Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astročvek


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
438 komentarjev na to temo

#26 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 2. april 2004, 20:15

.......Tale je masna! Astrolog ishche chveko za chvek pa she kaj .....Motrash biti vsaj sexy kot Laetitia Castaneda...

x:Dx

#27 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 5. april 2004, 15:40

Hahaha astroloshchina. Stankaaaahahahaha!

Tale je masna!

Astrolog ishche chveko za chvek pa she kaj

mozhno tudi celibat:)

Motrash biti vsaj sexy kot Laetitia Castaneda

http://www.kmmod.com/lcasta/

ananta si mislil to lepo Bikico Francozinjo?:
Laetitia, 11.05.1978
?
Stanka
ampak kar se celibata tiče...težko izvedljiva ideja x:Dx

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. april 2004, 15:48

Meni pa ni vsec Casta.
Pa je cedna, socna, 'po vseh predpisih' OK bejba, a mi ne potegne... :o|o:

Se odlocam torej kar za Casta-nedo. x^x x8Dx :palec:
Ce ze... x;)x x:o)x x:px

Vec za zmenit, bolj zabavno, kaksen zaveznik sem pa tja in vse...
Tule pa dobim eno shobo in afnanje... :|||
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 5. april 2004, 15:51

K smo v taki temi..... Sakramenska ribica.... Castaneda... hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#30 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 5. april 2004, 15:53

no, samo, da je ananti všeč in da se ne bo spet zmrdoval x:Dx
čeprav sem mislila, da so mu bolj všeč kake Strelke, ogenj,divji dolgi lasje

se strinjam Marsa, bolj všeč kak fejst mačkon ali Castanedine knjige
kot ena vrhunska modelčica
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#31 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 7. april 2004, 00:44

Po Stankinem bi bila jaz točno Ananto x:Dx x:Dx x:Dx Strelka, divji dolgi lasje....ogenj, pa še škorpija zraven.
Nekak ga imam na sumu, da praznujeva na isti dan...ma ne vem od kod ta občutek..no..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#32 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 15. april 2004, 09:05

Bern kako je bilo kaj-Basel medn.astrokonferenca?
Saj si gotovo bil tam, ne? nisem bila zadnje čase toliko prisotna, si kje kaj pokomentiral? kakšne so bile teme, poudarki? kaj posebnega in novega?
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#33 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 15. april 2004, 10:30

Pravkar sem spisal članek o tem, ker se je za revijo mudilo. Če se bo dalo, ga bo del tudi na lunin.netu ali kaj takega.

Sicer pa je prvi odziv bil že v torek zjutraj na LNF-dnevniku - na eni strani tam. Par stavkov, samo tako - za dober dan.

Živijo.

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. april 2004, 10:49

... Če se bo dalo, ga bo del tudi na lunin.netu ali kaj takega. ...

To je samo od tebe odvisno, Bern, kar se nas tice, je jasno to vec kot zazeleno, cenjeno in torej wanted! :palec: :palec: x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 15. april 2004, 10:50

Kar pa ne bo v članku, je pa naslednji dogodek. Za dol past.


Srečam v Baslu ameriško-francosko astrologinjo Lynn Bell, se pogovarjam z njo o moji tehniki solarjev (kajti pisala je članke o solarjih) in ona opazi na moji priponki "Slowenien". Pa vpraša, odkod iz Slovenije sem. - ?!
Pa pravim, da iz Ljubljane oziroma okolice. In pravi, OK, kaj je to "okolica"? Ratalo mi je precej nerodno.
Pa pravi sama, da je njen oče od tam nekje, in sicer z meje med Slovenijo in Hrvaško. DŽIZES, jaz sem 13 let živel na tej meji! Vprašam, od kod točno, če ona mogoče ve, lahko bi to bilo "Metlika". Pa ona reče "Seveda, Metlika. Moj oče se je pisal Belopavlovič." - !! - Pa to ni res!
Nakar rečem par stvari o Belopavlovičih, kolikor vem, in se ona spomni, da niso bili (družina se je pri očetovih 4 letih odselila čez lužo) prav iz Metlike, "ampak se reče SU-HOR"! Čisto lepo po naše je izgovorila. Vse - Ljubljana, Metlika, Belopavlovič, Suhor.
(Ker je bila gužva, ona pa ena od predavateljic, kar pomeni, da jo je stalno kdo kje vlekel za rokav, je nisem več uspel vprašati, ali je bila kaj v teh krajih ali ne. Vprašam jo po mailu. Morda jo kdaj zvabimo sem. Imeli bi kaj slišati. Kajti gospa Bell tudi ni kar nekdo. Vsaj v astrologiji ne.)

Torej Lynn Bell (Belopavlovič), Pariz, naše gore list.

#36 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 15. april 2004, 10:55

Uau kak mali je svet!

Bern seveda, sem šla zdaj prechekirat v Dnevnik, vidim dobre vtise si odnesel :palec: super
Seveda bom zgrabila še revijo v roke in še tam pregledala kako kaj astrologija+Švicarji.
Seveda bi bilo luštno tudi tukaj kaj x^x
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#37 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 2. maj 2004, 19:55

pr.
Sonce=znamenje
Če je Sonce v znamenju pr.Leva, pa še to v hiši (pr.11h);
ker je 11hiša ,hiša Vodnarja, ima tale Lev izražanje˝tudi Vodnarjevo...sprašujem se,koliko je tega prisotnega..in ali se zato še astrolog vpraša poleg vsebine 11hiše kaj vsebuje ...

#38 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. maj 2004, 06:07

Moral bi se.
To Sonce ima nekaj kvalitet 11. hiše, recimo, da "deluje" na način 11. hiše, podobno kot je način Vodnarja. Recimo malo odpuljeno ali pa kaj takega.
Ker sta si principa Leva in 11. hiše (Vodnarja) nasproti, pride ven, da marsikdaj dela kaj v neskladju s samim sabo.
Česa je "več" in česa "manj", pa oceniš. Frawley to dela na tradicionalen, starinski način z vrednotenjem "suhe, vlažne, tople in hladne" kvalitete. Da pa se tudi drugače.

Bolj neprijetno je, kadar ima Sonce v 11. hiši "tipični" Rak, kajti gre za hudi neskladje v dojemanju časa. Rak je manhnjen na vse, "kar je bilo", Vodnar pa na tisto, "kar bo". Vodnarja že "danes" ne zanima kaj dosti, saj za to "nima časa". Potem se pa to tepe znotraj...

Živijo!

#39 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 3. maj 2004, 07:55

Sonce v 11.h v Levu-prva asociacija se mi zdi: Igralec,
če to potrdi še asc,Merkur... in eno večje povezovanje Leva, kot bi bilo, če bi bilo Sonce v Levu na asc

Ej Bern, sanjalo se mi je!!, da sva mi2 debatirala o Saturnu v Ovnu-sva rekla zaganjanje v steno, nato sva zaključila, da je Saturn v Levu zlati zob in da je Saturn v Strelcu taborni ogenj v skalnati votlini...pojma nimam od kod se mi je to v sanjah skombiniralo in potem sem še sanjala, da je bila ginekologinja moja zobozdravnica x:Dx No ja, še malo in bom začela astrologijo v sanjah preučevat... hm, hmmm x:o)x
x:Dx Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#40 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. maj 2004, 10:34

DOBR , hej...res je, mam še Merkurja v 11h..se prav....da hiša še dodatno ponazori˝skupni vpliv drugega znamenja....
Zanima pa me, kaj naj bi bilo najbolj smotano˝pr. neko znamenje, ki je v neki neskladni˝hiši?
se da to nekak opisat v vseh 12 hišah (je tega kr nekaj, ane) ..

#41 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. maj 2004, 10:43

Bolj neprijetno je, kadar ima Sonce v 11. hiši "tipični" Rak, kajti gre za hudi neskladje v dojemanju časa. Rak je manhnjen na vse, "kar je bilo", Vodnar pa na tisto, "kar bo". Vodnarja že "danes" ne zanima kaj dosti, saj za to "nima časa". Potem se pa to tepe znotraj...

zanimivo, aj :8): :palec:
poznaš še kakšno primerjavo, da vidim, kaj vse je še znano ?

#42 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. maj 2004, 10:51

No ja, še malo in bom začela astrologijo v sanjah preučevat... hm, hm

zlo pametno to.tak jaz dobim marsikatero nadnaravno˝rešitev x:Dx :palec:

#43 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. maj 2004, 11:50

Sonce v 11.h v Levu-prva asociacija se mi zdi: Igralec,
če to potrdi še asc,Merkur...  in eno večje povezovanje Leva, kot bi bilo, če bi bil na asc npr.

Ej Bern, sanjalo se mi je!!, da sva mi2 debatirala o Saturnu v Ovnu-sva rekla zaganjanje v steno, nato sva zaključila, da je Saturn v Levu zlati zob in da je Saturn v Strelcu taborni ogenj v skalnati votlini...pojma nimam od kod se mi je to v sanjah skombiniralo in potem sem še sanjala, da je bila ginekologinja moja zobozdravnica  x:Dx  No ja, še malo in bom začela astrologijo v sanjah preučevat... hm, hmmm  x:o)x
x:Dx  Stanka


bejž bern že sanjajo o teb...

x:Dx

#44 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 3. maj 2004, 12:11

pr.
Sonce=znamenje
Če je Sonce v znamenju pr.Leva, pa še to v hiši (pr.11h);
ker je 11hiša ,hiša Vodnarja, ima tale Lev izražanje˝tudi Vodnarjevo...sprašujem se,koliko je tega prisotnega..in ali se zato še astrolog vpraša poleg vsebine 11hiše kaj vsebuje ...

Zanimivo je, kako vsak po svoje razlagamo isti položaj.
Zame je 11. hiša enajsta hiša in kaže področje in ne energijo in jaz bi povezala, da ima človek pomembne (najverjetneje moške) prijatelje, ali avtoritativne prijatelje, ali je njegov šef tudi njegov prijatelj, ali, da ima pomambnega starejšega brata, mogoče, da če deluje znotraj neke skupine, da je on pomemben v tej skupini, da je predsednik skupine in tako naprej....
Vse v tej logiki, da to kar govori Sonce v levu, ki kaže neko pomembno osebo, ki je dramatična in na položaju in jo povezala s podočji 11. hiše.

Čeprav moram priznati, da je v tej povezani res nek konflikt in to je vezan predvsem na to, ker Sonce v levu sporoča :, "jaz sem prvi in viden in vsi me opazite", znotraj 11. hiše, ki govori nekja takega kot "mi skupaj smo prepričani tako in tako". Ena od možnih načinov kako se ta kombinacija izrazi je, da dobimo predsednika stranke, ki je precej nedemokratičen vodja, ki je izrazito močna pojava okrog katere se vrti cela stranka.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#45 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. maj 2004, 12:52

.mihael...močna pojava,... x:Dx :palec:
:wOOt:

#46 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. maj 2004, 14:00

:palec: , Mihela.

#47 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 4. maj 2004, 12:05

Mihela super si opisala to 11.hiško in kralja z grivo v njem :palec:

Danes mi je jasno zakaj sem imela Saturnove sanje,
ker me je moj dragi danes kar prijavil skupaj z njim,
da nama bodo urejali jutri najine Saturnčke...
Ojejoj kakšn surprise...
:inocent: xrolleyesx Stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#48 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. maj 2004, 17:17

Danes mi je jasno zakaj sem imela Saturnove sanje, ker me je moj dragi danes kar prijavil skupaj z njim, da nama bodo urejali jutri najine Saturnčke...

zlo lepo to slišat; oba sta skrbna, še v sanjah x^x

#49 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. maj 2004, 22:44

http://www.bobmarksa...s/alphalist.htm

#50 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 5. maj 2004, 05:48

Zanimivo, Pokowc, ker so kratki komentarji zraven, je pa vprašanje, koliko so podatki pravi, ker ni virov (to bi le moralo biti). Pa tudi - ni jih ravno veliko - strani, ki jih uporabljam jaz, imajo na tisoče ljudi.

Ampak prečesal bom pa vseeno - tudi druge podstrani, forum, na primer, ki je tam zraven. Enkrat, ko bo čas.

Hvala.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0