Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bolecina


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
30 komentarjev na to temo

#1 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 20. april 2004, 12:01

Vecino dni se mi dogaja, da imam v spodnjem delu trebuha bolecine. Pred menstruacijo je to normalno, med tudi, ne razumem pa zakaj se to nadaljuje tudi pozneje. Bolecina ni vedno ista, ampak vcasih pece, vcasih boli, spika, vcasih me tisci in se mi zdi, da me bo razneslo.. Bila sem na preiskavah in je vse v redu, tudi pri ginekologu je bilo vse ok.
Zanima me, ce se koga muci kaj podobnega in kako se s tem spopada. Tablet proti slabosti ali bolecinam nocem jemat, ceprav se vcasih posluzujem tudi le-teh.
Vsaka pomoc je dobrodosla.
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#2 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 20. april 2004, 12:18

Sicer nisem ženska, imam pa izkušnje z tem, ko preiskave nič pokažejo .... Sem dobil diagnozo pri alternativni medicini ... morda bi tudi ti poiskusila ... Nasvet pač ... x:Ix x:Dx

#3 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 20. april 2004, 14:06

Sicer nisem ženska, imam pa izkušnje z tem, ko preiskave nič pokažejo .... Sem dobil diagnozo pri alternativni medicini ... morda bi tudi ti poiskusila ... Nasvet pač ... x:Ix  x:Dx

Te moram popraviti, verjetno bi moral napisati, da si dobil rešitev v alternativni medicini. Prav noben zdravilec ti diagnoze ne da, pomaga pa ti pri pretoku energije in vrtenju čaker, odpravi vzroke za to, pomaga, da se v tebi pač prebudi funkcija samozdravljenja. K alternativcu moraš z diagnozo priti, oziroma moraš vedeti kaj te boli. Če kdo od alternativcev diagnozo dela, potem se tega izogibaj na daleč, ker ni pravi zdravilec.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#4 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 20. april 2004, 14:41

Jah, očitno nimava enakega pojma za diagnozo in obolenje oz. zdr. težave. Utrujenost je za mene zdr. težava, tisto, kar pa to povzroča pa diagnoza.

No, pa še kratek epilog polletne agonije: x:Ix

slabokrven itak nisem, kot sem že napisal. V ponedeljek, 1. dec. sem bil v Tišini pri Mur. Soboti pri bioenergetiku Štefanu Titanu (toplo priporočam, Marsa, lahko ga daš tudi na seznam zdravilcev) in mi je povedal, da je vzrok mojih težav glivično obolenje!!!! Katera glivica sem že pozabil, v glavnem, ta naj bi povzročala težave trebušni slinavki, da le ta spusti manj sladkorja v kri, in potem ko pade krvni sladkor, pade krvni pritisk ... in to je vzrok utrujenosti. Pravi, da imam samo 65% življenske energije in da naj hitro ukrepam, če ne, lahko tudi umrem. No, prestavil sem si posteljo, kot mi je narisal (sedaj full boljše spim) in izvedel sem to kislo dieto z kislim zeljem(in nič sladkarij), kot mi je predpisal in huh, dogajajo se čudeži. Nisem sicer še full OK, kot sem bil predno se je vse skupaj začelo, ampak včasih me kar prime, da bi zašprintal.

Žena mi je rekla, da če mi kaj ni jasno, da naj jo kar pokličem pa vprašam, no, danes jo bom res poklical in vprašal nekaj x:Dx in izkoristil priložnost, da se jima zahvalim. x^x



#5 Stela

Stela
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 20. april 2004, 14:51

Bolečina vedno opozarja, da je treba nekaj spremeniti...ker je v spodnjem delu trebuha je lahko v zvezi s spolnostjo (spolna čakra)...Največ bolečine pa je v glavi..torej najprej sprosti glavo in bolečina ponavadi izgine. Poiskusi :2src:

#6 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 20. april 2004, 14:55

Jah, očitno nimava enakega pojma za diagnozo in obolenje oz. zdr. težave. Utrujenost je za mene zdr. težava, tisto, kar pa to povzroča pa diagnoza.

No, pa še kratek epilog polletne agonije: x:Ix

slabokrven itak nisem, kot sem že napisal. V ponedeljek, 1. dec. sem bil v Tišini pri Mur. Soboti pri bioenergetiku Štefanu Titanu (toplo priporočam, Marsa, lahko ga daš tudi na seznam zdravilcev) in mi je povedal, da je vzrok mojih težav glivično obolenje!!!! Katera glivica sem že pozabil, v glavnem, ta naj bi povzročala težave trebušni slinavki, da le ta spusti manj sladkorja v kri, in potem ko pade krvni sladkor, pade krvni pritisk ... in to je vzrok utrujenosti. Pravi, da imam samo 65% življenske energije in da naj hitro ukrepam, če ne, lahko tudi umrem. No, prestavil sem si posteljo, kot mi je narisal (sedaj full boljše spim) in izvedel sem to kislo dieto z kislim zeljem(in nič sladkarij), kot mi je predpisal in huh, dogajajo se čudeži. Nisem sicer še full OK, kot sem bil predno se je vse skupaj začelo, ampak včasih me kar prime, da bi zašprintal.

Žena mi je rekla, da če mi kaj ni jasno, da naj jo kar pokličem pa vprašam, no, danes jo bom res poklical in vprašal nekaj x:Dx in izkoristil priložnost, da se jima zahvalim. x^x

se vdam, ker je tudi to, da tako razmišljaš pozitivno....to bi bilo za na temo bioenergija, čeprav bi ti to lahko razložil, če te zanima lahko preko sporočila, da bi ne obremenjevala foruma

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#7 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 20. april 2004, 15:34

Bolečina vedno opozarja, da je treba nekaj spremeniti...ker je v spodnjem delu trebuha je lahko v zvezi s spolnostjo (spolna čakra)...Največ bolečine pa je v glavi..torej najprej sprosti glavo in bolečina ponavadi izgine. Poiskusi :2src:

Jah. Sem poskusila ze vse.. Z Jogo, sproscanjem na 100 nacinov, masazami.. Ne pomaga nic. Kar naenkrat me zagrabi in boli kaki dve uri, nato spet mine.. in naslednji dan spet..
Res ne vem vec kaj naj naredim.. :sori:
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#8 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 20. april 2004, 15:52

Pozdravljena SKA-Vi!

Sama sem imela podobne težave,preiskave niso pokazale ničesar.Meni je pomagalo,da sem si to mesto ogrevala in se čim več gibala.Kako je s tvojo prebavo?So bolečine vezane na mehur ali rodila?Vseeno ti svetujem,da greš še enkrat na preiskave in ne daj se odpraviti kar tako (endoskopija,rendgenski pregled,ultrazvok)!
x:)x x;)x :palec:

#9 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 20. april 2004, 15:56

hmm. Moja prebava je tudi malo v dreku. Vcasih ne morem na wc tri dni, vcasih pa kar lije iz mene.. Ampak problem je, da sem res naredila vse preiskave pa niso ugotovili nic..
Morda potrebujem le toplo sonce, morje in dva meseca uzivanja pa se bo vse uredilo samo po sebi.. Komaj cakam junij.. x;)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#10 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. april 2004, 16:06

hmm. Moja prebava je tudi malo v dreku. Vcasih ne morem na wc tri dni, vcasih pa kar lije iz mene.. Ampak problem je, da sem res naredila vse preiskave pa niso ugotovili nic..
Morda potrebujem le toplo sonce, morje in dva meseca uzivanja pa se bo vse uredilo samo po sebi.. Komaj cakam junij..  x;)x

Da, potrebuješ morsko okolje, toda ne le za časa dopusta :eek: x;)x

#11 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 20. april 2004, 16:08

hmm. Moja prebava je tudi malo v dreku. Vcasih ne morem na wc tri dni, vcasih pa kar lije iz mene.. Ampak problem je, da sem res naredila vse preiskave pa niso ugotovili nic..
Morda potrebujem le toplo sonce, morje in dva meseca uzivanja pa se bo vse uredilo samo po sebi.. Komaj cakam junij..  x;)x

Da, potrebuješ morsko okolje, toda ne le za časa dopusta :eek: x;)x

Dragi stane. tudi sedaj zivim blizu morja, a je zal premrzlo, da bi uzivala v njem.. x;)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#12 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. april 2004, 16:33

Dragi stane. tudi sedaj zivim blizu morja, a je zal premrzlo, da bi uzivala v njem..  x;)x

Nisi edina, takih fenomenov z Obale poznam veliko. Morsko okolje v moji terminologiji pa ne pomeni, da se moraš v morju vsak dan namakat. x^x

#13 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 20. april 2004, 16:33

hmm. Moja prebava je tudi malo v dreku. Vcasih ne morem na wc tri dni, vcasih pa kar lije iz mene..

Morda imaš kake polipe na črevesju.Pojdi na endoskopijo!To je praktično neboleč pregled s sondo.Sama zahtevaj ta pregled!

#14 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. april 2004, 16:45

Morda imaš kake polipe na črevesju.Pojdi na endoskopijo!To je praktično neboleč pregled s sondo.Sama zahtevaj ta pregled!

In potem :8):

#15 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 20. april 2004, 16:47

.. potem pa z izvidom vred skocim v morje.. x;)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#16 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 20. april 2004, 16:58

meni pomaga globinsko sproščanje... sproščaš vsak del telesa posebej, dokler ne dobiš občutka kot da lebdiš. to prakticiraš vsak dan in vse se popravi :palec: x8Dx

#17 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 20. april 2004, 17:02

meni pomaga globinsko sproščanje... sproščaš vsak del telesa posebej, dokler ne dobiš občutka kot da lebdiš. to prakticiraš vsak dan in vse se popravi :palec: x8Dx

Koliko casa pa za to porabis? Imas kaksno posebno tehniko? x:)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#18 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 20. april 2004, 17:09

pol urce vsak dan. uležeš se in globoko dihaš, poslušaš svoje dihanje in potem se osredotočaš na vsak del telesa od glave do nog in si v mislih govoriš.. moja glava je sproščena, moj obraz je sproščen, moj vrat je sproščen in tako naprej... do prstkov na nogah. in to skušaš res občutiti... postajaš težka, dihanje se umirja, je globoko, enakomerno..... :vio:

(samo ne potem zaspat :inocent:, ker potem to ni to )

#19 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 20. april 2004, 17:11

pol urce vsak dan. uležeš se in globoko dihaš, poslušaš svoje dihanje in potem se osredotočaš na vsak del telesa od glave do nog in si v mislih govoriš.. moja glava je sproščena, moj obraz je sproščen, moj vrat je sproščen in tako naprej... do prstkov na nogah. in to skušaš res občutiti... postajaš težka, dihanje se umirja, je globoko, enakomerno..... :vio:

(samo ne potem zaspat :inocent:, ker potem to ni to )

bom jutri probala.. :palec:
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#20 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. april 2004, 17:16

.. potem pa z izvidom vred skocim v morje..  x;)x

...in se napiješ čiste morske vode, dobra dva deci dnevno, kar odgovarja cca 8gr zdrave soli x;)x
Pa dihat tudi ne smeš pozabit, seveda, po Airino je zelo dobro, saj vidiš, kako fajn izgleda x:Ix x;)x

#21 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 20. april 2004, 17:24

Pa dihat tudi ne smeš pozabit, seveda, po Airino je zelo dobro, saj vidiš, kako fajn izgleda  x:Ix  x;)x

misliš tako: x:Ix

dihanje je pol zdravja x:Dx

Etiopijski

#22 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. april 2004, 17:36

misliš tako: x:Ix
dihanje je pol zdravja x:Dx  
Etiopijski

Točno, druga polovica pa morje x;)x

#23 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. april 2004, 17:36

SKA-VI pozdravljena med nami!

To, kar omenjaš ima lahko več vzrokov pri tebi!
Zanimivo je že, da od stroke nihče ne ugotovi kaj je to pri tebi, največkrat je to pri takšnih,ki se zadržujejo ali spijo na škodljivih mestih dlje časa, kar v večini pri zdravniku in pri preiskavah nič ne pokaže.
Tudi jaz sem bil že v podobnem položaju, sicer v povezavi z hrbtenico, enostavno zdravniki nič našli, jaz pa našel tule DZK, pa sem se malo pomiril, ko sem pri Vojku ugotovil, da sem v energijsko najslabšem letu v devetletnem obdobju, kar me je grozno izčrpavalo in so bile poleg tudi razne zdravstvene težave. Ko je pa minilo to »čudno« leto, glejga tudi so minile težave. Pa ker si sam zapisujem kakšne spremembe ali težave pri marsičem sem šel gledati za nazaj in enostavno mi leto kovine ne odgovarja, zato se je takrat brez veze preveč naprezati in izpostavljati. To je ena varianta za ugotovitev tegob.

Lahko še pri miselnih vzorcih(sicer je tema že odprta) nekaj vidiva:

1.če bi bil čir, je to vzrok, da te je strah, pa da nisi prepričana vase, da nisi dovolj dobra in bi na vsak način hotela zadovoljiti druge;
2.če bi bi bili žolčni kamni, bi imela večkrat občutek grenkobe, potem trde misli, rada bi obtoževala vse po vrsti, pa tudi tvoj ponos, bi bil prevelik;
3.če bi bilo v vezi z vranico, bi vse videla vse bolj kot ne rdeče, potem bi lahko bila vzrok obsedenost, pa sigurno velika količina strahov je lahko povzročitelj vnetja vranice;
4.če se to pojavlja v obliki krčev v trebuhu ima spet prste vmes strah, pa zadrževanje procesov v sebi;
5.če je to v vezi z slabo prebavo je spet tukaj strah na ravni trebuha, potem lahko grozne misli, zaskrbljenost, oklepanje in zadrževanje v sebi…..

Tu je nekaj možnih vzrokov, če sem kaj pomagal, če se najdeš med katerimi izmed petih naštetih možnosti, napiši, pa ti bom napisal kakšen nov miselni vzorec bi morala uporabljati za lajšanje teh bolečin. Lep pozdrav, Borism!
x:)x :palec:

#24 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 20. april 2004, 19:43

se vdam, ker je tudi to, da tako razmišljaš pozitivno....to bi bilo za na temo bioenergija, čeprav bi ti to lahko razložil, če te zanima lahko preko sporočila, da bi ne obremenjevala foruma

Cool :palec: , upam, da se še več ljudi zgleduje po nama in ne svinjajo vsake teme z vsemi mogočimi desetimi stvarmi, ki na koncu nimajo nobene zveze z prvotno. No, za vsaj za čvekarije naj to ne velja ... x:Dx

#25 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 20. april 2004, 19:51

Z Jogo, sproscanjem na 100 nacinov, masazami..

aja... tole sem pa spregledala.

Skavi... nekam se mi zdiš znana...... x?x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0