Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 9


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1384 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2004, 19:04

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF,
Vesoljnega dnevnika LNF 2,
Vesoljnega dnevnika LNF 3,
Vesoljnega dnevnika LNF 4,
Vesoljnega dnevnika LNF 5,
Vesoljnega dnevnika LNF 6,
Vesoljnega dnevnika LNF 7 in
Vesoljnega dnevnika LNF 8
(*zadnja stran LNF 8 - vam na uslugo, vse za lazje spremljanje in vklopljenje x;)x :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." :))) itd. ipd. .. ...


:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 20. marec 2004, 19:07

super :hepko: :hepko:
že št. 9 imamo - hitr pišemo, pa velik tud :onfire: :onfire:
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2004, 19:13

Umetnica! x^x x8Dx :palec: :palec:


... pa se dobra cifra je... x:Xx ... pa se 'moja'
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 20. marec 2004, 19:29

:vragec:

od 9 je najboljsh 69 x:Dx x:px

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2004, 19:29

Ohoho! :palec: x8Dx :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 20. marec 2004, 19:34

:vragec:

kwa ohoho :eek:

666 zlomkou...tralala....oho ho lepi lo x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#7 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 20. marec 2004, 19:34

Marsa, ful si 'pridna' dons... pedenaš strani, osvežuješ teme ... :palec:

Jaz pa nekaj, kao, da se bom zagnala v pomladansko čiščenje in to... potem pa bila ves dopoldan na sprehodu, popoldne tudi amo tamo...

V prejšnjem dnevniku sem nekaj opazila, da je imela Tina :C: ta teden... upam, da je vse v redu xcrossfingx xgoldfishx :detelca:

#8 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 20. marec 2004, 20:29

Končana liga, zaključile smo jo z zmago in obstankom v ligi (tudi moj prispevek je bil soliden).
Čaka nas še nekaj turnirjev - ampak to je bolj za dušo.

Vidim - ful neki dogaja... vsem lunatikom pošiljam xrosex xrainbowx xwizardx :detelca:

#9 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. marec 2004, 21:35

Hej, ze nov dnevnik? Kako hitro gre tole...
JAz pa tud samo se 27 dni predavanj, pol pa domov.. Saj ne vem, po eni strani se ful, ful veselim, po drugi vem, da mi bo zal.. Ma saj je se dosti casa..
Zdaj imamo koncno pohistvo v stanovanju, cisto drugace zgleda..
Bila v centru zdajle, manifestacije ob obletnici invazije na Irak.. lustkano, ful ljudi, plesali, peli.. pa neverjetno, ogromno starejsih.. tam, od 60 naprej.. v parckih. prav simpaticno x:)x

Zdajle precekiram maile na hitro, pol pa na sladoled!! Danes sem cel dan v kratkih rokavih okrog hodila! TO je Spanija!!


Besitos,


Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#10 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. marec 2004, 22:51

Bo treba it spat... lahkonoč lnf, mejte se kul,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#11 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 21. marec 2004, 05:35

Dobro jutro!
Delam,delam,...kot zamorc :switz:
Včeraj,danes,tistim,ki ste prosti, x:Xx x;)x pa želim lepo nedeljo.
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#12 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. marec 2004, 07:06

Dobro jutro, sončki moji.
Evo mene nazaj x:o)x sem imela zelo razburljiv teden, upam, da ne bo v kratkem še kaj podobnega, sicer vsaj čas je hitro minil, ampak nekaj sivine več je na meni x8Dx , vse ampak prav vse se je zapletalo, kakor da bi bila na določeni preizkušnji, upam, da sem jo pozitivno prestala... sedaj pa komaj čakam jutri novo napoved na email(hihi), da bom lahko komentirala x:Dx, sicer je pa danes postni dan ane
Tina, upam, da si ok? Sončna ti pa uživaj x;)x
Aja, kdo si je že likanje izmislil :xx!: . Moja hčera ima danes dve rokometni tekmi, potem pa še na Krim, meni pa sta danes dovolila, da ostanem doma (čisto tko na kratko makaronasto stanje se mi še vleče...)
prvo javljanje počasi zaključujem, naj se vam naredi prekrasen dan x:Xx

#13 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 21. marec 2004, 08:00

Jaz sem tudi še vedno v nočnem **astrološkem** krožku. Motnje v spanju 100 na uro. Prav tako nekaj prijateljic, potožilo, da ne morejo spati. Le kaj je na nebu? Upam, da bo danes na prvi pomladni dan vse x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#14 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. marec 2004, 08:20

Morgen :eek: ... a bomo tud kej spali še kedaj al kuko zej to :o :blink: :U: xzzzx xhypnox


x;)x

#15 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 21. marec 2004, 08:21

Mateja a še ena noč budna noč?
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#16 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. marec 2004, 09:28

Dobro jutro.....sicer že vstal pred eno, po prespani noči, zamenjal dan z nočjo, šel spat ob 5h zjutraj, vstal ob 8:30, svež ko riba :palec:.
Samo noge me malo bolijo od plesanja, glava pa čisto nič, fajn občutek.....želim vam lepo nedeljo x;)x :palec:


#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2004, 09:33

Jutrcko.
Pri nas pa danes ponoci Mitja 'dezural'... :o|o:

Saj vidite vreme - jaz cakam ze od srede ali cetrtka spremembo, pa se vlece tole... danes ele bo, ocitno, morda celo sele ponoci.

Pozitivna plat - noro kul se mi susijo cote tamle na balkonu, med vikendom oprala in posusila 3 runde!! x^x x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. marec 2004, 10:00

Marsa pozdrav, imam tudi jaz goro za zlikat, ti lahko prinesem x?x x:Dx ali spoštuješ nedeljo in njen pravi pomen - gosposka x^x ....lep dan x;)x :palec:

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2004, 10:04

Boris, ob nedeljah imam ful dela.... 'Domacega'...
Ampak zelo rada se ukvarjam s cunjami (ze nekje povedala, morda tema Najljubse opravilo ali kaj podobnega). Ful mi disi zrak, sem maher v obesanju in pranju, tako praviloma ne rabim sploh likati. Sicer pa tudi nihce med nami ne nosi oblek, ni bancnik, natakar ipd... smo ustvarjalci, hodimo v kavbojkah in sportnih scenah, kavbojk pa ne likam.
Se zadnjic me je Mitja nadrl, ko je imel Tim zmeckane hlace, pa sem rekla, da jih bom zlikala, je rekel: "da ne bi!" - da bi on znoru, ce bi mu mat zlikala kavbojke in ce jih mislim zlikati na rob ali kaj. x:o)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 21. marec 2004, 10:17

ponoč ful dobro in velik spim, mam prav srečo :sleeping: :sleeping: :sleeping:
ampak čez dan sem taka kot bi me megla okupirala xnckrivx
bo že bolje, enkrat, kmal x;)x
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#21 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 21. marec 2004, 11:51

Ufff, smo že pri 9ki ... Jaz pa bil do 5ih pokonci .... enega sem celo premagal na battle.net-u v warcraftu .... :o|o: Tako imam sedaj 7porazov in 1no zmago ... x:o)x x:Dx

#22 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. marec 2004, 11:55

Tako imam sedaj 7porazov in 1no zmago

:sori: :wOOt: :fiju:

#23 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 21. marec 2004, 12:24

kr fajn spim, k sm zmatran od dela x:o)x Ma pa res, se ne pustim motit; tu sm pa pomemben Jest :vio:

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2004, 12:25

9 je itak fajn cifra (ne samo zame).
Kul startati s temle.

Pokowc - vidim - ves svez in prerojen, za stopnjo visje, zadnje cajte! x^x :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 21. marec 2004, 13:55

:vragec:

morgen... :sleeping: :Oo:

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0