Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Jok


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
298 komentarjev na to temo

#276 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2006, 16:08

medevdji ne...sam pri ljudjeh pa oba vzgajata....no vsaj pri meni je blo tak ;)

Tebe oba ali vidva oba :8):

#277 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 4. februar 2006, 16:09

mene obadva..nekoč :D
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#278 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2006, 16:12

mene obadva..nekoč :D

Če še nimaš svojih otrok, se ti to le zdi, nobena mati noče izpustiti tega primata iz rok x;)x

#279 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2006, 16:21

xrolleyesx joj Stane, a je to izgovor na tvoje nesodelovanje pri vzgoji...

:o|o: zdaj me pa imaš :sori: x:Dx

#280 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2006, 16:24

x^x ... x:px x;)x x:Dx

Že imaš kakšnega dojenčka :8):

#281 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2006, 16:31

3 letnega mulca x;)x

Čestitam :palec: Je dobro vzgajan do sedaj :8):

#282 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 4. februar 2006, 16:36

zakaj? a ni to brezveze....neki tlačiti v sebe
včasih smo taaak čudni, ženske se lahka 'cmerimo' po mili volji...moški pa ne...čist brezvezeObjavljena slika



Zato pa smo moški moški ženske pa ženske x;)x

zakaj? a ni to brezveze....neki tlačiti v sebe
včasih smo taaak čudni, ženske se lahka 'cmerimo' po mili volji...moški pa ne...čist brezvezeObjavljena slika



Zato pa smo moški moški ženske pa ženske x;)x
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#283 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2006, 16:40

... trudim se, da bi bil... in bi mi pasal, če bi se fotr bolj angažiral :o|o:

No, vidiš, kdo je glavni vgojitelj x:Dx
Sicer pa do treh let, ko se otroku najbolj oblikuje značaj, oče pri vzgoji nima ravno kaj iskati. Če pa misliš na pomoč, je pa drugo.

#284 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2006, 17:15

Stare šole sem ziher, ko pa govorim o vzgoji, mislim resnično na usodno vlogo matere v zgodnjem otroštvu. Kaj mu bo privgojila, od okusa, dotika, topline itd, kajti to se mu vtisne v podzavest, vse ostalo na miselni ravni pride pozneje. To pa ni več vzgoja, pač pa učenje družbenih vzorcev na osnovi vzgledov iz okolja in seveda sta mu najbljižje okolje najprej oba starša.

#285 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 5. februar 2006, 01:20

Če še nimaš svojih otrok, se ti to le zdi, nobena mati noče izpustiti tega primata iz rok x;)x

:inocent: nobena? a dej dej dej

ko mam usega poln k.. se scmerim. pa pomaga. x:Dx aja, pa če čebulo režem


:palec: pri cebuli pa pust predel okoli "koreninic" nedotaknjen...tko se ne izlocijo hlapi zarad katerih se nam pri solzenju, pardon rezanju solzijo oci x:)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#286 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 5. februar 2006, 19:02

Jok marsikaj očisti.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#287 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 5. februar 2006, 21:36

Pred petimi leti sem začela jokati, prej pa nisem, vsaj ne tako kot sedaj. Morda ob kakem filmu ali pa od fizične bolečine...bila sem pogumna punca. Neustrašna. x:o)x V resnici otopela.

Sedaj pa se včasih vprašam, kdaj se bo zadnja kaplja utrnila in kdaj bo vodnjak žalosti usahnil.
Čiščenje, jok je čiščenje. Je pa res da sem močno čuteča duša in vseh čustev še ne uspem izraziti, ker ni vedno pri roki pravi sprejemnik. x;)x
Kako čemo? Lako čemo.

#288 enaeva

enaeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 5. februar 2006, 23:45

Izraz, ti si vedno sebi najboljši sprejemnik. Kar izkoristi vsako priložnost x;)x.

#289 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 6. februar 2006, 00:05

ja ... jok očisti in odrešuje ... lahko pa postane tudi past, v katero se ujamemo in se potem iz nje nikakor ne moremo izvleči ... npr. da jokamo, ker mislimo da moramo, da nam po po joku lažje in potem se to ponavlja, ponavlja, ponavlja ... približno 2 leti nazaj sem imela obdobje, ko sem vsak dan ob približno enakem času začela jokat (okrog 23h) ... ne da bi vedela zakaj ... ne glede na to kje in s kom sem bila (tudi npr. sredi žuranja) ... trajalo je kakšne pol ure ... potem sem se umirila in živela naprej ... do naslednjega "očiščenja" ... ujeta sem bila v začaran krog, nisem imela pojma, kako naj se iz njega izvlečem ...
torej, ja, jok je tudi odrešitev, lahko pa tudi nočna mora ...
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#290 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 6. februar 2006, 10:00

Jaz dostikrat vprašam stranke "A znate jokat?"

Pa v glavnem ne znajo.

* * *

Je pa prišla enkrat ena gospa, pet minut bruhala besede kot rečna brzica, potem pa edini moj stavek komentarja naslednjih pet minut tako jokala, kot da je konec sveta, potem sva se pa super menila.

x:)x

#291 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 6. februar 2006, 11:13

Ja, Bern, tako je to. Tudi sam uporabim isto taktiko, če se mi kdo zaupa. Najprej mu dam njegovih "5 minut", da izpljune iz sebe vse, kar ima. zatem pa spustim komentar, ki skoraj vedno povzroči bolj ali manj "jokajočo" reakcijo. šele potem je takšna oseba pripravljena za resno obravnavo.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#292 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 6. februar 2006, 11:31

Hm, pri meni to niti ni bila taktika, priznam, nekako je ratalo tako, kar spontano je bilo. Ker pa se je obneslo, je čisto mogoče, da to počasi postane taktika - če bo ravno naneslo, da ne bo šlo drugače, seveda. Da bi kaj strašno ljubil solze, to glih ne.

x:)x

#293 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 6. februar 2006, 12:41

Ker pa se je obneslo, je čisto mogoče, da to počasi postane taktika - če bo ravno naneslo, da ne bo šlo drugače, seveda.

Se strinjam s tabo. V dani situaciji moraš oceniti, kako ukrepati.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#294 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 7. februar 2006, 11:49

jok cisti... pol sem js ZELO "onesnazena" :8):
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#295 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 7. februar 2006, 14:12

Izraz, ti si vedno sebi najboljši sprejemnik. Kar izkoristi vsako priložnost x;)x.



Uau, sedaj si mi pa res že padla v srce. Že dvakrat sva se srečale tu gori na lep način. xflirtx x;)x
Kako čemo? Lako čemo.

#296 Estrela

Estrela
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 7. februar 2006, 14:38

Jok vedno prav pride. Jaz strankam tudi dam odrešilnih pet minut in sebi tudi dam priložnost ob žalostnih trenuttkih, ani to čist normaln. Moški se tudi jočete, kaj se delaste fine ? :sori: Nekateri so zagotovo bolj čustevni, nežni kt kaka banca so polna vode in komi čakajo na izliv, da se jim odpre zamašek ,mislim.. :xx!:

To temo je popravil/a Estrela: 7. februar 2006, 14:39

Zaboga !Kaj se res sanje uresničujejo ?

#297 enaeva

enaeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 7. februar 2006, 18:50

Izraz, ti tudi meni neki padaš v oko x:)x ... Maš zelo pretočne misli... Pišeš pristno in simpatično x;)x

#298 iskalec

iskalec
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 13. februar 2006, 12:56

jok je zame v določenih momentih odrešitev...čeprav če ponavljaš vseskozi enak vzorec, ki te pripelje do joka, se znajdeš v krogu, ko lahko sam še jokaš pa se sam seb smiliš...pa si pol samo še ena razbita vaza x;)x ...tako da je po moje fajn mal v glavi spremenit in najdet vzrok za jok, pomislit na pozitivo in grem v življenje...

#299 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 14. februar 2006, 03:49

Jaz jokam, če kdo ob meni joka - tudi če ima kdo na televiziji ali na kakšni sliki solzne oči :D.
Včasih sem jokala ogromno, zdaj malo manj. Pa niti nisem tako zelo prepričana, da je to dobro. Jok mi je res pomagal sprostiti blokade, očistiti misli in srce. Mogoče bi lahko spet začela jokati, tako se bo vse spet zdelo veliko lažje :)
Objavljena slika

Tres tres chic.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0