Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Otroci in 5. hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#76 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 29. april 2004, 12:40

...
Za en primer bi vas prosila, če malo skupaj pogledamo.
...


Stanči, znaš ti mene ... če že prosiš, naj bi kaj pogledali pa če naj bi bil zraven mogoče tudi jaz, potem mi po OS pošlji podatke te osebe. Kar takole izven konteksta se ne spravim pogledat, saj veš...

Tisti edini kvadrat s Plutonom mogoče niti ni zanemarljiv, še posebej ker je ta Pluton nekje precej visoko, domnevam. Vladar česa? Desete mogoče? Kar bi lahko pomenilo tudi vladarja "hiše statusa" (med drugim tudi statusa materinstva)? Pitaj boga. Treba pogledat.

Živijo!

B.

#77 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2004, 12:43

... Kar takole izven konteksta se ne spravim pogledat, saj veš...

Ja, saj.

Tisti edini kvadrat s Plutonom mogoče niti ni zanemarljiv, še posebej ker je ta Pluton nekje precej visoko, domnevam. Vladar česa? Desete mogoče? Kar bi lahko pomenilo tudi vladarja "hiše statusa" (med drugim tudi statusa materinstva)? Pitaj boga. Treba pogledat.

Ja, saj bi tu na isto morda celo prisli - kot, nekaj si sama morda celo zavira...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#78 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2004, 12:44

Cveka?
Saj se ni konec tvojega lajfa (pravzaprav se je sele dobro zacel... x;)x x:Xx) - kaj pa ves, ce ne bos v trenutku strasti, dramaticno koga zabodla?
Nezvestega ljubimca recimo? x:px :vragec: x;)x x:o)x

Jaz pa nimam nic na 2. stopinji nikjer.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#79 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 29. april 2004, 13:11

Jaz pa mam. x^x x^x


Venera na 2° Tehtnice v 7.hiski (v konj s Plu na 3°)
Merkur na 2° Strelca v 9.hiski (v konj. s Ne na 4°)

Hudo si zelim, da bi za casa svojega zivljenja kaj imenitnega naredila x^x , ...recimo..zase xrolleyesx :o|o:

-nic pa mi ni do tega, da bi postala zena gospoda
Predsednika Furtmarshocemvojno x:Dx x:Dx

A mam kaksno sanso? x:Ix

#80 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. april 2004, 13:23

[quote name='č.v.e.k.a' date='29. Apr 2004 ob 12:36'] [quote name='lunca' date='29. Apr 2004 ob 07:49'] [quote name='Marsa' date='28. Apr 2004 ob 14:11']

vek.

lee Harvey Osvald ima plutona na 2 stopinji leva in je udeležen pri umoru (pluton) najmočnejšega človeka Amerike (2 stopinje leva).

[/QUOTE]


tudi jaz na mojo žalost. xrolleyesx

aja ...mislim Plutona na 2.st.Leva in z umorom nimam zveze ...eh ja...morda v prejšnem življenju x:Dx [/quote]
:palec: Če verjamemo v reinkarnacijo in pravijo, da karta ne umre, potem je verjetno res nekaj na tem in s tem tudi ustrezna povezava. Sicer pa je treba verjetno gledat tudi vladarja leva kako je aspektiran in podobno.

Čveka a imaš plutona res na začetku leva?? Nisem si mislila, da je kaj starejših od plutona na sredini leva :palec:

#81 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. april 2004, 13:26

Jaz pa mam. x^x  x^x


Venera na 2° Tehtnice v 7.hiski (v konj s Plu na 3°)
Merkur na 2° Strelca v 9.hiski (v konj. s Ne na 4°)

x;)x x;)x Ruby72 ti pa maš nekaj šans, da dobiš nekaj skozi partnerstvo. To je skoraj ziher. :palec: Ni pa nujno, da bi bil to predsednik. Lahko bi bil to dizajner nad dizajnerji, kaj pa veš, kaj ti prinese venera. Pa še lepega boš verjetno iskala in dobila xrolleyesx

#82 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 29. april 2004, 13:32

Lunca :palec: :palec: :palec:

Hvala!
Prav nic se ne bi otepala mozicka, ki ima pod palcem vec kot kaksna nacionalna banka. x;)x x;)x

Samo... :o|o: kam bi del? :sori:
Jaz sama bi rada kaj res mega ustvarla. Sicer pa verjamem tistemu, kar si mi povedala o mojem Jupitru Debeliku-Presezniku x;)x x;)x

#83 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 29. april 2004, 13:47

...
Za en primer bi vas prosila, če malo skupaj pogledamo. Namreč to dekle si želi otroka, ni imela nikoli splava ali nosečnosti do sedaj...a v karti ni poudarjeno področje otrok -> 5.h se začne z 28Vodnarja in gre do 26Rib.
V 5.h nima nobenega planeta. Vladarja: Saturn je v 8.h (v opoz.Jupiter, Neptun) Uran je v 12.h (10st.pred asc)
Če pogledam Luno v Dvojčkih v 9.h in z vladarji ne tvori aspektov. Vendar ima kvadrat Pluton, trigon Mars, egzakten sekstil Merkur.

Kako bi lahko rekli?
otroci pozneje, presenetljiva nosečnost, ravno zlahka bi rekla, da ne bo, morda celo po zdravniškem posegu zanositev?
...


Takole recimo.

Najprej formalizmi. Jaz uporabljam Kochov sistem hiš, ki to sliko precej spremeni.

Vrh 05. se recimo prestavi na 22.21 Leva, kar je manj kot stopinjo oddaljeno od Marsa, ki je tudi tam. Se pravi, da je MA praktično povezan s peto hišo. To ni najbolje - čeprav samo po sebi to še ne pomeni, da otrok ni oziroma ne bo. Pomeni le, da bo v otroke vložila veliko energije. To pa že drži, če sem dobro prebral tvoj post.
Ker je potem vladar 05. Uran (in ne več sovladar, kot bi bil v primeru, če bi bil vrh 05 na cca 28°), je ta Uran v 12., kar ni najbolje, še manj pa je dobro, ker je v kvadratu z lastnim vladarjem, torej Venero.

Ker pa je v drugem delu 05. tudi Riba, poglejmo še Neptuna. Huh, v 02. je in to v konjunkciji z Jupitrom, ki pa je zelo slabo postavljen - fokus T-kvadrata! In en del tega T-kvadrata je Merkur, ki je naravno vladar otrok in ki je postavljen kontra že omenjenemu Marsu.

(Tole je sicer spisano čisto v šifrah - se opravičujem, ampak če si na ekran prikličeš chart in spremljaš ob njem, se zadeva zelo zjasni.)

Po mojem ti za otroke ni najbolje postavljeno.

Kaj pa drugi otrok, pa tretji (otrok ali nosečnost, seveda)?
Drugemu vlada Mars, tretjemu pa Merkur, oba pa sta del teh neprijetnih povezav. Četrti nosečnosti vlada Sonce, ki pa je postavljeno precej bolje. Je to to?

Lep pozdrav in vse dobro!

Bern

#84 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 29. april 2004, 14:01

Mars je retrograden, se vsaj umika od 5.h. ampak vladarja kljub temu sta Saturn v 8. in Uran v 12. Če pomislim, da 8.h pomeni operacije, 12.bolnišnico, in da sta vseeno v enem širšem trigonu... a ne bi bilo treba kaj k zdravniku, da bi se tu kaj pomagalo?
Kaj pa glede na Luno, koliko lahko v Luni najdemo žensko, kot mamo, kot nosečnico? ker kljub temu, da je tu Merkur v kvadratih z Jupitrom, Neptunom - ima res egzakten sekstil z Luno...
in progresirana Luna je šla pravkar v Devico, kjer ji Merkur vlada...
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#85 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 29. april 2004, 14:40

No, še eno privolitev sem dobila, da obelodanim situacijo 5.hiše še ene prijateljice, ki si skupaj s partnerjem želi in veliko dela na tem, da priveka še njun potomček.
Ampak seveda, sem malo v šoku, ker ne boste verjeli:
vrh 5.hiše spet na koncu Vodnarja,
a tu imamo v 5.h Luno in Jupitrar oba v Ribah.
Uran je v konj.z asc v 1.h, Saturn v 9.h v konj.z Venero in oba skupaj delata trigone v 5.h. Kar dober potencial, da bo pestovala več otrok, ne? gotovo tudi punčko...in čez dve leti pribl. bo progresirana Luna v Biku delala sekstile s Saturnom+Venero in obenem z Luno+Jupitrom v 5.h... :)
ampak prej bo še opozicija z Uranom, kot da prvič ne bo ravno uspelo, ki je natalno tudi v egzaktni opoz.s Kironom...
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#86 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. april 2004, 16:50

Cveka?
Saj se ni konec tvojega lajfa (pravzaprav se je sele dobro zacel... x;)x x:Xx) - kaj pa ves, ce ne bos v trenutku strasti, dramaticno koga zabodla?
Nezvestega ljubimca recimo?  x:px  :vragec:  x;)x  x:o)x

Jaz pa nimam nic na 2. stopinji nikjer.

:o :wacko: :blink: :listen:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#87 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2004, 17:09

Hehe, prec slusalke gor, pa nic ne slisis. :D

Sem pa razmisljala in se odlocila - ne zabodla, pac pa ustrelila. .. x;)x x:o)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#88 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. april 2004, 17:13

sem se že ustrašu ampak ugotovil da mam pluton na prvi stopinji ne na drugi.... huhja, jaz pa da bi zdaj ubijat začel ubogi ljudje... :switz:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#89 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 2. maj 2004, 21:04

Na nemški TV sem gledal eno oddajo, kjer je nastopila ena nemška astrologinja, ki pravi, da je svoje otroke "astr. načrtovala", pa sem pomislil, kakšen smisel ima, če ga ima, da res otroke tako načrtuješ?? recimo, da "čakaš", da bodo generacijski planeti ugodno položeni.......... kaj mislite o tem..... se to "splača"..... namreč zdi se mi, da je najboljše, če narava opravi svoje.

sokrat

#90 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 3. maj 2004, 06:00

načrtuj kolikor hočeš, otrok se rodi vedno točno tako, kot mora biti, kot je namenjeno in v povezavi s starši in drugimi...
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#91 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. maj 2004, 06:01

Tale načrtovala je super zadeva, če si s tem povečaš rating.

Pogledala je, kdaj se ji stvari poklopijo v horoskopu, in takrat je seveda tudi bilo. Potem pa lahko reče, da je načrtovala. Danes ima verjetno strank "k'o boga".

V letu, ko imaš v horoskopu same ovire, lahko delaš, kar hočeš, pa iz tega ne bo nič. Tudi temu potem lahko rečeš, da nisi načrtoval.

x;)x

#92 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 3. maj 2004, 06:39

Ob gledanju 5. hiše me zanima, ali se upošteva hiša partnerke (v mojem primeru je v raku, brez planetov) ali "skupna karta". Namreč v tem primeru je 5. hiša zasedena s saturnom, kar verjetno ni najboljše. Res pa je, da je moja 5. hiša /riba, polna planetov - kar tri, s soncem jupitrom in merkurjem. Tako da sem zdej zmeden..........

sokrat x^x

#93 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. maj 2004, 07:29

Res pa je, da je moja 5. hiša /riba, polna planetov - kar tri, s soncem jupitrom in merkurjem. Tako da sem zdej zmeden..........

x;)x x;)x Mislim, da je tvoja polna ribja hiša dovolj velik pokazatelj, da otroci bodo. Pa še lepe planete imaš notri.
Katera bo pa partnerka, naj te pa ne skrbi preveč. x:Dx x:Dx

#94 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 3. maj 2004, 16:11

Še enkrat bi izpostavila to zadevo:
(kjer smo ugotovili, da bo do zanositve prišlo kasneje in lahko da z zdravstveno pomočjo-Luna v Dvojčkih, vladarja 5.h Uran v 12.h in Saturn v 8.h) To dekle že hodi na hormonsko terapijo in bi si zelo želela vedeti ugodnejša obdobja za zanositev.

Sedaj prosi, da bi komentirali še iz vidika njenega partnerja, ki ima:
- vrh 5.h v Biku, v 5.h nobenega planeta,
- Venero v Devici v 8.h v trigonu s Saturnom v 4. in Marsom v 1.h

Menim, da je ponovno poudarjena 8.h, kar bi lahko pomenilo tudi zdravstveni poseg in ker je v lepih povezavah, bi rekla, da bo uspešno prišlo zato tudi do zanositve, ker je Devica dvojno znamenje imamo lahko spet eno napotilo na to, da bi bila dva otroka in ker so sama neg.znamenja- kaže punčko.

Kaj mislite x?x
Stanka

p.s.: po moje je zelo ugoden čas za zanositev zadnja dva tedna v maju oz. zadnji teden v maju absolutno!!! glede na progresirane Lune obeh!

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#95 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 3. maj 2004, 16:53

Mene pa zanima, če je kje v horoskopu nakazano, da bi bilo lahko več otrok naenkrat (dvojčki, trojčki...)?

Namreč nikoli nisem bila, in tudi še sedaj nisem, kaj preveč navdušena nad otroci, samo vedno (tam od OŠ naprej) sem pa govorila, da ČE jih bom imela, bodo to dvojčki (in sicer dva fantka, ali en fantek ena punčka). Ta feeling pripisujem intuiciji.
Zanima pa me, če se kje to v mojem horoskopu lahko potrdi?

Imam pa:
- 5.h v biku, in nobenega planeta notri
- Venero, Mars In Uran v škorpijonu v 11 hiši (venera konj mars, venera konj.
uran, jupiter kvadrat uran, saturn sekstil uran)
- luno v dvojčku (luna inkonjunkcija uran,luna kvadrat Saturn)
- v 8 hiši imam Jupiter v levu, pa baje malo Saturna v devici (ki je drugače v 9 hiši)
- aja, pa še neptun na vrh 12, asc strelec, če je to kaj sploh važno pri tej temi....

Sem natrosila kar nekaj podatkov, ker ne vem kateri so pri tej temi važni in kje se to vidi. A se sploh lahko kaj napove samo iz mojega horoskopa, ali je nujno, da se mora gledat zraven tudi partnerjevega?

LP x:)x


#96 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 3. maj 2004, 17:23

pozdravljena konj, če se začne 5.h z bikom, potem je vladar hiše, kjer lahko vidimo tudi otroke = Venera in težko bi rekla, da nakazuje več otrok hkrati, rekla bi, da eno posebno in energično punčko, vendar več hkrati...morda bi to kazalo vpletanje Jupitra, Urana?
Seveda pri otrocih moramo vzeti v obzir še Merkur...
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#97 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 3. maj 2004, 21:03

Seveda pri otrocih moramo vzeti v obzir še Merkur...
Stanka[/color]

Tud Merkurja imam v škorpjonu, 11 hiša xDDx

Njegove povezave z drugimi planeti pa so:
merkur kvadrat jupiter
merkur sekstil saturn
merkur konjunkcija uran

Na podlagi česa si pa prišla do punčke? Kaj se gleda oz. kaj nakazuje na punčko?
A to, da je vladar bika Venera? A če bi bil pa mars, bi pa lahko rekli, da bo fantek?


#98 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 4. maj 2004, 08:35

Že Luna (materinstvo, rodnost) v Dvojčkih bi lahko nakazovalo dvojčke ali trojčke, je pa res, da ima grde kvadrate. Najbolj zraven moti Uran - ta vedno obrne tisto, kar pričakuješ.

Plus je Uran, povezan s peto hišo, v kvadratu z vladarjem ASC, Jupitrom, ki je v osmi hiši, hiši (med drugim) krize, že sama pa si napisala, da tudi v inkonjunkciji z Luno - rodnostjo. Bljać!

Kot astrolog ne bi upal staviti, da bo tole z dvojčki šlo.

Pozdrav!

#99 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 4. maj 2004, 10:07

Ja, sej sem malo zafurala... xrolleyesx Imam dva izračuna horoskopa, pa se malo razlikujeta... Eden je napačen, in jaz sem se zmotila in tukaj navajala aspekte iz napačnega :8): (ga moram enkrat vreči stran xrolleyesx )

Ampak drugače ni dosti razlike... odpade samo jupiter kvadrat uran, venera konj uran in saturn sekstil uran.
Imam pa od vsega največ aspektov z luno (kar 9!), -pa v glavnem nič kaj preveč dobrih (npr s celo 11h je v inkonjunkciji - se pravi venero, marsom, merkurjem, uranom).... Tko, da je čist možno, da kljub temu, da je sama luna v dvojčkih, da ne bo dvojčkov :inocent:
Glede na to, da imam tako bussy luno, se bom najbrž v življ. bolj sama s sabo ukvarjala kot z otroci x:Dx x:Dx

Sicer pa hvala za razlago..... xDDx

če bo kaj otrok, bodo v roku 5 let, pa vam takrat poročam, če bo kaj posebnega x:o)x x;)x

LP x:)x

#100 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 4. maj 2004, 11:29

Če ima Luna res 9 aspektov (!), potem bi to kljub vsemu moralo pomeniti veliko otrok. Ker pa prevladujejo inkonjunkcije, ne bo čisto vse kul. Zna biti, da bo to zahtevalo velika prilagajanja. S časom, na primer, življenjskimi načrti, željami...

To bi bilo res zanimivo videti, kaj bo.

Pozdrav!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0