Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

A ga cutimo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 14:23

Mrk namrec zdajle. xDDx

Jaz ga. Cisto kul mi je, razen pritiska in evforicnosti...
Sicer pa zelo pri sebi...
Dobra scena. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 19. april 2004, 14:32

niti ne začuda, končno sem se umirila ta vikend, prej pa zbrka za zbrko in ni bilo konca enga cirkusa... mi danes ne dela kakih strašnih aspektov, z vladarjem v sekstilu -na zadnjih stopinji Ovna je, ne?
kar dobro, je kdaj prej bil bolj dramatičen, da si ga kar fizično čutil,
da nekaj je v zraku, ena teža...
no, da bi le lepo minil tale ognjeni mrkec, tud v službi začuda Mirno...
:inocent: Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#3 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. april 2004, 14:33

Sem tečn. Ne le zaradi sebe. In nisem čisto sam kriv. Mal verjetno pa že, da se pustim spraviti v takšno stanje. Bom krivdo za to mirno prevalil na mrk :vragec: ........bo jutri boljše. x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#4 Tomaž

Tomaž
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 19. april 2004, 14:36

MLAJ;MRK,
Hm,hm, sem rekel
se bom pa malo dol vlege
za kakšno urco
in zadremal
pa ni šlo
zbujen...

lp,Tomaž
l

#5 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 19. april 2004, 14:37

Jaz pa tečna NIČ, za razliko od prejšnjega, pa še prejšnjega, pa še prejšnjega, pa menda še prejšnjega tedna. Bila ves čas nekam zoprna, kar kregala bi se, pa neki mulo kuhala, pa probleme videla tam, kjer jih ni in podobno. Danes pa - kot da sem v drugem času, ne vem ali je to mrk, al kaj, celo nekaj več energije je v meni, ki jo pogrešam že kar nekaj časa. Skratka dobro sem! celo zelo dobro. Mislim, da je Marsa ene ventilčke omenjala, po moje so meni pomagali x;)x Upam, le da me ne bo minil tale dober filing v naslednjih dneh.
strelka

#6 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. april 2004, 14:37

že od včeraj sem v klubu tečnih, pa za to sploh nimam nikakršnega pametnega razloga, saj se mi ni zgodilo nič takega, da bi morala bit tko tečna in sitna...sočustvujem z vso okolico in se iskreno opravičujem :sori: :o|o: xsrcx :inocent:

sem bla tolk dobre volje zadnje čase (pa spet brez kakšnih posebnih razlogov), da se mi zdi zdaj tole do konca :xx!: :xx!: :xx!: bljak

mick, upam, da ti bo jutri bolje x:Xx .........in meni tudi x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#7 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 19. april 2004, 14:41

Čisto cool, tako kot skoraj vedno! x:Dx :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#8 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 19. april 2004, 14:45

vsake toliko imam potrebo po tem "da vse uničim" in začnem znova"
danes tudi... mogoče je kriv mrk xDDx :inocent: :eek: :xx!: x^x :vragec: x:)x

#9 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. april 2004, 14:45

Kak mrk :eek:

#10 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. april 2004, 14:46

solni mrk x:Xx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 14:47

O! :palec:

Jaz sem ze zacela tule nekaj tezo dobivat... xrolleyesx x:o)x , pol sem pa vstala, akcija, zdajle tam veselo nekaj pedenam... samo sem postala totalno pozresna! xrolleyesx
Kar nekaj bi...
Cakam da me sef (x;)x) poklice in grem v mesto, ta hip slisim sirene, zraven pa pticki ful zvrgolijo. En tamali je na balkonih (nic 'hudega slutec' tamle blazno nekaj pel totalno, in sem rekla, glej, 'proslavlja' mrk! xDDx , pticki, najbrz kosi, pa totalne pesmi pojejo! :vtz: xflirtx).

Skratka, odstekano, a ne uranovsko, neptunovsko, pac pa zelo zemeljsko... in tudi ognjeno...

Tale bi bil tudi kul za resetiranje, ampak ne morem se razpocit.
Saj je ze odprto, ampak - namig?

Glava me hoce nekaj tiscat - in me torej 'ne boli' - ha!, ne damo se! x;)x... Dihanje je kul.

Kok res pojejo pticki.

Pazit treba na zivali - svoje in tuje!!

Nic, grem naprej pedenat.

namenoma sem odprla tole temo ponovno, da ne vlacimo vsega onega in zanalasc v naslovu ze ne postavljamo... mrk, tdm, hop, konec, teza.

Tko...


Odstekano, ki si mi vsec odstekano. In se razburljivo. :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. april 2004, 14:50

ej marsa, a češ rečt, da je mrk tud dober za resetiranje :eek: :inocent: x?x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 15:06

Zakaj pa ne? Vpliva na dogodke (vec) itak ne moremo imeti, pac pa ga imamo lahko za v prihodnje. Tocka moci je pac v sedanjem trenutku (L. Hay) :palec:
In na mlaj je cisto ok se znova (x;)x) prenastavit, resetirat - kar das, to dobis. xppx

xyiyax xhypnox
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 19. april 2004, 15:11

Jaz sem se točno med mrkom vozila domov... vse OK, malo čutim notranji nemir, malo glavobola... zdajle pa grem nazaj v LJ, imajo kandidati svoje javne predsatvitve (novo vodstvo) xcivx x;)x

#15 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 19. april 2004, 15:16

Men pa zgleda čist vse ušlo izpod kontrole.. :xx!: :xx!:

mrk pritiska že ves dan...prav fizično ga čutim...sem se že zjokala... :C: ...in se skor razpočila od jeze...zdaj pa mi je čist odletelo... xrolleyesx ..sem Janu stisnila eno okol ušes..ker me je tolk sprovociral...da sem kr črno videla pred očmi... :xx!:

Huh...tokrat pa me je res zadelo...grem mal v šetnjo...da tole izdiham...

Astra
Per aspera ad astra

#16 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 19. april 2004, 15:20

Jaz sem ok. Mrk preživela v kuhinji med sekljanjem zelenjave x:Dx . Počutje ok, razen noge, ki me opominja, da je dež.
Mogoče me še kaj zadane kasneje, upam, da ne. Sem si pa dala duška z eno knjigo z malce grškega pridiha. Me je pa zjutraj malo rolalo....hmmmmm, no ja, sem jo še dobro odnesla, sem se disciplinirano drugam preusmerila, da nisem mislila na rolanje.

Ampak, kaj danes sirene tako tulijo :sori: ?
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#17 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. april 2004, 15:22

solni mrk  x:Xx  x;)x

Iš, bodi resna, v kak mrk buljite :eek:

#18 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 19. april 2004, 15:23

Cist kul, sam da nimam nobene volje delat kakih intelektualno - miselnih zadev.. Sem se spravila pisat nek seminar, pa sem porabila 10 minut za en stavek.. in cepela zraven dve uri, pol pa ugotovila, da nima smisla..
Pticki, ja, jih tud jaz poslusam.. tlele na balkonu so se cisto razpricali.. pa sploh nisem na mrk pomislila..
Nic, sem se odlocila, da se pac ne lotim seminarja.. in mal bljuzkam okrog.. kuhala, pospravljala, cvekala.. Cist simpaticen dan..

(hihi, pa mogoce je stos v tem, da nimam nikogar blizu, da bi se lahko razpicila nanj, pol sem pa tko mirna.. x:Dx Bomo videli zvecer, imamo vajo za teater.. ful folka okrog mene.. )

Astra, mal ven, na zrak ja.. jaz tud hotla, ful bi sportala al pa vsaj sla en krog z motorjem.. pa skoz nekaj kaplja.. :xx!:
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#19 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 19. april 2004, 15:25

Aja, pa to, da me ful stiska v prsih na trenutke.. pa se trudim dihat.. in hodim vsake 10 minut na balkon na zrak...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 15:26

Ehh... Astra, kaj tole slisim.... moje sozalje, ja, pejt...

Hm, torej mene tole se caka morda danes? :sori: :o|o:
Ker namrec, 'sef' me se ni poklical... oz. smo ga mi, pa je odrezano (kje ima pa cas, gospod) rekel, ne, kasneje. :o|o:
Halo?
Ampak po drugi mi je pa nad ko je tako samostojen in tak Jack - a ga bom zdaj cisto sesula, da bo on potem:
tehnike samozevasti, bla, to in ono, prenastavljanje vzorcev in podobno.
Ne mores cloveka zadusit, lahko te pa seveda spravi ob zivce za skocit iz koze, to se pa strinjam, a jaz se samo derem, rjovim, kot bik piham in kot zmaj, vse skupaj nic, en blazen ogenj, potem pa, ok, gremo dalje, kaj je ze bilo? - z nekoliko zadregice morda, ali pa tudi ne. :D

Kar hendlamo lajf... evo, zato rada vozim... namrec - vozim, peljem... uh, promet. In cetudi se sesujem v prometu, od necesa pac umres. Ali pa od raka, ko se zres cele dneve...

Zivljenje ubija.
kakor zivis in to...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 19. april 2004, 15:33

x:Dx x:Dx x:Dx
tole je pa ful zanimivo napisano, Marsa.. vsakega malo...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 15:43

A se ti zdi? x:o)x
Kakor za koga... x;)x x:Dx

Blablarije pac...

Sem pa postekala nekaj (kar pac seveda ze vem, samo sem ponovno in sproti postekala): da ce skusas nekako imeti nekaj komande ali vsaj kontrole, je pa konec. x:o)x
Ko se zlijes in vse, OK, a ko skusas nekaj usmerjat, upravljat, pa na celi crti pogrnes...
Namrec, tole, z astro in to... evo, jaz sem zdaj se 'pomirjena', od dalec nekako gledam (cez pol ure pa bom morda besnela ali se razpocila na kakem kriziscu x:o)x :xx!: x:Dx, ali pa bova imela s tamalim spet eno eksplozivnejsih srecanj (sonce, mars - ko se srecava, se 'vedno' najprej totalno skregava...)...

No, skratka, cim skusam nekaj kao - gremo, dajmo zdaj, zdaj pa konc, zdaj pa dost (ce gre za nekoga drugega ali dogodke odvisne tudi od drugih) - ni variante - se zacne jasno nekaj zatikati...
Ker zdaj se pa meni ne da kar vec tu sedet in cakat, zdaj bi pa jaz akcija, gremo, tamali se ne javi, in ze nekaj zivcna hocem postajati

In to je pac tudi vpliv mrka.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 19. april 2004, 16:02

Evo, jaz grem zdaj na cesto.. pa da vidimo..
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#24 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. april 2004, 16:03

Mrk pr nas vpliva sam na živali. Naše mačke ni blo domov od včeri zvečer in nam je zapustila mladička, ki še sploh ne zna sam jest, ki je jokal cel dan. Pa smo ga vsi vlačil po rokah pa cartal, pa probal hranit, pa ni mogel. Pol pa vidmo mačko čez okno, pa dva mačka zravn, on na njej, drug je pa čakal, kdaj bo prišel na vrsto, pa smo jo klical, pa se ni hotla nehat gont, je mogu it fotr dol po njo, pa jo je za kravatlc gor prnesu pa dal k mladiču, da ga je nahranla. No, zdej je pa končno mir.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 16:39

Ej, Devica, tocno to se je tudi nam zgodilo, da je ni bilo!!! :xx!:
Rokavice rezali, prste luknjali, vsega boga, hranili prav!!!!
Mitja je bil totalno besen!!!
Ampak ne vem ce je bil mrk, bil pa je scip ali mlaj.
Hehe...

Sem ze nazaj, tamalemu je slabo in ga boli grlo. :o|o:

Cesta? Previdno, 3/4 ljudi brez luci, stala - kot bi luci bile 'po zelji' in ne obvezne. Pa kar sredi krizisca menjat pasove, vsi cisto zblojeni, trobili... uh, srecala sem pa dva resilca....
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0