Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

A ga cutimo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#26 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. april 2004, 16:47

> Blablarije pac...  

x:Dx

..morda nepretočne tel. linije..smo zamenjal že 4modem tukle, tokrat je najnoveši

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 17:49

A so kaksne motnje kje?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. april 2004, 17:54

ma nene,motnje v tel. liniji, živimo tukle na obrobju nekak moderno˝podeželje, pa očitno tel. omarca odzuni nekak humano prevaja vlago, zato pa se drati stegujejo in krčjo x:Dx

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 18:01

Aja, privat, stokrat izkljucit in nazaj vkljucit... in podobno... ja, se dogaja tudi tu, k sreci redko...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 19. april 2004, 18:15

Danes totalno skulirana,še na sestanku v službi ni bilo čutiti napetosti,vse smo se zmenili brez kakšnih izpadov.Se mi pa zdi super,da sem polna energije,ker ponavadi mlaj ne vpliva prav ugodno name.Skoraj vedno sem brez energije in volje na mlaj,danes pa je še mrk,pa je čisto x8Dx .Upam,da se tudi uspešno resetiram...Ja Marsa :palec: ,meni tudi nekam na evforijo vleče,naj se kar nadaljuje :palec:
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#31 Pixy

Pixy
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 312

Objavljeno: 19. april 2004, 18:18

Sem se spravila pisat nek seminar, pa sem porabila 10 minut za en stavek.. in cepela zraven dve uri, pol pa ugotovila, da nima smisla..

Ja, enaka izkušnja. Za znoret! Ker me priganja rok za oddajo in vsi samo čakajo da bom jaz nekaj naredila - al pa se njim tud ne da, hm, verjetno bo to to x?x

Na srečo vse mine x:)x
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 18:20

Tako sem jaz vceraj napoved pacala... kar nisem in nisem se spravila, sam sem jo... da vas mal zamorim... zanalasc... ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. april 2004, 18:26

xscratchx :shsh:

#34 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. april 2004, 18:30

hm jaz pa danes ko mesečnik x:Dx ne zaspana, samo kot bi se gledala iz nekje...zanimiv filing... pa po kisu dišim :vragec:

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 18:32

Jaz pa po eni cudni mesanici! ... Neka zelisca, kot setraj, timijan... pojma nimam od cesa, morda imam kaj takega oblecenega in sem v omaro kaj takega dala... ko me vcasih pici, pa fliknem v omaro kak pis blaga, napojenega z oljem (etericnim)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. april 2004, 18:37

ja jaz pa obkladke na bučki :D

#37 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. april 2004, 18:52

Hm, mogoče zarad lune v ovnu, zdele bo prešla v bika.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 18:53

:palec:

Eden od razlogov, ko nekateri komentirate tole in takole:
menim, da je en aspekt tudi ta, da se bolj(e) cutimo/te in sprejemamo/te in s tem vse okoli nas. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 18:54

Oj, Luna je v Biku od 15:44, pac pa je pred 5 minutami Sonce prislo v znamenje Bika.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. april 2004, 19:02

Bila danes popoldan blazno utrujena-brez volje in zaspana. Sem šla kar spat in prespala mrk.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#41 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 19. april 2004, 20:25

Celo dopoldne bila v eni vročici, kar nekaj nataknjena, spet gužva v službi... ampak bolj ko je šel delovni dan k koncu, bolj x8Dx sem se počutila x:)x

pa po kisu dišim

ja, jaz tudi (obkladek na zapestju)... pa je kar kul, pomaga x;)x

#42 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 19. april 2004, 20:47

Sploh nisem vedela, da je (se sramujem)... :sori:

Blazno sem čutila Merkurjev obrat 6. aprila, čist sem bila zadrgnjena in se mi zdi, da šele odkar je v ovnu lahko spet normalno komuniciram...

Tale mrk pa, prav nič ... :inocent:

#43 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 19. april 2004, 21:14

Oj, Luna je v Biku od 15:44, pac pa je pred 5 minutami Sonce prislo v znamenje Bika.

Oh fak a že.... ta oven je minil ovnovsko hitro.... :sori: kaj pa zdaj... nekam švohotno se počutim.... sonce op pluton luna op pluton.. šmrc..., sploh ni čudno da me draga ni poklicala....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#44 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 19. april 2004, 22:07

Sem čisto kul, naredim dvakrat več kot običajno, ideje padajo, da me ostali sploh ne dohitevajo, moje akcije že itak ne. Ja, vozim pa kot ostali norci x:o)x , kaj pa morem, če se mi ves čas nekam mudi, pa če živim dva povprečna človeška lajfa hkrati. (Ojj, mrk to mi deliiii!)


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#45 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 20. april 2004, 00:23

Huh, še hvalabogu, da sem našla tole od mrka x:Dx x:Dx x:Dx

Skoz sem o tem razmišljala, "Ja, v ponedeljek je pa mrk", pa drugim to okol govorila, potem pa ko sama postanem slabe volje in tečkana in čist potolčena, seveda pozabim na mrk in si grem praskat po duši, da kaj zaboga je zdaj z mano, če so bli pa prejšnji dnevi ful luštni :eek:

Hihi, zanimivo... recimo, da sem našla krivca za svoje današnje počutje x;)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#46 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 20. april 2004, 00:35

Vse ok. Že cel dan. V službo sem sicer zaspal, ampak sem cel dan z lahkoto delal brez pretresov.

Andres

#47 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 20. april 2004, 00:41

Aha eno zanimivost sem danes zvečer začutil. Namreč včasih se mi verjamem posreči odkodirat kako glasbo. Vemo sicer da ima vsak komad svojo kodo. Po radiu je bil en islandski komad, katerega koda verjamem kaže na patriotizem, težke dni, ljubiti svoje sonarodnjake.
Prepričan pa sem da bi vi ali nekateri med vami občutili isto, čeprav vam je komad nepoznan. Link do tega komada je tu. Obenem verjamem da ima podobno kodo kot Zdravljica.
Zanimivo da sem ta feeling bolj močno dobil ravno danes ko je mrk. Al pa se mi že pelje. x:Dx x:Dx x:Dx


Andres

#48 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 20. april 2004, 01:09

Tole sem dobil na mail.

Mlaj na končni stopinji ovna in delni sončev mrk


Delni sončni mrk bo 19. 4. prinesel veliko prelomnico. Planet Mars se poslavlja in vladavino bo prevzela Venera. Ali bi se čudno slišalo, če bi rekla, da bo ta mrk zaznamoval osem naslednjih let in nas popeljal v čas nove civilizacije?



Mars, vladar mrka se v mesecu maju oddalji od zemlje. V mesecu dni bo trikrat manjši, njegova moč se bo zmanjšala za več stokrat. Po Vesaku, 4.5., Ščip v Biku, bo zavladala Venera. Do tedaj pa, kot bi Mars, ki simbolizira vojno, tekmovalnost in agresijo hotel narediti še svoj veliki finale, preden se poslovi. Kakor umirajoča žival, ki v agoniji razbije in poruši okoli sebe še vse, bo tudi mars naredil usodni aspekt s Plutonom. Na nebu se pojavi mars opozicija Pluton, ki bo spet prinesla porast vojne vihre. Ta bo bolj lokalna. Mrk bo njen poslednji obračun, za marsikoga usodnega značaja, saj Pluton kaže na usodnost. Kaže, da bo sedaj prišlo do največje krize na bližnjem vzhodu, vendar se bo večinski del svetovne javnosti oddaljil od vojne in zahteval mir.

Z majem bodo pozitivne sile v porastu, saj s popolnim luninim mrkom 4.5., Venera stopi v ospredje, ki simbolizira kulturo, ljubezen…

Sončev mrk bo prinašal določene negotovosti, kakor bi vas vesolje želelo vprašati, kaj pa je vam bolj pomembno, solidarnost in sočutje ali tekmovalnost in agresija?

Mrk bo osvetlil afriško celino in bližnji vzhod. Tam, kjer je zibelka človeštva bo torišče dogajanj, a vseeno bodo v času Veska humane vrednote začele spet dobivati veljavo, saj se Marsova vladavina zaključuje.

Pri vsakem posamezniku bodo trenutki pomembnih odločitev med humanimi, pozitivnimi vrednotami, nasproti agresivni tekmovalnosti. V družbenem prostoru pri nas se bodo iskale pozabljene vrednote, postajale bodo dragocene. Naša ravnanja v času tega mrka, bodo še osem let zaznamovala ta prostor. Zavedati se moramo, da je borbeni čas, vendar je važno, kako se boriš, s srcem ali z besom.



V zahodni astrologiji je čas zamaknjen za eno znamenje, od realnega. Ta zamik se najbolj pokaže skozi rastline, saj se narava odziva po realnem zvezdnem času. Družbena klima in človeško ravnanje še vedno sledi zamaknjenemu času, kar je posledica precesije 24.000 letnega ciklusa rasti zahodne civilizacije. Dejstvo je, da se bosta ta dva časa izenačila v letu 2012. Takrat se ne bo več upoštevalo zamika, saj bo človek naredil human in napreden preskok. Uran v tem času začenja pot v znamenju ovna. Vzorci, ki jih nosi nezavedno v človeku bodo takrat popustili pod silnim pritiskom uranovih sprememb. To bo velik korak za človeštvo. Stara znanja se bodo povezovala s sodobnimi odkritji.

Naš sončni sistem bo leta 2012 prišel na isto točko, kot je bil pred 24.000 leti, naredi celo potovanje okoli svojega galaktičnega centra. Do takrat je ravno osem let, ki jih bo usodno zaznamoval mrk. Naši naslednji koraki so drobna semena, iz katerih bodo zrasla velika drevesa v prihodnosti naših rodov.



Baba Asta Gaia

#49 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. april 2004, 04:16

O. To pomeni, da ne bom več videla Marsa? :vragec: :vragec:

Bomo videli( so rekli). Možno bi pa bilo.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#50 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. april 2004, 09:00

xrolleyesx Vladar tega mrka je bil mars in po mojem še ni čist poniknil??
24.4. bo mars ekzaktno 180 na plutona. Ta energija pa je agresivna in destruktivna. :xx!: :xx!:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0