Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Angeli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1016 komentarjev na to temo

#1 tomaz

tomaz
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 16. april 2002, 01:00

Imamo svoje angele. Varujejo nas. Naredimo pa majčken grehec. Nam angeli pomagajo?

Tomaž

Tomaž

#2 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. april 2002, 01:00

Z druge strani tančice, torej tam, kjer angeli domujejo, se nobena naša izbira ne "vidi" kot greh. Ne velik, ne majcen. Ta iluzija obstaja samo v prostoru dvojnosti :-)

#3 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 17. april 2002, 01:00

Vsaka odločitev oz.dejanje je pravo, napake ni. Vsaka stvar nas nekam pripelje in je za nekaj dobra. Iz take ali drugačne stvari ("greh" ali ne) se nekaj naučimo, se zamislimo in odreagiramo v sebi.
In tu nam angeli ali vodniki, kot jim tudi rečemo, pomagajo- prepoznati kaj, zakaj, kako- naš notranji glas je nemalokrat njihov glas, šepet, namig. Pomagajo, da spoznamo kar moramo spoznati. Zakaj pa storimo "greh"? Ravno zato, da se nam porajajo taka vprašanja in jih potem razčiščujemo.
Kot pravi Mateja, greha ni. So takšne in drugačne odločitve, ki jih kasneje - tam - analiziramo sami oz. s pomočjo naših vodnikov.

daisy
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#4 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 18. april 2002, 01:00

Naši angeli ?

Ne vem ali je to angel ali raje recimo temu notranji glas ?

Ampak karkoli je, bi rekla da nam v vsakem primeru pomaga ne glede na to ali smo naredili greh ali grehec, kajti to pomeni, če smo grešili enostavno nismo upoštevali njegovega nasveta in smo delovali proti sebi in proti "angelu". Ampak ne glede na to, ti pomaga in opozarja če ga znaš poslušati, če ga ignoriraš in delaš po svoje pač potem grešiš.

Meni se zdi, da takrat ko za neko zadevo ali stvar zaslutim kako jo izvesti to dobesedno tako izvedem kajti takrat je to sigurno to prav tako. Do sedaj kadar pa nisem upoštevala tisto kar se mi je zdelo da bi morala-sem zgrešila.
Všeč mi je ker mi notranje nekaj prišepetava kaj je prav in kaj ni, kajti naučila sem se da to poslušam in še vedno je bilo vse O.K.
S tem pa mi je prihranjeno mučno obdobje kadar se je potrebno nekaj odločiti-ni težav, kar zazdi se mi rešitev in potem hitro proti cilju da slučajno ne bi šlo kaj narobe.
Mogoče je to angel, v vsakem primeru dostikrat pomislim, da sem rojena pod srečno zvezdo in kadar se prikaže težava ali problem vedno počakam na pravi notranji odgovor in nikoli me ni strah da je napačen, do sedaj se ni zgodilo da bi mi bilo kdaj žal.

Vanja

#5 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 18. april 2002, 01:00

Večkrat se sprašujemo, ali smo ravnali prav ali ne. Mnogi od nas še ne znamo vedno slišati notranjega glasu.Kako se odločiti? Bo prav, narobe, bo greh?
Merilo je za moje pojme eno samo in za vsakega posameznika stoprocentno zanesljivo: NOTRANJI MIR.
Če po nekem dejanju, odločitvi, čutiš notranji mir, je bilo tisto pravo. Če ne, razmisli kako in kaj naprej in se iz tega kaj nauči.
Prav to merilo mi je tudi merilo za srečo.Kako veš, kdaj si srečen?
Ko občutiš notranji mir. Ampak res tisti pravi, nič prisiljeni, umetno narejeni..To je sreča, več ne rabiš. Vse se zlaga v pozitivo kot mozaik in čutiš zadovoljstvo, zaupanje..
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#6 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 16. maj 2002, 01:00

Angeli so tu da nam pomagajo. Sam se velikokrat obrnem nanje in na druga duhovna bitja. Velikokrat njihovega dogovore še ne prepoznam vendar se učim. Največkrat ostanem brez odgovora takrat ko sem nestrpen ali celo jezen. Ko pa sem pomirjen sam s sabo in z vesoljem odgovori pridejo kot tudi tolažba in seveda neskončna ljubezen.

Ko sem zares na pravi poti in globoko srečen se mi prikažejo tudi v človeški podobi. To se mi je zgodilo trikrat. Vsakič v obliki človeka ki potrebuje pomoč. Berač ali prosilec pomoči za druge. Ko sem jim ponudil svojo pomoč sem doživel globoko srečo in veselje in to tako močno da sem celo jokal.

andrej

#7 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. maj 2002, 01:00

angeli, nevidna Sila, ki nas vodi, usmirja na poti skoz layf.
prisluhne nam in nas gledajo .
Postavljajo nam uganke, testirajo nas in ponujajo rešitve, če jih zaznamo v pravem času . Treba jih je spoštovati in vzdrževati stik, da nam ne pobegnejo. Poiščemo jih sami, obiščejo oni .
amen .

pokowc

#8 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 11. september 2003, 14:37

Jaz sem prepričana, da se v svoje življenje dobila že kar nekaj angelov v človeški obliki. Kar nekaj raznih situacij sem že doživela, ki sem jih premostila s pomočjo raznih Angelov. Bilo je že kar nekaj prijateljev in prijateljic, ki so mi v teh trenutkih nudili oporo, spodbudo ali pa tako mnenje, ki mi je pokazalo pot naprej, ki mi je dalo voljo in energijo in ki mi je omogočalo napredek. Vsem sem iz srca hvaležna in vem, da se bodo še naprej pojavljali Angelčki v pravih trenutkih ... :D :xmas: :onfire: :hepko: :flower:

#9 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 11. september 2003, 15:10

Sama imenujem angele vodniki,ki mi vedno stojijo ob strani,z njimi nisem nikoli sama.Se pa strinjam s tabo JanjaK-angeli v človeški obliki a ni lepo,da so taki ljudje okoli nas. xfijux xsrcx

#10 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 12. september 2003, 02:11

Nekje so ... x:)x
Ja sam ka mali pao s lipe

#11 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 12. september 2003, 07:01

Sama imenujem angele vodniki,ki mi vedno stojijo ob strani,z njimi nisem nikoli sama.Se pa strinjam s tabo JanjaK-angeli v človeški obliki a ni lepo,da so taki ljudje okoli nas. xfijux  xsrcx

Ja, prav lep in prijeten občutek.... iObjavljena slika

#12 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 12. september 2003, 15:45

Udeleževala sem predavanj o Angelih.Predavateljica je omenila kako čudovito bi bilo če bi imel otrok v svoji šolski torbi(nahrbtniku) Angela,kateremu bi se lahko potožil,ga prosil za pomoč,ko bi bil v stiski ...tudi pri šolskih ocenah...

Bila sem navdušena in že naslednji dan sem se lotila izdelave Angela.,Sama sem(to ni v moji navadi)šivala in sešila Angela.Ni bil ravno idealen pa vendar,bil je Angel.Skoraj sem ga že dala v torbo in malemu pričela pripovedovati česa vsega bo deležen ,ko bo nosil v torbi Angela.... pa sem pričela razmišljati:

Kaj pa če bo Angel otroka razočaral?Komu se bo potožil potem?Meni pravgotovo ne,saj je Angel višja avtoriteta.Kaj če zaprosi Angela za dobro oceno ,dobi pa slabo...bom pričela z izrabljenimi frazami,katere ,tako ,radi dajemo starejši ....?

Nič od predlaganega nisem storila.Angela sem dala k postelji in ga prosila,da ga varuje..
Upam,da to počne.Vem pa ne.

****

Kaj pa če smo, mi, vsi Angeli pa se tega ne zavedamo?

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#13 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 12. september 2003, 21:50

ostaja beli svet? sej, a lahka v meditacijskem stanju ta stik dosezemo? x;)x
angeli igre, angeli humorja, angeli ljubezni, angeli sexa, angeli zdravja, prijateljstva, radosti, ocen, odgovornosti.. tolk angelov kolikor namenov? Kaj pa ce bi kricali, kdo izmed angelov bi pa nas slisal med temi vsemi trumami? Kaj ce smo vsi angeli pa se tega ne zavedamo? (c.v.e.k.a)? smo tle, da se pocas prebujamo, pocas zavedamo... x:o)x

Ah, njim je velik lepse kakor meni! Leteti, to je krasna umetnost! Srecen tisti, ki se rodi s pertumi. (hans christian andersen) x:)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#14 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. september 2003, 13:13

Kaj pa če smo, mi, vsi Angeli pa se tega ne zavedamo?

Jaz sem sigurna, da je prav vsak od nas vsaj za nekoga Angel....

#15 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. september 2003, 13:51

:vragec:


angeli se pojavijo vzporedno z monoteistichnimi verami....predstavljajo bozhje poslance...preneseno so pa razlichna bozhanstva, z mnogoterimi delovanji....


:vragec: je tut angel-chek x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#16 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 15. september 2003, 15:47

Pazi, obrni se. Ga vidiš, ne? Joj, ušel ti je! :vragec:

#17 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. september 2003, 15:55

:vragec:


hehe

men zmeri na rami sedi...

:vragec: x:)x x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#18 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 15. september 2003, 19:38

xfijux = :vragec:

Ne vem no! x;)x x:Dx

#19 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. september 2003, 20:08

:?: :fiju: xfijux :?: in...in... :palec:

#20 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 16. september 2003, 14:23

Odlično, mene pa angelski teksti.... x;)x

#21 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 16. september 2003, 14:31

Uf....tebi je šele fajn x;)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#22 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 16. september 2003, 16:54

Moj angel varuh...je mel pa te dni velik dela.. x;)x

Še dobr, da ga mam... x^x

Astra
Per aspera ad astra

#23 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. september 2003, 18:11

:vragec:


tko kot se obnashash....de ti ne bo she on pobegnu :xx!:


:vragec: :xx!: :xx!:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#24 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 16. september 2003, 18:16

koker jest vem, naj bi bili vedno z nami...se pravi tudi v taksnih in drugacnih casih. Se pravi da ti , ki si :vragec: , prav tako bozji sin, bi lahko to vedel.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#25 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. september 2003, 18:24

:vragec:


napacha.....
nism jst bozhji sin....un je sam eden

:vragec: je bozhja kreacija
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0