Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Angeli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1016 komentarjev na to temo

#926 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 10. oktober 2007, 13:16

rekla, si da vibracije najlažje zaznavamo v prisotnosti otrok......samo ti si bila tudi otrok, zakaj bi sedaj te vibracije najbolj zaznala ob prisotnosti otrok, a so te vibracije nekako zginle, da jih loh občutiš ob prisotnosti otrok?.......potem je odvisno, kdo sploh je otrok?...ljudje do 5ga, 10ga 15ga al 20ga al ..........leta?....umistvu je bila tvoja izjava malo nesmiselna


... pišem le v svojem imenu ... pa če je to smiselno ali ne x:Dx

uh si nametala vse skupaj x:Dx

če grem lepo po vrsti:

kot otroci vidimo in dojemamo, čutimo in kako drugače veliko bolj zanznavamo, kot se tega npr starši sploh zavedajo. Probem je ravno v tem, ker se tega(kot otroci) ne zavedamo oz nimamo to ozaveščeno.
šele kasneje v življenje ...kasneje v smislu pri nekaterih prej pri drugih manj kasneje, se začnemo ponovno zavedati in s tem ozaveščati tisto, kar smo kot otroci že tako in tako vedeli ... to pa ne pomeni, da so Angeli v tem času šli vstran ... pomeni le, da jih nismo zaznali.

Kar se meje tiče ... je čisto različna ... mogoče bi rekla, da se nekje okrog petega leta starosti oči obrnejo navzven ... v veliki večini primerov se s tem oči otrok spremenijo, kot da bi nekako zbledele.



kar se pa zaznavanja tiče, sem pač podala en primer kar se otrok tiče ... prav tako sem jih (druge Angele) zaznala v določenih prostorih.

smiselno? x:Dx


#927 blanš

blanš
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 736

Objavljeno: 10. oktober 2007, 14:25

ne

ne vem, zakaj bi se kasneje zopet začeli zavedati, katerega se kot otroci nismo?

#928 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 10. oktober 2007, 14:45

Mislim, da je dobra prispodoba za angela steklenica vode v puščavi, ki pa je ne opaziš in greš mimo. In šele, ko, če jo opaziš in jo popiješ dojameš čustvo te vode v kolikor si ne domišljaš, da si jo slučajno ti našel, tam sredi puščave x;)x


...... razlika je predvsem v vibraciji. Poznam le eno osebo, ki ima podobno vibracijo kot angeli, prav tako bi rekla, da so otroci kar blizu te vibracije (ne v smislu,da bi imeli enako, kot mogoče to, da jih najlažje zaznavam v prisotnosti otrok)

drugače pa ni besed, s katerimi bi lahko opisala to milino, čutnost in ljubezen, ki jo izžarevajo. Kot da bi se dotikali srca ...
prelepi so in hvala Stvarniku, da jih je ustvaril xsrcx [/color]


zerkalo..ne moremo primerjati njih in nas..sploh ni primerjave..lahko ga začutiš recimo kot bi se nekaj naenkrat spremenilo v tebi..kot neke lepe ugodne vpracije da bi preletavale tvoje leo..kot neko ekstazo..



ok, torej vi trije jih zaznavate, kakorkoli že in primerjate s čustvi, vibracija naj bi bila neverjetno lepa in sploh
naj bi bili kul.....ne tako kot grdi mi, sem prav poštekal ali mi ni jasno?
Norost je vcasih najvecja modrost…

#929 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 10. oktober 2007, 14:52

čisto logično x:Dx (danes mi je prav razigrana uporaba te besede) poglej sledečo asociacijo:

negativen odnos do kršanstva --> ko kličeš angele je v tvoji podzavesti negativnost, ki jo gojiš do krščanstva --> kaj misliš, kdo se bo najlažje uglasil z podzavestno negativno vibracijo? x;)x --> strah --> zato se oglasi ravno tisto kar kar si poklical (seveda iz podzavesti)
p.s. mogoče si lahko za začetek pomagaš pri klicanju Angelov tako, da jih prikličeš v besedni zvezi Sveti Angeli

Saj jih sploh ne kličem, ker jih ne potrebujem.

ok, torej vi trije jih zaznavate, kakorkoli že in primerjate s čustvi, vibracija naj bi bila neverjetno lepa in sploh
naj bi bili kul.....ne tako kot grdi mi, sem prav poštekal ali mi ni jasno?

:lol:

Človek je po mnenju nekaterih najslabše bitje v Univerzumu. Baje so še živali boljše od njega, angeli pa sploh. xcivx
Possible—but highly unlikely.

#930 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 10. oktober 2007, 15:05

Saj jih sploh ne kličem, ker jih ne potrebujem.
:lol:


a vampirje pa potrebuješ?

ok, torej vi trije jih zaznavate, kakorkoli že in primerjate s čustvi, vibracija naj bi bila neverjetno lepa in sploh
naj bi bili kul.....ne tako kot grdi mi, sem prav poštekal ali mi ni jasno?


heh ... zato ker so oni tako lepi, še ne pomeni, da mi nismo :D

#931 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 10. oktober 2007, 15:29

a vampirje pa potrebuješ?

Ne. A pridejo na lastno iniciativo. :vio:
Possible—but highly unlikely.

#932 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 10. oktober 2007, 15:34

odgovor preberi na 37 strani x:Dx

#933 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 10. oktober 2007, 15:38

A misliš tisti post od matjazza? Mah, zdi se mi nakladanje. Od kje angelom pravica, da me npr. čuvajo, če pa jaz tega nočem? Od kje jim pravica, da se vtikajo v moje življenje in recimo nekaj preprečijo, ne da bi za to kogarkoli prosil? Recimo, a je pametno nekomu pomagat, če odklanja pomoč (mislim čisto fizično, tu na Zemlji)?
Possible—but highly unlikely.

#934 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 10. oktober 2007, 15:47

heh ... zato ker so oni tako lepi, še ne pomeni, da mi nismo :D


Ja, saj to. Če je nekdo lep, zakaj bi bil tako presunjen ob nečemu tudi lepemu?
In če to ni razlika med nami, kaj pa potem je? x?x :?:
Norost je vcasih najvecja modrost…

#935 blanš

blanš
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 736

Objavljeno: 10. oktober 2007, 15:53

A misliš tisti post od matjazza? Mah, zdi se mi nakladanje. Od kje angelom pravica, da me npr. čuvajo, če pa jaz tega nočem? Od kje jim pravica, da se vtikajo v moje življenje in recimo nekaj preprečijo, ne da bi za to kogarkoli prosil? Recimo, a je pametno nekomu pomagat, če odklanja pomoč (mislim čisto fizično, tu na Zemlji)?



sam res...........

drgač pa, a če bo mene avto zbou, pa bom umrla.....a to pomen, da me angel ni čuval?

#936 Naja01

Naja01
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 593

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:11

Angeli ne počnejo tega x:)x

#937 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:25

A misliš tisti post od matjazza? Mah, zdi se mi nakladanje. Od kje angelom pravica, da me npr. čuvajo, če pa jaz tega nočem? Od kje jim pravica, da se vtikajo v moje življenje in recimo nekaj preprečijo, ne da bi za to kogarkoli prosil? Recimo, a je pametno nekomu pomagat, če odklanja pomoč (mislim čisto fizično, tu na Zemlji)?



odgovor na 37 strani in zakaj telefoniraš ter dobiš vampirje (si postal površen ):

kopiram:

negativen odnos do kršanstva --> ko kličeš angele je v tvoji podzavesti negativnost, ki jo gojiš do krščanstva --> kaj misliš, kdo se bo najlažje uglasil z podzavestno negativno vibracijo? icon_smile_wink.gif --> strah --> zato se oglasi ravno tisto kar kar si poklical (seveda iz podzavesti)

kar se pa tiče od kod Angelom pravica ... jao jao ... saj se ne vmešavajo, razen če tega nočeš ... morajo pa posredovati le v primeru, kadar bi se tvoja pot zaključila predčasno.

Če hočeš jih lahko vključiš v življenje, če nočeš ne rabiš ...


Ja, saj to. Če je nekdo lep, zakaj bi bil tako presunjen ob nečemu tudi lepemu?
In če to ni razlika med nami, kaj pa potem je? x?x :?:


morje je lepo, tvoja (bodoča) žena je lepa ... a je zaradi tega žena manj ali bolj lepa od morja?


sam res...........

drgač pa, a če bo mene avto zbou, pa bom umrla.....a to pomen, da me angel ni čuval?



ne ... to pomeni, da nisi imela kresničk ob sebi x:Dx

#938 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:37

sam res...........

drgač pa, a če bo mene avto zbou, pa bom umrla.....a to pomen, da me angel ni čuval?

Ne, takrat odbije tvoja ura, angeli pa nad teboj nimajo več jurisdikcije. xcivx

odgovor na 37 strani in zakaj telefoniraš ter dobiš vampirje (si postal površen ):

kopiram:

negativen odnos do kršanstva --> ko kličeš angele je v tvoji podzavesti negativnost, ki jo gojiš do krščanstva --> kaj misliš, kdo se bo najlažje uglasil z podzavestno negativno vibracijo? icon_smile_wink.gif --> strah --> zato se oglasi ravno tisto kar kar si poklical (seveda iz podzavesti)

kar se pa tiče od kod Angelom pravica ... jao jao ... saj se ne vmešavajo, razen če tega nočeš ... morajo pa posredovati le v primeru, kadar bi se tvoja pot zaključila predčasno.

Če hočeš jih lahko vključiš v življenje, če nočeš ne rabiš ...

Tudi ti si površna. :P Ti pravim, da nikogar ne kličem, ne angelov še manj pa vampirjev -- pridejo sami. Če mi hočeš povedati, da ker imam negativen odnos do krščanstva (pozitivnega pač ne morem imeti), je ta negativa strah, ki kliče vampirje? Ne bo držalo, čeprav bi bilo logično, da je tako. :vio:
Possible—but highly unlikely.

#939 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:43

heh... zdaj si se pa zamotala okrog in okrog x:Dx x:Dx

pa gremo po vrsti:
če izhajam iz tvoje predpostavke, da okrog nas niso Angeli, ampak sveti duh ali bog .. potem bi držalo da so:
Angeli = Sveti duh = Bog (po tvojem mnenju).

In v prejšnjem postu si pisala, da Angeli niso pomembni, potem takem (izhajajoč iz zgorne enačbe) ni Bog pomeben... in prav tako bi na podlagi zgorne enačbe lahko rekli, da je Jezus veliko nad Bogom? ...

na osnovi tega se resno sprašujem, kaj je po tvojem mnenju poanta biblije in točno po čem se uravnavaš?

tudi tebi, lep dan x:Dx

razlika je predvsem v vibraciji. Poznam le eno osebo, ki ima podobno vibracijo kot angeli, prav tako bi rekla, da so otroci kar blizu te vibracije (ne v smislu,da bi imeli enako, kot mogoče to, da jih najlažje zaznavam v prisotnosti otrok)

drugače pa ni besed, s katerimi bi lahko opisala to milino, čutnost in ljubezen, ki jo izžarevajo. Kot da bi se dotikali srca ...
prelepi so in hvala Stvarniku, da jih je ustvaril xsrcx

zakaj mi tiščiš naprej formulo,,angeli je enkao Sveti duh je enako Bog,ta formula je zanič ,dobra formula je Sveti duh je Bog,ali nisi dobro prebrala kaj sem napisala in to drži,nobenih angelov ni okrog nas,ampah samo Sveti duh,ki pa je eden izmed treh bogov,,Oče bog,,SIN bog in Duh bog

heh... zdaj si se pa zamotala okrog in okrog x:Dx x:Dx

pa gremo po vrsti:
če izhajam iz tvoje predpostavke, da okrog nas niso Angeli, ampak sveti duh ali bog .. potem bi držalo da so:
Angeli = Sveti duh = Bog (po tvojem mnenju).

In v prejšnjem postu si pisala, da Angeli niso pomembni, potem takem (izhajajoč iz zgorne enačbe) ni Bog pomeben... in prav tako bi na podlagi zgorne enačbe lahko rekli, da je Jezus veliko nad Bogom? ...

na osnovi tega se resno sprašujem, kaj je po tvojem mnenju poanta biblije in točno po čem se uravnavaš?

tudi tebi, lep dan x:Dx

razlika je predvsem v vibraciji. Poznam le eno osebo, ki ima podobno vibracijo kot angeli, prav tako bi rekla, da so otroci kar blizu te vibracije (ne v smislu,da bi imeli enako, kot mogoče to, da jih najlažje zaznavam v prisotnosti otrok)

drugače pa ni besed, s katerimi bi lahko opisala to milino, čutnost in ljubezen, ki jo izžarevajo. Kot da bi se dotikali srca ...
prelepi so in hvala Stvarniku, da jih je ustvaril xsrcx

si na nivoju otroka in tako tudi čutiš,je pa res ,da ima Bog posebno rad otroke

#940 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:45

Tudi ti si površna. :P Ti pravim, da nikogar ne kličem, ne angelov še manj pa vampirjev -- pridejo sami. Če mi hočeš povedati, da ker imam negativen odnos do krščanstva (pozitivnega pač ne morem imeti), je ta negativa strah, ki kliče vampirje? Ne bo držalo, čeprav bi bilo logično, da je tako. :vio:


no pa še enkrat:

namensko ne kličeš, podzavestno prikličeš ... in sam si rekel, da si klical angele, dobil pa si vampirje... (kljub temu, da praviš da angelov ne kličeš, si pred tem napisal, da jih kličeš x:Dx )... in če dodaš da imaš negativen odnos do krščanstva in da se ob negativi najlažje odpre kanal strahu, si sam podzavestno prikličeš ravno tisto, česar te je strah.

ampak praviš, da temu ni tako ... potem čemu vprašanje, zakaj se ti vampirji oglašajo ( x:Dx ), če pa očitno sam veš čemu je to tako



#941 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:48

... pišem le v svojem imenu ... pa če je to smiselno ali ne x:Dx

uh si nametala vse skupaj x:Dx

če grem lepo po vrsti:

kot otroci vidimo in dojemamo, čutimo in kako drugače veliko bolj zanznavamo, kot se tega npr starši sploh zavedajo. Probem je ravno v tem, ker se tega(kot otroci) ne zavedamo oz nimamo to ozaveščeno.
šele kasneje v življenje ...kasneje v smislu pri nekaterih prej pri drugih manj kasneje, se začnemo ponovno zavedati in s tem ozaveščati tisto, kar smo kot otroci že tako in tako vedeli ... to pa ne pomeni, da so Angeli v tem času šli vstran ... pomeni le, da jih nismo zaznali.

Kar se meje tiče ... je čisto različna ... mogoče bi rekla, da se nekje okrog petega leta starosti oči obrnejo navzven ... v veliki večini primerov se s tem oči otrok spremenijo, kot da bi nekako zbledele.
kar se pa zaznavanja tiče, sem pač podala en primer kar se otrok tiče ... prav tako sem jih (druge Angele) zaznala v določenih prostorih.

smiselno? x:Dx

zdaj si nam razložila socialno strokovno,ko smo stari10-12let in manj sprejemamo starše,od 13-18 jih ne zaznamo,no tebi so tule celo angeli ušli,po20 in naprej pa nas otroci spet poznajo

#942 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:51

zakaj mi tiščiš naprej formulo,,angeli je enkao Sveti duh je enako Bog,ta formula je zanič ,dobra formula je Sveti duh je Bog,ali nisi dobro prebrala kaj sem napisala in to drži,nobenih angelov ni okrog nas,ampah samo Sveti duh,ki pa je eden izmed treh bogov,,Oče bog,,SIN bog in Duh bog


v enostavno sem pretvorila tisto, kar si zamotavala in zanimivo, da ti je sedaj ta formula zanič, ko pa je ta formula točno to, kar si na prejšnih straneh pisala.

mi pa še vedno nisi odgovorila kaj ti predstavlja biblija in katerim naukom slediš


zdaj si nam razložila socialno strokovno,ko smo stari10-12let in manj sprejemamo starše,od 13-18 jih ne zaznamo,no tebi so tule celo angeli ušli,po20 in naprej pa nas otroci spet poznajo


lepo si preberi v celoti ... saj nikjer ne pišem, da so nam ušli ... pišem le, da smo se jih kot otroci lažje zavedali in z njimi komunicirali. So pa cel čas, ki ga bomo preživeli na tem plantu z nami in ob nas x:Dx

#943 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:51

v enostavno sem pretvorila tisto, kar si zamotavala in zanimivo, da ti je sedaj ta formula zanič, ko pa je ta formula točno to, kar si na prejšnih straneh pisala.

mi pa še vedno nisi odgovorila kaj ti predstavlja biblija in katerim naukom slediš

ma jasno,da protenstantizmu s pomočjo biblije

#944 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:53

ma jasno,da protenstantizmu s pomočjo biblije


heh ... zakaj pa ravno protenstatizem? x:Dx

#945 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:57

no pa še enkrat:

namensko ne kličeš, podzavestno prikličeš ... in sam si rekel, da si klical angele, dobil pa si vampirje... (kljub temu, da praviš da angelov ne kličeš, si pred tem napisal, da jih kličeš x:Dx )... in če dodaš da imaš negativen odnos do krščanstva in da se ob negativi najlažje odpre kanal strahu, si sam podzavestno prikličeš ravno tisto, česar te je strah.

ampak praviš, da temu ni tako ... potem čemu vprašanje, zakaj se ti vampirji oglašajo ( x:Dx ), če pa očitno sam veš čemu je to tako

Ma kje sem pisal, da jih kličem?! :O: Citiraj mi post, kjer sem baje to zapisal, ker kot jaz vem zase in za svoja dejanja, tega nisem zapisal. Uffa.

Vem, zakaj pridejo vampirji, ko pridejo, a zagotovo ni zaradi strahu. Vem, pa ne povem. x^x
Possible—but highly unlikely.

#946 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 10. oktober 2007, 17:08

Ker se pod besedo angeli lahko skriva marsikaj. V dobri veri, da kličemo angelčke, lahko prikličemo vampirje. Seveda, govorim o astralnih bitjih.



a potem tole nisi pisal iz lastih izkušenj, ampak kr nekaj ?...

Vem, zakaj pridejo vampirji, ko pridejo, a zagotovo ni zaradi strahu. Vem, pa ne povem. x^x


haahhahha xppx

#947 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 10. oktober 2007, 17:39

a potem tole nisi pisal iz lastih izkušenj, ampak kr nekaj ?...

Ni "kr nekaj". Seveda pišem iz lastnih izkušenj in na podlagi določenih sklepanj, ampak to še ne pomeni, da sem klical angele. xangx
Possible—but highly unlikely.

#948 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 10. oktober 2007, 18:19

morje je lepo, tvoja (bodoča) žena je lepa ... a je zaradi tega žena manj ali bolj lepa od morja?


No, pa v redu.....torej odgovor na vprašanje kaj je razlika med nami je , da je kup stvari lepih. x:Dx
Ampak mene ne zanima zdaj kdo je lepši ali ni lepši temveč kako veš, da zaznavaš angela in
ne človeka? In zaenkrat vem, da smo vsi lepi.
Lepi smo kot angeli, ali ni to lepo :flower: x:Dx
In obratno.....
Pa se mi vseeno zdi, da bi se morali v nečem razlikovati, ali se morda motim?
Norost je vcasih najvecja modrost…

#949 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 11. oktober 2007, 05:13

ok, torej vi trije jih zaznavate, kakorkoli že in primerjate s čustvi, vibracija naj bi bila neverjetno lepa in sploh
naj bi bili kul.....ne tako kot grdi mi, sem prav poštekal ali mi ni jasno?


No jaz jih ne zaznavam v pravem pomenu besede. Približno poznam energijo. In ja mi smo grdi v primrjavi z nečem bolj čistim.
Brez podpisa

#950 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 11. oktober 2007, 05:21

sam res...........

drgač pa, a če bo mene avto zbou, pa bom umrla.....a to pomen, da me angel ni čuval?


Ljudje umiramo in imamo težave zaradi več stvari. Lastne napake ( malomarnost, lenoba in podobno ), napake drugih ali zloba drugih ( ja tudi dobrim in čistim ljudem se lahko dogajajo slabe stvari ) in pa enostavno karma in mamo tud odgovornost za lastna dejanja.

In Alan pravi od kje jim pravica ? Zej jaz ne vem a kdo čuva al ne ampak po osebnem očutku vidim kako me skozi kaos vesolja nosi na način kot, da nekaj ali nekdo merka name tam kjer je treba. Kot tisti občutek, ko se vprašaš kaj, če bi jaz to noč umru, prostovoljno in se pojavi isti filing - ne še, ne še ......

Kar sem hotu rečt - alan kako veš kaj ti hočeš ? 90 % luknje v naših glavah prej nakazuje na predvidevanje o tem kaj mi hočemo :mezik:
Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0