Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdravljenje v spanju


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
63 komentarjev na to temo

#26 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. april 2004, 20:59

Sem povprečen Slevenec in pojem še kaj več soli kot si jo omenil...tudi posledice morda že čutim, nič nimam proti tvoji teoriji in se z njo strinjam, tudi forum sem že gledal. Nisem njen nasprotnik, vendar me preseneca tvoje veliko povdarjanje njenih dobroh lastnosti na vsakem koraku.

Palček, vidiš, da učiš krivo vero. Kje si ti mene videl poudarjati NJENE dobre lastnosti. Vseskozi poudarjam razdiralne lastnosti jodirane soli, NJO, zdravo sol pa omenjam kot enako nujno potreben element za življenje, kot so voda zrak in akumulirano Sonce v hrani.
Niti nisem nikoli trdil, da je zdrava sol le ta, ki jo jaz pošiljam v paketu in jo imenujem SALESALUTE, sem pa gotov, ker jo vso prekontroliram po svoji metodi, da je ta taka, kot je opisana v knjigi. Nisem pa toliko predrzen, da bi kar tako vsako sol razglašal za zdravo, nimam pa nič proti, če si jo vsak poišče sam. Opis je v knjigi, brezplačno na voljo celemu svetu.
Torej, jaz ne delam nobene reklame za nobeno konkretno sol konkretnega proizvajalca, ampak razlagam, ne samo razlagam, tudi praktično dokazujem, da je resničen predpogoj za nastanek večine bolezni napačna presnova, kot posledica debalansa Sonca in Zemlje v prehrani in posledično v organizmu.
Priznavam pa, ne samo priznavam, marsikatero metodo za dosego blagodejnih učinkov tudi razumem.
Tudi tvojo, toda šele kot nadgradnjo fizično normalnega stanja v telesu.

#27 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. april 2004, 21:07

Tale trditev seveda ne drži. Preberi si knjigo Masaruja Emota: Sporočilo vode (pred kakima dvema mesecema je bila prevedena v slovenščino). :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

No, ja, ne bodi toliko strog, saj tudi ton C zveni v neskončno mnogo oktavnih frekvenc. Toda, če se spustimo do konca, pridemo do nedokazljivih kvantov, pa smo zopet na začetku, na področju čiste filozofije. :inocent: :vio: x^x

#28 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. april 2004, 21:17

Sem povprečen Slevenec in pojem še kaj več soli kot si jo omenil...tudi posledice morda že čutim, nič nimam proti tvoji teoriji in se z njo strinjam, tudi forum sem že gledal. Nisem njen nasprotnik, vendar me preseneca tvoje veliko povdarjanje njenih dobroh lastnosti na vsakem koraku.

Palček, vidiš, da učiš krivo vero. Kje si ti mene videl poudarjati NJENE dobre lastnosti. Vseskozi poudarjam razdiralne lastnosti jodirane soli, NJO, zdravo sol pa omenjam kot enako nujno potreben element za življenje, kot so voda zrak in akumulirano Sonce v hrani.
Niti nisem nikoli trdil, da je zdrava sol le ta, ki jo jaz pošiljam v paketu in jo imenujem SALESALUTE, sem pa gotov, ker jo vso prekontroliram po svoji metodi, da je ta taka, kot je opisana v knjigi. Nisem pa toliko predrzen, da bi kar tako vsako sol razglašal za zdravo, nimam pa nič proti, če si jo vsak poišče sam. Opis je v knjigi, brezplačno na voljo celemu svetu.
Torej, jaz ne delam nobene reklame za nobeno konkretno sol konkretnega proizvajalca, ampak razlagam, ne samo razlagam, tudi praktično dokazujem, da je resničen predpogoj za nastanek večine bolezni napačna presnova, kot posledica debalansa Sonca in Zemlje v prehrani in posledično v organizmu.
Priznavam pa, ne samo priznavam, marsikatero metodo za dosego blagodejnih učinkov tudi razumem.
Tudi tvojo, toda šele kot nadgradnjo fizično normalnega stanja v telesu.

Hja ampak men je takoj padlo v oči kako poudariš zdravo sol, ščepec tam ščepec tam..., mal je mankal da nisem mleka osolil... (čeprav si tud to že svetoval) pol sem se nategnu k sem preveč posolil, zdaj sem pa mal zjeban danes..., najbrž ni sol kriva, ampak dejstvo da ta teden zanič spim, (glej marsino napoved)... sicer pa je nekak logično da rabiš ravnovesje, da obstaja zdravje, ko smo lepo dobre volje pa to, vsega ravno prav, ljubezen in vse.... nkol ne zbolimo, pol pa slaba volja, zamere sovraštvo, pa smo tam... tko da tale s soljo, je čist osnovni nivo, baza vsega skupaj...., ah sploh ne vem kje se me glava drži :inocent: ajd, grem zdravit se v spanje...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#29 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. april 2004, 21:24

Če znaš vse drugo delat po občutku, se boš tudi doziranja zdrave soli navadil, ker vsebuje vse informacije, ki jih tvoje telo in tvoj duh od soli potrebujeta. Med spanjem se ti bodo vse misli uredile, nič bat. :sleeping: :sleeping: :sleeping:

#30 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 14. april 2004, 23:38

Tale trditev seveda ne drži. Preberi si knjigo Masaruja Emota: Sporočilo vode (pred kakima dvema mesecema je bila prevedena v slovenščino). :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

No, ja, ne bodi toliko strog, saj tudi ton C zveni v neskončno mnogo oktavnih frekvenc. Toda, če se spustimo do konca, pridemo do nedokazljivih kvantov, pa smo zopet na začetku, na področju čiste filozofije. :inocent: :vio: x^x

Bottom line: vem, da nič ne vem. x:Dx x:Dx x:Dx

Stane, kaj sem že neki jaz bluzila o kvantni fiziki ... nekoč... nekje... ? Hihi x:o)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. april 2004, 08:11

Menim, da ce hocem nosit kristal, ker mi tako ustreza ali se hocem zdravit z njim ali karkoli, ne rabim imeti magisterija iz kvantne fizike.
Vsak vrac v Avstraliji ali kjerkoli bo poznal vse rastline dalec naokoli in njihove ucinke, pa seveda se nikoli ni prestopil praga kaksne sole in je tako ali tako nepismen, tako da kaksnih strasnih studij izpod njegovega peresa najbrz ne bomo brali.

Okoli postelje se (pri meni in pri kupu mojih frendov) valja na desetine kristalov - v mojem primeru predvsemn kamenih strel.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. april 2004, 08:27

Evo, Marsa, to je to, kar gre tudi meni grozno na k... Vedno se najde kdo, ki bi hotel iz preprostih stvari delati veliko znanost, tako, da se na koncu več ne ve, ali je voda res voda, ali pa je to le kup kozmičnih informacij. Če si gledala zadnjič na televiziji japonskega gospoda, ki je kazal slikice različno informiranih vod, sem dobil takoj asociacijo na zanimivo igračko iz otroštva, kaleidoskop. Neskončno lepo simetričnih oblik dobivaš, če ga vrtiš. Tako je verjetno tudi s temi vodnimi informaciji. kajti svetloba pač rada skače in se odbija od vsega, kar je ne posrka.
Verjamem pa, da imajo veliko avtosugestivno moč besede, kot jih je on priporočal uporabljati, vodica, vodica v mojem telesu, bodi dobra z menoj x:Dx x^x

#33 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 15. april 2004, 21:06

Menim, da ce hocem nosit kristal, ker mi tako ustreza ali se hocem zdravit z njim ali karkoli, ne rabim imeti magisterija iz kvantne fizike.
Vsak vrac v Avstraliji ali kjerkoli bo poznal vse rastline dalec naokoli in njihove ucinke, pa seveda se nikoli ni prestopil praga kaksne sole in je tako ali tako nepismen, tako da kaksnih strasnih studij izpod njegovega peresa najbrz ne bomo brali.

Okoli postelje se (pri meni in pri kupu mojih frendov) valja na desetine kristalov - v mojem primeru predvsemn kamenih strel.

Eno je nositi kristal po feelingu, drugo pa razprava o tem, "kako deluje".
Gotovo zelo veliko ljudi izbira kristale po feelingu, zagotovo pa je tudi mnogo več zgrešenih izborov, kot med npr. avstralskimi vrači.

Objektivne resnice ni (jebi ga - to je dejstvo, ki izhaja ravno iz kvantne fizike). Ampak zanašanje na zgolj subjektivna čutenja, je lahko precej gotova pot v svet zablod. Nekako rabimo neke primerjave, na osnovi katerih si zgradimo predstavo o svetu, ki naj bi bil objektiven.

Včasih so ljudje živeli precej bolj povezano z Zemljo kot danes, ko se dušimo v urbanih naseljih. Bil je v pristnejšem stiku z Zemeljsko vibracijo (8 Hz), katero je danes v bivalnem okolju prekrila frekvenca omrežne napetosti. Pa tudi tedaj so si ljudje izmenjavali izkušnje in na osnovi teh izmenjav "določili kamnom določene lastnosti"in s tem svojo subjektivno resnico o kamnih prelili v neko objektivno, ki se je prenašala (z lahnimi korekcijami) iz roda v rod..

Danes, v neki drugi dobi, pa se "objektivna" resnica kuje na osnovi izmenjav subjektivnih izkušebnj in dognanj (npr. eksaktnih meritev) konvencionalne znanosti. Tistim ljudem, ki se "stika z živim vesoljem" manj zavedajo in se ne zanesejo na lastne občutke, pa so takšne primerjave zelo dobrodošle pri izbiri pravega kristala. Dobrodošle so tudi tistim, ki kristale izbirajo po feelingu; feeling jim takšna odkritja oz. primerjave potrdijo (v teh primerih so v moč kristala še bolj gotovi), ali pa jih pahnejo v dodatno razmišljanje in eventuelno korekcijo izbire. Tudi feeling je odvisen od velikosti baze eksaktnega znanja. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#34 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 15. april 2004, 21:19

Evo, Marsa, to je to, kar gre tudi meni grozno na k...  Vedno se najde kdo, ki bi hotel iz preprostih stvari delati veliko znanost, tako, da se na koncu več ne ve, ali je voda res voda, ali pa je to le kup kozmičnih informacij. Če si gledala zadnjič na televiziji japonskega gospoda, ki je kazal slikice različno informiranih vod, sem dobil takoj asociacijo na zanimivo igračko iz otroštva, kaleidoskop. Neskončno lepo simetričnih oblik dobivaš, če ga vrtiš. Tako je verjetno tudi s temi vodnimi informaciji. kajti svetloba pač rada skače in se odbija od vsega, kar je ne posrka.
Verjamem pa, da imajo veliko avtosugestivno moč besede, kot jih je on priporočal uporabljati, vodica, vodica v mojem telesu, bodi dobra z menoj x:Dx  x^x

Naj začnem pri misli, s katero sem končal prejšnji post: "tudi feeling je odvisen od velikosti baze eksaktnega znanja".

Stane !

Praviš, da so te odkritja M. Emota v zvezi z možnostjo vizualne preverbe spomina vode spominjale na kalejdoskop. Jaz sem dobil povsem drugačne asociacije. Emoto je dokazal, da lahko z mislimi in čustvi v srednje gostem mediju (tako lahko rečemo vodi, v primerjavi z zrakom in zemljo) spreminjamo energijsko strukturo vode. To zame pomeni direkten dokaz, kako s svojo pozitivno naravnanostjo (ali pa negativno) okoli sebe in v sebi spreminjamo energijo in s tem fizično realnost. Kako z mislimi vplivamo na soljudi in nenazadnje je to tudi neke vrste pojasnilo, da je mogoče spreminjati tudi energijsko strukturo trših teles (npr. programirati kristale).
Ti prisegaš na povsem racionalne razlage (predvsem kemijsko-biološka obravnava telesa in zdravja), a dejstvo je, da so resnično gibalo sil in s tem sprememb okoli nas in v nas naša čustva. Verjetno veš, da se poltergeisti (nagajivi duhovi - predmeti letijo po zraku) pojavljajo predvsem tam, kjer so v bližini otroci ali ljudje z zatrto čustveno energijo. Tudi sam imam s temi stvarmi zelo konkretne izkušnje. Nekje sem menda že pisal, da sem včasih vodil rituale hoje po žerjavici. Lahko ti rečem, da so bili moji ognji veliko boljši in mnogo "mehkejši", dokler sem "le verjel". Ko sem se začel truditi zadevo racionalno pojasniti, pa sem ji s tem vzel čustveni naboj in ognji so postali slabši, žerjavica pa bolj "vroča".

Še enkrat poudarjam, da dam Palčku Smuku prav praktično v vsem, kar ti je napisal in da tudi jaz menim, da gledaš na ene stvari veliko preveč enostransko.

Pa brez zamere. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#35 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. april 2004, 21:43

spanje je samo po sebi blagodejno  :sleeping: in ga nujno potrebujemo... kaj vse se med spanjem dogaja, pa naš um najbrž nikoli ne bo v celoti dojel  xbookx  :switz:  xpolzx (na srečo  :mezik:)... k 'zdravljenju' pripomore že sama naša naravnanost zvečer, preden zaspimo... zdravljenje lahko ojačamo in pospešimo z različnimi tehnikami in pomagali... skratka - kakor se recimo voda informira, če vanj postavimo kristal, tako se voda v telesu informira tudi, če vanj 'postavimo' zdravilno misel...

informacija, skratka, ta zna biti precej pomembna    xwizardx , za vse ostalo 'poskrbi' voda  :wOOt:  :party:

:palec:
tocno to, sem pozabil dopolniti, da je pomembno to-povezanost pred spanjem!!
prav tako se lahko povezemo tudi z kristalom.

#36 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. april 2004, 21:45

[Na vodo, čisto H2O, ne moreš obesiti nobenih informacij, ker enake molekule vibrirajo z enako frekvenco, če pa je v njen tudi sol v vsej svoji razsežnosti vseh elementov Zemlje v neskončno možnih povezavah v molekule, pa dobiš neskončno mnogo nosilcev informacij.

Tale trditev seveda ne drži. Preberi si knjigo Masaruja Emota: Sporočilo vode (pred kakima dvema mesecema je bila prevedena v slovenščino). :wOOt: :wOOt: :wOOt:

:eek: zihr je fuuuuuuuuuuul dobra knjiga. mi je zal k nisem sel na predavanje.
a si bil?

#37 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. april 2004, 22:03

Palček Smuk in Nosorog, bosta videla, da se bomo hitro ujeli, ko medsebojno uskladimo izbiro jezika, s katerim vsak na svoj način utemeljujemo isto, namreč to, da je človek materialno in duhovno bitje. Da duh biva, vsaj za časa živega življenja ( upam, da je to splošno enakopomensko razumljiv izraz ) v fizičnem telesu in da je to fizično življenje fizičnega telesa popolnoma odvisno od duha, ki biva v njem.
Torej, drug drugemu sta pogoj za življenje človeka kot celote.
Ko jaz razlagam vajinemu duhu, za božjo voljo, ne zastrupljajta svojih fizičnih teles z jodirano soljo, če karikiram, z ničemer ne posiljujem vajinih duhov, da pa morata o drugih stvareh začeti misliti drugače. Za dokaz moje trditve pa ne potrebujeta visoke znanosti, le zdrav razmislek, ki vama ga predstavljam v knjigi.
In, če jo bosta pozorno prebrala in zaradi visoke entropije jo morata res pozorno prebirati, bosta lahko ugotovila, da moj duh tudi pozna in razume stvari, ki se mnogim zdijo še fantastika.
V tem momentu pa z vso gotovostjo trdim, da mora človeški um takoj spremeniti odnos do soli radikalno, če hoče preživeti.
In prosim, ne relativizirajta te trditve s primerjavo z zdravilnostjo spanja s kristali, kakorkoli že je tudi ta metoda koristna.

#38 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 15. april 2004, 23:36

Tole zdravljene v spanju jaz uporabljam že leta - na svoj način.
Če in ko zbolim - začelo se je s parezo obraza pred leti - si zvečer povem kaj želim od telesa in se nato prepustim spanju.
Mimogrede-ohormelega obraza nimam več - tudi in predvsem porod zelo pomagal, prehladov ne, gripa pa me je lani ujela preutrujeno in izmozgano. Prebolela sem jo v par dnevih (dva ali tri) ne bi vedela natančno x^x

Mi je pa všeč tole o kristalih. Mene neskončno privlači roževec -zadnje čase. Ampak, da bi ga pa dala v spalnico še pa nisem pomislila x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#39 Palček Smuk

Palček Smuk
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 16. april 2004, 07:27

Palček Smuk in Nosorog, bosta videla, da se bomo hitro ujeli, ko medsebojno uskladimo izbiro jezika, s katerim vsak na svoj način utemeljujemo isto, namreč to, da je človek materialno in duhovno bitje. Da duh biva, vsaj za časa živega življenja ( upam, da je to splošno enakopomensko razumljiv izraz ) v fizičnem telesu in da je to fizično življenje fizičnega telesa popolnoma odvisno od duha, ki biva v njem.
Torej, drug drugemu sta pogoj za življenje človeka kot celote.
Ko jaz razlagam vajinemu duhu, za božjo voljo, ne zastrupljajta svojih fizičnih teles z jodirano soljo, če karikiram, z ničemer ne posiljujem vajinih duhov, da pa morata o drugih stvareh začeti misliti drugače. Za dokaz moje trditve pa ne potrebujeta visoke znanosti, le zdrav razmislek, ki vama ga predstavljam v knjigi.
In, če jo bosta pozorno prebrala in zaradi visoke entropije jo morata res pozorno prebirati, bosta lahko ugotovila, da moj duh tudi pozna in razume stvari, ki se mnogim zdijo še fantastika.
V tem momentu pa z vso gotovostjo trdim, da mora človeški um takoj spremeniti odnos do soli radikalno, če hoče preživeti.
In prosim, ne relativizirajta te trditve s primerjavo z zdravilnostjo spanja s kristali, kakorkoli že je tudi ta metoda koristna.

:palec: xDDx
Tudi jaz mislim, da se bomo ujeli z uskladitvijo izbire jezika in tudi razširitvijo mišljenja. Človeški um mora takoj spremeniti odnos do soli radikalno, prav tako pa mora spremeniti tudi svoj odnos marsikje drugje, gre za osebno rast ali samorazvoj, ki bo pravilnen izbor soli in njen učinek še povečala na drugih ravneh kot na materialni.... Stane, kje lahko preberem tvojo knjigo? Me res zanima ta sol pa to...in njeni učinki... :palec: x:Dx ....počasi bomo prišli na zeleno vejo :)

#40 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 16. april 2004, 08:40

Zdravljenje v spanju ne deluje. Po prvem letu starosti se cloveku "lobanja zapre" in uhajanje informacij med spanjem ni mozno.. Do prvega leta starosti pa clovek oz dojencek lahko zaznava zvoke iz okolja.. Raziskovali so in ugotovili, da se dojencek zjutraj spomni nekega zvoka, ki so mu ga predvajali med tem ko je spal, odrasel clovek pa ne. xDDx

#41 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 16. april 2004, 08:46

Zdravljenje v spanju ne deluje. Po prvem letu starosti se cloveku "lobanja zapre" in uhajanje informacij med spanjem ni mozno.. Do prvega leta starosti pa clovek oz dojencek lahko zaznava zvoke iz okolja.. Raziskovali so in ugotovili, da se dojencek zjutraj spomni nekega zvoka, ki so mu ga predvajali med tem ko je spal, odrasel clovek pa ne.  xDDx

ha ha ha.... :palec:
tale palček Smuk je tudi xsrcx

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. april 2004, 09:14

Eno je nositi kristal po feelingu, drugo pa razprava o tem, "kako deluje".
Gotovo zelo veliko ljudi izbira kristale po feelingu, zagotovo pa je tudi mnogo več zgrešenih izborov, kot med npr. avstralskimi vrači.

Objektivne resnice ni...

OK - ti dam pa drug primer.

Nasa vrla dobra gospodinja, ki se nikakor jasno ne more kosati z avstralskimi vraci - ob POPOLNEM nepoznavanju jin jang energij je ze davno krompir (ki je totalno jin) pripravljala s petersiljem ali cebulo (ki sta totalno jang).
Po filingu in po izrocilu.

Res je - objektivne resnice pa ni.

Saj jaz ne debatiram o tem, kako deluje - to niti ni predmet teme pravzaprav - ceprav je seveda zazelen zagotovo tudi ta vidik..
Ali je mozno?
Ja, je.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. april 2004, 10:04

.... Stane, kje lahko preberem tvojo knjigo? Me res zanima ta sol pa to...in njeni učinki... :palec:  x:Dx ....počasi bomo prišli na zeleno vejo :)

Klikni pod mojim imenom na SALESALUTE in ko prideš tja, klikni še KNJIGA in beri x:Dx :palec:
Če pa misliš, da te kaj muči, povej in ti bom poskušal teoretično dokazati, da te muči zaradi soli x:Dx :palec:

#44 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. april 2004, 10:49

x:Dx x;)x x:Dx
sstane imaš občudovanja vredno vztrajnost x:)x x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#45 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. april 2004, 11:00

x:Dx  x;)x  x:Dx
sstane imaš občudovanja vredno vztrajnost  x:)x  x:Xx

Žensko dušo osvojiš le z vztrajnostjo x:Ix :inocent:

#46 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. april 2004, 11:01

hi hi hi........u madonca, tale je pa res dobra :palec: ......sam po moje tipi niso več tako vztrajni x:Dx x;)x x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#47 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. april 2004, 11:06

hi hi hi........u madonca, tale je pa res dobra  :palec: ......sam po moje tipi niso več tako vztrajni  x:Dx  x;)x  x:Dx

Zato se pa raje kar med sabo ženijo x:Dx x:Dx x:Dx

#48 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 16. april 2004, 14:50

Žensko dušo osvojiš le z vztrajnostjo x:Ix  :inocent:

Sstane- palček Smuk ni palčica x:Dx

#49 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. april 2004, 15:11

Žensko dušo osvojiš le z vztrajnostjo x:Ix  :inocent:

Sstane- palček Smuk ni palčica x:Dx

Pa kaj si naj pomaga ubogi palček, pojedel bo tisto, kar mu bo palčica pripravila x:px x^x :xx!:

#50 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 16. april 2004, 16:55

Sstane! Najbolj, da zacnes ljudi med spanjem s soljo futrat.. x;)x
x:Dx x:Dx x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0