Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#51 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. september 2004, 13:14

:vragec:

mah...sej nekoch sm jih
sam sm se jih mal prenajedu
na vsakmu koncertu...pa u K4
sej vesh, de najlazhi je pizzo narochit

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#52 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. september 2004, 13:24

:vragec:

mah...sej nekoch sm jih
sam sm se jih mal prenajedu
na vsakmu koncertu...pa u K4
sej vesh, de najlazhi je pizzo narochit

666 zlomkou...tralala

Saj v tem je problem, da se današnje mamice svojih mulcov najraje kar s pico znebijo, potem pa letajo okoli dohtarjev, kot zmešane x:Dx

#53 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 28. september 2004, 13:28

Hm znebijo....no, ja če gre za naročeno iz picerije....
Če pa gre za domačo...ko veš kaj daš gor...k ni mastna, da kr plava v olju...
pa da jo narediš brez gob (k pol buši buba) pa brez začimb....in če je otrok mahnjen na česen, ki si ga da na pico....pa zdraven en domač jabolčni al pa grozdni sok...potem....tukaj ne morš uporabit besede znebiti...ampak razvajati.... x:Dx
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#54 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. september 2004, 13:32

:vragec:

pizza...bljak
sok......bljak

najboljsh je she vino....brez pizze x:px

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#55 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 28. september 2004, 13:36

Danes sem si jo privoščila, s 6 siri, da se malo pocrkljam! x:px :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#56 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. september 2004, 13:38

Danes sem si jo privoščila, s 6 siri, da se malo pocrkljam! x:px  :palec:

:vragec:

aaaa....zato se tamle na fotki za trebuh drzhish x:o)x

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#57 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 28. september 2004, 13:42

Kako si vedel! x;)x x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#58 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. september 2004, 13:43

Kako si vedel! x;)x  x:Dx

:vragec:

sm bl zachutu x:px

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. september 2004, 13:46

Nc narobe, a ne za vsak dan, point je med drugim tudi v raznolikosti.
Sicer pa je pica kot recimo slovenska pogaca. Pac testo in nekaj das pac gor. kar ces. x:)x

Zanimivo je v dalmaciji 'Vishka pogaca' (da smo se smejali, ces - Vich pa to, v LJ), ki je v bistvu nekaksna pica z incuni.
Pa zelo dobro za jest, ce maras slano.

ja, stane, res pa je, da bi morali ze v kali stimat z zdravo soljo, o tem veckrat razmisljam, ful stvari sploh jest vec ne morem, ker mi je preslano, a tko samo, natrijsko, :D :P - ni zadosceno mojemu okusu po soli, vendar je vseeno preslano. tako nekako.
ce pa bi stimal vse kot se shika, pa ti dokazem, da je pica lahko zdrav obrok. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. september 2004, 13:53

ce pa bi stimal vse kot se shika, pa ti dokazem, da je pica lahko zdrav obrok.  x^x

Je, če jo sama narediš s premislekom o kodiranju hrane. Originalne so tudi take, le da jih znajo peči le še redki Italijani.
Nekaj sem jih že sam naučil, kako morajo delati, da bo taka x:Dx

#61 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 28. september 2004, 15:06

najbolše pise sem na siciliji jedla..sočne, okusne, ravno prav vsega x:px
DON'T PANIC

#62 Žarek

Žarek
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 28. september 2004, 19:42

ajoj na pizze sem dobesedno noraaaaaa:)))))))obožujem pizze:))))
tko o pizzi: eno skrivnost vam povem glede testa:vodo, malo kvasa, sol in veliko žlico dobrega olivnega olja.Prosim nič mleka not, pa manj kvasa! Garantirano dobro testo!Obvezno na tanko in obložit precej naribanega sira, pri nas v slo je najboljša bella pizza sir, mozzarello pa lahko dodate kako minuto preden je pizza gotova, drugače se sežge.
Šalša-paradižnikova omaka mora bit zelo sočna in v majhnih koščkih!To je tudi vse!Prosim da spoštujete pizze !:))))))dorbe tek:))))


sonce

#63 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 29. oktober 2004, 04:26

Že dolg nism pice jedu :C: .............hm mogoče si jo bom pa med vikendom privošu x^x

#64 Surangeni

Surangeni
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 565

Objavljeno: 29. oktober 2004, 06:46

Enkrat sva se s prijateljem šetala po Pisi. In njemu se zahoče pizza. Saj meni tudi, ampak sem rekla, da so svinjsko drage če jih ješ tako da hkrati gledaš tisti stolp. In on pogleda cenik ene pizzerije na tistem trgcu in ugotovi, da so relativno poceni, kot pri nas! Ok, greva torej na pizzo.

Zase sem naročila njoke (slurp, mljac), on pa pizo zase (jasno). KOK sem se režala, ko je natakar prinesel hrano!!! Pizzaje bila takoooo majhna, da sva jo skor izgubila na mizzi, jaz pa sem dobila na krožniku celih PET njokov!!!
Ja valjdda, poceni, a količina?!
HEHE kok se člove lahk zafrkne.

#65 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 29. oktober 2004, 08:57

Pizzo jem vsaj enkrat na teden(jo pač obožujem) x:px x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#66 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. oktober 2004, 09:42

heh...še ena s pokvarjenim okusom...obožujem pizze...enmu frendu vodnarju se pa kar meša, če to sam omenim. me takoj nap*...češ, če si ne morem kaj bolj pametnega zmislit x^x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#67 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 29. oktober 2004, 10:12

Pizza je pa vendar zelo pametna zadeva! x:Dx x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#68 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 29. oktober 2004, 10:47

Učeri sem jedla pico da te kap od Julči in me je :sick: xnckrivx :blink: :xx!: ....sej sm vedla da z dobrim razlogom jem SAMO domačo pico...k vem kaj dam gor....drug teden je na vidiku en pica party.....bomo doma pekli...to bo pa mnjama... :OoO:
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#69 snežinka

snežinka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. oktober 2004, 11:20

Jst bom pa dans nardila pico....mnjammmmm xDDx z veliko paprike, paradižnika,koruze in sira...

#70 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. oktober 2004, 15:45

Pizzo jem vsaj enkrat na teden(jo pač obožujem) x:px  x:Dx

hm ja poleg pašte mi edin tole še tekne :D hehe ampak je dobra ja .... danes mi jo je sicer babica prismodila ampak... x:px
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#71 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 2. november 2004, 13:01

dons bi si pa jz tud kr pico domov naročila.... hm?
bom mami poklicala, da nej jo naroči... da mi ne bo treba preveč čakat, ker se mi pol v šolo mudi. se mi zdi da je že kr dolg nisem jedla... x:px
spet se mi je na bolš poslabšal

#72 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 3. november 2004, 06:33

no je nisem naročila. je pa mami rekla, da jo bo dons spekla. iz polnozrnate moke... pa vsega hudiča hočem gor... ful zelenjave in vsega... njam...
spet se mi je na bolš poslabšal

#73 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 3. november 2004, 13:15

njam njam njam pica! laaačna! x:px

#74 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 3. november 2004, 13:36

hi hi hi... hitro naroč!!!
spet se mi je na bolš poslabšal

#75 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 3. november 2004, 13:41

sem že! x:px x:Dx

pa zastonj bo... na lepe oči ali zaradi..ali kako že ... x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0