Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astročvek


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
438 komentarjev na to temo

#51 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 6. maj 2004, 17:28

pozdrav
mene pa zanima,če me lahko kdo usmeri kam naj pogledam,da bi si dobila osnove oz.razlage,kaj pomenijo hiše.kakšen je njihov pomen ,s kom so v povezavi... x?x

#52 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 6. maj 2004, 17:49

Zanima me, kaj mente, kero znamenje in ali kombinacija rata prec ponižno, se tut javno rado opraviči, ima instinkt za to, da mora naredit...

tehtnica x:o)x

#53 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 6. maj 2004, 18:45

...da bi si dobila osnove oz.razlage,kaj pomenijo hiše.kakšen je njihov pomen ,s kom so v povezavi...

http://www.najpoveza...roskop/hise.htm

ma ni dovolj sam tehnica, sj ni stalna..deluje po trenutnem občutku, hmm

#54 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 6. maj 2004, 19:58

:palec: hvala x!x

#55 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. maj 2004, 06:55

Za osnove astrologije je po eni strani dovolj dobiti nekje "Veliko šolo astrologije" zakoncev Parker, ki je pri nas izšla kakih 10 let nazaj, ali pa "Najbolji način da se nauči ASTROLOGIJA" Marcheve in McEversove, izšlo v Srbiji 15 let nazaj.
Prva je ilustrirana in "lušna", druga pa je najbolj uporaben učbenik astrologije, kar jih poznam. (Sam jih imam kakih deset ali pa še več.)

Pozdrav!

#56 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 7. maj 2004, 14:33

Zanima me, kaj mente, kero znamenje in ali kombinacija rata prec ponižno, se tut javno rado opraviči, ima instinkt za to, da mora naredit...

tehtnica x:o)x



bi se strinjala .Saj je znana po svoji diplomaciji x:Dx x:Dx
Da ne bi kdo mislil,da se opravičuje zaradi česa drugega,predvsem ponižnosti x:Dx

Mislim,da je to stvar olike in omike in ,da igra veliko vlogo pri vsem tem ,tu ne gre za ponižnost,vzgoja.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#57 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. maj 2004, 21:16

http://www.bbc.co.uk.../scitech8.shtml

http://www.bbc.co.uk.../scitech5.shtml

#58 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. maj 2004, 07:50

Hej, isto tam zraven je še en "zanimiv" članek za naslovom "Srečni" mesec rojstva...

Kao neka fora al kaj...

:eek:

#59 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. maj 2004, 08:37

http://www.bbc.co.uk.../scitech8.shtml

:palec: :palec: Poki, hvala ker skrbiš za naše znanje.

#60 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. maj 2004, 12:22

hja, to pa res. rad delim to. nikol zadost x:Dx

#61 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 10. maj 2004, 13:05

Zanima me, kaj mente, kero znamenje in ali kombinacija rata prec ponižno, se tut javno rado opraviči, ima instinkt za to, da mora naredit...

tehtnica x:o)x

Astrološka znamenja in kako se opravičijo ali tud neopravičijo:

Oven: "Kaj se ti naj opravičim? Nimam pojma... Grem na tekmo, adijo!"

Bik: "Ne, nimam se kaj opravičevati, ker imam popolnoma prav! Če točno pomislim, si mi še dolžan 400 sit."

Dvojček: "Ja oprosti, a jaz sem ta krivec, no saj, tako pač je, danes sem jaz kriv, jutri si ti kriv, a že veš za nov trač v cajtngih?...danes se dobimo na pijači, potem še grem na predavanja, ah zakaj se ti naj opravičim?"

Rak: "Joj oprostite, saj veste, ta današnja mladina in da za vso našo familijo poskrbim....potem se mi pa še to dogaja, da mi drugje ne uspe biti z vsem na tekočem."

Lev: "Kar ti se meni opraviči, drugič pa boljše premisli kakšne neumnosti kvasiš!"

Devica: "A jaz, da se ti naj opravičim?! in ti si včeraj zamudil 25 min na kosilo in si raje bil na pivu s kolegi, to sploh ni zdravo! in daljinec puščaš kjekoli se ti zazdi, a točno veš kje mu je mesto in včeraj si mi polil z vinom mojo najljubšo bluzo...In zdaj se ti naj jaz opravičim?"

Tehtnica: "Oprosti, res ni bilo tako mišljeno, gotovo nesporazum ali si morda pomislil, da samo iz tvojega vidika tako izgleda, saj veš, da želim, da se vsi dobro razumemo..."

Škorpijon: "Zdaj le jokaj, prejšnji teden si ti meni tudi isto naredil in še smejal si se zraven predrzneš!"

Strelec: "Ah daj no, kaj se s takimi malenkostmi ukvarjaš. Življenje je treba uživat!"

Kozorog: "Oprosti. Se drugič resno pogovorimo, moram na sestanek - službene zadeve."

Vodnar: "To je povsem široko filozofsko vprašanje. Če vzamemo, da je povzročitelj tega stanja...en družben fenomen... oz. predvsem tvoja ozka gledišča...se ti nimam res za ničesar opravičevati. V našem klubu se ne bi tako bedasto obnašal..."

Ribi: "Ej stari oprosti, res obžalujem, greva na en pir! Častim!"

...ah malo sem si nas privoščila, a ne čisto dobesedno jemat... x;)x
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#62 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. maj 2004, 13:16

Lev: "Kar ti se meni opraviči, drugič pa boljše premisli kakšne neumnosti kvasiš!"

Devica: "A jaz, da se ti naj opravičim?! in ti si včeraj zamudil 25 min na kosilo in si raje bil na pivu s kolegi, to sploh ni zdravo! in daljinec puščaš kjekoli se ti zazdi, a točno veš kje mu je mesto in včeraj si mi polil z vinom mojo najljubšo bluzo...In zdaj se ti naj jaz opravičim?"

x8Dx :palec:
mega, hj...bom še jest kaj probau spedenat....

#63 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. maj 2004, 13:20

Zanima me katero znamenje+ aspekt,je v družinskem˝ ozračju pogosto odsotno, al naj bo to zarad dela, hobija, ..zabav...

#64 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. maj 2004, 19:25

Stanka, tale ti je res dobra.

x:Dx x:Dx

(Kje si to dobila?)

B.

#65 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. maj 2004, 06:19

Ej Bern - spadam v zadnjo skupino :palec:
ampak povabim na refošk - ne na pir...
Napisal pa je to nekdo na S se mi zdi,
ampak se mi zdi, da se bi več znamenj
opravičilo, če bi ta S bila ta dan malo bolj Jupitrova x;)x
Stanka

"se mi zdi"
= tipična Ribja!

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#66 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. maj 2004, 09:34

Zanima me katero znamenje+ aspekt,je v družinskem˝ ozračju pogosto odsotno, al naj bo to zarad dela, hobija, ..zabav...

*Oven* rad športa in ne mara biti stacioniran doma pred TV-razen če je na sporedu dobra tekma. In večkaj na novo preizkusi, enkrat se gre rally, drugič je napadalec v nogometu, potem si bo nabavil novo kolo...
*Bik* bo precej doma, če pogledam mojo mamo, jo delo na vrtu, stik z zemljo kar prenovi in pomladi, kaj šele, ko ponosno naredi novo solato, ki ji je že prav lepo zrasla in seveda celo kosilo od a do ž. Bikcev ni doma, ker so recimo v vrtnariji, kjer nabavljajo nove sadike ali kak gradbeni material, da bodo spet malo domek prenovili.
*Dvojček* bo tudi kaj doma, a se zna zgoditi, da bo v dnevni sobi začel sesat prah in potem po 5sekundah pristal v kuhinji, da prečita sveže cajtnge, nato bo odfrčal kam na klepet-kamor bo zamudil, saj je po dolgem času srečal sosedo in tudi mobitel mu dosti brenči in kliče ven v metuljčkast dan (doma bo ostalo vse napol narejeno).
*Rak* bo najbolj srečen, da je skupaj z otroci doma in da "družina funkcionira kot namazana", da sedi v fotelju zvečer in gleda svoj fotoalbum in uživa ob kakavu in pecivu, ki ga mu je spekla babica po svojem dobrem starem receptu.
*Lev* bo ponosen razkazal svoj bleščeč dom prijateljem. Od doma ga spravljajo kakšni gledališki filmski spektakli in seveda delo, kjer je seveda on šef.
*Devica* ima ogromno opraviti doma. Poglej koliko je praha vsak dan na novo, bo govorila. Presajala bo rožice in jih skrbno zalivala, seveda odstranila vsak suh listek. A tudi v službi je skrbna in natančna in če bo ostalo kaj nedokončano, bo raje delala nadure, kot da bi doma v sanjah delala svoje delo do konca in se počutila nemirno in živčno.
*Tehtnica* si želi harmonije v domu. Občuti prav fizično bolečino, če se ne skladajo zavese s sedežno garnituro. Dom mora biti brezhibno in enostavno lep. Toda, ko so kakšne nove trgovine z oblačili, ko je treba h kozmetičarki, frizerju, pogledati nove trende na modni reviji...takrat Tehtnica blesti nekje v središču dogajanj.
*Škorpijon* bo užival biti doma, da bo v svojem mirnem kotičku malo pomeditiral in končno že petič preštudiral tisto knjigo o hipnozi in tantri... Nato se bo znova prepričal, da je partnerka samo in res samo njegova...in se potrudil, da spet prevzame vse njene čute.
*Strelec* ne bo veliko doma, takrat ko je, že planira novo potovanje ali študira eno novo področje, ki ga zanima. Doma bo veselo in sproščeno, ter mnogo prijateljev, ki jim bo kazal svoje diapozitive iz svojih poti...
*Kozorog* si bo dom uredil praktično in varčno, a pomembneje bo, kaj se dogaja v službi in da se oddahne na kakem planinskem zraku.
*Vodnar* je glavni v kakšni stranki, v kakšnih strokovnih razpravah, tudi astroloških. Dom ne igra ene strašno pomembne vloge - je mu kot ena praktična baza, ki je urejena seveda na njegov "odštekan" način.
*Ribi* se radi zavlečeta v toplino doma. Naredita si eno prijetno eterično kopel, poslušata eno sprostilno cedejko, plešeta, si zapojeta, se smilita sami sebi. Ali pa drvita na eno duhovno predavanje...

Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#67 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. maj 2004, 09:38

Pravzaprav bi se to bolj natančno videlo v 4. hiši in v Luni.

Recimo, če je Uran v 4.hiši, potem doma ni ne miru ne obstanka.
Če je v 4.h Luna v Raku imamo že čisto eno drugo zgodbo...
hm...otroci se igrajo na koci in mama kuha eno dobro papico x;)x

Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#68 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 11. maj 2004, 11:05

:palec: Super si to spisala.

Igrivo, zanimivo, in lahkotno

Dej Bern, povabi jo k sodelovanju. Mogoče bi bil tak prispevek zanimiv tudi v Karmi plus. Sej vem, da imate podobne teme , vendar Stanka ima zelo zvočen jezik. Prijeten za branje.

Kaj misliš?


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#69 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. maj 2004, 11:38

Ohoho, opa to se ne bi sama spomnila!
Saj si prav napisala, to je bilo lahkotno, tako iz užitka in za hec napisano,
v eni sapi in ker se mi je v tistem trenutku tako zdelo in me tako "pičlo"
Karmoplus sem par dni nazaj brala-ker me je zanimal Basel in ker je bila tam B.Brady... to so že bolj resne stvari, obširnejše, Mihela ti si vendar bolj za to

Stanka
vseeno hvala, prav lepo, da si prišla na idejo, da me smatraš, da bi

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#70 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 11. maj 2004, 12:19

Zanima me ,kako se določeno znamenje obnaša, ko gre na osvajalni˝ pohod... zabave, sestanka, obiska, zmenka,..
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#71 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 12. maj 2004, 07:55

Povej svoje ali od koga drugega-npr.Sonce,Luna,Mars,asc seveda, Merkur...da bi bil konkreten primer, nisem ravno v stilu vseh poudarkov znamenj sedajle...

čeprav zelo dobra tema in bi uživala v opisovanju in bi se tudi vživela v slike Ovnice z rdečo minico ali Škorpijonke v črnem usnju na motorju ali elegantnega Tehtnice - vljudnega prijaznega lepo urejenega osvajalca...

Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#72 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. maj 2004, 08:40

Že danes sem nekje drugje omenil, da so (ste) Ribe sposobne privzeti kakršno koli "kožo" nase - dobrega igralca brez močnega Neptuna/Ribe/12. hiše ni.

:palec:

#73 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 12. maj 2004, 09:41

o tem Neptunu bi se dalo še in še...,
od vživetja v druge, do doživljanja Neptuna v sebi

recimo to, da se v močnem delovanju Neptuna kdaj sploh ne da naredit ena prizemljitev na realna tla - še posebno, če se to dogaja Ribam,
ker je v kakem extrasenzitivnem obdobju Ribe zanje enostavno prehudo in preboleče
in takrat rabi svoj Neptunov svet nežnih barv, ki je spleten iz tako krhkih snovi kakor sanje in je najboljša rešitev, da ta ocean občutkov Ribja jata sprosti v ustvarjalnem duhu iz sebe...

in nekje je že tema Neptun v 3.h -torej se sanja in poje vsak dan, kjekoli, tudi v avtu na poti v službo in iz nje - pazite se Neptunk in Neptuncev v avtu!
in plavajoča hoja, ko se en zmeden zaleti vate, a sploh ni bila gneča, le nekam se je zagledal...

Še enx bi pozvala 1Budalo za kak svoj podatek, ker mi je všeč že odkriti kaj o tem, da si nekdo sam zase izbere tak nick, nekje mora biti na hec in to sam do sebe, a ne?
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#74 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. maj 2004, 10:10

Še enx bi pozvala 1Budalo za kak svoj podatek, ker mi je všeč že odkriti kaj o tem, da si nekdo sam zase izbere tak nick, nekje mora biti na hec in to sam do sebe, a ne?
Stanka[/color]

x:Dx :palec: :palec: Meni je tud všeč, če se zna nekdo hecat na svoj račun.

#75 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 12. maj 2004, 12:56

Medtem sem ugotovila, da je tale 1B kar nabrušen jeziček in to mi je všeč!
Poskusila bom orisati način osvajalskega pohoda 1B, čeprav je to zelo rizično dejanje x:Dx

Rekla bi:
Partner mora biti obenem nekaj posebnega, ponosen in kar nekako "vreden", da se ga 1B loti. In loti se ga včasih na tih, prefinjen način, včasih na goreč in s kakšnimi presenečenji ali celo s kakšnim pisemcem. V partnerju hoče obenem ljubimca in prijatelja, prijetnega in zanimivega sogovornika. Osvajalski pohod v glavnem mora imeti res "vreden" izziv. Ampak Bognedaj, da nastane kakšna zamera, ker takrat ne bi leteli samo pojštri in krožniki po zraku, temveč še kaj ostrega zraven. In tudi ne priporočam, da bi ta partner izneveril svoje dobro ime, ker želi takšnega, da je lahko vedno nanj ponosen. Zelo bi jima ustrezalo, da se osvajata drug drugega na kak pustolovski način, kje v naravi, kje v tujini na dopustu... Ampak v primeru, če bi se partnerju kaj zgodilo, bi 1B stal ob strani in skrbel z zdravili, s tolažbo, kuhanjem, lepo skrbno... Morda osvaja tudi z dobro hrano, točno, tudi to bi lahko, ...njam
Stanka

mogoče še kakšna iskrica:
Rak osvaja z dobro večerjo ob romantičnih svečkah, skrbno in se do "morebitnega bodočega partnerja" obnaša že hitro s toplino in bližino - kot da je že del družine.
Lev bo osvajal tako, da ga ne moreš spregledati, saj bo gotovo v središču pozornosti, sončna oseba, samozavestno gre do svojega "plena" ves prepričan, da mu že pripada...
Devica se bo pustila osvajati. Vsa zaljubljena bo verjetno začela še bolj s kakšnim brezhibnim oblačenjem in dvournim tuširanjem... in verjetno bo zardela vsakič, ko ga bo zagledala.

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0