Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali res Živimo svoje sanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
54 komentarjev na to temo

#26 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 25. marec 2004, 15:12

Svoje sanje živim, kajti vem,da sem dobila lepo darilo - svoje življenje in moja odgovornost in naloga je, da ga naredim prekrasnega, zato sem v zadnjih letih prenehala odlagati zadeve v prihodnost, želje si izpolnjujem takrat ko jih začutim.

Če bi si zaželela obisk koncerta v tujini, bi povedala to prijateljem, če pač nikomur ne bi bila želja, bi šla pa sama, zakaj bi pa postavila prijateljstvo pod vprašaj, če nekomu ni za koncerte :eek: ? kakšna prijateljica pa bi bila, če bi posiljevala prijatelje z zadevami, ki jih ne veselijo :eek: :o|o: ?
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#27 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 26. marec 2004, 20:46

Svoje sanje živim, kajti vem,da sem dobila lepo darilo - svoje življenje in moja odgovornost in naloga je, da ga naredim prekrasnega, zato sem v zadnjih letih prenehala odlagati zadeve v prihodnost, želje si izpolnjujem takrat ko jih začutim.

Točno tako! :palec:
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#28 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 27. marec 2004, 17:25

xrolleyesx eni sanjajo da živijo , jaz živim , da sanjam... :2src: :vio:

#29 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 27. marec 2004, 18:29

Zakaj se nekateri samo smilite sami sebi?
Zadnje case srecujem toliko ljudi, ki samo jamrajo in stokajo in ne vejo kaj bi sami s sabo.
Ce si nekaj zelite, to naredite.. Npr. Imam prijatljico, ki je bila bolj mocne postave oz zelo debela in je hotela biti suha in lepa in rada bi imela postavnega fanta, ki bi bil visok, lusten,... Vsak dan je razmisljala o tem, vsak dan sanjala,..,naredila pa nic.
In sem se en dan odlocila, da je imam dovolj in ji naravnost povedala, da je sama kriva, da je tako kot je in, da naj zacne malo migat.. Prisilila sem jo, da se je vpisala na fitnes, da je zacela tect, da je malo pazila na hrano... in kaj se je zgodilo?
Shujsala je, zacela je pazit na svoje zdravje in 4 mesece za tem je spoznala svojega sedanjega zarocenca, ki je resnicno lusten, visok, sportni tip.. , poleg tega pa je tudi ona postala prav lustna in postavna punca...

Povedati hocem, da se vse da samo ce se hoce. Morda je ona imela sreco, da sem jo jaz zacela "maltretirat", morda nekateri nimate prijatelja, ki bi to naredil za vas - ali pa se enostavno ne spomni oz ne ve kako naj vam pomaga.. In zato si pomagajte sami!!

Ne cakajte vec, da vam vse prinesejo na pladnju, ne smilite se sami sebi, ampak stopite v akcijo!! x;)x

#30 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 27. marec 2004, 23:46

dovolite si akcijo x:Dx

#31 afna

afna
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 75

Objavljeno: 28. marec 2004, 10:20

No, Znova, pa smo spet naokoli: sanjati življenje ali živeti sanje.
Saj morda ni potrebno, da te kdo od friendov "gurne", da se premakneš z mrtve točke, ponavadi sami prav dobro vemo, kaj je treba storiti, pa vedno "prelagamo na ponedeljek". :o|o:

Prihaja pomlad :2src: - čas za spomladansko čiščenje: v domu, v glavi, v telescih...

Akcija! x:Dx x^x x;)x x8Dx

#32 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 28. marec 2004, 11:41

No, Znova, pa smo spet naokoli: sanjati življenje ali živeti sanje.
Saj morda ni potrebno, da te kdo od friendov "gurne", da se premakneš z mrtve točke, ponavadi sami prav dobro vemo, kaj je treba storiti, pa vedno "prelagamo na ponedeljek". :o|o:

Prihaja pomlad  :2src:  - čas za spomladansko čiščenje: v domu, v glavi, v telescih...

Akcija!  x:Dx  x^x  x;)x  x8Dx

Ravno zato, ker "prelagamo na ponedeljek", rabimo nekoga da nas gurne!! x:)x

#33 afna

afna
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 75

Objavljeno: 28. marec 2004, 12:26

Imaš prav, me je tema gurnila: pravkar sem si rezervirala termin za badminton že danes! Uro in pol pravega švicanja! ;)

#34 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 28. marec 2004, 13:50

x^x ... le tako naprej .. x:Dx

#35 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 28. marec 2004, 14:36

Včasih se moramo kam potisnit kar sami.

Jaz sem se že zvečer odločila, da se bom zjutraj 'potisnila' na en hrib.
Pa sem šla, se fino zmigala na snegu in se zdajle krasno počutim.

PS Jaz tudi včasih koga hočem kam 'potiskat'. Ampak takih ljudi se počasi naveličam ... če nikoli saminiciativno ne zmigajo riti. Pa saj jim nisem mama, da bom skrbela za njihovo zdravo življenje. Pa naj ležijo doma za TV in se grenijo, če jim to paše! x:Dx

PPS Kar se tiče izgovorov zakaj ne moremo uresničiti svojih sanj ... če si ZARES želimo doseči, kar sanjamo, nas pri tem ne more kaj posebnega ustaviti. Sicer pa tudi jaz mislim, da ne morem prijateljev prisiliti, da živijo moje sanje. Lahko živimo le SKUPNE sanje, MOJE pa ostajajo meni in NJIHOVE njim in sami si jih bomo morali uresničiti.

#36 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. marec 2004, 14:37

Hm ja, Ne sanjam napačne stvari, in velik preveč lepe, da bi jih živel :sori:... sicer so teoretično izvedljive, v praksi nikakor in nikakor..., ne gre,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#37 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. marec 2004, 18:17

V PRAXI NE GRE, KER NISO PRAKTIČNE, x:Dx

#38 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 29. marec 2004, 07:23

Povedati hocem, da se vse da samo ce se hoce. Morda je ona imela sreco, da sem jo jaz zacela "maltretirat", morda nekateri nimate prijatelja, ki bi to naredil za vas - ali pa se enostavno ne spomni oz ne ve kako naj vam pomaga.. In zato si pomagajte sami!!

Lekcije dobiva vsak svoje in če nisi pripravljen spreminjati vzorcev, te noben prijatelj ne more prisiliti v spremembo vzorcev, niti partner ne.

Stvari spremeniš takrat, ko si sam na to pripravljen.

V tvojem primeru je mogoče tvoj kometar in malo vzpodbude bil manjkajoči impulz do akcije, hujšala in na fitness hodila je pa itak sama - torej verjetno si jo vzpodbudila tako, kot ji je v tistem trenutku manjkalo, naloga je pa ostala še vedno njena x;)x x:)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#39 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 29. marec 2004, 22:52

Nikoli nisem rekla, da jaz hujsam namesto nje, ali da bo vidka postava rezultat mojega dela..
Pravim, da je potrebno, da te vcasih nekdo "gurne" tako kot sem jaz njo, potem pa ( normalno ) moras tudi sam kaj naredit!! x:)x

#40 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. marec 2004, 07:17

Sem te tudi jaz čisto dobro razumela in izpostavila to, da je verjetno bil pravi trenutek za tvoje "guranje" v smislu da je manjkal tale košček in se je lahko pripravila hujšat. Da če pa nekdo ni na tej točki, pa kljub najboljšim željam "guranje" nič ne pomaga.

Sem pa vesela zate, da si imela priložnost pomagati in seveda tudi za tvojo prijateljico x;)x x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#41 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 30. marec 2004, 07:27

Poglejmo  en moj banalen primer:Recimo imam željo, da bi šla nekam (npr. na izlet ali pa na koncert ali kam drugam). Izrazim to prijateljem. Nikomur pa se ne da it  na ta izlet v tujino (mogoče jim tak izlet ni všeč)ali kam drugam ali pa na žalost ne morejo.
Zdaj imam vprašanje:Ali naj bom pogumna in naj grem sama na izlet v tujino/ali naj grem sama na npr. koncert,etc...

Oh, yoko... Sama sem se velikokrat srečevala z istim problemom. Kam vse bi jaz šla, pa nihče ni bil v moodu, da bi šel z mano. So what? In velikokrat se je zgodilo, da sem potem odšla kar sama - na koncert, tudi v diskača, če se mi je troštalo plesati, na dopust, na potovanje.... Je sicer na začetku malo zoprno, ampak se človek na to navadi. Predvsem tisti predsodki "kaj si bodo pa mislili, ženska pa sama", "kako mi bo dolgčas", "kaj naj pa počnem sam"... Japajade, stran z njimi ! In veš kaj? Prav super je. :palec:
Če si kolikor toliko komunikativna oseba, družbo najdeš kamorkoli greš. Navadiš se zanesti sam nase, okoliščine te silijo, da pokažeš iznajdljivost, nisi odvisen od nikogar in dejansko delaš kar ti paše. Kaj hočeš še boljšega?

#42 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. marec 2004, 07:31

Neli x:)x :palec: .

Kdo ti pa bo v redu družba, če sam sebi ne znaš biti in komu boš lahko dobra družba, če se dolgočasiš sam s seboj xrolleyesx x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#43 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 30. marec 2004, 07:31

Pravim, da je potrebno, da te vcasih nekdo "gurne" tako kot sem jaz njo, potem pa ( normalno ) moras tudi sam kaj naredit!!  x:)x

Par let nazaj sem snela 30 kg, še danes mi ni čisto jasno, kako mi je uspelo. x^x Ni toliko potrebno to, da te nekdo gurne kot to, da imaš sam željo nekaj spremeniti. Tebi mora v glavi nekaj klikniti, da se za to odločiš. S hujšanjem je ZELO povezana tudi sprememba življenjskega ritma in način prehranjevanja. Saj pri kajenju je isto. Ko boš sam razpucal s tem, boš uspel, sicer pa ne.

#44 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 30. marec 2004, 12:42

Pravim, da je potrebno, da te vcasih nekdo "gurne" tako kot sem jaz njo, potem pa ( normalno ) moras tudi sam kaj naredit!!   x:)x

Par let nazaj sem snela 30 kg, še danes mi ni čisto jasno, kako mi je uspelo. x^x Ni toliko potrebno to, da te nekdo gurne kot to, da imaš sam željo nekaj spremeniti. Tebi mora v glavi nekaj klikniti, da se za to odločiš. S hujšanjem je ZELO povezana tudi sprememba življenjskega ritma in način prehranjevanja. Saj pri kajenju je isto. Ko boš sam razpucal s tem, boš uspel, sicer pa ne.

... preberi se enkrat... x:Dx
pise: VCASIH x^x

#45 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 30. marec 2004, 13:02

Tudi VČASIH ne nuca, če sam nisi pripravljen na to. x^x

#46 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 6. april 2004, 10:05

Ne razumejo me najbolj, ko jim rečem, da sem sebi čisto dosti, včasih ne potrebujem družbe, si jo sploh ne želim.

LP!

#47 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 6. april 2004, 11:53

Tudi VČASIH ne nuca, če sam nisi pripravljen na to.  x^x

ok, mas prav.. v redu zdaj..? x;)x

#48 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 6. april 2004, 15:34

Ne razumejo me najbolj, ko jim rečem, da sem sebi čisto dosti, včasih ne potrebujem družbe, si jo sploh ne želim.

x:Dx :palec:

#49 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. april 2004, 15:36

V tem trenutku bi bila tudi jaz sama sebi zadostna xrolleyesx včasih imam dovolj da se vedno jaz prilagajam ostalim, kaj čem, tko sem jih naučila.... eh bluzim :inocent:

#50 afna

afna
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 75

Objavljeno: 7. april 2004, 21:51

V tem trenutku bi bila tudi jaz sama sebi zadostna xrolleyesx včasih imam dovolj da se vedno jaz prilagajam ostalim, kaj čem, tko sem jih naučila.... eh bluzim  :inocent:

Ja, Selene, pridejo celo trenutki, ko si še sam sebi v napoto. No, na srečo si prisiljen v lastno družbo in se moraš pomeniti sam s seboj... :o|o:

Sicer pa se meni prav v (preredkih) trenutkih samote rojevajo ideje in takrat "gradim sanje". Pri meni je sicer to skoraj omejeno na tik preden zaspim in tik preden vstanem s postelje x;)x

Moram se NAUČITI biti sama. Ne znam.
@




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0