Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Otroci in 5. hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#1 Aqua70

Aqua70
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 22. april 2004, 12:40

Zanima me, ce imate kakrsnekoli izkusnje s tem, da se da napovedati otroke (spol, stevilo) na ta nacin, da se gleda vrh 5. hise, znamenje v tej hisi in zasedenost s planeti. xrolleyesx

N.pr.: Luna v 5. hisi bi lahko pomenila, da bo zenska imela puncko.

Pozdrav vsem!



______________

Nihče te ne more prizadeti, razen če si tega sam ne dopustiš!


#2 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. april 2004, 12:52

ojla, dobrodošlica Aqua!
lepa, vesela tema, super!

Luna med drugim kaže vse ženske-prednice, ne le mamo, če je povezana s 5. hišo, verjetno nakazuje tudi bolj na hčerke :palec:

Ampak, da bo zagotovo punčka, bi bilo najenostavneje reči, če so neg.znamenja(zemlja, voda) tako vladar, kot znamenje 5.h in vsi planeti v5.h...
:inocent: Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#3 Aqua70

Aqua70
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 22. april 2004, 13:37

Torej, naceloma pomeni, da ce je vrh 5. hise v Ribah (NEG), vladar Jupiter (trad.) v tehtnici (POZ), Neptun (moderni) pa v sco (NEG), obstaja vecja moznost, da bo otrok zenskega spola???

Sem te prav razumela, Stankaa? x?x


#4 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. april 2004, 14:27

od primera do primera je za raziskati vse, kar je povezano s 5.h

Če je v tvojem primeru še Luna v Ribah v 5.h je večja možnost, da bo punčka, vendar vladar je v poz.znamenju-moškem, zato vprašanje...
ne bi več tako zagotovo rekla, kot če bi še Jupiter bil npr.v Škorpijonu
Vrh 5.h v Ribah -spremenlj.dvojno -več otrok

Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#5 moodymoon

moodymoon
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 120

Objavljeno: 22. april 2004, 20:02

zanimiva tema, s katero se ravno zdaj sama malo ubadam...
nekje sem prebrala, da naj bi planeti v 5.hiši kazali na naravo otroka (ne spomnim se kje):

Luna v 5.hiši:nežen, občutljiv otrok, navezan na mati...
Jupiter: športen, zdrav...
Sonce - pogosto moški potomec, ali otrok, bolj podoben očetu, včasih veliko otrok, včasih nobenega...
Saturn - možna neplodnost, malo otrok..itd..

Je pa zanimivo:
Ea kolegica ima 5.hišo v Raku, notri pa Saturn - hčerka je RAk z ascendentom v kozorogu.
Druga znanka ima 5.hišo v Tehtnici, notri Pluton: rodila je Škorpijona z ascendentom v Tehtnici.

Neptun v 5.hiši naj bi kazal otroka s slabo psiho in nagnjenost k drogam, begu pred stvarnostjo... itd. v praksi dvakrat 'preizkušeno', res velja.
Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)

#6 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 22. april 2004, 20:11

5 hišo mam v ribah, kjer mam še conce (torej otrok m. spola) ter jupiter (punčka ali fant???????)


sokrat

#7 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 22. april 2004, 20:18

Tu bo verjetno več otrok Socrates, saj ribica predstavlja množino...lep večer x;)x :palec:

#8 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 22. april 2004, 20:23

v peti hiši (kozorog) mam južni lunin vozel.........to je pa tud vse........... x?x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#9 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 22. april 2004, 20:25

...uh, potem si trdna in neomajana v ljubezni, upam, da ne tudi hladna(lastnosti kozoroga!)....lep večer x;)x :palec:

#10 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 22. april 2004, 20:44

borism...hvalati......najbolje, da kar začnem...... x;)x

sokrat x^x

#11 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 22. april 2004, 20:49

Boris, jaz imam pa peto hišo v Levu na 24stopinj29`34! kaj pa to pomeni? x:Ix
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#12 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 22. april 2004, 20:54

To verjetno misliš na vrh hiše, ki je tudi na ribji stopnji, pa v levu, ojoj, vroča za ljubezen x:Xx , menda si res Contesa x:Ix ....lep večer x;)x :palec:

#13 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 22. april 2004, 20:56

...uh, potem si trdna in neomajana v ljubezni, upam, da ne tudi hladna(lastnosti kozoroga!)....lep večer x;)x  :palec:

s soncem v škorpijonu bolj težko hladna x:Dx x^x .........če pa rabim odmik, pa lahko tud tko deluje x:o)x .........hi hi hi.......šele sedaj opazila tole........u bistvu odličen položaj za končevanje kakšnih brezveznih stvari ...........v preteklosti že prav prišlo x:Dx x:)x .........hvala borism :palec: x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#14 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 22. april 2004, 20:57

Thank`s Boris! x:Xx
Ja pozabila napisat, da je Luna v ribah in Sonce v škorpijonu, pa si že sam vedel! x:Dx
Kaj pa to pomeni glede otrok?
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#15 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 22. april 2004, 20:59

jaz imam peto hišo v tehnici - 23°37'25
not pa še saturn v škorpijonu :o|o: - 02°53'34 in pluton v tehtnici-28°18'32 pa še en jupiter v strelcu med peto in šesto hišo x?x

bo kaj otročkov x?x x8Dx

#16 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 22. april 2004, 21:01

Saj za luno itak vem in čutim, kje jo imaš, hja za tvoje sonce pa čutim in vem, kje ga imaš x^x .....glede otrok, saj mislim, da nimaš težav, to naj raje pove kakšen strokovnjak...lep večer in lahko noč x:Xx x;)x :palec:

#17 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 22. april 2004, 21:03

Hvala, Boris, ne težav nobenih! x:Dx :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#18 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 22. april 2004, 21:06

torej peta hišica v ribicah, z venero notr... ;) (yupiyey) jupiter(trad) v kozorogu, neptun(modern) tudi..... a hčerkica praviš?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#19 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 22. april 2004, 21:10

Nino, saj potem je malo odvisno tudi kako ima partnerka to postavljeno! x:Dx

Ena moja znanka in njen partner imata tako, da ne moreta imeti punčke, pa naj se še tako trudita(sta štirikrat poskusila, pa ves čas samo fantje x:Dx ) Me zanima, če bosta še v peto? x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#20 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 22. april 2004, 21:15

če pa rabim odmik, pa lahko tud tko deluje x:o)x .........hi hi hi.......šele sedaj opazila tole........u bistvu odličen položaj za končevanje kakšnih brezveznih stvari ...........v preteklosti že prav prišlo  x:Dx  x:)x .........

uh, bi jaz rabila malo tega kozorogovega aspekta... :vio:

#21 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 22. april 2004, 21:34

huhu zdaj mamo že dve lepotici na LNF Aira, pa tradicionalna Contesa.... ;) huhu, česa vse ne prinese čas...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#22 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 22. april 2004, 22:42

huhu zdaj mamo že dve lepotici na LNF Aira, pa tradicionalna Contesa.... ;) huhu, česa vse ne prinese čas...

oh, hvala Ninjo xsrcx skoda da si tako mlad x:Dx oz. mlajši od mene hmmmm... ne vem x:Dx ... nisem ravno navdušena mad mlajšimi tipi x:o)x ... še tisti mojih let x:Dx se mi zdijo rahlo nezanimivi... kaj šele mlajši... pa to se ne nanaša na tebe. pač tako malo... razglabljam. :inocent:

#23 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. april 2004, 05:45

v peti hiši (kozorog) mam južni lunin vozel.........to je pa tud vse........... x?x


Če v tej peti hiši ni PO Južni zanki še česa, se zna zgoditi, da otrok sploh ne bo. 05 v Kozorogu tako in tako pomeni najprej, da bodo otroci kasneje (Saturn je mdr. bog časa) - lahko pa tudi zelo, zelo zgodaj; tedaj gre za nek drug princip odraščanja.

Malo bi znalo pomagati:
- če se 05 ne začne na začetku Kozoroga (v tem primeru je ASC v Devici, kar pomeni, da začni delati na sproščanju)
- če ima Saturn, vladar 05 (kjerkoli že je), dobre aspekte

Lep pozdrav!

#24 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 23. april 2004, 06:17

ja, drži, ascendent je res v devici. delati na sproščanju? saj v bistvu to že nekaj časa počnem, me pa zanima, če to pomeni "zategnjenost"?

x:)x x:)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#25 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 23. april 2004, 06:25

Je pa zanimivo:
Ea kolegica ima 5.hišo v Raku, notri pa Saturn - hčerka je RAk z ascendentom v kozorogu.
Druga znanka ima 5.hišo v Tehtnici, notri Pluton: rodila je Škorpijona z ascendentom v Tehtnici.

To se pogosto dogaja.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0