Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sanje in sporočilnost le-teh


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
382 komentarjev na to temo

#376 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 5. november 2002, 01:00

Lepo spite in se vidimo v sanjah! Claudio

#377 nace

nace
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 204

Objavljeno: 7. november 2002, 01:00

quote:
Cat pravi:

Hoj!
Danes ponoči sem 'srečala' indijanca, ki ga 'poznam' iz regresije.
Ne vem kako sva se zmenila za sestanek, jaz sem se odpeljala v neko oddaljeno mesto, sedla sem na teraso nekega hotela. Močno je pihal topel veter, ozračje je bilo čisto, barve intenzivne. Ko sem se usedla zunaj na teraso, sem pogledala kje imam denarnico in ugotovila, da je nisem prinesla s seboj. Vstala sem in se vrnila k avtu, istočasno sem pomislila, da potem tudi nimam vozniškega dovoljenja...vendar se nisem prav preveč sekirala. V avtu sem pogledala na telefon in ugotovila, da me čaka sporočilo. Napisal mi ga je omenjeni indijanec. Msg iz telefona se je potem spremenil v pravo pismo. Delno je bilo pisano v angleščini, delno v srbohrvaščini. Razložil je, da je trenutno čisto drugje, da se oprošča, ker ga ni zdaj v bližini...itd. Beseda, ki jo točno vidim napisano je bila milinjora?! Kot ena mini sinjora, no... Pismo je bilo izredno prijazno, pustil mi je tudi njegov mejl naslov, da mu lahko odpišem.
Cat je danes dobre volje, hehe Objavljena slika


Tele sanje so dobre sanje.
Govorijo o sprejemanju moškega. Ne kot "orodje za kdaj pa kdaj" ampak
moškega "kot bitje".
Menim, da poslej ne boš več potrebovala znanih igric: jaz ženska, moški se
vrti okoli mene, v tem uživava.
Ampak ga sprejemaš kot del življenja. Kot si ti del življenja, je on del
življenja.
K temu pripomore - najprej to, da SI SI DOVOLILA KONČNO MISLITI (piha veter,
podobe so jasne).
To si znala tudi že prej. Le da je bilo zdaj v zvezi "z indijancem".
Drugič pa, dobivaš nekaj razlag.
To pa se kaže s sporočilom, ki se razvije v pismo.
S tem tebi raste vrednost.
Bolj razumeš in dojemaš, več bogastva bo v tvojem življenju. Več si vredna,
bolj bogato živiš. Več imaš.
Torej le tako naprej.
Nace


Izkoristi današnje aspekte na nebu v dobrem.

#378 nace

nace
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 204

Objavljeno: 7. november 2002, 01:00

quote:
Cat pravi:

Moje nove sanje, po mucnem napetem tednu v sluzbi, koncno sprostitev Objavljena slikaObjavljena slika
Moj oče je imel tigra. Prosil me je naj pazim nanj. Prišla sem v naše staro stanovanje (kjer smo živeli skupaj pred leti) in pričakovala, da bo tiger zaprt v kletki. No, ni bil Objavljena slika
Bil je zelo velik in zelo prijazen, pač me je želel ovohati, ker me ni poznal. Hodil je za mano in jaz sem samo razmišljala, kako naj ga spravim v kletko. Spomnila sem se, da rad je roladice in zacela sem ga pitati z njimi. Seveda je potem še bolj hodil za mano. Stekla sem pred njim, on je stekel za mano in potem sem Objavljena slika razmišljala, kako bo ko se bom ustavila... da ne bo skočil name, kot kakšen kuža... Prišel je še moj sin in sem ga mirno pustila zraven, sem bila prepričana, da njemu ne bo nič naredil (tudi meni ni kazal nobenih znakov, da bi mi rad kaj naredil). Potem se je vrnil oče, se nasmehnil, da je tigerček krotek kot mucek, mu postlal v kletki z rjuhico in tigerček je zlezel kletko in sladko zaspal, hehe, in pravljice je konec Objavljena slika
Nauk zgodbice je... [?]
Ne boj se ljudi, ki se imajo za velike in pomembne, recimo tako kot v moji službi šefi (ups, tega nisem jaz napisala, hehe) Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
CAt

Menim, da je tiger tista energija, ki si se je izogibala z namenom, da bi
ustregla staršem.
Mislila si, da te očetova energija k temu sili - zdaj pa gledaš v sanjah, da
je to v bistvu tvoja izbira. Če bi npr. očetu to tedaj povedala, bi ti
najbrž pomagal tako, kot ti je v sanjah: dala bi to energijo počivati, tebi
pa bi zaželel mirno spanje.
Toda nekaj čudovito odkrivaš:
mater.
Ki v senci drugega išče svoj imperij.
Bolj boš rasla, bolj ji boš dorasla.
V resnici bi se lahko igrala. Vendar se ti igra ne zdi enakovredna. Ona
velika mati, ti njena majhna hči.
No, saj ji oba privoščiva, da si vzame svojo pogačo v življenju.
Toda ti ji lepo reci: mami, zdaj si se spočila, ko si tekala naokoli,
predlagam ti, da si ob čuvanju otrok malce obnoviš moči.

Jaz tašči dopovedujem že vsa leta, da je za njo zelo koristno, da je z
vnukinjami.
Povem navadno tudi, da se razumejo in privlačijo, da ni trenja, kot med
starši in otroki, ampak večja naklonjenost in podpiranje.
Ampak, Cat, zdaj bodi mirna. Ne skrbi.
Presnovila si to energijo iz podzavesti.
Zdaj je šla skozi ves kanal. To se mora čutiti v tvojem sproščenem
doživljanju moških.
Kot igra je - le da JO TI ZARADI LUNE V RIBAH POČASNEJE IGRAŠ - KO IMAJO
DRUGI PET POTEZ, IMAŠ TI ŠELE DVE - AMPAK IMATA ČUSTVENO TEŽO, ONI PA LE IGRAJO...
Ampak lahko premikaš sem ter tja vsako energijo, tudi če je tiger.
Ukaži in opazuj.
No, lahko si vljudna.
Toda igraj se.
Tudi z materjo.
Za hec ji reci, mami drug teden grem eno popoldne malo naokoli, otroke bom
pa kar tebi pustila, ker ti zaupam...
Pa to parkrat rečeš, kdaj potem sploh ne greš - da ne bo vsake tvoje besede
ta mati jemala resno v smislu: takoj jo moram zatreti.
Prišla bo na stopnjo:
saj samo tako reče...
In potem bo to delovalo kot sugestija, ti pa boš nevidno prihajala do moči,
ki jo potrebuješ.

Pa da boš res upala pobožati tigra.
veš, TUDI ČEZ DAN LAHKO TO ŠE NAREDIŠ - ČE ŽE V SANJAH NISI UPALA. Opazuj, njegove mehke tace ali črtasto grivo. In predstavljaj si, da te jaz čuvam,
ko mi opisuješ, kakšna MORA BITI TA ŽIVAL, KO SE IGRAŠ Z NJO, KOT DA JE
HIŠNA MAČKA.
Nace


Izkoristi današnje aspekte na nebu v dobrem.

#379 nace

nace
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 204

Objavljeno: 7. november 2002, 01:00

quote:
RAKICA pravi:

Hello,
Nace, kaj pa sneg- bojad prinaša bolezen?!
Sem sanjala, da sem bila v neki hiči, ampak dejansko sem stala na travi, polju, name je padal sneg.Nekaj ga je že zapadlo, bele zaplate so okoli hiše.
Nek folk stoji par metrov od mene in me neja prepričuje.Zapletena sm v njihovo zgodbo, čeprav nisem del le-te.Iz neke godlje se morajo spravit, sami so si jo zakuhali, jaz imam sicer neke adute v rokar, ampak sem čista.Se sicer hočejo rešit v smehu, jaz vsa pozitivna odgovarjam na njihova vprašanja in prigovarjanja, naj " se rešimo".Ampak se sploh ne premaknem.Stojim trdno in ne mrdnem.
Sem full viskoa, oz. moje telo je na neki višji energijski ravni.Ne pretirani, ampak se čutim, da sem v nekem boljšem položaju.Jim sicer ne privoščim te situacije, ampak sama se ne spuščam globalno v to.

A je to odraz družinske sitacije, v katere "probleme"- le-te so si si naredili sami- nočem več spuščati...!!???



Živijo, Rakica.
Da, tole je možno.
Sneg v tvojem primeru pomeni ohladitev. Tistega, kar raste pod nogami, sanjaš travo. V resničnem življenju gre za tisto, kar je zraslo – okoli tebe in pod tabo, čustveno, ti PA SI DOVOLIŠ TREZNO RAZMIŠLJATI S TEM, KO SI ČUSTVA OHLADIŠ. Sneg.
Razumsko veš, da je bolje, da se ne vključuješ v igrice drugih ljudi. Četudi kot rakica večkrat pomisliš, da SI DOLŽNA JIM POMAGATI, TODA zdaj imaš čisto predstavo, da to ne bo nič razrešilo.
Predpostavljam, da oni preprosto RABIJO IGRICE – zaradi SEBE. Če razumeš...
Torej – če bi jim odvzela po nekem čudežu te igrice, bi iskali novo ravnotežje. In ker bi tebe obsojali, da si jim ti to vzela, kar jih sicer zadovoljuje, bi hoteli tebe zvabiti v igre – oz. se s tabo prepirali.
Bodi MODRO BO STRANI SE DRŽI, DELAJ PA SKLEPE ZA SVOJE ŽIVLJENJE IN SVOJO DRUŽINO – najdi način, kako se tem igricam izogne. Tako učenje se sicer nikoli ne konča, je pa bolje, da se učiš kot da se ne. Postane zabavno in občasno najdeš rešitve, dokler igralci ne najdejo novih vlog...

Nace


Izkoristi današnje aspekte na nebu v dobrem.

#380 nace

nace
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 204

Objavljeno: 7. november 2002, 01:00

quote:
Marsa pravi:

Danes sem sanjala, da sem z najvecjo natancnostjo pretakala (iz ene majhne steklenicke v drugo) zivordece, lepo tekoce in disece Sentajnzevkino olje! :))
Imam tako flasko doma... morda me je spomnilo (sanje) na to, da moram Meti narediti kremo. ;)

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso



Marsa, živijo. Tisto, kar imaš doma, sanje vzamejo le za izhodišče.
Pretakala si energijo iz enega področja življenja v drugega. Med dvema aktivnostima. Zdaj ne vem natančno, kateri dve področji sta to pri tebi: lahko gre za sodelovanje na forumu in urejanje ostalih strani Luninega neta.
In iščeš ravnotežje – malo manj na forumu, si rekla, malce pa še vedno, in več za pisanje ostalih strani.
Lahko pa bi bilo tudi forum – in družina.
Sama veš, gre pa zato, da nočeš ene aktivnosti povsem izgubiti in biti nevidna, ko imaš še drugo opravilo. Imaš omejeno življenjsko energijo, čas, zato skušaš biti toliko prisotna, najbrž na forumu, da ti ostalega dela ne ogroža, a da še vedno si...

Nace


Izkoristi današnje aspekte na nebu v dobrem.

#381 nace

nace
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 204

Objavljeno: 7. november 2002, 01:00

teja pravi.Teja
sem še čisto sveža od sanj. Takole je bilo: Smo imeli nekaj , nekje smo bili - na morju. Družinsko. In se jaz in moja hči odpraviva nekam na sprehod. Pa mi moj oče zateži, da imam nov telefon. Bil je star a on teži in teži. Pa mi je šel na živce in že pred hišico zaupijem da ima srečo, ker je tuki polno ljudi, drugaćče bi mu jaz že povedala. On pa se razpizdi, vzame coklo in mi jo hoče z vso močjo vrečt. Pa se zave, da buljijo vanj, pa si sezuje še drugo, kao fora, da ni nič mislil. In greva midve po eni potki gozdni. Pa so ob potki trije majhni psi. Rečem jaz, naj jih pusti pri miru, ker je lahko zraven mamica. In res pride nasproti starejši pes in me zagrabi z zobmi v levo roko. Ne ugrizne. Jaz se že itak bojim psov in sem vsa trda. Potem pridejo tri ciganke. Izkaže se da je pes njihov. Rečem, naj me spusti, da jim dam jopico. Pes me spusti, me pa hitro naprej. Jopico sem slekla in jo pustila ob ograji, ker ni bilo več gozda ampak že obala . Potem se mi zazdi da je ob meni sestra, ne hči. Se odpočinemo pri eni skupini ljudi. S sabo sem imela čaj, pa ona polije skodelico po tleh, in tekočina gre v dolino in jaz pravim zakaj si to naredila, ne vidiš, da bo tisti stric moker. Konec.

Nace;
Joj, Teja, zares zanimivo. Glede na to, da sem ravno prejle odgovarjal Bendžijo. Tudi ženske ste lahko take – preveč zaverovane v svoj pogled.
Poglej:
Vsekakor v okviru primarne družine na glas vzpostavljate ravnotežje. Ko nekdo pokaže čustva, oče se sezuje, začne izražati negativna čustva nadzora in tečnarjenja. Saj vemo iz česa to pride: poglejte, zapostavljate me, prosim vas, opazite me. Četudi vpijem, to počnem zato, da me vidite, kako sem ugogi.
No, odšli ste, srečali tri majhne kužke: V RESNICI SE IMATE RADI – TO PRIJATELJSTVO PA LAHKO RASTE. DOVOLITE SI, VELJA!
Ti boš odslej prva, ki boš zmogla očetu reči: Rada te imam, oče. Potem pa seveda sledilo... Čez čas bo tudi on tega zmožen, ali pa ga vprašaj: ali imaš tudi ti mene rad? Vem, da včasih niste o tem tako naglas govorili, danes so drugačni časi – pa če lahko, mi povej, prosim...
Tole, da te pasja mati ugrizne, najprej sem pomislil, da si kakemu moškemu všeč, pa težko pride do tebe, toda potem mi je bilo bolj logično, da bo tole tvoja MATI. Očitno sitna ženska, od kod bi le ti dobila tole navado: TI BOM POVEDALA. MODERNO DANES UPORABLJAMO: SE BOVA ZMENILA, TI BOŠ POVEDAL SVOJE, JAZ SVOJE IN BOVA PRIŠLA DO DOGOVORA. Ne, saj je okej, kakor ravnaš, Teja, samo malce ti namigujem na še boljše rešitve... :)
Matere se bojiš. Ko ona začne, je ni moč ustaviti in niti je ne briga, kako to leže na tvojo dušo. Ni čudno, da je tudi oče – le da težje skriva čustva in ti PREJ STOPI OB STRANI.
Mati pa VZDRŽUJE MIT MOČNE MATERE. Vedeti moraš nekaj o psihologiji, ti, da spoznaš, da je MATI TVOJA PRIJATELJICA IN TO DELA IZ SKRBI ZATE IN IZ KOMPLEKSOV V SEBI.
Najbrž kaka taka igrica z očetom:
Če sem pohlevna, hodiš po svoje, če sem močna in huda, se me bojiš, in si doma. Zame je več vredno da si doma in krotek, kot da hodiš okoli kot frajer (in bi bila še ljubosumna npr.).
Tako za oris.

Gozdna pot opisuje tvojo lastno naravo. Ko si taka, kot si, si dovoliš, da čutiš pristno sebe. Ko si v tej iskrenosti, lahko začutiš tudi prijateljstvo staršev do tebe in do njih – namesto običajne borbe moči – tekmovanje za energijo, pravijo nekateri. Kar je dolgoročno brezplodno.
No, ko si dovoliš POKAZATI ČUSTVA – MOKRA JOPICA – si ob obali. Srečaš svoj čustveni svet – KI SE NE MORE IZRAZITI OB ZUNANJIH IGRICAH – torej se kaže nekaj, kar ni ravno spodobno, pa tudi ne zavedaš se, odkod ti to.

In veš kaj, Teja: tisti čaj – otroci SEVEDA POVEJO, KAJ SE DOGAJA DOMA, KAJ REČE MAMICA, KAKŠNA JE. Tebi pa to ni všeč. Če spozna nek moški – bo moker – to pa pomeni, da te je strah PRISTNIH ČUSTEV.
No, boš videla, kako bo zanimivo, ko boš vadila to plat.
Kot Bendži – po svoji moški plati – ti vadi – ob tem, ko posnemaš igranje svoje nedostopne a »hude« matere. Ko ona pove, drugi obmolknejo.
Ko boš ti na cilju, boš povedala, bodo drugih prisluhnili in povabljeni, da povedo svoje mnenje. Obogatitev skozi pogovor in ne dokazovanje moči skozi govor.


Teja:
Pa še ene: kupujem v knjigarni teniske. Poceni teniske. Pa pride en malo mlajši od mene fant - moški, ki smo se včasih poznali, ker so bili starši prijatelji. In začne težiti kaj kupujem take poceni teniske. Težil je in težil, jaz sem jih vseeno kupila. Potem me je čakal pri izhodu in spet težil. Ni se me spomnil, da smo se včasih poznali, ko smo bili otroci.


Nace:
Tele sanje ti kažejo to, kako odrasli svet gleda na žensko. Če ni urejena – se ozre po našminkani blondinki, če se pošalim.
Pred meseci sem na nekem forumu ugovarjal nekemu fantu, ki je na vsak način hotel doseči, da bi bila njegova žena tudi doma ves čas lepo našminkana in lepo oblečena – ne pa v trenerki. Zato, da bi on imel »doma lepšo, kot jo vidi na ulici, v BTC-ju, v službi...
Seveda je z mojim pogledom to hudo skregano.
Človek naj najprej živi svojo naravo. Naj se našemi kolikor hoče, če ima nek učinek. Pa ne da bo sprejet. Od tistih, ki naj bi bili njegovi prijatelji. Pač pa, recimo, da prodajaš ali vodiš firmo ali ne vem kaj – in morajo ljudje doživeti učinek make-up-a – biti preplavljeni z vero, kako je ta ženska ali moški – urejen-a. S tem se ti poveča prodaja in dohodek ali plača ali ubogljivost podrejenih ali ohraniš položaj ali te volijo ali...
Ne pa med prijatelji ali v službi, kjer opravljaš že rutinsko delo. Vsaka ženska bi po mojem morala biti dovolj močna, da bi v pisarno, kamor ne vstopajo »tujci, tuji direktorji ipd«. znala priti v trenerki, ko bi se ji zahotelo. Najprej zdravje, potem pa olika, jaz menim...
Ampak to je moj problem, pustimo to.
Hočem reči, da pojdi – kot ti kažejo prve sanje: na gozdno pot – v svojo naravo, kar ti je lastno in prirojeno (ne naučeno od matere – tega ti ne bo težko ločevati):
potem začutiš prijateljstvo.
Potem pokažeš čustva.
In dogajanje, morda tudi hčerka, bo poskrbelo, da bodo čustva pokazali tudi drugi.
Tudi Bendži se mora tega učiti.. :) Tako ti bo lažje, da nisi edina in da ni to šibkost samo moških ali samo žensk...


Teja:
Pa še ene. Smo pri eni prijateljici tri. In njej grozi en moški, ne vem, mož, fant. jaz in druga se gor rihtamo, ona gre na vrata, ker nekdo zvoni, pa odpre in ni nikogar. Potem gre druga pogledat in je bil en naš kolega. Ko preidem dol, sedijo za mizo oče, mama, ena od teh kolegic, za katere pa sploh ne vem sedaj kdo so bile. Vem da so bile ženske. In sedi ta še dva kolega. Se usedem med njiju. Jesta kruh in pijeta mleko in kavo. Potem zvoni in pridejo še eni kolegi, ki jih poznam, ene moje bivše sošolke iz srednje šole in smo veseli, ker se vidimo. Potem grem v drugo sobo in tam sedijo neznanci in čakajo na neko predavanje. Konec


Nace:
Tukajle spet sanjaš svoje pozunanjeno življenje. Menim pa, da ti že preseda. Četudi se tega še ne zavedaš povsem. Gre za igre moči. Partner tvoji prijateljici grozi, v oči pa ji ne upa pogledati. Torej je v obrambni poziciji, na svojih poteh. Pred drugo pa se pokaže – ga ni strah.
Torej sva spet pri prijateljskih odnosih, ko gre bolj za vtis, kot za prijateljstvo. Četudi je prijateljstvo, je bila navada, da se to ne prizna.
Ti pa najbrž nimaš enega samega moškega rada. Testiraš, tehtaš, vendar je takole na površini težko ugotoviti, ob katerem bi se bolj počutila – oba sta namreč povprečna in nekoliko nedozorela (no, saj če je ženska šarf, je bolje, da je moški nekoliko neboljen. Ampak samo nekoliko – ker če je preveč, išče izhode. To si videla tudi v sanjah – pred drugo žensko, ki se nima za njegovo, pokaže več.
Torej ti postavljam izziv: doseži, da ti pokaže čimveč, ali kot rečemo, išči STANJE, V KATEREM TEČE KAR NAJVEČ ENERGIJE SKOZI ODNOS.
Ko ti pokažeš in daješ največ in ko vidiš in sprejemaš največ.
Bo šlo?
Saj skozi odnos se lepo čuti, kako se tok energije spreminja, kajne.


Teja:
Nace, prosim. Sanjam zelo raznovrstne sanje.


Nace:
Teja, ti kar sanjaj. Lepo. Raznovrstne sanje kažejo, da se iščeš na različnih področjih in usklajuješ svoje življenje z zunanjim dogajanjem. Zdaj prihaja trenutek, ko se ti splača živeti iz sebe. To spoznaš tako, da neglede na to, kako se bo nekdo zunaj odzval: tole moram povedati, izraziti. Če šepetam, je zame dovolj na glas – da le dam iz sebe, izpovem, povem, kar duša govori ta hip. Da podelim z nekom.

Seveda, vadi. Na vsakem koraku. In tudi na teh straneh.
Boš videla, kaka sprememba bo že, ko se boš čez čas pogledala v ogledalo.
In v službi ti bodo rekli: Teja, ali si na novo zaljubljena?
Ti pa boš rekla: Ni bistvo v tem, ampak v tem, da več dajem pristno in iskreno in več opazim in sprejema – ko pogledam v človeka oz. skozi človeka v daljavo, on stoji pred menoj in vidim in čutim neverjetno, nekaj, kar nekoč sploh nisem bila pozorna. Tedaj sem raje igrala, vlogo, zdaj raje živim. Se mi res pozna? Torej se celo telo veseli tega.

P.S.: Pred direktorjem in pred drugimi kamnitimi postavami je morda vredno igrati. Le da tista igra traja kakih pet minut na uro ali na dan, ti pa živiš sama s seboj 24 ur in se ti splača biti pristna, iskrena in hoditi po poti svojega značaja z mislijo naklonjenosti do ljudi.
Radi se imamo tukaj na forumu in radi se imej ti v okviru svojih ljudi, s katerimi deliš največji del sebe. Počasi povej z besedami. Nič hudega, če še kdo otrpne, tokrat ob pozitivnih izrazih – in ne zaradi strahu....
Nace


Izkoristi današnje aspekte na nebu v dobrem.

#382 nace

nace
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 204

Objavljeno: 7. november 2002, 01:00

quote:
Star12 pravi:

Pozdravljen, NACE!

Naj se Ti, še Jaz zahvalim za vse tople besede, misli in vzpodbude.

Zahvaljujem se Ti iz dna Srca in ISKRENA TI HVALA!

lp

Star12

Simsi

Hvala, Star 12 in hvala vsem ostalim za odzive.

Bendžijeve sanje sem prenesel v temo št. 5. vse ostale pa mislim, da so zdaj tukaj odgovorjene in dovoljeni in zaželjeni so KOMENTARJI.

Lepe sanje vsem in hvala za sodelovanje, iskrenost, lepe misli...
Nace



Izkoristi današnje aspekte na nebu v dobrem.

#383 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2002, 01:00

NACE! Objavljena slika
Najlepsa hvala za vse odgovore - koliko dela si imel! Objavljena slika
In se celo en delcek mojih sanj (ki sem jih podala bolj kot zanimivost, pa tudi, da sama ne pozabim) si razclenil in razlozil.

Saj je ze zoprno, kot od nenehnega smejanja... skoz hvaliti..
A saj vemo - hvale in zahvale in prijaznih besed ni nikoli prevec.
Torej - HVALA v mojem imenu, pa tudi v imenu nas vseh, ki nam odgovarjas!

Te pa vabim, Nace, da si ogledas eno temo v nanovo uvedenem Forumu - Zlata ZVEZDA . Objavljena slika

Aja - se moj komentar...
Spet si zadel... Res se odlocam nekaj oz. si hocem pocasi organizirati tako, da se bom poleg LN in Foruma lotila se (vsaj) enega od dveh projektov, s katerima ze tako dolgo meckam - eno podrocje so moje slike (nisem se spravila k risanju ze kaksno leto), drugo pa je glasba (ki pa raje ne omenjam casa mojega "pavziranja").

Evo. To je to potem. Kapo dol, Nace. :)))

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0