Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Načrti panjev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
5 komentarjev na to temo

#1 LEON

LEON
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 14. april 2004, 12:19

Pozdravljeni!

Že nekaj časa poskušam dobiti načrt za LR 2/3 panj in Kirarjev panj. Ali mi lahko kdo pomaga? Vesel bi bil vsake koristne informacije.

Lep pozdrav
Leon

#2 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 14. april 2004, 15:06

Oglej si malo na http://www.beesource...plans/index.htm v kolikor tam ne najdeš vsega kar iščeš piši na naslov Tomaz.Zajc@saturnus.hella.com samo nekaj dni bo trajalo, da gsopod odgovori je malo preveč zaposlen. On te panje dela in z njimi čebelari pripiši, da sem te jaz napotil k njemu....

#3 LEON

LEON
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 15. april 2004, 07:27

Danilo, hvala. Sem pogledal na stran, ki si mi jo predlagal ampak tam je vse v colah ali inčih, tako da se bom obrnil tudi na gospoda Zajca. Še nekaj sem opazil med spremljanjem tega foruma - pripravljen si svetovati vsakemu, lepo.
Hvala
Leon

#4 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 15. april 2004, 14:54

No en col je 2,7 cm tak, da z pretvorbo nebi smelo biti težav drugače pa se le obrnita na g. Zajca vam bo vse podal..moj namen je pomoč vsakemu in vsepovsod samo takih nas je malo x;)x
začenate čebelarit ali kako ste prišli na iskanje mer za 2/3 LR panj?

#5 LEON

LEON
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 16. april 2004, 08:11

Ja začenjam oz. prevzemam čebelnjak od ženinega dedka. Možak je že v letih pa bomo probali mi mladi nadaljevati s čebelami. Sicer ima 10 -11 AŽ panjev(gospodarnih). Na 2/3 pa sem prišel skozi razgovor z večimi čebelarji (lažje naklade - hrbtenica nam bo hvaležna), tak da bi probal tudi z dvema LR. Všeč so mi pa tudi kirarji, samo koliko slišim pa že tam rabiš dosti znanja.

#6 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 16. april 2004, 15:13

No lepo, da se nekdo odloča prevzeti čebele kajti ponavadi umrejo z lastnikom :V: Še naprej smo vam na voljo z našim skromnim znanjem?
Kar se panjev tiče je vsak zahteven AŽ celo dosti bolj kot LR zato ne podcenjevat tega kajti to je usodno včasih...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0