Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Otroci in 5. hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#101 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 4. maj 2004, 11:38

Zna biti, da bo to zahtevalo velika prilagajanja. S časom, na primer, življenjskimi načrti, željami...

:palec: :palec:
To se tud men vse bolj zdi... bolj ko brskam in preverjam tele svoje planete, vse bližje sem temu spoznanju.... Zdej se čist na nobenem področju ne dogaja nič, pol bo pa gužva taka, da se bo na vsakem koncu nekaj zahtevalo od mene. xrolleyesx
To samo potrjuje moja opažanja v zadnjih letih.... Da so za moje življenje značilni ekstremi... in da se temu ne bom mogla izognit, ampak je rešitev samo v prilagajanju.

Hvala Bern za odgovor x:)x

LP


#102 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 7. september 2015, 12:06

Pozdravcek,
Nujno bi rabila vsaj malo pomoci pri tej nesrecni peti hisi :(
Zacne se v uranu, notri je proti koncu hise juzni vozel - ta je v kvadratu z neptunom (2. hisa) in opozicijo s saturnom (11. hisa). Uran sicer v prvi hisi. Bo tu sploh kaj otrok????

#103 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. september 2015, 12:27

Pozdravcek,
Nujno bi rabila vsaj malo pomoci pri tej nesrecni peti hisi sad.png
Zacne se v uranu, notri je proti koncu hise juzni vozel - ta je v kvadratu z neptunom (2. hisa) in opozicijo s saturnom (11. hisa). Uran sicer v prvi hisi. Bo tu sploh kaj otrok????

Peta se najbrž začne v vodnarju. Južni vozu ni bistven za razlago če boš mela otroke, prav tako ne dost pozicija vladarja pete. Odločno premalo podatkov za karkoli povedat. Važno je Sonce, Luna, Venera, Mars,.....njih aspekti, znamenja.........za odgovor na tvoje vprašanje je treba videt cel chart. Uran je lahko res problematičen kot vladar pete, ni pa za delat paniko. 



#104 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 7. september 2015, 12:34

V vodnarju ja, torej v uranu?
Sonce je cisto konec druge hise, mars pa cisto na zacetku tretje, 6 stopinj narazen.Luna in venera v prvi, 6 stopinj narazen.
Meni je blo razlozeno da juzni vozel v peti pomeni malo moznost za otroke, sploh ker je Saturn naliman na severnega..
Pa hvala v naprej..

#105 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. september 2015, 13:24

V vodnarju ja, torej v uranu?
Sonce je cisto konec druge hise, mars pa cisto na zacetku tretje, 6 stopinj narazen.Luna in venera v prvi, 6 stopinj narazen.
Meni je blo razlozeno da juzni vozel v peti pomeni malo moznost za otroke, sploh ker je Saturn naliman na severnega..
Pa hvala v naprej..

Nehi s tem da je peta v Uranu, ker ni tako. Peta je v vodnarju, oziroma vrh pete je v vodnarju, katere šef, vladar vodnarja, je pa Uran v prvi hiši. Ostalo kar si povedala je že boljš, tolk boljš da lahk sklepam da sta in Luna in Venera nekako v tigonu na peto, kar je dobro. Glede otrok mislim. A še vedno premalo, za tvoje vprašanje odgovort se rabi vpogled v cel chart. 

 

Glede Južnega vozla v peti hiši. Pa ja, možna je tut taka intepretacija, čeprav mal butasta zame, da pač pomeni lahko mal možnosti za otroke. Tko nasplošno mislim. Ker pač Južni vozu v peti nakazuje, da živiš ti nekako tako svoje življenje, da si v njem najpomembnejša ti. Da ti želiš zase vso ljubezen, da ti ljubezenske afere nekako niso tuje, da z njimi pravzaprav hraniš svoj ego. Da so bistvena čustva do tebe. Da je lahko tu v igri posesivnost. Znamenje v katerem je tvoj Južni vozu pa pove, kako se prepuščaš strastem in željam da vplivajo na tvoj lajf. 

No in zato, se da pozicijo tega vozla v tej hiši interpretirat tut tako, da dokler ne pokopčaš, da moraš mal ovržt samovoljo, samopomembnost, ego.....se zlo težko posvetiš drugemu bitjecu ob sebi. Zato naj bi blo manj možnosti za otroke. 

 

A na samo danost met otroke al pa ne, po mojem spet tolk ne vpliva, ker so druge stvari v chartu bl pomembne, bl vplivne. Denimo Uran, vladar pete v prvi govori o tvoji neizmerni ljubezni, pomenu ljubezni zate in tvoji prpravljenosti, da to ljubezen deliš s svojim bodočim bitjecem. Kar pa nama direkt ovrže trditve južnega vozla tam. Zato ni za delat paniko. Za kaj več je pa treba gledat cel chart. 



#106 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 7. september 2015, 13:53

Otroc bodo!

semvprašalašefetainjerekuja.press


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#107 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 7. september 2015, 14:15

Hvala Omar.. Da moram celo karto gledat mi je sicer povsem jasno..
Zakaj otrok (se) ni smo ze dognali z regresijami in z egom ni imelo kaj povezave.
Glede avantur - mi vsi pravjo naj si privoscim poletno romanco kot pa AI\IUI pa mi ta misel prav nic ne sede. Bi bilo obcutno ceneje od letanja po evropi, sam men je bila vedno ze misel na kaj kaksnega cisto mimo. Zato tudi sprasujem ker vem da bo to drag spas ocitno in da ne grem z nekim laznim upanjem v to oz da poiscem cimbolj optimalen cas za ta korak..

Cookie si me nasmejala hvala ;) zna tvoj sef mogoce povedat kako naj zracunam kdaj bo to? Nekje sem prebrala da bojda se da..

#108 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 7. september 2015, 14:15

Otroc bodo!

semvprašalašefetainjerekuja.press

js pa prebral da si vprašalafukfehtarja biggrin.pngbiggrin.png



#109 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 7. september 2015, 14:18

Shimano, kaj pa ima povisica in napredovanje s tem?¿

#110 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 7. september 2015, 14:33

Hvala Omar.. Da moram celo karto gledat mi je sicer povsem jasno..
Zakaj otrok (se) ni smo ze dognali z regresijami in z egom ni imelo kaj povezave.
Glede avantur - mi vsi pravjo naj si privoscim poletno romanco kot pa AI\IUI pa mi ta misel prav nic ne sede. Bi bilo obcutno ceneje od letanja po evropi, sam men je bila vedno ze misel na kaj kaksnega cisto mimo. Zato tudi sprasujem ker vem da bo to drag spas ocitno in da ne grem z nekim laznim upanjem v to oz da poiscem cimbolj optimalen cas za ta korak..

Cookie si me nasmejala hvala wink.png zna tvoj sef mogoce povedat kako naj zracunam kdaj bo to? Nekje sem prebrala da bojda se da..

Žal, s cifram je križ, sej veš, čas je relativen bucktooth1.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#111 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 8. september 2015, 07:19

S ciframi je kriza ja, glede na celotno sliko bi blo pa vseeno koristno vedet kdaj so zvezdice naklonjene, oz ce sploh. Ker se to ze tkoooo vlece :(

Glede vozlov - kolker je men znano juzni kaze na nasa pretekla zivljenja, severno kam gremo. Bojda nas podrocje juznega strasno vlece, ker ga pac obvladamo. kar najbrz lepo pojasni mojo zeljo po otrocih se iz srednesolskih dni.
Da je se lepse mi tja cez tranzira se neptun ;(

Tud ce ji mama nebi povedala se je to ucila pri biologiji, ocitno pozabil? Tako vprasanje je obicajno hecno tistim ki so do otrok prisli brez truda ali pa tistim ki jih sicer ne zelijo. In me zalosti, saj ima nenazadnje danes ogromno parov tezave s tem..




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0