Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubimci in ljubimke 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
100 komentarjev na to temo

#26 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 18. april 2004, 15:41

Tiste z venero v ognjenih znakih se preveč derejo.

ni res da se deremo, samo glasno izražamo svoje "navdušenje" x:Dx

#27 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 18. april 2004, 15:43

Jaz pa zdaj kar :eek: ugotovila, da je moj dragi po asc. strelec in ne rak, kot sem mislila stalno oh oh...živela v zmoti xrolleyesx

Moja Venera v raku, njegova v devici.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#28 Cathy

Cathy
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 19. april 2004, 11:18

Tiste z venero v ognjenih znakih se preveč derejo.

Ti imaš pa veliko izkušenj!

Kaj pa tiste z venero v tehtnici? xflirtx

#29 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. april 2004, 15:58

Moja Venera v raku, njegova v ..

hja, tut moja je v Raku..povej mi Cosma želiš, da se počutjo okrog tebe vsi ugodno,da poskrbiš za vse, da se imajo fajn, da jim je toplo, udobno, da ničesar ne zmanjka pri mizi, koliko je materinske, splošne predaje? Zihr to nekateri narobe razumejo..potem kakšen odziv..saj z leti nekak sortiraš okrog sebe le Domače ljudi..Koliko je starinskih´in tradicionalnih vrednot, ki jih naprej prenašaš? Je lahko taka Venerina zaščita do kolegov predomača? Seveda je treba z leti znat ločit, da domače ni vse lahko domače kot je videt?

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 17:03

A sploh je nima nihce v Biku? :eek:
Lunca morda? :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 19. april 2004, 21:55

Ha, kar dva moja sodelavca, za katera sem potegnila izračun z LN.
Pa obadva tko ziher in stabilna ..tudi v srčnih zadevah si ne dovoljujeta kakih presenečenj.

ja, kaj pa ti praviš?

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#32 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 19. april 2004, 22:20

Ja Poki...kar u redu smer. Vsi se morajo počutiti fino in zadovoljno, furam svojo in njegovo družinsko tradicijo, se mi zdi pomembno, kakor spoštujem in sledim svoji, da se ravno tako odzovem na njegovo družinsko tradicijo.
In ko se sesedem včasih crknjena ko pes....pomislim, zakaj to furam, saj mogoče ljudem to sploh ni všeč, mogoče sploh ne cenijo mojega prispevka, ker želim dočarati, to kar je nekoč že bilo. Pomagam tudi prijateljem vzdrževati tradicije in pripravljati praznovanja. Meni so taki rituali pomembni. Srečanja med ljudmi.
Znati ločiti, ja znam ločiti a v bistvu sem v situaciji, ki mi ne dovoljuje samovolje (višja sila) in ko bi včasih koga poslala nekam (včasih tudi to naredim) se ugriznem za jezik in naredim.

Zavedam se, da je to moja notranja nuja. Da izpolnjujem pričakovanja drugih, ker sem bila vzgajna v duhu vrednotenja družinskih idealov, ki naj bi temeljila na iskrenosti in ljubezni drug do drugega.
Mogoče sem zdaj, kot odrasla razočarana nad tem, ko vidim, da se družina in sorodstvo ne obnašata vedno na lep način.

A vem, da bom drugo leto spet isto naredila......
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#33 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 19. april 2004, 22:27

x:)x :palec:
Cosma, res si zlata. Če se ob vsem tem dobro počutiš, je pa sploh vse naj.

Sem pa čisto drug tip kot ti.. prirejanje praznovanj....tradicija...hm,hm...hm. Ja, res dobro, da nas je toliko, in da smo si tako različni.

#34 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 19. april 2004, 22:33

Ma ne zdaj tega vzet, kot da sem neka mučenica, pa da se razdajam kot mati tereza.
Se počutim fajn, ko naredim nekaj za drugega in ko vem, da mu to nekaj pomeni, ravno tako včasih naredim kaj za osebe, za katere ne vem koliko jim kaj pomeni.
In ok...naredijo smile face...ampak včasih pol nisi ziher a je to ok ali ne.
Vsekakor se trudim, da se ljudje okoli mene počutijo dobro, če čutim, da so ljudje na pozitivnih vibrah. Čim začutim negativo :fiju: me ne premakneš kaj dosti.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#35 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. april 2004, 10:43

A sploh je nima nihce v Biku?  :eek:
Lunca morda?  :8):

xrolleyesx Ojla, sedaj opazila tole, ja res, je. Moja venera je na 14 bika.

#36 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 20. april 2004, 20:19

z enim srčkanim tipčkom x:Dx imava v najinem skupnem, združenem horoskopu venero konj. mars, pa jaz imam v svojem osebnem horoskopu venero konj. mars, in on v svojem horoskopu tudi- venera konj. mars x:Dx kaj to pomeni... da midva skupaj razturava?? x:px x:Dx

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 20:55

Ha, kar dva moja sodelavca, za katera sem potegnila izračun z LN.
Pa obadva tko ziher in stabilna ..tudi v srčnih zadevah si ne dovoljujeta kakih presenečenj.

ja, kaj pa ti praviš?

xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

No, kaj jaz vem, vcasih nisem bila spet tako stabilna in vse... ne vem, ce se imam za taksno... vsekakor sem v nekaterih stvareh nekako 'zagamana', morda je to to.... nisem pa recimo zelo zelo trmasta, tudi ne zelo zelo posesivna in ljubosumna... ceprav... malo pa sem oz. sled tega imam, jasno... rada komandiram... nisem pa tako konzervativna kot bi pricakoval od venere v biku. Sem kar... hm, odprte in eksperimentalne sorte tudi... to je najbrz zaradi aspekta venera/uran (eks. trigon) in venera/pluton. Sicer je pa v 6., sramezljiva sem pa se kar.... joj.... pravim, da sem odprta in eksperimentalna, po drugi pa da sem zadrzana nekoliko...
No, lahko se zgodi, da bom hm... ne, ne povem. To je tudi morda venera v biku, ceprav jaz imam tole tocko sexa se mi zdi v sco (kar pa tudi se mi ne zdi cisto to)... mars meni kar dela tudi v sexu, sem kar ribja tudi tukaj.
Pomeni mi dotikanje, ja, to je tudi venera v biku, rada imam kozho in rada se s kozho dotikam tople ljubece disece kozhe.
Skratka, telo, prijet, zagrabit...
Sicer pa ta polozaj meni prinese tudi se kar bujen dekolte.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. april 2004, 05:53

Bik je digitalen, oprijemljiv, praktičen, konkreten tip. Rad se pusti čohljat, na primer. (Za koga drugega je to izguba časa.)

Točka seksa?! :eek:

A arabska točka?

#39 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. april 2004, 05:57

z enim srčkanim tipčkom x:Dx imava v najinem skupnem, združenem  horoskopu venero konj. mars, pa jaz imam v svojem osebnem horoskopu venero konj. mars, in on v svojem horoskopu tudi- venera konj. mars x:Dx kaj to pomeni... da midva skupaj razturava?? x:px x:Dx


VE 0 MA je strasten pristop. Torej ga imata vsak zase, pa oba skupaj tudi.

Čeprav ni rečen, da je strasten pristop samo seks. Gre za energičnost in močno željo. Zadeva se lahko nahaja tudi v drugi hiši, kjer gre bolj za denar kot pa za seks. Če je seks, mora biti kljub vsemu stvar malo povezana s peto hišo ali njenim vladarjem ali pa z osmo. Približno.

Rasturata? Rasturata! x:)x

#40 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. april 2004, 06:06

venera na 29 stopinj škorpijona v četrti hiši (150 stopinj z luno na 29 stopinj dvojčka, v kvadratu z ascendentom v devici, pa opozicija z mc)...........kaj prinaša takale venera?

:inocent:  x:Ix  :o|o:

kakšen komentar ali razlaga ? :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#41 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 21. april 2004, 06:53

VE 0 MA je strasten pristop. Torej ga imata vsak zase, pa oba skupaj tudi.

Čeprav ni rečen, da je strasten pristop samo seks. Gre za energičnost in močno željo. Zadeva se lahko nahaja tudi v drugi hiši, kjer gre bolj za denar kot pa za seks. Če je seks, mora biti kljub vsemu stvar malo povezana s peto hišo ali njenim vladarjem ali pa z osmo. Približno.

Rasturata? Rasturata!  x:)x

oba skupaj venera in mars v četrti hiši (deeply loving relationship??), jaz venero in marsa v tretji, on venero in marsa v peti x:Dx

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2004, 08:52

Bik je digitalen, oprijemljiv, praktičen, konkreten tip. Rad se pusti čohljat, na primer. (Za koga drugega je to izguba časa.)

Točka seksa?!  :eek:

A arabska točka?

xDDx ja, arabska tocka (saj ves, da jih kar furam).
Cohljati?
Ne, ravno cohljanja pa ne maram, nekaksnega avtomaticnega drgnjenja, ki je kao 'bozhanje'...
Meni je dotikec ali pa prijem (ono nekaj vmes, cohanje, to pa ne). x:o)x xDDx

Pishuka, tale venera, ja.... vcasih je sploh ne 'razberem' pri sebi, potem pa v hipu ful mocna; ta bikovska venerina energija.
V bistvu mi je pa vsec, ko imam ta polozaj..
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. april 2004, 09:00

Mislim, da ti je ravno na račun bikovse venere ratuje marsikaj v življenju. Si potem sposobna udejanjiti svoje umetniške težnje. Pridodaš estetiko zraven pa dobimo --Marso :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#44 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. april 2004, 09:06

Amis pustili dolgo čakati x;)x
Venera je že na tisti magični stopinji-29. Tako, da nima več toliko škorpijonske silovitosti, niti ljubosumja ali posesivnosti. Je pa seveda še vedno temperamentna in sploh oh. Prav gotovo ti v četrti hiši daje tudi neko družinsko noto - verjetno imaš lepo uštimano stanovanje. Sem nekje prebrala tudi, da si ženska s tem položajem želi posnemati svojo mater? No, to bodo drugi vedeli kaj več povedati.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2004, 09:08

xsrcx , ja, Nataly, voda in zemlja si paseta (me je pa v mladosti ful begala ta zemeljska energy, ki kao ni bilo nic od nje, sam bljuz x:o)x)...
Res je tole, fajn si postekala, prav 'resuje' me res tale venercka v bikci (pa se v 6. x:Xx).
No, in tudi zato se tolk stekam s skorpijoni (in blazota mojih frendic, vse strelke, sestra... vsi tipi, frendi... ce so bili tehtnice, imajo venero v sco, to mi ful sede). Ti mas tudi, a ne? :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 21. april 2004, 09:17

Kaj pa pomen venera v vodnarju? x:o)x x:Dx
Mushi

#47 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. april 2004, 09:19

nataly x:Xx x:Xx x:Xx hvala :palec:

meni kot škorpijonki že celo večnost očitajo ljubosumje, ker sa pač škorpijoni kao po difoltu taki x:Ix :xx!: x^x x:o)x ....pa sem brskala po sebi, pa nisem našla tega x:)x in še manj, da bi bila obsedena s tem......evo, kolk fajn pozicija tole x:Dx ...poznam ljubosumne primerke in sem prepričana, da to nardi dost hudega na svetu.
stanovanje je baje ok uštimano..........pravijo x:Dx .........eh ja, smisel za to mam res, kaj čem x:Ix
sam srčno upam, da tole z mamo ne drži. moja mama je bila tak zelo mentalen tip osebnosti...meni pa samo mental ne zadostuje in imam raje še vse ostale dele sebe združene v celoto. me je pa veliko naučila s svojimi dejanji. najboljše je bilo to, da je pomembno delovanje (in ne sam besede pa misli) in s tem lahko spremenimo tudi tisto, čemer bi danes rekli "slaba karma" x;)x
jah, nekaj že poberemo od stršev :vio:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2004, 09:26

Mushi - to pomeni da pol nisi tolk zakenjan Kozorog. x:px :vragec: x;)x xDDx
(al pa se bolj! x:px x:px x:Dx x:Dx).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 21. april 2004, 10:48

hm.... xrolleyesx gruntam....
ma če mam še luno v kozorogu pol sem že kr zakrknjen. x:Dx
Torej asc. v tehnici recimo pomeni kak človk zgleda...
kaj pa pomeni v katerem znaku imaš venero (vodnar) in merkur (vodnar) pa mars (strelec)? Kaj ti planeti kao povedo? Odnos do.. česa? Na katerem področju?
Ni si problema prebrat kaj za posamezno znamenje velja, ampak TI planeti (če so v dol. znamenju) kako, na kterem področju naj bi se potem to odražalo? xscratchx :irs:
Mushi

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2004, 10:57

Ti, Mushi, to je prevec kompleksno, ce zacnem, kaj pomeni... ni konca, ce hocemo...
Za zacetek si tule malo precekiraj pliz ( http://www.lunin.net/horoskop/msa.php ) osnovno, ker se mi zdi, da si sele zdajle pocasi malo bolj notri padla v tole, vcasih nisi prevec dala na to (in to je ravno zato, ker nisi tipicen Kozorog, ceprav imas tudi Luno) - Tehtnica omili trdost Kozorogovo (in zato sem ti pripisala dvojcka, ker imas veliko zraka + imas strelca, pa sem jaz to 'ven dobila')...
V bistvu si konzervativna, a vseeno ekscentricna malo - to je tudi venera v vodnarju - poleg ljubezenskih zadev venera vpliva tudi na clovekove vrednote, v bistvu kar je pridobil z vzgojo, saj ne 'kaze' mame samo Luna, pac pa tudi venera.
Merkur vpliva na um in komunikacijo, ti si brihtna, hitra... ker je merkur v vodnarju potenten (v kozorogu pa bi bil manj oz. se ti to pozna).

Torej, http://www.lunin.net/horoskop/msa.php
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0