Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tahionska energija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
132 komentarjev na to temo

#26 Orion40

Orion40
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 10. maj 2004, 08:31

Dragi Forumovci! x:)x Vidim, da je moj komentar lepo sprejet.Ker sem pa iz nekaterih odgovorov zasledil mnenje, da sem jaz avtor tahionskih izdelkov, vas moram razocarati.Nisem, saj enostavno nimam znanja.Sem pa seveda za odprti dialog. x8Dx
Rad bi vam povedal samo eno zgodbico, moje pokojne stara mame.Ko je bila se zelo majhna so v vasi imeli zelo "cudnega" zupnika.Veliko ljudi iz nasega konca je slo v Ameriko s trebuhom za kruhom.Seveda so domaci cakali na njihova pisama in seveda nekaj dolarjev po vec mesecev.Ali pa nikoli vec niso slisali za svoje najblizje.No ta "nori "zupnik, jim je govoril, da bo prisel cas, ko se bodo lahko pogovarjali z svojimi sorodniki v Ameriki, tako kakor bi skupaj sedeli za domaco mizo v kuhinji in, da bodo gledali, kaj se tam dogaja, kakor gledajo skozi okno k sosedu.Dandanes vemo da ta zupnik nikakor ni bil "nor".Takrat so seveda rekli.."saj to je pa nemogoce!"
Opisano se je dogajalo okoli leta 1910.Ali vesta koliko je leta 1904 zivel povprecen evropejec?
Bil bi pa vesel, da se oglasi kdo, ki bi nam laikom, na preprost nacin razlozil zakomplicirane fizicne formule.
COCA COLA menda razzre svinjaska jetra, ce jih namocis, cez noc vanjo.(tudi taksne so "resnice". :xx!: =

L.p.

#27 Orion40

Orion40
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 10. maj 2004, 08:42

Dobrodosel, Orion!  :palec:

Kar na grmado?  x:Dx  x:o)x
A se ti zdi?

Nihce ne pravi, da ne verjame v energijo...
Pac pa - ali je to zdaj tahion ali pa ... marsonijon... ali whatever...
Glina je glina. Lahko je pa Asiceva. Itd.
Jasno da lahko vcepis nekam svojo informacijo, samo tole je bilo, kot pravi Stane, ze zdavnaj vse odkrito.

Ja, si dal pac www naslove.
Saj jaz ti dam pa link oz. naslov od www-ja Full-point, lahko pa ti dam, po drugi strani, link na temo na forumu. ;)

Narobe si razumela, ali sem pa jaz malo zamocil. Mislil sem, na grmado tiste, ki mislijo drugace..hehehe Ampak samo prispodoba iz zgodovine, kajti iz nje se lahko veliko naucimo.Link sem dodal, kar tako, saj je o tahionih najvec strani ruskih.
L.p. :C: x;)x

#28 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 10. maj 2004, 08:47

oj,

jaz vem o tem samo toliko, da je bila ta energija spročena enkrat letos in da naj bi jo mi vsi lahko zelo v naše dobro izkoristili...to mi je moja prijateljica pravila, ki je bioenergetičarka...malo sem že pozabila kako in kaj...lahko pa jo malo povprašam o tej stvari x;)x
Tisti teden ko se je to zgodilo vem da so k njej ljudje prihajali zelo potolčeni...stare stvari so prihajali čisto na tleh...in stem - ona mu pravi pas energije...lahko pozdravimo naše rane iz otroštvo...nekaj takega...no bom jo več vprašala ko pride nazaj v SLO.

Lp, S x:)x
Objavljena slika

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2004, 08:55

Ja, to je vse res, a za to ne rabis kupovati necesa, preprosto si sam naprogramiras kristal raje....

Orion - ja, smo pomislili (vsaj jaz), da imas kake prste zraven. Tistole, seveda, saj to ni nic novega, to vse verjamem in vem....
Ampak zakaj ravno tahioni?
Skepticna sem nekako do tega, ko ti nekdo DRAGO prodaja nekaj, kar je na dohvatu ruke za vsakogar.
To je vse.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 10. maj 2004, 09:14

Ja, to je vse res, a za to ne rabis kupovati necesa, preprosto si sam naprogramiras kristal raje....

:palec:
tako je, tudi prijateljica je opisovala to energijo kot nekaj kar lahko vsak izkorist brez plano...da se razumeno...samo odpreti se je potrebno tej energiji x;)x ...to je vse kar je treba narediti...

LP, sončk x:)x
Objavljena slika

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2004, 09:32

Seveda, to kar je rekel Stane (izvrstno)! :palec:
Zdajle sem se spomnila, da sem fulim frendicam in frendom naprogramirala kristale za kaksne pomembne zadeve, npr. za izpite.
Majhne pise prodnikov, npr. gorskega kremena, se najveckrat kalcedona (ker je itak primeren za izpite, tremo ipd.), pa aventurina, samo enkrat pa tudi topaz.
Nisem pa se nikoli poskusila z dnom od radenske, ceprav me vsakic na morju privlaci tisti koscek stekla, ceprav vem, da je samo to in nic specialnega, ko zagledam ob obali ali v vodi.
Ker v bistvu itak dela ze 'brez'... x;)x x8Dx :palec:
Lahko si 'medij' preprosto izmislis - npr. se s srebrno oz. belo nitjo povezes z vesoljnim virom...
Cist simple...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Orion40

Orion40
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 10. maj 2004, 09:46

Ja, to je vse res, a za to ne rabis kupovati necesa, preprosto si sam naprogramiras kristal raje....

Orion - ja, smo pomislili (vsaj jaz), da imas kake prste zraven. Tistole, seveda, saj to ni nic novega, to vse verjamem in vem....
Ampak zakaj ravno tahioni?
Skepticna sem nekako do tega, ko ti nekdo DRAGO prodaja nekaj, kar je na dohvatu ruke za vsakogar.
To je vse.

Hvala za odgovor. x;)x Z vsemi zadevami, ki se prodajajo, je pac tako, da vsakdo nekaj zasluzi, na koncu drzava in potem je cena pac taksna, kakrsna je.Pa ni to mesto za komercijalo.Kolikor sem jaz razumel, so tahioni delci, ki so v medplanetarnem prostoru od zacetka.NA nasem planetu, jih pa naj bi bilo tako malo, da je potrebna posebna naprava, ki te delce koncentrira. Zadnje case nas razna odkritja...vsaj mene presenecajo.Priznam pozitivno.Nisem si zapomnil ime japonca, ki je bil tudi v Sloveniji in je govoril, ter dokazal, da ima voda spomin.Dokazoval je z kristali zmrznjene vode.
Preprican sem, da zivimo v obdobju, kjer se stvari ze kar prehito dogajajo.Bojim se, da znanstvena fantastika, postaja ze kar sedanjost in realnost.
Sam sem vsekakor zacel piti vec vode in se res pocutim izvrstno.Od zacetka, mi pitje vode, ceprav ne cutis zejo ni ravno disalo. Se vedno trdim, da razni samozvani"znanstveniki", se danes zanikajo bioenergijo in podobne stvari.Jaz pac verjamem, vendar ne vsega in vsakomur, ki trdi, da je "bioenergetik". x8Dx

L.p. xDDx

#33 Orion40

Orion40
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 10. maj 2004, 09:51

Seveda, to kar je rekel Stane (izvrstno)! :palec:
Zdajle sem se spomnila, da sem fulim frendicam in frendom naprogramirala kristale za kaksne pomembne zadeve, npr. za izpite.
Majhne pise prodnikov, npr. gorskega kremena, se najveckrat kalcedona (ker je itak primeren za izpite, tremo ipd.), pa aventurina, samo enkrat pa tudi topaz.
Nisem pa se nikoli poskusila z dnom od radenske, ceprav me vsakic na morju privlaci tisti koscek stekla, ceprav vem, da je samo to in nic specialnega, ko zagledam ob obali ali v vodi.
Ker v bistvu itak dela ze 'brez'...  x;)x  x8Dx  :palec:
Lahko si 'medij' preprosto izmislis - npr. se s srebrno oz. belo nitjo povezes z vesoljnim virom...
Cist simple...

Torej, kristali delujejo?
Gledal sem enkrat ga.Maruca ali Marica, je prerokovala z kristali, na TV. Kaksne so izkusnje tvojih prijateljev?

L.p.


#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2004, 09:55

No vidis - sam pijes vodo - te je vsaj zaenkrat se na pretek in vsakomur dostopna (kjer pac zivimo mi).
Jaz tudi (spet) pijem ful vode, nekako ti da cisto energijo, lahkotnost.

Voda je zakon! x^x :palec:

Strinjam se s tabo, realnost, kdaj sem si kaj neverjetnega ze izmislila, da kaj bo, pa potem prebrala, da je to ze, ali pa to, kot pravis, ko je oni zupnik, no, jaz sem iosto vedela, da bom nekaj kot revijo, pa med stripom, pa da bo kot nek koledar, da se bo odpiralo (tezko ubesedit)... Da bom skratka nekoc v lajfu izdala nekaksno knjigo ali revijo, ki bo lahko vkljucevala vse moje znanje in sposobnosti...
No, in to je pac internet zdaj.
Ali sem v soli 'razlagala', da se bo kmalu dalo 'posneti' nekako sanje itd. ipd.
Samo da v bistvu ne rabim znanstvenih razlag za vse to, ker pac najbolj zaupam in verjamem praksi in preizkusu, niso pa mi odvec in me celo zanimajo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2004, 09:57

Katerih prijateljev? Mislis teh, ki sem jim naprogramirala kristal? Nisem hotela v istem postu se hvalit, ampak ker sem ze izpostavila to, je po mojem jasno, da so vsi naredili, sicer bi morda bila tiho raje (jaz). x:o)x x:px x8Dx

Vendar naredili pa so tudi tisti, ki so me samo poklicali, naj mislim nanje ob tej in tej uri in naj jim posiljam energy. In ki torej niso imeli kristala pri sebi, ki bi jim ga bila predhodno programirala.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Orion40

Orion40
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 10. maj 2004, 10:08

Katerih prijateljev? Mislis teh, ki sem jim naprogramirala kristal? Nisem hotela v istem postu se hvalit, ampak ker sem ze izpostavila to, je po mojem jasno, da so vsi naredili, sicer bi morda bila tiho raje (jaz).  x:o)x  x:px  x8Dx

Vendar naredili pa so tudi tisti, ki so me samo poklicali, naj mislim nanje ob tej in tej uri in naj jim posiljam energy. In ki torej niso imeli kristala pri sebi, ki bi jim ga bila predhodno programirala.

Torej, ce na nekoga mislis in mu zelis, da se mu zgodi nekaj lepega, se zgodi? Torej, ce jaz in tvoj prijatelj konkurirava za posel, ga bo on dobil jaz pa ne, ceprav je mogoce moja ponudba boljsa??Hmmm Saj ti verjamem, vendar se mi zdi, da vedno , ko nekdo nekaj dobi, drugi izgubi.Primer:Ce imam punco-zeno in si jo nekdo mocno zeli in seveda z svojo mocjo vpliva na Njo, jo jaz izgubim? Ali ce nekdo naredi izpit na faksu, ceprav nima znanja? Taksnemu ze nebi dal da mi operira slepic..hehehe

Mislim,da je zadeva zelo zakomplicirana.

Mogoce za razmislek: Na nasem planetu ima vsak bacil in najmanjsa zuzelka svoje mesto in nalogo.Le clovek, je kakor neki tujek, ki to harmonijo in skladnost razbija in unicuje.
Kaj mislis?

L.p.

bdv Menda tahioni samo ustvarjajo harmonijo in nic cudodelnega.

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2004, 10:16

Imas prav. Zelo se strinjam (to je pa za drugo temo ze - Zdravljenje brez dovoljenja in druge teme)...
Ali je nekaj dobro?
Hm, menim npr. takole: ce jaz naprogramiram nekaj za onega, bo morda dobil tisto, vendar jaz (oz. moja misel) nisem mocnejsa od vesolja, ce je v vesoljnem smislu tudi dobro, bo z malo pomoci (ker sicer bi morda kaj zablokiral) dobil tisto.

Nekoc sem ravno s kristali 'carala' za rezultat zelo pomembne tekme (tega se jasno sploh ne pocne - ravno zaradi tega, kar si ti zgoraj izpostavil). Dobila sem dober odgovor s strani vesolja - takoj naslednjega dne (!!) sem staknila hudo, neidentificirano bolezen, ki bi me skoraj pobrala.
Torej - ce ne gre, ne gre, ce pa silimo, kar se ne sme, pa itak skodujemo sebi.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 kiki7

kiki7
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 118

Objavljeno: 10. maj 2004, 10:16

kaj so potem tisti energijski kozarci, vrči, skodelice....tudi natega?

#39 Orion40

Orion40
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 10. maj 2004, 10:23

Imas prav. Zelo se strinjam (to je pa za drugo temo ze - Zdravljenje brez dovoljenja in druge teme)...
Ali je nekaj dobro?
Hm, menim npr. takole: ce jaz naprogramiram nekaj za onega, bo morda dobil tisto, vendar jaz (oz. moja misel) nisem mocnejsa od vesolja, ce je v vesoljnem smislu tudi dobro, bo z malo pomoci (ker sicer bi morda kaj zablokiral) dobil tisto.

Nekoc sem ravno s kristali 'carala' za rezultat zelo pomembne tekme (tega se jasno sploh ne pocne - ravno zaradi tega, kar si ti zgoraj izpostavil). Dobila sem dober odgovor s strani vesolja - takoj naslednjega dne (!!) sem staknila hudo, neidentificirano bolezen, ki bi me skoraj pobrala.
Torej - ce ne gre, ne gre, ce pa silimo, kar se ne sme, pa itak skodujemo sebi.

Bravo punca!!! xDDx
Jaz to imenujem univerzalni zakon.Eni temu recejo Bog (Alah prevedeno pomeni bog),hare Krisna ali kakorkoli.Vse vere ucijo enako, le ljudje (ponovno)so zopet vse prilagodili svojim malim pokvarjenim interesom.
Tvoj odgovor me je zelo razveseljuje, saj sem ga slisal ze iz vec virov.Vse energije, delujejo za neko univerzalno pravicnost in ne na sebicnost, pozresnost, itd.Celo kazen te doleti.Verjetno si ze slisala za dobre bioenergetike, ki so naenkrat zgubili moc in ponavadi tudi hudo umsko ali telesno zboleli.

L.p.

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2004, 10:52

Ja, :palec: - univerzalni zakon, jaz tudi tako jemljem in vidim to. :palec:
Verjamem, zato pa je tako pomembno, da delamo cisto - in ce si povezan v Virom, drugace ne more biti oz. ce ni, v nasi nevednosti te stopnje, dobimo nek signal, ki ga moramo upostevati in se na tem nekaj nauciti, da lahko preidemo na naslednjo stopnjo.
Ja, jih poznam celo nekaj, ki so klavrno koncali (*delala sem desetletje nazaj na 090 liniji in sem imela priloznost marsikaj doziveti, videti iz prve roke, kot tudi pridobiti tako izkusnje kot tudi takojsnje povratne informacije oz. takojsen odziv - kar je za raziskovalca vedno dobro).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 10. maj 2004, 11:17

Ja,  :palec:  - univerzalni zakon, jaz tudi tako jemljem in vidim to.  :palec:
Verjamem, zato pa je tako pomembno, da delamo cisto - in ce si povezan v Virom, drugace ne more biti oz. ce ni, v nasi nevednosti te stopnje, dobimo nek signal, ki ga moramo upostevati in se na tem nekaj nauciti, da lahko preidemo na naslednjo stopnjo.

enkrat pred leti sem nekje napisal:

"Prav vse resnice okoli mejnih ved sicer sprejemam zelo težko brez dokazov in dejstev, vendar sem veliko tega prehodil, se nekaj naučil. Sem pač tak, da hočem vedeti za vsak »zakaj« tudi »zato«. Pri tem velikokrat naletim na oviro, ker se v določeni dimenziji »zato« ustavi, ker ni »zakaj«. Moj bog je univerzum, nezavedno univerzalno, univerzalni um, do tja lahko kolikor toliko razumem, dalje ne. Verjamem v mojega boga, čeprav je naše poslanstvo le drobec nečesa, kar pripomore tudi k univerzalnemu umu, ali tako kot jaz imenujem, univerzalnemu programu, ki mu tudi mi pomagamo pri podprogramih, za dosego cilja, čim bolj popolnega. "

prav to je tisto, kar si ti napisala, samo malo bolj preprosto, se pa strinjam, da samo odkritost in resnica preseka naše blokade in to je tisto, kar nas nekaj nauči.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#42 Orion40

Orion40
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 10. maj 2004, 11:26

Sam sebe nimam za raziskovalca, temvec za velikega radovedneza.Spremljam, vse, kolikor le morem.Politika, gospodarstvo,zgodovina (uradna,alternativna) internet itd.Zelim si doziveti se kaksno "presenecenje".Ceprav vem, da bo ali mogoce je ze odkrit nov vir energije, se bojim, da ce se pojavi prezgodaj pomeni to konec civilizacije, kakrsno poznamo danes. Kolaps sistemov in svetovnega gospodarstva.Vecina drzavnih proracunov je namrec zelo odvisna od dajatev na nafto in njenih produktov, kakor tudi na proizvodnjo in transport elektricne energije.Kaj pa avtomobilska industrija in spremljajoce dejavnosti.O arabskem polotoku, ki je direktno odvisen od prihodkov iz nafte nebi zgubljal besed.Takoimenovani Zeleni tega ne povdarjajo.
Zgodilo se bo! Kdaj? Seveda je potrebno zreti v prihodnost optimisticno.Verjetno se bo zgodilo takrat, ko je nacrtovano (pa ne v Ameriki!).

L.p.

Vedno me je zanimalo, zakaj niso se odkrili zdravila proti zobni gnilobi...hehehehe.Verjetno zobozdravnikom in industriji ni v interesu.Kaj mislis?Zanimivo pa je, da imajo v najbolj zakotnem pragozdu ljudje vsi lepe in zdrave zobe.Mogoce zato, ker nimajo zobozdravnikov...hehehehe

#43 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 10. maj 2004, 11:32

Sam sebe nimam za raziskovalca, .....

Ceprav vem, da bo ali mogoce je ze odkrit nov vir energije, se bojim, da ce se pojavi prezgodaj pomeni to konec civilizacije, kakrsno poznamo danes. Kolaps sistemov in svetovnega gospodarstva.....
Zgodilo se bo! Kdaj? Seveda je potrebno zreti v prihodnost optimisticno.Verjetno se bo zgodilo takrat, ko je nacrtovano (pa ne v Ameriki!).

L.p.

Vedno me je zanimalo, zakaj niso se odkrili zdravila proti zobni gnilobi...hehehehe.Verjetno zobozdravnikom in industriji ni v interesu.Kaj mislis?Zanimivo pa je, da imajo v najbolj zakotnem pragozdu ljudje vsi lepe in zdrave zobe.Mogoce zato, ker nimajo zobozdravnikov...hehehehe

Zanimivo, jaz pa o teh zadevah na splošno sploh ne premišljujem, premišljujem samo toliko kolikor je potrebno za moj obstoj in moje potrebe, materialne dobrine imam pošlihtane in to ni več prioriteta mojega jutrišnjega dne. Zame je važno, da sem svoboden, da nisem lačen in, da si kolikor toliko lahko privoščim tudi kaj za svojo dušo, o drugem naj premišljujejo drugi.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2004, 11:33

enkrat pred leti sem nekje napisal:

"Prav vse resnice okoli mejnih ved sicer sprejemam zelo težko brez dokazov in dejstev, vendar sem veliko tega prehodil, se nekaj naučil. Sem pač tak, da hočem vedeti za vsak »zakaj« tudi »zato«. Pri tem velikokrat naletim na oviro, ker se v določeni dimenziji »zato« ustavi, ker ni »zakaj«. Moj bog je univerzum, nezavedno univerzalno, univerzalni um, do tja lahko kolikor toliko razumem, dalje ne. Verjamem v mojega boga, čeprav je naše poslanstvo le drobec nečesa, kar pripomore tudi k univerzalnemu umu, ali tako kot jaz imenujem, univerzalnemu programu, ki mu tudi mi pomagamo pri podprogramih, za dosego cilja, čim bolj popolnega. "

prav to je tisto, kar si ti napisala, samo malo bolj preprosto, se pa strinjam, da samo odkritost in resnica preseka naše blokade in to je tisto, kar nas nekaj nauči.

Ja, saj Tomaz, saj sem ti mensezdi nekje ze rekla, da se v nekaterih stvareh ful strinjava oz. misliva zelo podobno.
Seveda, itak, pa fino je, ker k temu vsi tezimo, vsi gremo k temu cilju, tako je pravzaprav dosti vseeno, ce po stranpoteh, vijugastih... Clovek gre za svetlobo... ce si nekje v temi, zabarikadiran, se bo nevemkaj zrusilo, bos sel za svetlobo in ne bos gledal, ali je pot prava, tudi se bos morda zato kdaj spotaknil... vendar zato kar oblezal? ..
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2004, 11:40

Orion - ko te zanima SF in si ravno tistole izpostavil - preberi si zgodbo o dohtarjih, ki so si bolezni pravzaprav izmislili, izdaja... hmmm? ŠOLT morda? Vsekakor je rdeca knjizica, manjsa, naslov pa mislim da je - od Bradburyja do Vonneguta - par blazno dobrih, fantasticnih zgodb je notri, res se splaca prebrat, recimo kako so Indijanci nekako 'nategnili' prostor, ki je bil sicer kao cisto majhen (ne spomnim se tocno, sem brala pred 20 leti, ampak vem, da je bilo mega dobro, in o dohtarjih tehle).. xDDx

Jaz imam o tem seveda mnenje... ali se mi da zdaj naceti to ob tem, da sem ziher, da imamo v parih temah raztreseno to okoli... xscratchx...

... je bilo receno, konec sveta, kolaps vsega... v bistvu se strinjam s tem, vemndar s popravkom - Nostradamus in njemu podobni tedaj se slutiti niso mogli in glede na to, da so se vecinoma itak izrazali v prispodobah, bi rekla, konec sveta kot takega, kolaps sistemov, prehod v visje stanje.....
To ne pomeni nujno konec sveta kot takega, pac pa samo bivanja na tem nivoju, v tem enem od stevilnih svetov in obsvetov, v katerih hkrati zivimo in delujemo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. maj 2004, 11:43

:palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#47 Orion40

Orion40
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 10. maj 2004, 11:43

Sam sebe nimam za raziskovalca, .....

Ceprav vem, da bo ali mogoce je ze odkrit nov vir energije, se bojim, da ce se pojavi prezgodaj pomeni to konec civilizacije, kakrsno poznamo danes. Kolaps sistemov in svetovnega gospodarstva.....
Zgodilo se bo! Kdaj? Seveda je potrebno zreti v prihodnost optimisticno.Verjetno se bo zgodilo takrat, ko je nacrtovano (pa ne v Ameriki!).

L.p.

Vedno me je zanimalo, zakaj niso se odkrili zdravila proti zobni gnilobi...hehehehe.Verjetno zobozdravnikom in industriji ni v interesu.Kaj mislis?Zanimivo pa je, da imajo v najbolj zakotnem pragozdu ljudje vsi lepe in zdrave zobe.Mogoce zato, ker nimajo zobozdravnikov...hehehehe

Zanimivo, jaz pa o teh zadevah na splošno sploh ne premišljujem, premišljujem samo toliko kolikor je potrebno za moj obstoj in moje potrebe, materialne dobrine imam pošlihtane in to ni več prioriteta mojega jutrišnjega dne. Zame je važno, da sem svoboden, da nisem lačen in, da si kolikor toliko lahko privoščim tudi kaj za svojo dušo, o drugem naj premišljujejo drugi.

Saj tudi sam zivim v svobodi, sem zdrav in imam popravljene, torej zdrave zobe...heheheZavedam, pa se, da lahko vse zgubim tako rekoc cez noc.Edino na kar sem res ponosen nosim v glavi.Ce to zgubim, mi bo pa verjetno itak vseeno...hehehe

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2004, 17:22

Jaz tudi - vedno pravim, da ce bi se dalo v lekarni kupit tiste instrumente, da bi si pa se zobe naucila sama pedenat.
Tko kot en kiparcek bi bla... ck ck, malo tegale, ck, malo onegale... ck ck ck, mal premesam... potem pa ck ck, hm, malo odvec, s takim instrumentkom (ki ga v tem primeru pac imam) bi dol 'spohtlala' preostanek... in to je to.
Zdaj imajo pa zobarji monopol x;)x in tudi dohtarji, v bistvu bi si pa lohk vse sama pedenala.
Saj ze pocnem - izkoriscam vse vire, ki so mi na dosegu, furam s tem, kar imam in kar se sproti naucim... pa je... sponamo...

Nekoc sem napisala nekje - ce prodajas energetske majice, mas da pucas od energije. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 10. maj 2004, 17:37

Nekoc sem napisala nekje - ce prodajas energetske majice, mas da pucas od energije.  xDDx

HA HA....sem se spomnil, ko so pred leti odprli tiste energetske kamne pri Kamniku, sem šel z prijateljem tja pogledat. Eno skupino naj bi vodila hčerka lastnika, a glej ga zlomka bila je bolna. Tudi slučajno si nisem znal predstavljati zakaj, če pa samo okoli "zdravja" po cele dneve hodi. Takoj sem izgubil "verjeti v to", in prav nikjer nisem ničesar čutil, na koncu so me pa spodili iz skupine, češ, da se norca delam.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#50 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 11. maj 2004, 05:27

kaj so potem tisti energijski kozarci, vrči, skodelice....tudi natega?

Energijski kozarci, ki jih dela Poznik iz Celja, niso natega. To so preverili na dva načina:

-s testom čebulic (kromosomska zasnova celič čebulic je izredno podobna človekovi kromosomsko zasnovi, zato je tudi odziv na neko vodo podoben. Čebulice so dali v energijski kozarec in v navadnega, ter energijsko vrednost vode določali po dolžini lask, ki jih čebulice poženejo)

- z opazovanjem kristalov zmrznjene vode iz takšnega kozarca (metoda Japonca M. Emota).

Na trgu naletiš še na nekatere "modele" energijskih kozarcev, ki pa so slabši. Enkrat sem na enem ezofestu kupil kozarec, ki je bil prav za en kurc.
Ni pa pitje vode iz teh kozarcev "rešitev za vse probleme", kot želijo nekateri s svojim pisanjem prikazati. Je le kamenček v mozaiku - avtor kozarcev je npr. zelo resno bolan.

Do vode podobnih energijskih kvalitet pridemo tudi tako, da si naredimo eliksir s kristali (voda + kamena strela) ali pa npr. če znamo vodo v navadnem kozarcu "obdelati" z radiestezijskim nihalom (da se tudi brez, kar učim na ustreznih delavnicah).


lalala :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0