer, al pa ju moj refraktro namerno ignorira. :inocent:


Super si tole napisu. Tud men se zdi, da bi bla to edin možna razlaga.
Lepo je blo mal poklepetat s tabo... še drugič x;)x

#510 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 17. december 2009, 09:19

Super si tole napisu. Tud men se zdi, da bi bla to edin možna razlaga.
Lepo je blo mal poklepetat s tabo... še drugič x;)x


oki se slišmo.......

Prijetne praznike.

#511 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 23. december 2009, 10:08

jeba. vzamem vse nazaj, kar sem se hvalila, da me saturn obšel. nema :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#512 majat

majat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 9. januar 2010, 23:40

Uf, če je ta izračun pravilen... ga mam še do 2014. Pravzaprav skor do 2015. Not very nice.



Men pa izračun ne dela :sori:

To temo je popravil/a majat: 9. januar 2010, 23:42

Sem kar sem. In nihče ne more me spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej,
obložena z prtljago poguma in težav, ki mi stojijo na poti.
In se ne ustavljam, kajti moj kočijaž je pogum
in vodnica priložnost!

EDINA ZANESLJIVA NAPOVED ZA PRIHODNOST JE TA, DA NAS BO PRESENETILA!

#513 majat

majat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 11. januar 2010, 17:28

Imam izračun: leta 2014 bom vstopila v svoje drugo sade sati obdobje, ki bo trajalo do leta 2023 :cry:
Madonca - 9let!?!

Svetujejo mi, naj se nanj pravilno pripravim :?:

Že vem!! Prespala bom ta leta, ha, ha, ha,... :sleeping:
Sem kar sem. In nihče ne more me spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej,
obložena z prtljago poguma in težav, ki mi stojijo na poti.
In se ne ustavljam, kajti moj kočijaž je pogum
in vodnica priložnost!

EDINA ZANESLJIVA NAPOVED ZA PRIHODNOST JE TA, DA NAS BO PRESENETILA!

#514 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 11. januar 2010, 19:37

Imam izračun: leta 2014 bom vstopila v svoje drugo sade sati obdobje, ki bo trajalo do leta 2023 :cry:
Madonca - 9let!?!

Svetujejo mi, naj se nanj pravilno pripravim :?:

Že vem!! Prespala bom ta leta, ha, ha, ha,... :sleeping:

sade sati traja 7,5 let.....že sama beseda sade sati pomeni sedem let žalosti :) traja pa od trenutka, ko ti pride saturn v znamenje pred znamenjem v katerem je luna in traja do znamenja za znamenjem v katerem imaš luno...npr
luna je v sevici in sade sati se začne, ko satrun stopi v leva in se konča, ko saturn stopi iz tehnice.....v vsakem znamenju se satrun zadržuje približno 2,5 let
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#515 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. januar 2010, 11:25

luna je v sevici in sade sati se začne, ko satrun stopi v leva in se konča, ko saturn stopi iz tehnice.....v vsakem znamenju se satrun zadržuje približno 2,5 let


:palec: Vse drži, samo najbolj pa deluje, ko je saturn ekzakno na natalni luni, to pa sigurno.

#516 majat

majat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 12. januar 2010, 11:33

sade sati traja 7,5 let.....že sama beseda sade sati pomeni sedem let žalosti :) traja pa od trenutka, ko ti pride saturn v znamenje pred znamenjem v katerem je luna in traja do znamenja za znamenjem v katerem imaš luno...npr
luna je v sevici in sade sati se začne, ko satrun stopi v leva in se konča, ko saturn stopi iz tehnice.....v vsakem znamenju se satrun zadržuje približno 2,5 let



Na tej strani sem dala svoje podatke in čez par dni sem dobila odgovor. :8):

www.vseosreci.si - IzaQ - kdaj nastopi vaš Sade sati? Brezplačni izračun! Dobila sem nekaj razlage. Ne vem pa, kdaj je bil moj prvi Sade sati, ker je bilo kar nekaj hudih trenutkov v v mojem življenju. Tako, da bi sama lahko rekla, da prihaja moj tretji Sade sati. Vendar mi je rečeno, tako kot sem že napisala, da leta 2014 prihaja moj drugi Sade sati in da bo trajal do leta 2023. :sori:
Sem kar sem. In nihče ne more me spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej,
obložena z prtljago poguma in težav, ki mi stojijo na poti.
In se ne ustavljam, kajti moj kočijaž je pogum
in vodnica priložnost!

EDINA ZANESLJIVA NAPOVED ZA PRIHODNOST JE TA, DA NAS BO PRESENETILA!

#517 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 12. januar 2010, 13:31

v katerem znamenju pa imaš luno?

poleg tega pa ni nujno, da je saturn tisti, ki tepe...tu maš še neptuna, plutona urana.....ne morš vsega v en ko vrečt....tudi saturn dela štalo tudi kje drugje. ne sam v času sade satija.....
to je čisto presplošno gledanje

tudi ke treba pogledati, kako je postavljen saturn, kako je postavljena luna...kaki aspekti so....lahka, da je bil vmes še saturnov povratek..itd
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#518 majat

majat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 12. januar 2010, 13:47

v katerem znamenju pa imaš luno?

poleg tega pa ni nujno, da je saturn tisti, ki tepe...tu maš še neptuna, plutona urana.....ne morš vsega v en ko vrečt....tudi saturn dela štalo tudi kje drugje. ne sam v času sade satija.....
to je čisto presplošno gledanje

tudi ke treba pogledati, kako je postavljen saturn, kako je postavljena luna...kaki aspekti so....lahka, da je bil vmes še saturnov povratek..itd



Luno imam v kozorogu. Po moji rojstni karti.
Drugače pa sem rojena 30.04.1967 ob 1.05 v Ljubljani.
Take podatke sem dala tudi za izračun sade satija.

Lp x;)x
Sem kar sem. In nihče ne more me spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej,
obložena z prtljago poguma in težav, ki mi stojijo na poti.
In se ne ustavljam, kajti moj kočijaž je pogum
in vodnica priložnost!

EDINA ZANESLJIVA NAPOVED ZA PRIHODNOST JE TA, DA NAS BO PRESENETILA!

#519 majat

majat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 12. januar 2010, 14:11

Pa še tako na splošno!
Hudo prelomnico v življenju sem imela začetek 1995 leta. :V:
Nato se je nekaj zalomilo 2002 in trajalo vse do 2003 leta. :sori:
Zato sem v dvomih, da bom sedaj prišla šele v drug sade sati. :o|o:

Se mi zdi, da tako, kakor je, bi bilo čisto o.k.! xsrcx
Sem kar sem. In nihče ne more me spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej,
obložena z prtljago poguma in težav, ki mi stojijo na poti.
In se ne ustavljam, kajti moj kočijaž je pogum
in vodnica priložnost!

EDINA ZANESLJIVA NAPOVED ZA PRIHODNOST JE TA, DA NAS BO PRESENETILA!

#520 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. januar 2010, 14:46

Pa še tako na splošno!
Hudo prelomnico v življenju sem imela začetek 1995 leta. :V:
Nato se je nekaj zalomilo 2002 in trajalo vse do 2003 leta. :sori:
Zato sem v dvomih, da bom sedaj prišla šele v drug sade sati. :o|o:

Se mi zdi, da tako, kakor je, bi bilo čisto o.k.! xsrcx


Na vsak način ne bo to tvoj tretji sade sati, si premlada. Glede na tvojo karto, luno na 21. stopinji kozoroga, ASC v kozorogu, pa je bilo leto 1995 precej stresno, kajti uran, planet sprememb čez luno (mama, čustva, materinstvo) z neptunom na luni in malo kasneje še tranzit obeh čez ASC, je dovolj, da je bilo obdobje precej napeto, nepredvidljivo, včasih lahko celo šokantno. Takih lastnosti saturnu sploh ne pripisujem, saturn so samo blokade, potrpežljivost, lahko tudi bolj depresiven čas. Drugi malefiki so bolj naporni. Zanima me, kako čutiš trenutno vpliv plutona v kozorogu na saturna v ovnu? Tudi saturn bo v letošnjem letu oponiral na natalni saturn, zato bo verjetno nekaj omejitev na področju financ, lastne vrednosti v povezavi z denarjem od drugih, lahko tudi v povezavi z možem, dediščino?? To je samo predpostavka. Na vsak način je potrebno pogledati tudi solar za letošnje leto in progresije.

#521 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 12. januar 2010, 14:54

sade sati se ti res začne v začetku 2015 in se konča konec 2022 oz začetek 2023

ampak ta glavni del bo tam nekje med 2017-2020 odvisno od pozicije kjer je luna.... sade sati je na vsake 29,5 let, enako kot saturnov povratek....zdej kdaj je prvi sade sati je odvisno pač od pozicije lune in saturna..... in potem imaš ene 22 let mir ;)


pa tudi vsak povratek oz lekcije saturna nislo nikoli iste....pač odvisno kolk si v prejšnji rundi spucal :)

za kake konkretne prelomnice so pa bol 'krivi' kakšni težji planeti, kot sta pluton in uran....ki sta počasna in oba delata konkretne spremembe :)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#522 majat

majat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 12. januar 2010, 17:15

sade sati se ti res začne v začetku 2015 in se konča konec 2022 oz začetek 2023

ampak ta glavni del bo tam nekje med 2017-2020 odvisno od pozicije kjer je luna.... sade sati je na vsake 29,5 let, enako kot saturnov povratek....zdej kdaj je prvi sade sati je odvisno pač od pozicije lune in saturna..... in potem imaš ene 22 let mir ;)


pa tudi vsak povratek oz lekcije saturna nislo nikoli iste....pač odvisno kolk si v prejšnji rundi spucal :)

za kake konkretne prelomnice so pa bol 'krivi' kakšni težji planeti, kot sta pluton in uran....ki sta počasna in oba delata konkretne spremembe :)



Kaj pomeni "ta glavni del"?, ha,ha,ha,... To je že kar zastrašujoče! :eek:
Upam, da povratek oz. lekcija ne bo tolk huda. V prejšni rundi sem kar velik "popucala"! xDDx
Tolažba je le ta, da ne padem pod pluton ali uran. Vsaj upam, da ne! x:px
Sem kar sem. In nihče ne more me spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej,
obložena z prtljago poguma in težav, ki mi stojijo na poti.
In se ne ustavljam, kajti moj kočijaž je pogum
in vodnica priložnost!

EDINA ZANESLJIVA NAPOVED ZA PRIHODNOST JE TA, DA NAS BO PRESENETILA!

#523 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 13. januar 2010, 07:36

ta glavni del, kot je že lunca napisala, je tranzit saturna čez luno...
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#524 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. januar 2010, 08:38

Kaj pomeni "ta glavni del"?, ha,ha,ha,... To je že kar zastrašujoče! :eek:
Upam, da povratek oz. lekcija ne bo tolk huda. V prejšni rundi sem kar velik "popucala"! xDDx
Tolažba je le ta, da ne padem pod pluton ali uran. Vsaj upam, da ne! x:px


Ta glavni del, je bilo mišljeno, da takrat najbolj čutiš vpliv saturna, ko le ta čepi na luni sami. Sade sati traja sedem let in pol, pa vendar v vseh teh letih ne čutimo tako močnih vplivov, kakšno leto in pol pa sigurno močneje. Bistveno je, da te energije ozavestiš, vpliv precej omiliš. x;)x

#525 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 19. januar 2010, 15:21

Reformacija Vedskega sistema poteka kar normalno. Vechinoma je Brahma poenostavnil horosop za tedanjo populacijo, saj se $lo za dokaj primitivne zachetke. Zodijak ima 22 ozvezdja kot v Bangalore, tako tudi v Sydney. 88 ascendentov velja tudi za Bharat. Torej ni nobene zodijakalne razlike ned dexelami. Pripomba: Luna v Corvus v madridu NE pomeni (nujno) da bo v Corvus tudi na Galapagos.

Klaurus CLARVS ima cetacean avatar, saj xivimo v Age of Cetus/Pegasus. ||::||




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0