Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Orgazem


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1454 komentarjev na to temo

#1 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 7. april 2004, 19:09

x;)x x?x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#2 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 7. april 2004, 19:18

UUUUUUUUUhhhhhhhhhhh............. tu bi se pa lahko razpisala... :D :D :D
Orgazem... x;)x

Naj moja zgodba ostane...(zaenkrat) nezapisana...
S kolegico, letos je praznovala 41. rojstni dan, imave že 10 let navado, da si za rojsni dan vsaka zaželi nekaj...osebnega, duhovnega....nekaj za dušo...in to svojo željo pove na glas...
In letošnja njena želja je bila: "Da bi mi bilo dano vsaj enkrat v življenju okusiti orgazem!".

Jaz sem :eek: :eek: :eek: , kajti to je poročena mamica dveh otrok, 90 % znancev bi reklo, da živi v relativno srečnem zakonu...............


Na eni izmed "fešt" je njen mož...nekaj izjavljal, kako "dobro" opravlja "to stvar"...

#3 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 7. april 2004, 19:25

v igranju orgazma ne vidim nobenega smisla :eek:
konec koncev bi z igranjem samo sebe izigravala :sori:
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#4 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 7. april 2004, 19:27

Se nebi čisto strinjala z Umetnico...

Zblefirala sem...in ne 1x.... x:Ix :V: :V:

#5 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 7. april 2004, 19:29

sanjalica, ni treba da se strinjaš x:)x
napisala sem samo svoje mnenje, ki izhaja iz mojih izkušenj v življenju x:Ix
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#6 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 7. april 2004, 19:31

Zakaj????
Ker nisem vedela kaj je orgazem....sem mislila, da je ugodje (nenavsezadnje: da ne boli) že orgazem...

(za začetek!)

p.s. Umetnica, če ta tvoja trditev izhaja iz tvojih izkušenj v življenju, si potem to "blefiranje" tudi izkusila? :8):

#7 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 7. april 2004, 19:36

sanjalica, ne vem če je dobro kar na hitro vleč zaključke :sori:
ko sem brala tvojo razlago micku, se mi zdi da sem nekako nekaj zaslutila v ozadju, pa ne bom zdaj o tem pisala
o blefiranju sem pa dosti slišala - tudi od prijateljic, tako kot ti mogoče - tudi pogovor je izkušnja
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#8 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. april 2004, 20:48

x;)x

Aja....še to......jaz orgazma nikoli ne glumim.....    


Probi kdaj, hehe prav vpali, če kdaj to tip naredi :vragec: :vragec: :vragec:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#9 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. april 2004, 20:57

hehe prav vpali, če kdaj to tip naredi    


Pa ka sem reko....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#10 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 7. april 2004, 20:57

Se pravi, da si???

Potenciral...zaigral...jakost doživljanja???

Ha????

#11 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 7. april 2004, 21:15

Jej Mick...kakšno temo si navrgu... x:Dx x:Dx Malokatera bo priznala, da zaigra orgazem...
tista, ki pa bo...tista je pa pogumna... :palec: :palec:
Hlinit je nesmisel...potem se moraš zadovoljiti s tem, da misli, da ti vedno tako hitro pride, pa se ne trudi več...sama pa nepotešena... :o|o:
Nima smisla...res ne... x^x
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#12 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 7. april 2004, 21:17

Po mojem ni ženske (z mano vred), ki ne bi že kdaj zaglumila orgazma. Če ne drugače, pa vsaj v mlajših letih, ko sploh še ni vedela, kaj je orgazem... - kot je rekla sanjalica.

Problem pa je pri ženskah, ki vedno zaglumijo orgazen. Zakaj to delajo, ne vem. Najbrž je odgovor v vzroku, zakaj ga sploh ne doživijo. Po mojem gre za kake frustracije, povezane z zaprtostjo, nesproščenostjo, predsodki... In dvomim, da bo taka ženska sploh spregovorila javno o teh zadevah.

Me pa čudi, da moški ne opazite, če ženska zaigra orgazem. A se res ne opazi nobene spremembe med resničnim orgazmom? Ali pa po orgazmu?
Meni se zdi, da sem potem čisto druga in da se to vidi. x:Ix

#13 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 7. april 2004, 21:18

Me pa čudi, da moški ne opazite, če ženska zaigra orgazem. A se res ne opazi nobene spremembe med resničnim orgazmom? Ali pa po orgazmu?
Meni se zdi, da sem potem čisto druga in da se to vidi.  x:Ix

To se tut jez sprašujem x:Dx
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#14 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 7. april 2004, 21:22

Mick če bi midva seksala ne bi prišlo ne meni ne tebi. x:Dx ... :vragec:

#15 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 7. april 2004, 21:34

ha ha... zdaj pa čisto druga pesem.
nimaš kaj glumiti... treba je biti iskren... da pride do tiste globine... :vio:

#16 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 7. april 2004, 21:35

Mick če bi midva seksala ne bi prišlo ne meni ne tebi. x:Dx ... :vragec:

Se strinjam, da ne.................................................samo enkrat. :vragec: x:o)x x;)x x:px
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#17 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 7. april 2004, 21:39

ha ha... zdaj pa čisto druga pesem.

x?x

najprej praviš, da malo igraš... da jo vznemiriš... potem ona malo igra... itd.
potem pa, da o čem takem sploh ne razmišljaš, ker se popolnoma predajaš.
no, mogoče sem narobe razumela.

#18 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 7. april 2004, 21:49

aha.

#19 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 7. april 2004, 21:55

bo šlo počasi.
upam da tvoja ženica uživa. xDDx :vragec:

#20 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 7. april 2004, 21:56

Ha-ha.....mi2 sva tovrstno "glumljenje" že zdavnaj dala skoz. Ni treba upat.....ko se ljubiva.....uživava oba. x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#21 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 7. april 2004, 22:00

:palec:
no, o tem sem govorila. ko pač poznaš nekoga tako dobro nima smisla igrat. no, igrata se že lahko x:px ... ampak saj veš... globinsko čutenje osebe ki je ob tebi... :vio:

#22 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. april 2004, 23:00

...kajti to je poročena mamica dveh otrok, 90 % znancev bi reklo, da živi v relativno srečnem zakonu.......

torkove Slovenske Novice;Angleški zakonci;kako je žena 10let ostala v zakonu brez˝sexa, ker moški ni hotel imet otrok ... Kaj meniš, kako se je znašla; s hlinjenjem..

#23 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. april 2004, 23:06

... A se res ne opazi nobene spremembe med resničnim orgazmom? ......

treba žensko res preorat, zaobjet, da bodo usta zaprta x:Dx isto se moškim dogaja, zadovoljit apetitos po razkačeni ideji fukan..a

#24 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. april 2004, 23:08

nimaš kaj glumiti... treba je biti iskren... da pride do tiste globine...

:fiju: :palec: pa saj lahko po tih sikaš in tuliš, a je treba ,da vsi vejo ,da f...š x:Dx

#25 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 8. april 2004, 01:12

Če sem kdaj odglumila x?x ...ja, sem..pa ne 1x... x:Ix

Razlog x?x Moški.. xrolleyesx
Včasih je pač bilo tako, da ženski orgazem ni bila ravno stvar o kateri bi moški pretirano razmišljali...potem pa se je situacija obrnila v drugo skrajnost.. xrolleyesx ..Zdaj ženska MORA doživeti orgazem....pa ne zaradi nje same...ampak spet zaradi moškega, potrjevanja njegovega EGA.Brala sem eno zanimivo anketo..v kateri so moške spraševali, če vedo, da ženske včasih orgazem zaigrajo.98% moških je za to že slišalo...in zanimivo..97% moških je zatrdilo, da se njim to še ni zgodilo... x:Dx
Moški so postali z ženskim orgazmom obsedeni.. :xx!: ...samo njen orgazem razprši njihovo nesigurnost, dvom vase...Moški so v povprečju veliko slabši ljubimci...kot si domišljajo...in globoko v sebi se tega tudi zavedajo...zato pa tako ihtavo potrebujejo ženski orgazem...za njihovo lastno potrditev.
Pred kakšnima dvema letoma je na morju naneslo, da nas je precej žensk obsedelo ob pijači in je pogovor nanesel na orgazme.In vse, prav VSE so potrdile...da so ga že kdaj zblefirale....seveda iz različnih razlogov.

Eh..kot da je vsak seks v lajfu..z vsakim..res tisto pravo ...in preprosto preveč komplicirano je, da bi se vedno spuščal v debato, zakaj ti ni prišlo... :xx!:

Razlogov zakaj..je več..
Včasih...ko si mlad...preprosto NE VEŠ...kaj je orgazem
Včasih si preveč utrujen ..in si v bistvu želiš samo nežnosti...orgazem ti sploh ni potreben..
Včasih se ti preprosto več ne da seksati..in ko gledaš tiste vprašujoče oči..a bo x?x x?x ...pa naj bo.. x:Dx
Včasih se spustiš v seks s kom...ki se mu ne prepustiš...

Mick..prav takšne vrste moških...z razmišljanjem kot si ga ti podal...so najbolj nevarne za blef...če se parkrat zgodi, da ga ne..potem je že takoj alarm rot...in potem takoj to ni ono pravo.. xrolleyesx ...pa dajmo rešit PROBLEM...ki to največkrat sploh ni...

Hm..prepričana sem..da se velikokrat sploh ne spomnimo kakšnih kulskih orgazmov..ampak nam v spominu ostane...kakšna na poseben način spregovorjena beseda, pogled, kretnja...in sploh ni bistveno, za žensko..če je orgazem bil ali ne...pa vendar lahko nosimo ta seks še dolgo v spominu..

Spet gre v bistvu za razliko v doživljanju moškega in ženske...in moški so pač sveto prepričani...da orgazem MORA biti...

Seveda se strinjam, da nima smisla blefirati..pa vendar...se zgodi..pa kaj potem

Astra
Per aspera ad astra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0