Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astro slovenija in eu po 1. maju 2004


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
95 komentarjev na to temo

#51 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 5. maj 2004, 22:08

Pozdravljeni,

veste kaj sem jaz razmišljala, po moje tudi karta trenutka vstopa nekej pove. Kajti mi smo tudi spočeti preden se rodimo, vendar nas opisuje karta ko se rodimo in nas vstop v Evropo je tudi neko rojstvo. Slovenci smo bili preden smo se povezovali z Jugoslavijo (z obakrat), vendar je to kako delujemo v povezavi z njimi govorila tudi sama karta nastanka Jugoslavije. In mogoče sedaj nam lahko nekaj pove tudi karta, ki jo je izpostavila Stanka, karta vstopa.
Nisem je prav dolgo študirala, vendar kar je mene majhnega človeka zanimalo je , kako se bomo počutili mi navadni ljudje, množica. In če gledamo Luno kot naravno signifikatorico množic, navadnih ljudi ali naroda, potem nam ne bo dobrega. Poglejte si kake aspekte ima Luna.


Tako res na hitro.


Vse dobro,


Mihela.

Mihela!

Nekako si mi k tipkovnici prirastla, tako da ti moram na hitro odgovoriti, vprašat.
Če te prav razumem, ti meniš, da je datum ko se dva poročita nekako veljavnejši, kot pa tisti ob rojstnem času obeh? Potem je tu še neka kompatibilnost med njim in njo glede na njun horoskop.
Kaj zdaj? A gremo referendum za izstop sklicati, al bomo čakal kdo bo prvi čez plot skočil? Grupnega itak vsak noče iti.

Andres

#52 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. maj 2004, 07:38

Če te prav razumem, ti meniš, da je datum ko se dva poročita nekako veljavnejši, kot pa tisti ob rojstnem času obeh? Potem je tu še neka kompatibilnost med njim in njo glede na njun horoskop. 
Kaj zdaj? A gremo referendum za izstop sklicati, al bomo čakal kdo bo prvi čez plot skočil?  Grupnega itak vsak noče iti.

:palec: Jaz bi se strinjala z Mihelo, da je sigurno važna karta vstopa, prav tako, kot je važna karta poroke. Seveda pa je v vsaki posameznikovi karti vidno kdo bo skočil čez plot (uran v 7 hiši). Če imamo Slovenčki neptuna blizu ASC že to pomeni, da smo malo zaslepljeni in z nerealnimi pričakovanji vstopili v EU.
Škoda, da popravnega izpita ali referenduma ne bo. Kdo bo pa skakal čez plot, bomo pa tko al tko kmalu videli? x;)x x;)x

#53 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 6. maj 2004, 07:43

Mihela!

Nekako si mi k tipkovnici prirastla, tako da ti moram na hitro odgovoriti, vprašat.
Če te prav razumem, ti meniš, da je datum ko se dva poročita nekako veljavnejši, kot pa tisti ob rojstnem času obeh? Potem je tu še neka kompatibilnost med njim in njo glede na njun horoskop. 
Kaj zdaj? A gremo referendum za izstop sklicati, al bomo čakal kdo bo prvi čez plot skočil?  Grupnega itak vsak noče iti.

Andres

Ne ne Andres, ne.

Govorim samo, da tudi nekaj pove.

Ni pa pomembnejši.

Vendar se da notri veliko videti. Ravnotako. In če primerjaš s kombinov, lahko vidiš sorodnost.

Vendar je treba gledati različne nivoje.

Luna že v karti sSovenije ni najbolje položena, tam v dvanajsti in tako naprej.

Vprašanje je kako se bo počutil narod, to je vse kar sem rekla.

Je pa tudi res, da me veliko bolj zanimajo posamezniki, kot država, tako da... ne bom modrovala. Prdvidevam, da bo prišel čas tudi za to, da bom več študirala tudi takšne stvari.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#54 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 6. maj 2004, 23:46

Mihela!

Hvala za razlago. Opažam, da bo treba čakati na v družbi vidnih udejanij raznih 12. lun in kozorogov do takrat, ko se bodo ta realizirala.
Hm. to je pa isto podbno kot farmacija. Najprej pustijo da nekdo zboli potem ga pa samo za silo zdravijo in na tabletih do smrti pustijo.
Treba je delati ZDAJ. In nasploh takoj ZDAJ dokler se o Sloveniji kot novi članici EU sploh še kaj piše in govori.


Andres

#55 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 7. maj 2004, 07:29

Mihela!

Hvala za razlago.  Opažam, da bo treba čakati na v družbi vidnih udejanij raznih 12. lun in kozorogov do takrat, ko se bodo ta realizirala. 
Hm. to je pa isto podbno kot farmacija.  Najprej pustijo da nekdo zboli potem ga pa samo za silo zdravijo in na tabletih do smrti pustijo. 
Treba je delati ZDAJ.  In nasploh takoj ZDAJ dokler se o Sloveniji kot novi članici EU sploh še kaj piše in govori. 


Andres

So ljudje, ki so rojeni za to da se ukvarjajo s politiko in smo ljudje, ki smo v ozadju. Vse ima smisel.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#56 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. maj 2004, 08:22

So ljudje, ki so rojeni za to da se ukvarjajo s politiko in smo ljudje, ki smo v ozadju. Vse ima smisel.

:xx!: :xx!: Po včerajšnjih prepirih med politiki na oddaji Trenja in prenos iz parlamenta sem dobila še večji odpor do politike in njihovih pajdašev. Po vseh teh prepirih bi bilo pametno, če bi bili tudi oni kdaj v ozadju. :palec:

#57 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. maj 2004, 08:29

Mah, nisem gledu, ampak vcasih se mi zdi, da bi bil politik.
manjka ene svetlobe tam med njimi..., prevec pravil, prevec okornosti in zadrzkov...
sicer razumljivo, toda ko si not, verjetno ne vidis isto kot od vzunaj :eek: :o|o:
no ja, druge kritizirat je itak najlazi :inocent:
mogoce manjka sodelovanje: politiki - narod, in predvsem otroci!
ja, otroci; pomoje bi ravno otroci lahko naucili in spreobrnili politiko, ceprav se cudno slisi,
manjka ene preprostosti v politiki pomoje.
pa ne da bi zdaj delal neko revolucijo... todaz malimi akcijami pridejo velike; mali dosezki
so tisti, ki bodo vsekakor obrodili vecje sadove. kdor ne zna malih zadev poslihtat verjetno tudi vecjih ne bo;
kot v lifeu. se mi zdi, da se gremo velike poteze, kot taveliki... pa ceprav je tudi vredu; le da morda zadeve ostajajo nepostimane znotraj!?
se vedno mislm, da bi sloveniaj bila lahko ena vodilnih drzav v EU glede turizma; .. v to pa je bilo v vseh letih samostojnosti pomoje premalo vlozene energije. ob tem tudi premalo v agronomijo, kmetijstvo in biopridelovalce... z vztopom je mnogo politikov poudarjalo, da je izkljucno od nas samih odvisno kako si bomo poslali... :o|o: - a res?? morda in tu je verjetno tudi misljeno ali bomo tisto nase (POSEBNO), kar imamo v slo. najboljse ali vsaj dobro ZNALI iztrziti!! to pa so tudi dolgorocne zadeve in ne samo iz danes na jutri!, pomoje. - tu je tisto kjer vidim turizem in kmetijstvo. ali se motim? ob tem morda se mala kvalitetna podjetja in kultura! hkrati pa ohranitev tradicij- predvsem posebnih, posebnosti, ki bi bodo pritegnial tujca, turista.
ze nekaj casa malo razmisljam.. kako bi bilo recimo, ce bi gradnja ljubljana, okolice, krajev etc.. potkala v recimo v plecnikovem slogu!! - ljubljana ima turiste, to je vidno, kaj bi bilo, ce bi ze vec let gradili izkljucno v plecnikovem slogu, zaprli stari del ljubljane, ga namenili kulturi, etc... uredili mesto izkljucno v starem slogu in prav taksni obnovi in gradnji... okolica in kaksni centri okolice pa bi bili moderni, trgovine, etc...
- to bi bil pomoje totalen shus, ne smo za nas, temvec predvsem za turiste. od tega bi lahko ziveli dobro vsi.
v solstvu bi poudaril jezike! najmanj 2 ali 3 jezike, ki bi se jih ucil vsak ucenec! psihologijo, odnosi, delo z ljudmi, zdravje, etc... drzavni poudarek solstva tudi na zdravju...
veliko vec poudarka na zdraju, turizmu, etc.. .vec delavnih mest zdravstvenih delavcev kot so masaza, razlicna zdravljenja, ukvarjanje z ljudmi - turisti, etc.. okolica ljubljane in manjsa mesta bi bila turisticne kmetije z bogato ponudbo sportnih aktivnosti, zdravilisc, bio kmetij z zdravo prehrano, etc...
imeli bi strokovnjake medicine, kirurgije, za zdravje, etc...
- ce si predstavljam x;)x - mala svica zdravja!!
ljubljana in maribor ali se kaksno mesto pa bi bili kulturni prestolnici.
heh, jst pa politik... x:Dx x:o)x x:Ix

#58 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. maj 2004, 08:36

mogoce manjka sodelovanje: politiki - narod, in predvsem otroci!

:vragec:

vish...tochn to :palec:
vladajocha elita se je mal prevech oddaljila od ljudstva
ampak,
volilci bojo itaq kmalu povedal svoje

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#59 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. maj 2004, 08:49

kako? kdaj? kwa misls konkretno?

#60 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. maj 2004, 08:53

kako? kdaj? kwa misls konkretno?

:vragec:

ne pusti se motit...v svoji preproshchini...hihi

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#61 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. maj 2004, 09:56

Mah, nisem gledu, ampak vcasih se mi zdi, da bi bil politik.
manjka ene svetlobe tam med njimi..., prevec pravil, prevec okornosti in zadrzkov...

:palec: Verjamem da so mogoče vsi tako razmišljali na začetku, ampak zdaj pa žal ne naredijo za rajo bore malo, žal, res gledam od zunaj noter. Oni pa že od znotraj ven več ne vidijo, zato je tudi tako.

Lahko se poslanci hecajo kateremu uspe preživeti z delavsko plačo. :xx!:

Sigurno ti uspe preživeti fizično. x;)x Saj tko veš, da vse počaka na naslednji mesec in takrat lahko plačaš vse za nazaj in naprej. A se je kdo vprašal, kako pa naredi to tisti, ki mora iz meseca v mesec tko živet. xrolleyesx

#62 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 7. maj 2004, 10:12

vish...tochn to :palec:
vladajocha elita se je mal prevech oddaljila od ljudstva
ampak,
volilci bojo itaq kmalu povedal svoje

:palec: x:)x ...če bo en izmed kriterijev bližina z ljudstvom, bo vsekakor zmagala SDS......Janša redno golf z njimi špila, Brejc pa jim metuljčke zavezuje...... x:o)x :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#63 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. maj 2004, 10:50

:palec: :palec: KDO SMO, OD KOD PRIHAJAMO IN KAM GREMO

:palec: BERN je napisal fajn članek v novi Karmi. :palec:

#64 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 7. maj 2004, 14:04

:palec:  :palec: KDO SMO, OD KOD PRIHAJAMO IN KAM GREMO

:palec: BERN je napisal fajn članek v novi Karmi. :palec:

:palec: res je :palec: :palec:
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#65 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 7. maj 2004, 14:16

Mihela!

Hvala za razlago.  Opažam, da bo treba čakati na v družbi vidnih udejanij raznih 12. lun in kozorogov do takrat, ko se bodo ta realizirala.  
Hm. to je pa isto podbno kot farmacija.  Najprej pustijo da nekdo zboli potem ga pa samo za silo zdravijo in na tabletih do smrti pustijo.  
Treba je delati ZDAJ.  In nasploh takoj ZDAJ dokler se o Sloveniji kot novi članici EU sploh še kaj piše in govori.  


Andres

So ljudje, ki so rojeni za to da se ukvarjajo s politiko in smo ljudje, ki smo v ozadju. Vse ima smisel.


Vse dobro,

Mihela.



:palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#66 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 7. maj 2004, 14:20

[quote name='Mick' date='7. May 2004 ob 10:13'] [Q
[/QUOTE]
:palec: x:)x ...če bo en izmed kriterijev bližina z ljudstvom, bo vsekakor zmagala SDS......Janša redno golf z njimi špila, Brejc pa jim metuljčke zavezuje...... x:o)x :vragec: x:Dx [/quote]
xnckrivx :blink:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#67 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. maj 2004, 15:12

:palec:  :palec: KDO SMO, OD KOD PRIHAJAMO IN KAM GREMO

:palec: BERN je napisal fajn članek v novi Karmi. :palec:

kwa zdej men to, ce je on tam nekje naspial now clanek... :o|o:
ja, blagor tistim ki karmo berejo a ne :xx!: al kwa cs povedat :sori: se zravn
raj ga prepis sem pa je! :inocent:

#68 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. maj 2004, 17:46

:palec:  :palec: KDO SMO, OD KOD PRIHAJAMO IN KAM GREMO

:palec: BERN je napisal fajn članek v novi Karmi. :palec:

kwa zdej men to, ce je on tam nekje naspial now clanek... :o|o:
ja, blagor tistim ki karmo berejo a ne :xx!: al kwa cs povedat :sori: se zravn
raj ga prepis sem pa je! :inocent:

dobra ideja
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#69 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 7. maj 2004, 20:17

Free!

Mi je všeč tvoj post, predvsem tisti stavek z malimi akcijami pridejo veliki dosežki. Ampak za velike dosežke je treba dati ljudem proste roke ter nemudoma ukiniti tako močno birokracijo, prevelika pooblastila notarjev, skratka, pustiti folk naj dela elastike, žeblje ali male dosežke in to je prvi korak k velikim zmagam.

Andres

#70 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 7. maj 2004, 20:21

KDO SMO, OD KOD PRIHAJAMO IN KAM GREMO

BERN je napisal fajn članek v novi Karmi.  


Wer sind wir? Woher kommen wir? Wohin gehen wir? Lola rennt soundtrack - deseti komad RULA x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#71 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. maj 2004, 21:34

Ampak za velike dosežke je treba dati ljudem proste roke ter nemudoma ukiniti tako močno birokracijo, prevelika pooblastila notarjev, skratka, pustiti folk naj dela elastike, žeblje ali male dosežke in to je prvi korak k velikim zmagam.

x:Dx :palec:

#72 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. maj 2004, 21:35

...če bo en izmed kriterijev bližina z ljudstvom, bo vsekakor zmagala SDS......Janša redno golf z njimi špila, Brejc pa jim metuljčke zavezuje......

x^x :palec:

#73 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. maj 2004, 21:37

So ljudje, ki so rojeni za to da se ukvarjajo s politiko in smo ljudje, ki smo v ozadju. Vse ima smisel.

x^x :palec:

#74 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. maj 2004, 21:43

..manjka ene svetlobe tam med njimi..., prevec pravil, prevec okornosti in zadrzkov...
...mogoce manjka sodelovanje: politiki - narod,
....se vedno mislm, da bi sloveniaj bila lahko ena vodilnih drzav v EU glede turizma; ..
....hkrati pa ohranitev tradicij- predvsem  posebnih, posebnosti, ki bi bodo pritegnial tujca, turista.
.....v solstvu bi poudaril jezike! najmanj 2 ali 3 jezike, ki bi se jih ucil vsak ucenec! psihologijo, odnosi, delo z ljudmi, zdravje, etc...  drzavni poudarek solstva tudi  na zdravju...
......imeli bi strokovnjake medicine, kirurgije, za zdravje, etc...
- ce si predstavljam  mala svica zdravja

manjka SPIRIT,ki je v ozadju,ki fursirajo duhovnost slo ..tak, ki je dostopen˝le tistim,ki v ozadju lobirajo :8): :palec:

#75 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. maj 2004, 00:49

..manjka ene svetlobe tam med njimi..., prevec pravil, prevec okornosti in zadrzkov...
...mogoce manjka sodelovanje: politiki - narod,
....se vedno mislm, da bi sloveniaj bila lahko ena vodilnih drzav v EU glede turizma; ..
....hkrati pa ohranitev tradicij- predvsem  posebnih, posebnosti, ki bi bodo pritegnial tujca, turista.
.....v solstvu bi poudaril jezike! najmanj 2 ali 3 jezike, ki bi se jih ucil vsak ucenec! psihologijo, odnosi, delo z ljudmi, zdravje, etc...  drzavni poudarek solstva tudi  na zdravju...
......imeli bi strokovnjake medicine, kirurgije, za zdravje, etc...
- ce si predstavljam  mala svica zdravja

manjka SPIRIT,ki je v ozadju,ki fursirajo duhovnost slo ..tak, ki je dostopen˝le tistim,ki v ozadju lobirajo :8): :palec:

kwa pa vem kwa manjka, ce kej manjka xrolleyesx
mogoce je pa vse glih tko prou kt je?? celotna refleksija vecine naroda?

to ozadje ki ga omenjas, drzi luc, ravnovesje in je pomoje zelo mocno. le to ne bo moglo v ospredje dokler ne bo vecina pripravljena, da bodo le ti dokaj prerno sprejeti, morda!?

tako kot maitreya, ki pravi, da bo prisel, takrat ko bomo pripravljeni.. in takrat bo prisel drugace, kot sem razumel!?

za sedaj pa zivimo svoja prepricanja naprej :inocent: :o|o: :V:
sm se zdej nervozn zarad tiste teme o uzivanju mesa mal :V: x:Dx :xx!: ...
hehe tko ja, mal dela na sebi ne bo skodlo!
x:Dx :8): x:Dx x;)x
konec koncev itak vsak pr ebi postima.. je brezveze vsa ta mnenja :V: kr pride clovk sam do tega, da ze zase briga, pa pr seb neki nardi, karkoli se ze zgodi.
in tako, naj vsak pr sebi nardi, pa bo celota bols in tut nase bivanje v evropi.
vse stvari imajo svoje prednosti in pomanjkljivosti.
morda dobimo tisto kar sedaj ne sprejemamo in damo tisto kar drugi ne.
na koncu pa bomo vsi bogatejsi.
slovenc nau vec hlapc , nemc pa bo dobil malo preprostosti.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0