Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Angeli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1016 komentarjev na to temo

#901 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 9. oktober 2007, 20:30

In v čem je smisel, da bi človek moral imeti angele varuhe? A jih res potrebuje ali so to spet kakšne pravljice, ki nam jih trobijo?
Meni se zdijo te fore z angeli tak ali drugačen vpliv krščanstva, zato so mi sumljivi. xrolleyesx



Angele varuhe zato, da ga varujejo in vodijo. Varujejo pred temi pač negativnimi energijami in to, ker za vsako kletvico in nasilje in vojno se ustvari pač negativna enegija ki se razširja naokoli. No tukaj je vse opisan, da poteka boj med svetlobo in temo.

V glavnem je problem ta The Dark Lodge, ki je opisan v tem linku tudi, ki nadzira ljudi z mind mass control in še marsičem.

Spet se poraja vprašanje če je to res ane. Saj ko greš v trgovino po kruh ali pa kaj drugega opravljaš saj ni nikjer tko nobenih bitk med svetlobo in temo. So pa mogoče drugje, kjer se tudi v realnosti odvijajo vojne. Ker pri prvi in drugi svetovni vojni naj bi bili tudi boji na višjih dimenzijah in to.

In najbolje je ostati pozitiven kolikor se da. Lahko si tudi negativen, saj imaš svobodno voljo in si sam krojiš življenje.

Seveda če verjameš ali ne je to tvoja odločitev. Saj ima vsak pravico tudi neverjeti.

#902 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 9. oktober 2007, 20:59

Kako pa veš, ker je tvoj angel in kako mu je ime. x:Dx

Luštne slikce :)


Še slikce hudičkov bi želela vidt :)


Ne vem kateri je moj angel niti kako mu je ime. Niti nimam želj da bi vedel nejgovo ime. Vem da je x:)x

A ti misliš takega x:Dx

#903 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 9. oktober 2007, 21:26

berem nekaj o Angelih ... nimam pojma sicer o njih ... vem le, da me že neko obdobje fascinirajo, da morajo biti nekaj posebnega. in verjamem, da me čuvajo.
nikoli nisem imela kakšnega srečanja ali kaj ... le slutnja včasih, da nekaj bdi nad mano. nekaj zelo nežnega in pozitivnega. nimam kaj več dodat.
mogoče me pa Rafael čuva.

#904 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 9. oktober 2007, 21:31

Meni se zdijo te fore z angeli tak ali drugačen vpliv krščanstva, zato so mi sumljivi. xrolleyesx


čisto logično x:Dx (danes mi je prav razigrana uporaba te besede) poglej sledečo asociacijo:

negativen odnos do kršanstva --> ko kličeš angele je v tvoji podzavesti negativnost, ki jo gojiš do krščanstva --> kaj misliš, kdo se bo najlažje uglasil z podzavestno negativno vibracijo? x;)x --> strah --> zato se oglasi ravno tisto kar kar si poklical (seveda iz podzavesti)


p.s. mogoče si lahko za začetek pomagaš pri klicanju Angelov tako, da jih prikličeš v besedni zvezi Sveti Angeli


#905 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 9. oktober 2007, 22:11

enkrat ali dvakrat sem tule že jasno povedala,da angeli nimajo zelo pomembne vloge,imajo marginalno vloge in nimajo sposobnosti,da bi lahko bili v vlogi spremljevalcev in tolažnikov,je pa eden celo zelo negativen

#906 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 9. oktober 2007, 22:20

vsaka vloga je enako pomembna ... problem je, kadar misliš, da je tvoja najpomembnejša ali bolj pomembna ...

to bi lahko primerjala z izjavo, da vloga rastlin ni pomembna ... pa vendar, če rastline izumrejo, bomo vsi kar hitro pomrli zaradi pomanjkanja kisika, ki je nujno potreben.

... kljub temu, da so rastline druga vrsta.


#907 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 9. oktober 2007, 22:25

vsaka vloga je enako pomembna ... problem je, kadar misliš, da je tvoja najpomembnejša ali bolj pomembna ...

to bi lahko primerjala z izjavo, da vloga rastlin ni pomembna ... pa vendar, če rastline izumrejo, bomo vsi kar hitro pomrli zaradi pomanjkanja kisika, ki je nujno potreben.

se strinjam s tabo,ampak te vloge so obče,npr.v družini ima vsak svojo vlogo,v parlamentu tudi ,na nogometni tekmi tudi,skratka povsod,v duhovnem smislu pa ni hierahije,seveda pa je dovoljeno vsakemu,da si izbere po svoji volji,ampak angeli v bibliji ne igrajo pomembnih vlog,tako,da ne morejo in naj ne bi pomenili veliko

#908 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 9. oktober 2007, 22:31

ampak angeli v bibliji ne igrajo pomembnih vlog,tako,da ne morejo in naj ne bi pomenili veliko



če se uravnavaš po bibliji, kako si potem razlagaš mesto Marije, ki je kraljica Angelov in s tem, ko je bila vzeta v nebo, postala Angel. A ona ni pomembna in naj ne bi pomenila veliko?

#909 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 9. oktober 2007, 22:35

če se uravnavaš po bibliji, kako si potem razlagaš mesto Marije, ki je kraljica Angelov in s tem, ko je bila vzeta v nebo, postala Angel. A ona ni pomembna in naj ne bi pomenila veliko?

ker se resnično uravnavam po bibiliji,ti lahko povem,da je Marija omenjena bolj malo,ker tudi ni razloga ,da bi bila večkrat,Marija ni postala in nikoli ne bo postala angel,pa tudi v nebesa ni nikoli odšla,da pa je Jezusova mati,to drži,kraljica pa tudi nikoli ni bila in ne bo

#910 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 9. oktober 2007, 22:58

draga mici ... namesto da se uravnavaš po bibliji ... ti priporočam uravnavanje po Bogu ... seveda ti bodo pri tem Angeli z velikim veseljem pomagali x:Dx

#911 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 9. oktober 2007, 23:01

draga mici ... namesto da se uravnavaš po bibliji ... ti priporočam uravnavanje po Bogu ... seveda ti bodo pri tem Angeli z velikim veseljem pomagali x:Dx

joj,imaš prav,preveč je o nogometu v bibliji,namesto,da bi bilo o Bogu,hvala za nsvet

#912 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 9. oktober 2007, 23:09

Brez Svetega pisma ne bi vedeli,kaj je pravično in kaj ne.Vse,kar je najbolj zaželeno za človekovo srečo na zemlji ali nebesih,je v njem opisano.{Abraham Lincoln}

#913 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 9. oktober 2007, 23:16

namesto citiranja, raje odpri srce ... takrat ti citiranje in uravnavanje po bibliji ne bo potrebno...

#914 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 10. oktober 2007, 05:42

enkrat ali dvakrat sem tule že jasno povedala,da angeli nimajo zelo pomembne vloge,imajo marginalno vloge in nimajo sposobnosti,da bi lahko bili v vlogi spremljevalcev in tolažnikov,je pa eden celo zelo negativen


Marginalno ? a mogoče lahko bolj podrobno opišeš. Kakšno vlogo po tvoje imajo ? Enkrat si pisala o pomoči božanskim glasnikom - ljudem ?
Sicer pa bi dodal, da je pomembnost lahko relativna. Četudi majhen namig, lahko ta namig spremeni tirnice posameznika ali vseh, ki so z njim obdani. Lahko pa ne naredi nič.

Zej jaz nisem prebral preveč o angelih nekaj čisto slučajno in eno knjigo o njih, ki jih je opisovala po lastnostih -> angel, smeha, komunikacije,vetra itd....vendar veliko ljudi piše o angelih vodnikih, angelu varuhu. Nekateri pišejo samo o vodniku, ki ni nujno angel. Veliko pa jih piše o angelu varuhu, ki s specifično 'nalogo' odgovarja in je v pomoč posamezniku, ko jo ta potrebuje, ga pravtako vodi in usmerja ob kritičnih trenutkih nekaterih pomembnejših odločitev.

Enkrat sem govoril z eno osebo, ki angelsko energijo definitvno prepozna in pravi,da je en vedno ob njej od enega dogodka dalje. Prav tako pa z veliko sigurnostjo vem, da je njihova pijavnost tu med nami večja kot kdo mogoče dojame ali bi želel verjeti.

Torej vem, da deluješ po svetem pismu in da nerada hodiš ven iz svoje poti tudi v razlaganju ( čeprav se rada prerekaš x:px xsrcx ) pa me vseeno zanima kakšna podrobnost iz tvojega vedenja in poznavanja. Ok tist od hirearhije in njihovega pomena si že pisala lahk pa še kej.
Brez podpisa

#915 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 10. oktober 2007, 07:52

Verjamem, da svet ni le to kar vidimo z očmi in svaka čast angelom :palec:
Ampak kaj ni malo sumljivo, da so se pojavili (tako množično), vzporedno z new agem? Da ne govorim o raznih različicah angelskih kart v stilu Walta Disneya! Sori, ampak men to namest po Drugi strani, diši po kapitalizmu. Po pravic povedano, dobim kr mal kurje kože, ko začne kaka oseba cvilt in mahat s karto, ki ji sporoča....kaj pa vem, nej posprav po hiši in hodi čim več na zrak. To bi ji lahko povedal tud mož xrolleyesx al pa celo jaz. Mogoče sem pa angel :eek:
No ja, vsi različni, vsi enakopravni.
Objavljena slika

#916 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 10. oktober 2007, 11:11

Ma ne vem, če so se množično pojavili. Pojavila se je samo ideja o njih tako množično. Oni se bolj pojavljajo samo toliko kolikor je opna svet bolj odprta, če mene kdo kej vpraša.
Brez podpisa

#917 Scorpion25

Scorpion25
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 10. oktober 2007, 11:15

po mojem mnenju angele redkokdo vidi..prej bi rekel da jih začutimo v sebi na določenih področjih..pri odločanju opozorilih veselju..samo pozorni moramo biti na te znake..

#918 Naja01

Naja01
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 593

Objavljeno: 10. oktober 2007, 11:17

Po svetem pismu imajo angeli zelo pomembno vlogo (so pa našim očem nevidni) x:)x

#919 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 10. oktober 2007, 11:36

Mene pa zanima, če tisti ki vidite, čutite ali kakorkoli zaznavate
angele opazite kakšno razliko men sabo in njimi?...oz. nami in njimi.... x?x
Norost je vcasih najvecja modrost…

#920 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 10. oktober 2007, 11:44

angeli so služabniki Boga,so strežači naših odrešenih teles,Jezus je visoko nad njimi in vsi,ki imate težave,da so okrog vas angeli ,se motite,to je Sveti duh ali Bog,kakor želite,lep popoldan

#921 Scorpion25

Scorpion25
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 10. oktober 2007, 12:14

zerkalo..ne moremo primerjati njih in nas..sploh ni primerjave..lahko ga začutiš recimo kot bi se nekaj naenkrat spremenilo v tebi..kot neke lepe ugodne vpracije da bi preletavale tvoje leo..kot neko ekstazo..

mici ne rečem da nimaš prov vendar so vmes tudi angeli...

#922 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 10. oktober 2007, 12:35

angeli so služabniki Boga,so strežači naših odrešenih teles,Jezus je visoko nad njimi in vsi,ki imate težave,da so okrog vas angeli ,se motite,to je Sveti duh ali Bog,kakor želite,lep popoldan

Ampak spet ni tako visoko smo rekli v eni drugi temi x;)x
Ampak se mi zdi, da bi si veliko imela povedat s kom, ki se resno ukvarja z angelsko komunikacijo he he.

Mene pa zanima, če tisti ki vidite, čutite ali kakorkoli zaznavate
angele opazite kakšno razliko men sabo in njimi?...oz. nami in njimi.... x?x


Mislim, da je dobra prispodoba za angela steklenica vode v puščavi, ki pa je ne opaziš in greš mimo. In šele, ko, če jo opaziš in jo popiješ dojameš čustvo te vode v kolikor si ne domišljaš, da si jo slučajno ti našel, tam sredi puščave x;)x
Brez podpisa

#923 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 10. oktober 2007, 12:51

angeli so služabniki Boga,so strežači naših odrešenih teles,Jezus je visoko nad njimi in vsi,ki imate težave,da so okrog vas angeli ,se motite,to je Sveti duh ali Bog,kakor želite,lep popoldan


heh... zdaj si se pa zamotala okrog in okrog x:Dx x:Dx

pa gremo po vrsti:
če izhajam iz tvoje predpostavke, da okrog nas niso Angeli, ampak sveti duh ali bog .. potem bi držalo da so:
Angeli = Sveti duh = Bog (po tvojem mnenju).

In v prejšnjem postu si pisala, da Angeli niso pomembni, potem takem (izhajajoč iz zgorne enačbe) ni Bog pomeben... in prav tako bi na podlagi zgorne enačbe lahko rekli, da je Jezus veliko nad Bogom? ...

na osnovi tega se resno sprašujem, kaj je po tvojem mnenju poanta biblije in točno po čem se uravnavaš?

tudi tebi, lep dan x:Dx


Mene pa zanima, če tisti ki vidite, čutite ali kakorkoli zaznavate
angele opazite kakšno razliko men sabo in njimi?...oz. nami in njimi.... x?x


razlika je predvsem v vibraciji. Poznam le eno osebo, ki ima podobno vibracijo kot angeli, prav tako bi rekla, da so otroci kar blizu te vibracije (ne v smislu,da bi imeli enako, kot mogoče to, da jih najlažje zaznavam v prisotnosti otrok)

drugače pa ni besed, s katerimi bi lahko opisala to milino, čutnost in ljubezen, ki jo izžarevajo. Kot da bi se dotikali srca ...
prelepi so in hvala Stvarniku, da jih je ustvaril xsrcx


#924 blanš

blanš
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 736

Objavljeno: 10. oktober 2007, 12:59

rekla, si da vibracije najlažje zaznavamo v prisotnosti otrok......samo ti si bila tudi otrok, zakaj bi sedaj te vibracije najbolj zaznala ob prisotnosti otrok, a so te vibracije nekako zginle, da jih loh občutiš ob prisotnosti otrok?.......potem je odvisno, kdo sploh je otrok?...ljudje do 5ga, 10ga 15ga al 20ga al ..........leta?....umistvu je bila tvoja izjava malo nesmiselna

#925 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 10. oktober 2007, 13:11

rekla, si da vibracije najlažje zaznavamo v prisotnosti otrok......samo ti si bila tudi otrok, zakaj bi sedaj te vibracije najbolj zaznala ob prisotnosti otrok, a so te vibracije nekako zginle, da jih loh občutiš ob prisotnosti otrok?.......potem je odvisno, kdo sploh je otrok?...ljudje do 5ga, 10ga 15ga al 20ga al ..........leta?....umistvu je bila tvoja izjava malo nesmiselna


Ljudje, ko odrastemo pridobimo novo in drugačno vlogo v svetu in zato se tudi naše vibracije spremenijo in so drugačne od otroških. Da potem kot odrasu spet lahko deluješ na takem nivoju, ki ga večinoma zgubljaš počasi skozi otroštvo preko srednje šole, faks, služba itd. pritiski okolja, rabiš hmm kar lepo nekako rekonstrukcijo sebe v smislu, da se spet spoznaš ne toliko kot otrok ampak bolj kot Bitje s sposobnostjo drugačnega delovanja. Ja mal bluzim po občutku sam tko pač je.
Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0