Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Verteks


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
61 komentarjev na to temo

#51 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. oktober 2010, 14:03

Hm ja men takrat ni bilo tok krasno Objavljena slika Objavljena slika
Drugače sem pa zdej še pri lubiju pogledala in vidim, da ima tudi on Vertex na mojemu Sončku sam hkrati tud Uranu...v bistvu je Verteks središčna točka
Je pa res, da je bil pri obeh takojšnji klik Objavljena slika
To pa ni kr tko, dvojna potrditev Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#52 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. oktober 2010, 14:04

moja prva velika ljubezen je imel Vertex na mojemu Soncu


Jst ga mam na tvoji Lilith, ti pa na moji Lunci........ vse to v osmi......... :ermm: :wOOt: ........pišuka, le kaj bi to lahko pomenlo???? w:Iw

#53 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. oktober 2010, 14:12

Jst ga mam na tvoji Lilith, ti pa na moji Lunci........ vse to v osmi......... Objavljena slika Objavljena slika ........pišuka, le kaj bi to lahko pomenlo???? Objavljena slika


Nekaj je še v 7. Objavljena slika ...sam res kaj bi to pomeniloObjavljena slika, a mi boš razložil
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#54 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. oktober 2010, 14:15

Nekaj je še v 7. Objavljena slika ...sam res kaj bi to pomenilo, a mi boš razložil Objavljena slika


Kar je v moji osmi je pač v tvoji sedmi.

No fucking way, ne bom, ne bom, pa ne bom. :vragec: Naj for ever ostane skrivnost....... x^x

#55 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. oktober 2010, 14:43

Sej te noben ne sili Objavljena slika

Objavljena slika povej povej povej Objavljena slika ......Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#56 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. oktober 2010, 14:50

Sam kaj k ti bo sam podatke povedal, razlage pa ne Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#57 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. oktober 2010, 14:53

To naredi zato, da domišljijo vzbudi, a veš ...
Mislm ... Objavljena slika Objavljena slika


Tale krasno je bil mišljen malce sarkastično Objavljena slika



Domišljija ja domišljija...le kaj bi brez domišljije...če je pa pobegnila neznano kam Objavljena slika


A s klicajemObjavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#58 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. oktober 2010, 15:34

Sej te noben ne sili Objavljena slika

Objavljena slika povej povej povej Objavljena slika ......Objavljena slika


Pišuka, pa kaj je z mano narobe, da se ne morem niti eni škorpjonkici upret? :inocent:

Verteks je nekak mini descendent in se ga nekako podobno razlaga. Predstavlja važna srečanja v lajfu, povezana s prejšnjim lajfom. Enkrat je veljal nek pregovor : "pazi kaj si želiš, k se ti lahko uresniči". Nekako brzinski opis Verteksa. Je izpolnjevalec želja. Izpolni želje in upanja na precej kinky način. Pomeni usodno srečanje, na katerega niti nimamo vpliva. Kdaj se sproži? Na nekakih preokretnicah v lajfu, ko pač srečamo pomembno karmično osebo al pa ko končamo razmerje z njo. Važen je v konjunkciji z ascendentom druge osebe ( pravzaprav je ponavadi na našem ascendentu anti Verteks, ker je Verteks večinoma na zahodnem delu charta ), pa v aspektih z osebnimi planeti in vozli. Takrat to občutimo kot filing destiny.

Dost. x^x Naprej pa sama pogrunti.....

Pa midva, pa midva? x:px


Midva? :2src: Si skor ne upam zapisat. Tolk vsega, da ti lahko celo štorjo iz najinga prejšnjega lajfa lahko zapišem. In to kako štorjo..... x:px

Neki drobcev..... eksaktna konjunkcija na tvojga Jupita, na tvojo Lilith, trigon na tvojo Lunco,
........................ konjunkcija na mojga Neptuna, trigon na moj Sončk in Merkurja................

Glavne hiše dogajanja : tretja, osma, enajsta
Sta pa najina v kvadratu, kar pomeni, da ni še konc........... :fiju:

#59 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 25. oktober 2010, 01:50

Ok ... I like kinky part, sej veš ... x:Dx x:Ix


O vem, x:px zlo dobro vem. x;)x Mi najbrž najini določeni aspekti pomagajo da to čutim in vem. :8): Pa še kaj druzga najbrž, a rajš pustmo..... x:)x

Je pa možnost, da se ob teh aspektih ena oseba (al pa kr obe v tem primeru) totalno ustrašijo dogajanja in se povlečeta vsaka na svoj konec ... in zgodi se ... nič? Oziroma je treba, kot je Pinka navedla pri zgornjem citatu, malo počakat, da se nebo zbistri. Oziroma retro Venera v tem primeru zdaj. x:Dx x:Dx Ker v bistvu je kr mal usodno tole napisano, sploh če gre za konjunkcijo Vertexa na ASC pri obeh. :8):


Ja, najbrž je to vse res. Mogoče se pa da na to tut drugače gledat. Lahko da je za vse potreben en določen pravi trenutek, ker kot sm že omenu, je Verteks nekako podoben osi Asc. - Desc. In tako kot mora to os neki sprožit, mora tut Verteks neki sprožit. Niso dovolj lepi aspekti Verteksa v sinastriji, potreben je prst na sprožilcu, da se zgodi. In pr Verteksu je to ponavadi neka prelomnica v lajfu. En spešl dogodek. Tranzit določenega planeta, srečanje s tapravo osebo in mogoče tut druga lokacija, ker se s premikom, popotovanjem drugam, spremenijo tut tranziti na natal, progresije in direkcije.

:eek: x:Dx ampak sej veš, jst nisem material za poročt ... x8Dx


:eek: Ne, tega pa ne vem. Niti ti. Diši pa taka izjava po tinny minny razočaranju nad sabo, zaradi določenih dogodkov. Mogoče boš spremenila mišljenje tisti trenutek, ko bo razvoj dogodkov drugačen. x;)x

#60 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. oktober 2010, 08:58


Je pa možnost, da se ob teh aspektih ena oseba (al pa kr obe v tem primeru) totalno ustrašijo dogajanja in se povlečeta vsaka na svoj konec ... in zgodi se ... nič? Oziroma je treba, kot je Pinka navedla pri zgornjem citatu, malo počakat, da se nebo zbistri. Oziroma retro Venera v tem primeru zdaj. Objavljena slika Objavljena slika Ker v bistvu je kr mal usodno tole napisano, sploh če gre za konjunkcijo Vertexa na ASC pri obeh. Objavljena slika


A veš, da se je tko ravno pri meni zgodilo....prvo je umik potem pa ali se zgodi ali pa res čisto nič...Objavljena slikaObjavljena slika
Čeprav tole usodno men sploh ni več nič všeč, ker to so sam eni dolgovi, k jih je treba razrešit. No dolgčas pa ni. Objavljena slika Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#61 LadaVenus

LadaVenus
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 10. oktober 2013, 10:35

Cau druzba tole je pa zelo zanimiva tema morm rec,

 

Verteks pravte da je tocka usode, jst jo mam mislm da v 7.hisi v Ovnu, Ampak mi je to tako zakomplicirano da nc ne rzumem te stopinje kaj pomenjp evo tlele je slikca ce mi lahko mal vec poveste o tem bi bla zlo hvalezna. A je moge povezan verteks z otroci koliko ih bom mela. Meni je cudno da mi ih nimam ne v peti ne v sedmi hisi, moj moz je oven. moj sin kozorog. Ampak iz karte ne znam razbrat verjeno to pomen da je povezano s verteksom? Moja natalna prise da je verteks 26 Oven 11 Stopinj 13 Minut, kaj je to????

 

bot9.jpg


Life is a tragedy for those who feel...
Objavljena slika
...and a comedy for those who think.

#62 LadaVenus

LadaVenus
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 11. oktober 2013, 22:32

 ... to, da je tvoj mož oven čist lepo spada v sedmo, klasika .

In verteks poleg še nekaterih točk v sinastriji (partnerski) karti je  tudi pomemben...

 

malo si še preberi, saj ni tako veliko strani v tej temi icon_smesko.gif

ok bom hvala")


Life is a tragedy for those who feel...
Objavljena slika
...and a comedy for those who think.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0