Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubezen


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
264 komentarjev na to temo

#51 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. april 2004, 11:25

Z zoprnim je še na polju tesno. :sori:



Ruski


#52 yamaha

yamaha
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 4. april 2004, 23:10

yamaha- nekaj sem zabluzila o tem v temi UPANJE.
mogoče ti kaj pride prav x;)x x:)x
poleg tega pa biti celota v paru ali "zunaj" para. :inocent:

Aira hvala :palec: :palec: :palec: Prebrala, se zamislila :o|o: in..... prišla na žalost kam dalj kot sem sedaj neisem xrolleyesx
Celota zunaj para sem že dolgo, čutim, da je čas (pa ne zaradi letnega časa), da se podam v avanturo biti celota v paru x;)x

#53 yamaha

yamaha
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 4. april 2004, 23:13

Erare humanum est :xmas:

Prevečkrat opevano, prevečkrat izkoriščeno xrolleyesx
Čeprav drži. Samo ljudje imamo sposobnost delanja napak in preživeti, kajti, če se zajec na polju zmoti in zamenja lisico za soseda, postane hrana. x:Dx

#54 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 4. april 2004, 23:13

:palec: xcrossfingx

#55 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 4. april 2004, 23:19

potem se pa izlivaš, izlivaš in izlivaš dokler ne rataš suha sliva :O: x8Dx
tip si pa si misli- ona bo tako in tako vedno tu- te začne jemati za nekaj samoumevnega (in brez zadržkov na ves glas prdne in rigne ko si v sobi x:Dx) ... in hrepenenje, zaljubljenost ugasne

To počejo tudi ženske x;)x ......vsaj ono prvo x:Dx Tudi ženske nas začnejo jemati kot nekaj samoumevnega.......oboji se prepogosto prenehamo truditi.........tako zase kot za partnerja.....ni toliko pomembno, da se oddaljimo od tistega, ko smo se še ful zaljubljeni trudili biti čimbolj všečni......temu se ne da povsem izogniti, problem je, ko se enostavno nehamo truditi zmotno prepričani.....saj jo (ga) imamo........Tudi zato, ker to enostavno ni res. x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#56 yamaha

yamaha
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 4. april 2004, 23:35


potem se pa izlivaš, izlivaš in izlivaš dokler ne rataš suha sliva :O: x8Dx
tip si pa si misli- ona bo tako in tako vedno tu- te začne jemati za nekaj samoumevnega (in brez zadržkov na ves glas prdne in rigne ko si v sobi x:Dx) ... in hrepenenje, zaljubljenost ugasne

To počejo tudi ženske x;)x ......vsaj ono prvo x:Dx Tudi ženske nas začnejo jemati kot nekaj samoumevnega.......oboji se prepogosto prenehamo truditi.........tako zase kot za partnerja.....ni toliko pomembno, da se oddaljimo od tistega, ko smo se še ful zaljubljeni trudili biti čimbolj všečni......temu se ne da povsem izogniti, problem je, ko se enostavno nehamo truditi zmotno prepričani.....saj jo (ga) imamo........Tudi zato, ker to enostavno ni res. x;)x

:palec: Krivda na strani žensk in moških.

Včasih se mi zdi, da se pozabljamo pogovarjat. Vsi kar mislimo, da nas pa partner ja šteka po tolkem času in da je samo po sebi umevno, da ve kaj jaz (ego) mislim. :vragec: Pa ni samo po sebi umevno. Tako kot se spreminjam jaz, se tudi partner in mišljenja skupaj z nama. Ne vem kako lahko od partnerja zahteva, da mu bo všeč enaka vrsta solate kot pred parimi leti. Mej duš, sej še seksa ne enak kot takrat :sori: , pa službo je že vmes zamenjal/a, pa otrok vmes je že zrastu. Pa nihče nikogar ne vpraša zakaj je nekaj tako kot je, vsi pa smo blazno pametni z odgovori.

#57 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 4. april 2004, 23:42

Ja. In problem je, da se nekateri tega celo zavedamo, pa vseeno prepogosto ne znamo "pravilno" ravnati. Zaljubljenost je sicer prekrasna stvar, vendar je ljubezen, ki se iz nje porodi stabilnejša, močnejša vrednota. Le kako to potem, da ne znamo? :o|o:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#58 yamaha

yamaha
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 5. april 2004, 00:05

Teorija je dostikrat skregana s prakso xrolleyesx . Težko pa je tudi vedno biti tisti, ki rešuje, ki se trudi. To utruja in prazni baterije, ko na drugi strani ni reakcije, pa čeprav negativne. :sori: . Najbolj me pa dotolče ignoranca. Ko položiš "karte na mizo", pa imaš občutek, kot da se pogovarjaš s steno x!x x?x

#59 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. april 2004, 05:57

poznam pogovor s steno... :xx!:

#60 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 5. april 2004, 06:45

ja, včasih je lažje steni kaj do/povedat in razložit. pa ta presneta samoumevnost je strašno nemogoča zadeva in pravi strup, ki ubija odnose. dopustiti si, da so odnosi vedno novi, sveži in se spreminjajo je umetnost in modrost. ko zapademo v rutino, je konec. al pa vsaj velika žalost, se mi zdi ........... xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#61 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 5. april 2004, 12:51

Zaljubljenost --> notranji nemir x:Ix
nas nekdo (predvsem telesno) privlači? Pričakovanje?
Ljubezen --> notranji mir xsrcx
Dopovedovati partnerju kot bob ob steno --> partnerja lahko spremeniš samo tako, da spreminjaš - sebe! :2src: :2src: :2src:
LpP
P.S. a ni lepo, ko je spet ponedeljek?
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#62 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. april 2004, 12:54

in potem mu ne paše, ker s spreminjaš :vragec:

#63 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 5. april 2004, 12:55

Teorija je dostikrat skregana s prakso  xrolleyesx . Težko pa je tudi vedno biti tisti, ki rešuje, ki se trudi.

Ko prideš do stopnje, ko prenehaš iskati ljubezen, ki jo potrebuješ v drugi in jo poiščeš v sebi, nimaš občutka,da karkoli rešuješ, ampak enostavno živiš tisto kar čutiš. x;)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#64 izidor

izidor
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 5. april 2004, 13:15

:2src: torej, ljubiti brez prićakovanj - mogoče, avendar težko dosegljivo - potrebni je res veliko vajein potrpežljivost xDDx

#65 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 5. april 2004, 13:19

in potem mu ne paše, ker s spreminjaš :vragec:

Hmmm, hočem reči:
če te kaj pri partnerju "moti", naredi sam kaj. Recimo: drugačne reakcije, druge misli, sprememba prioritet. x:Dx
Akcija --> reakcija. x!x
Spreminjamo se vendar vsak hip! x:Dx
Raztegniti trenutek v večnost, ker ima podobo ljubezni? xrolleyesx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#66 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 5. april 2004, 13:20

:2src: torej, ljubiti brez prićakovanj - mogoče, avendar težko dosegljivo - potrebni je res veliko vajein potrpežljivost xDDx

Izodor, dobrodošel x;)x :palec: .

Ja, pa je krasen feeling, ker ne prodajaš ljubezni ampak jo daješ in ker je manj pritiska, ponavadi več dobiš x:)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#67 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. april 2004, 13:24

sej mogoče me pri partnerju moti samo to, da me ne razume... al pa da se jaz želim pogovarjat, on pa ne...ali pa to, da me opozori na vsako napako, jaz pa spregledam marsikaj ma sej ni tako hudo x8Dx
nič trenutek raztegniti v večnost, trenutek je večnost x;)x

#68 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 5. april 2004, 13:26

:2src: torej, ljubiti brez prićakovanj - mogoče, avendar težko dosegljivo - potrebni je res veliko vajein potrpežljivost xDDx

Pozdravljen,
res je - potrebni sta tudi vaja in potrpežljivost! x;)x
Ljubiti - moja življenska šola. :8):
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#69 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 5. april 2004, 13:29

Ko razmisljam o ljubezni, se velikokrat spomnim na starejsi par, ki je zivel blizu nas - ko sem se zivela s starsi.. Imela sta okrog 70 let, a si ju lahko vsak dan videl kako sta se sprehajala po ulici z roko v roki.. Zdelo se je, kot da zivita samo en za drugega in, da sveta okrog sebe sploh ne opazita... Upam, da bom tudi sama docakala nekaj takega.. x:)x

#70 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. april 2004, 13:52

Sicer sem prej samo izpostavila kako se lahko v določenem trenutku počutim, ter da si dovolim biti še malce naivno, vem,da je za ljubezen potrebno delati (delam) in vem, da partnerja težko spremeniš, torej ga ne spreminjam... lahko se samo sama. Ampak včasih pa res besnim ko s steno govorim in to si dovolim x;)x

#71 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 5. april 2004, 13:55

Eh..... uživam v sestrski ljubezni, precej manj komplicirana zadeva, polni akumulatorje, je tam ko jo rabiš, ni užaljenosti x;)x .

Hvala bogu za sestrco
x:Xx x:Xx x:Xx x;)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#72 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. april 2004, 16:43

Ampak včasih pa res besnim ko s steno govorim in to si dovolim

:vio: :palec:

#73 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. april 2004, 16:46

...nič trenutek raztegniti v večnost,

.ljubim sekunde x^x

#74 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. april 2004, 19:58

Ljubezen je resnični izvleček iz vseh strasti naenkrat. x:Xx


Jean Paul

#75 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 5. april 2004, 21:02

Najlepše na svetu se je ljubiti z žensko v katero se zaljubiš, ona pa se ti vsa (pre)daja....... x:o)x xsrcbumx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0