Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mraz


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
33 komentarjev na to temo

#1 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 5. maj 2004, 18:20

Zanima me, ce ima se kdo tak problem..
Velikokrat me zebe, ko je drugim vroce. Imam ledene roke, potem pa primem moza pa (skoraj) svica...
Tudi doma me kar naprej nekaj zebe pa sploh ni mrzlo..

Drugace poleti ni problem - razen zvecer sem spet med "tamrzlimi"..

Kaj lahko naredim, da ne bom imela mrzlih rok - zdaj ko tole pisem jih imam tudi. :sori:
Pa se to.. Vcasih me zebe, ko sem pred racunalnikom, potem pa grem stran in je bolje.. :o|o: x?x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#2 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 5. maj 2004, 18:33

x:Dx x:Dx x:Dx ...to pa čist ista finta kot z mojo bejbo.....Mick je vedno vroč x:px ....njene roke pa so tud pri +50 mrzle.....brrrrrr....no ja, ne čist vedno :vragec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#3 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 5. maj 2004, 18:36

Ok, obstajajo "stvari", ki mi pogrejejo roke, ampak me vseeno zanima kaj naj naredim, ko ne morem seksat x;)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#4 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 5. maj 2004, 18:38

Kako to misliš......ne morem seksat???? Saj pa si z božanjem itd. segreješ roke, ne? Kaj pa vem......ona ma vedno hladne, med seksom.......pa samo na začetku.....pol pač mal skačem pa tulim......za uverturo. x:Dx x:Dx

Sicer pa je menda blem s prekrvavitvijo.......sem že pozabu in to jemljem kot samoumevno......no, bom jo vprašal, ko pride domov. x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#5 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 5. maj 2004, 18:40

energija se ne pretaka... si skoncentrirana na glavo, mentalni del... zato roke in noge mrzle. podrgni si jih, segrej, da gre tudi tja energija, vizualiziraj kako gre toplota po celem telesu, da se segrejejo tudi deli na katere pozabljaš in se ohladijo. amaterski nasvet. pomaga. x8Dx x:o)x

#6 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 5. maj 2004, 18:40

Mick..
Mislila sem na seks in vse kar zraven spada - ampak v trgovini ne morem ravno napast svojega dragega in ga zacet bozat.. xDDx

Baje pa mrzle roke pomenijo, da si potreben-na..., to bi lahko drzalo x:)x x;)x xDDx


Aira..
Drgnem, drgnem x;)x pa le kratkorocno pomaga..
Zgleda, da imam res slabo prekrvavitev, ampak zdravila za to pa ne poznam..
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#7 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 5. maj 2004, 18:41

A tvoj omiljeni seks plac je.............trgovina? :eek: x:px :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#8 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 5. maj 2004, 18:42

A tvoj omiljeni seks plac je.............trgovina?  :eek:  x:px  :vragec:  x:Dx

Daj no... Saj razumes.. Npr. zacne me zebst v trgovini..in kaj naj po tvoje naredim? Saj se rinem in stiskam k njemu, ampak pomaga le kratkorocno..
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#9 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 5. maj 2004, 18:46

A ti nisi več nič na hece? :C: :C: Ja, bolj toplo se obleči, pa ene rokavičke gor........take bolj fine, ne.......k jih pri seksu sploh ni treba dol dat. x:px x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#10 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 5. maj 2004, 18:50

Ti, kaj pa pravi tvoja punca na tvoje "seks sanje"..?
A ti izpolni vse zelje? Ce ja, pazi da je ne zgubis.. .. malo nas je takih.. x;)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#11 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 5. maj 2004, 18:51

Ktere seks sanje? :eek: x:px :vragec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#12 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 5. maj 2004, 19:03

Ktere seks sanje?  :eek:  x:px  :vragec:

.. te ki jih (podzavestno x;)x ) tukaj opisujes.. x:)x x:Dx
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#13 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 5. maj 2004, 19:13

Hm.....pa mi jih ti zavestno pojasniš? x:px x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#14 Vilma

Vilma
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 5. maj 2004, 20:14

Zanima me, ce ima se kdo tak problem..
Velikokrat me zebe, ko je drugim vroce. Imam ledene roke, potem pa primem moza pa (skoraj) svica...
Tudi doma me kar naprej nekaj zebe pa sploh ni mrzlo..

Drugace poleti ni problem - razen zvecer sem spet med "tamrzlimi"..

Kaj lahko naredim, da ne bom imela mrzlih rok - zdaj ko tole pisem jih imam tudi.  :sori:
Pa se to.. Vcasih me zebe, ko sem pred racunalnikom, potem pa grem stran in je bolje..  :o|o:  x?x

Predleti sem imela tak problem... Doker nisem bila inicirana v Reiki.. od takrat imam vedno pečico x;)x Se pravi, da je res povezava tudi s razporeditvijo energije.. P a še neki... ni samo krvni obtok kriv... lahko je tudi tvoja obremenjenost... pa če tudi samo pod zavestna x;)x Aja pa še to--- vodna znamenja imamo s tem težave.. s hladnimi udi x;)x

Pozdravček

Vilma

#15 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 5. maj 2004, 20:18

mene nikoli ne zebe...celo leto skačem po svetu s kratkimi rokavi... x:Dx (no edino poleti s kšnimi kraaaaaaaaaaaatkimi hlačkami al pa še z bolj kraaaaaaaaaaaaatkim miničom...) x:Dx x:Dx x:Dx ker če ne je vroče...pfuf... :sori: :sori: :sori:
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#16 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 5. maj 2004, 20:21

Meni tudi dostikrat mrzlo, me zebe brrrr, potem me ma mrazki tresejo xrolleyesx , tudi poleti in včasih me zebe tudi na morju pa voda mi je premrzla...ma kompliciram v iber s tem, mislim res me zebe, ostalim je pa vroče. Doma imam, še dodaten grelec v kopalnici, ki ga uporabljam samo jaz.

Odkar se ukvarjam z jogo so se stvari malce popravile. Pomaga, ko si recimo na koncu pomanem dlan ob dlan, na hitro nekajkrat in si potem postavim dlani; na oči, lica, pleksus, trebuh...mogoče ti bo pomagalo.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#17 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 5. maj 2004, 20:23

Ska-Vi, jaz sem imela tudi non stop hladne dlani in stopala! Odkar pa sem bila na šamanski terapiji, so roke, vedno tople, s stopali, pa je tudi veliko bolje! :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#18 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 5. maj 2004, 20:31

Meni je homeopatinja rekla, ko sem imel vedno pri njej mrzla stopala, da je to od stresa.
No, zdaj sem 'manj v stresu'..pa avtogeni trening, pa...in mrzlih stopal nimam vec, sploh.

Imam pa pri 'intenzivnem misljenju' vedno vroco glavo (merljivo vroco, ne samo obcutek)..ne vem ce je kaksna povezava sicer....

#19 Ria

Ria
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 50

Objavljeno: 6. maj 2004, 09:12

Baje, da tut kava na dolgi rok povzroča slabšo cirkulacijo in nizek pritisk...Mmmm kaj diši... x:Ix

#20 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 6. maj 2004, 10:06

Mraz še prenesem...ampak vročina me pa zdela...joj... :V:
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#21 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 6. maj 2004, 10:30

naenkrat me ful mrazi po celem telesu, pa sem vsa topla x8Dx brrrr

#22 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 6. maj 2004, 10:32

kava

ziher je to krivo.

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. maj 2004, 11:01

Ska-Vi, imela sem leta ta problem; pri meni so bili vsimogoci dejavniki (dejanski mraz, brez centralne kurjave recimo, na drva, ki jih ni bilo, in podobno), stres, predvsem pa je to neprekrvavljenost.
Zdaj imam ze kakih 10 let skoz tople ali celo vroce roke in me nic vec ne zebe.
Po mojem je predvsem point v telesni vadbi in pravilnem dihanju, sicer pa je dejavnik tudi stres, ce si skoz v nekaksnem krcu, te tudi bolj zebe.
Za zacetek se ukvarjaj z jogo ali zacni delati tibetance - vzamejo ti 10 minut dnevno, zagotovo se ti bo poznalo tudi tule.
(*tibetanci so opisani na LN, sicer imamo pa tudi na forumu temo s tem naslovom - tibetanske vaje).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 6. maj 2004, 17:09

Uh, hvala.
Ful stvari ste nastele.., sem mislila, da imam samo jaz tak problem.. x:)x

Zelo veliko se ukvarjam s sportom, ampak ne kot joga in to, ampak tecem in hodim na fitnes..
Prevec sem "energicna", da bi se lahko ukvarjala z jogo - nekako nimam potrpljenja.. :o|o:

So mi pa rekli, da imam slabo prekrvavitev in baje pomagajo neke masaze.., ne vem tocno kaksne - izvaja jih nek strokovnjak, ki dela nekje na Vicu.. Moram se malo bolj pozanimat pa vam povem, ko kaj zvem.. Ce bo pa pomagalo pa vam itak sporocim, da se biste lahk se ve otresle te nadloge.. x:)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#25 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 6. maj 2004, 18:34

Mraz še prenesem...ampak vročina me pa zdela..

jst,pa glih obratn x:o)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0