Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubezen


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
264 komentarjev na to temo

#251 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 3. junij 2004, 21:12

Ja kaj sedaj :eek: , zobke vidim, da si si že umila trikrat x:Dx  x:o)x

x:Dx ...evo, že četrtič :palec:
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#252 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. junij 2004, 21:15

Kar ne veš, te ne boli............Lahko noč x:Xx

#253 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 3. junij 2004, 21:47

"I'll be there for you, these five words i swear to you... when you breath i wanna be the air for you... " Jon Bon Jovi... :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#254 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 3. junij 2004, 23:14

Prave zaljubljence je sram, če so drugi zraven

ma ne glih sram, tečno je x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#255 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 3. junij 2004, 23:15

V srcu je porebno čutiti ljubezen in potem zmoreš delati tudi več kot pa si si lahko predstavljal.

x:)x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#256 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 4. junij 2004, 07:14

"I'll be there for you, these five words i swear to you... when you breath i wanna be the air for you... " Jon Bon Jovi... :D

x:)x :palec:

Se mi je kar glasba odvila v ušesu, ko sem brala tele vrstice xsrcx .

#257 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. junij 2004, 05:01

Dokler ljubimo, odpuščamo. x:Xx

#258 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 16. junij 2004, 16:09

Spet sem si zažel malo Mojstrstva ljubezni - tolteških modrosti; že s stavkom s platnic bolje začutiš energijo Ljubezni:
Ljubezen je Življenje samo. Ko se izmojstrimo v ljubezni, se uskladimo z Duhom Življenja, ki veje skozi nas. Tedaj nismo več telo, um ali duša; tedaj smo samo še ljubezen. Tedaj je vsako naše dejanje izraz ljubezni, in ljubezen v dejanju lahko obrodi samo srečo. xsrcbumx
Piko
P.S. Smeške in podobne znake prosim pošiljajte izključno na naslov Dona Miguela Ruiza, avtorja te knjige.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#259 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. junij 2004, 16:30

Hm hja There is a thin line between love and hate...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#260 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 16. junij 2004, 19:49

Lahk vse skupi vrzemo v emmm v tole??? :

1. najprej se moramo (k smo tko primorani!) ukvarjat z zunanjimi pojavi, denarjem, polozajem v druzbi..., kar nas vse bolj oddaljuje od samega sebe... Uglavnem, k razvoju ega! Naletavamo na negativne izkusnje, ki nam meglijo um, po drugi strani pa se RAVNO ZATO lahko zacne iskanje svobode. Ko smo na dnu, se tko lahko (v vecini primerov) dvignemo, ker imamo vsega dovolj. vse nekak izgubi smisel, ker izkusimo vse kar je mozno, vendar nas nobena stvar ne zadovolji. Pri tem dvigu, pa pride do sirjenja idej o sebi, tko da je naloga materialnosti = krcenje, naloga duhovnosti = sirjenje (vsak ki trdi, da mora clovek trpeti in se omejevati, dokazuje da izhaja iz materializma, to pa nikakor ne dopusca, da rastemo...) ko pa je nekak vsega dovolj, se ego zlomi, ker se ne more vec razvijati, prevec ga je...s tem pa se refleksno zacne
2. potovanje vase! ko se premaga materializem si dovolimo sirjenje. Kar se dogaja lahko le tukaj in zdaj! ne da smo ujeti v lastna sredisca, pri tem pa se neprestano obremenjujemo s preteklostjo in prihodnostjo in nikoli nismo zares tukaj in zdaj! Ko pa odvrzemo navidezni cas, in se prepustimo toku, ko sestavimo vse svoje izgubljene spomine, in ko vse sprejmemo dejansko taksno kot je, se lahko osvobodimo ega.
3. takrat se vecina zacne ukvarjati z intenzivno pomcjo "drugim", osvobojeni sebicnosti lahko iz sebe izzarevamo cisto ljubezen. velik nas/jih je taksnih ki bi morali to storiti, pa ne zmorejo, ampak iz nekih razlogov take potrebuje druzba, blizja okolica.
4. vsak ze samo, ko se odloci, da bo poiskal ljubezen, je resen!!!! pa ceprav ne ociscen!
5. smo varno vodeni v visje nivoje, le prepustit se moramo... sej dokler bomo ljudje verjeli, da nam lahko pomaga nekdo drug, bomo vedno naleteli na take, ki nas bodo izkoriscali....
6. uf.... se ze boljse pocutim x:)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#261 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. junij 2004, 19:57

Samo s pomočjo ljubezni se človek osvobodi samega sebe. xsrcbumx xloveyx

#262 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 17. junij 2004, 00:10

KAPCA, OKEJ :8): :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#263 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. junij 2004, 17:08

Zdi se mi, da je nemir ptic selivk, preden odletijo v daljne kraje, kot hrepenenje zaljubljencev. Želijo si pod nebo na dolgo skupno pot, a ne vedo, kako težka postanejo krila, ko mine ljubezen. x:Xx

#264 Antigona

Antigona
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 661

Objavljeno: 13. februar 2007, 07:56

Kdo ljubi brezpogojno? Kdo zna brez najmanjšega upanja na povračilo ljubiti, dajati ?
Kdo?....bog...morda :o|o:

Sliši in bere se zelo lepo......... :inocent:
Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.

#265 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 13. februar 2007, 08:35

Kdo ljubi brezpogojno? Kdo zna brez najmanjšega upanja na povračilo ljubiti, dajati ?
Kdo?....bog...morda :o|o:

Sliši in bere se zelo lepo......... :inocent:


Hja, eni pa znajo rajtam. Kakšna mama, pa kakšen oče tud mrbit.
Pa tud če kdo ne zna al pa zmore, še ne pomen, da je zato brezveze se truditi v to smer, al ja?

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0