Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astrološka etika


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
158 komentarjev na to temo

#1 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 10. maj 2004, 11:34

Čeprav smo to že omenjali,
mislim, da si ta tematika zasluži,
da je posebaj obravnavana.

Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#2 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 10. maj 2004, 11:39

http://www.astrolosk.../frame/main.htm

kliknete pod rubriko Študij in se odpre: Etični kodeks
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2004, 11:45

:palec: x^x Super, seveda ni nikoli odvec.
Nisem vedela, da obstaja prav kodeks, mislim, uradno (lahko pa bi si bila seveda mislila).
Thanx. :vio: x:)x - zelo primerno, da je to tukaj in da si dala link. x8Dx
Itak je pa tako kot povsod, pravzaprav bi cisto lahko bilo tudi v Etiki v zdraviteljstvu (*vendar je tam v podnaslovu, sicer je tema naslovljena drugace - Zdravljenje brez dovoljenja)...
Je pa to zame priblizno tako kot pri notah - fajn da so, za tiste, ki jih rabijo - eni pa imamo posluh in filing in ob nepoznavanju not vseeno ne fushamo ob tem, da ne samo da pojemo ali igramo, pac pa celo delamo glasbo. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 10. maj 2004, 12:18

http://www.faainc.org.au/codeof.htm

= Etični kodeks avstralskih astrologov.

http://www.renaissan...icsarticle.html

in še en članek, kjer najdemo razmišljanje o etiki...
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#5 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. maj 2004, 12:25

Ta kodeks - ki je sicer kodeks posebej Astrološkega inštituta MR - je natančnejši od večine sorodnih kodeksov, ki jih srečamo v svetu.

Zelo dobro, da obstaja.

:palec:

Avstralski, ki ga je našla Stanka, je na netu citiran precej pogosto, ni pa edini.

x:)x

#6 Tomaž

Tomaž
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 10. maj 2004, 13:29

:V: Stankaa
a veš, opozorilni nasveti niso nikoli odveč!
Zadnje tedne je Mars nad Slovenijo, družbo mu dela Saturn, mene je nekajkrat tako zbodlo pri srcu, da sem mislil, da bom zajtrk dočakal pri Sv.Petru. Ozračje je nabito, ljudje so nervozni, živčni za ponoret...!
Nesreče na cestah in v gorah so take, da jih še v Spelbergerjevih filmih ni, ej na vsakem koraku se mormo pazit!
lep pozdrav
Tomaž

#7 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 10. maj 2004, 13:57

Tomaž :)
se povsem strinjam, da so opozorila vedno dobrodošla.

Prisluhni svojemu telesu in srcu, morda ti intuicija sama pove, kaj bi bilo zate najbolje... ali povprašaj kakšnega strokovnjaka...

Praviš, da je napet čas med ljudmi. A poglej kako lepa bujna je zdaj narava, listje sveže zeleno in rože dišeče in cvetoče.

Menim, da še zmeraj lahko najdemo v naravi tistega milega angela - morda v obliki šumeče breze, ali pojočega kosa, duša se nam spočije in ko tako najdemo mir in harmonijo v naravi, jo ponesemo tudi domov v sebi.
Znotraj nas ostaja in jo mi žarimo drugim.

Najpomembneje je skleniti mir sam s svojim Marsom, šele nato lahko drugim pomagamo...
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#8 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 14. maj 2004, 13:43

Kaj menite, kaj, koliko lahko astrolog pove o novorojenčku?
Pri vas se recimo pojavi mama, ki je komaj povila otroka in
sedaj jo zelo zanima prav vse...?

Na konferenci v Beogradu smo se na seminarju o tem pogovarjali in mislim, da ravno v Angliji šele po 17.letu starosti (ne vem točno na pamet-bom še doma v zapiske preverila) sme astrolog interpretirati natalno karto te osebe, do tedaj lahko o njem mu razlaga le preko astroloških kart njegovih staršev.

Sama sem proti in se v slučaju podobne situacije ogibam odgovorom, orišem le kaj zelo na splošno, razen tistega, kar je poudarjeno pozitivno, zakaj bi tej mami dala za razmišljati eno množico vsega, raje se takoj osredotočim čimbolj na njeno karto in ji preusmerim pozornost, da se sama razgovori...

Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. maj 2004, 13:54

Zelo dobro vprasanje si izpostavila.
Sama praviloma ne delam charta otrokom, sem pa ze kaksnega tudi naredila, a 'prilagojeno' - malo drugace...
To so bili tudi ljudje, ki jih recimo poznam, in sem vedela priblizno, da bo odziv pozitiven v smislu vzgoje, pomoci pri rasti (osebnostni) itd...

Sicer pa sem v osnovi proti.

Jaz sem novorojenckom navadno samo podarila grafiko, pac chart, kot nekaksno pr(a)vo osebno izkaznico, 'dokumentek'...
Potem kasneje si bo lahko sam to gledal in to, ce ga bo zanimalo...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. maj 2004, 16:43

... ze takoj se ti postavi tezava, ce bi recimo chart samo interpretiral pismeno, ko ga nekdo npr. 'naroci': kako pisati chart - kot - on bo, on je... ali - ti si... tak in tak... ali oseba (oz. XX) je ali bo ali kako, v kaksen cas in prostor - okvir - naj postavis zdaj doloceno zivljenje, ki se sele bo oblikovalo, z vsako stopnjo posebej, ki bo gradila osebnost in lajf......
Potem vidis recimo aspekt, ki bi, ce bi obravnaval odraslega, zanj npr. rekel - starejsi partnerji, navezovanje s strani starsev, ali pa denimo preprost in neskodljiv 'smisel za glasbo'...

O groza!!! Do 18. leta hauzarest (*starejsi partner* - ce so starsi bolj konzervativni recimo) ali buden uch nad vsem dogajanjem...
Ali: nepostekanje (*navezovanje starsev), da je to nekaj, na cemer je treba delati, a potem pa zamera do mene - pac interpreta - in potem energija avtomaticno nekako gre v nepravo smer...
Ali (* 'nadarjenost za glasbo') - tezenje in posiljevanje na ure klavirja, violine itd. - tudi ce otrok noce (ker je kao za to nadarjen in namenjen in celo 'tako pravijo zvezde'.... :o|o:)...

Tako da - to seveda JE zelo delikatno... v bistvu ne dolocamo, pac pa blago in razumevajoce usmerjamo kvecjemu.... edino tako je kul, vendar so tega sposobni - oz. tako interpretiranja kot tudi dojemanja tega na tak nacin - le redki.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 14. maj 2004, 19:08

Če je to splošen konsenz kot v Angliji, kar je potem jasno vsem in starši tega sploh ne vprašajo, ker vedo, da se to pač ne počne, potem kar gre.
Pri nas (pa tudi v večini preostalega sveta) ap se kljub vsemu zgodi, da te starši povprašajo o novorojenčku, še več, celo glavna tema pogovora je to včasih.
Takrat si v precepu. Nekako zvoziš. Jaz osebno vržem poudarek na tisto, kar mislim, da bi bilo dobro pri tem otroku razvijati, če je mogoče na katerem polju malo šibak. Pa se kar lepo zmenimo.
Res pa je, da nima smisla (z več zornih kotov) iti v potankosti. Tudi nikomur ne koristi, celo staršem ne, pa če so še tako prepričani, da je to dobro.

Pozdrav!

#12 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. maj 2004, 10:56

:V: Stankaa
a veš, opozorilni nasveti niso nikoli odveč!
Zadnje tedne je Mars nad Slovenijo, družbo mu dela Saturn, mene je nekajkrat tako zbodlo pri srcu, da sem mislil, da bom zajtrk dočakal pri Sv.Petru. Ozračje je nabito, ljudje so nervozni, živčni za ponoret...!
Nesreče na cestah in v gorah so take, da jih še v Spelbergerjevih filmih ni, ej na vsakem koraku se mormo pazit!
lep pozdrav
Tomaž

:palec: Se strinjam Tomaž, tudi men mal špika pri srcu, verjetno se to pripisuje tudi saturn konjukcija mars 90 na natalno sonce?

#13 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 30. junij 2004, 12:19

Kako komentirate v astrologiji nek slab oz. negativen dogodek. Iz karte se jasno vidi neka težava, kako stranki povedati.

Po mojem mnenju ni enako ali je ascedent v Raku ali Škorpijonu.

Jaz prakticiram to in na podlagi tega potem povem (če je oseba občutljiva, če ni pretirano bolj sigurno...)

Kaj mislite vi?
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#14 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 30. junij 2004, 13:00

Kako komentirate v astrologiji nek slab oz. negativen dogodek. Iz karte se jasno vidi neka težava, kako stranki povedati.

Po mojem mnenju ni enako ali je ascedent v Raku ali Škorpijonu.

Jaz prakticiram to in na podlagi tega potem povem (če je oseba občutljiva, če ni pretirano bolj sigurno...)

Kaj mislite vi?

Mislim, da je od astrologa odvisno na kak način bo kaj komentiral. Jaz pazim na to. Včasih sem lahko preveč direktna, vendar če začutim nesigurno osebo ali to opazim v karti, potem seveda ne forsiram z resnico in zadeve omilim, opozorim pa vseeno.
V tem pogledu sem precej dvojna, tista logična MIhela, ki ji je užitek predvsem sestavljati astrološke kombinacije se razveselim vsake možnosti, da zadevo, ki jo vidim zelo konkretno tudi izpovem.
Potem pa je še bolj rahločuten del mene, ki gleda na ljudi kot na živa bitja, ki so v nekem določenem razvoju in bi se vsaj nekateri, pretirano obremnejevali s tem, kar rečem in si še povečali in podaljšali tegobe.
Mislim, da je vse v občutku. Toda tako in tako je moja narava taka, da moram na vse gledati iz sončne plati, da tudi ko govorim kaj težkega se bo zgodilo, povem to na najbolj razumeljiv, mehak in k razvoju usmerjen način.
Se mi vsaj zdi.

Motijo pa me ljudje, pa naj bodo astrologi, vedeževalci ali kar koli že, ki izpostavljajo le negativno v nas in v naši prihodnosti in čigar napoved temelji predvsem na problemih.
Včasih mi je bilo hudo ljudjem povedati, da jih čaka težko odbobje, potem pa sem se naučila, da so težka obdobja lahko zelo konstruktivna in da imajo največ koristi od mene ravno tisti ljudje, ki jih čaka malo težje obdobje, ali pa so sedaj v takem obdobju, saj jim povem za kaj je to pomembno in kaj se lahko iz tega naučijo ter da se bodo stvari v končni fazi tudi uredile, to jim daja moč in upanje za v prihodnjost.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#15 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 30. junij 2004, 13:43

Zanimivo Mihela, tudi sam sem se dokopal do podobnih informacij. Za vsako preizkušnjo se skriva tudi rešitev in mogoče je ravno naloga nas svetovalcev (astrologov...), da usmerjamo in vodimo ljudi.

Zelo dobro se spomnim primera neke ženske, pri kateri sem prišel v uri in pol do besede, morda dvajset minut. Pa še to sem dosegel, da sem moral strogo nastopiti. Sam sem imel slab občutek, da ženska vendarle ni zvedela tistega po kar je prišla. Pa sem se pošteno zmotil, oseba je bila zadovoljna in me je klicala, da se mi zahvali, do kakšnih samospoznanj je prišla - ko je bila pri meni.

No ja, jaz pri svojem delu poizkušam biti objektiven in zadeve prebližati človeku (realno). Včasih je tudi težko, na srečo pa ni črno belih scenarijev in tako je mnogo lažje. Sigurno pa neka slepa vera ali celo zavajanje ljudi, prej škodi kot koristi (tudi to se na žalost dogaja). Opažam tudi, da ko imajo ljudje prijetne tranzite ali progresije, da so nekoliko lenobni. Aktivni so takrat, ko jih kar žuli in zaradi tega ni to nič slabega.

Ravno skozi preizkušnje rastemo in mnenja sem, če delamo dobro - zadeve povemo objektivno, lahko napredujemo in si širimo znanje. Včasih je zadeve lažje napisat.

Pri svojem svetovalnem delu (še posebej pri horarni astrologiji) sem opazil, da si ljudje včasih ne zapomnejo dobro informacije (preprosto pozabijo...) in potem je ogenj v strehi. Svojim strankam vedno znova poudarjam (kot verjamem, da tudi večina mojih kolegov astrologov), da sem le orodje in da mi pač vse ni dano. Če človek leži na kavču, ne bo pač nič. Nobena informacija ni tako slaba, da ne bi bila za nekaj dobra. Pregovor pravi: konec dober vse dobro.

Seveda smo včasih v precepu in skozi to so dobrodošla razna druženja, lunin forum...

Lep in uspešen dan!

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#16 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 1. julij 2004, 06:12

Včasih ne moreš mimo. Astrolog stranko lahko špara, življenje je pa ne. Zatorej včasih rečem stranki, da je "življenje bolj kruto kot Bern Jurečič". Saj po to je v principu tudi prišla.

Če bi želela sajenje rožic, je za to veliko naslovov: Kalia, Vrtnarstvo Čož, Podsmreka 2 x ... ... ... pa po celi Sloveniji še kakih sto verjetno.

Astrolog je včasih :palec: , včasih x:)x , včasih x;)x , včasih x!x , včasih pa tudi :vragec: . Ne gre drugače.

Pozdrav!

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2004, 09:28

"življenje bolj kruto kot Bern Jurečič". ...

xDDx Ja, in tudi kot marsasta marsa..

Če bi želela sajenje rožic, je za to veliko naslovov: Kalia, Vrtnarstvo Čož, Podsmreka 2 x ... ... ... pa po celi Sloveniji še kakih sto verjetno.

:palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2004, 17:38

... Pri svojem svetovalnem delu (še posebej pri horarni astrologiji) sem opazil, da si ljudje včasih ne zapomnejo dobro informacije (preprosto pozabijo...) in potem je ogenj v strehi. ...

res je, in tudi veckrat se obesijo na 'slabe', dobre pa pozabijo... Gre tudi za to, da slisijo tisto, kar razumejo, kar jim sede na ta trenutek, tudi kar hocejo slisat oz. cesar se v bistvu bojijo...

Menim, Mihela, da zato eni grejo k temu, drugi pa k drugemu delat horoskop - in to je ravno dbest.
ce bos hotel slisati, da je Soncevo leto, jupitrovo kaj jaz vem, in da bo to zdaj srecno, potem pac ne bos bral marsinih napovedi. ;)

Nekomu disi jasmin, nekomu vrtnica in tretjemu patchuly.
Nekdo mara kislo, nekdo sladko in nekdo spajsi.

Nekomu je noc prevec mracna, mene pa dnevna svetloba, prevec sonca - slepi.
Vsak po svoje, v tem je car in sirina in pestrost. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2004, 17:50

* da malo zabluzim, ce dovolite...

Sama sem clovek, ki bi npr. zdravnika vprasal takole - posluste doktor, ali je to rak? Pliz, brez leporecenja.
In bi ZELO CENILA, da bi dovolj cenil mojo inteligenco in osebnost, da bi mi povedal iskreno - ker bi zacutil, da sem jaz tak clovek, da hocem TO oz. na tak nacin.
Torej vsakdo ki se ukvarja z ljudmi, ce je dober, bo skusal JASNO najti primeren nacin da bo to podal zainteresiranemu in da se bo hkrati drzal nekih svojih nacel.

Za info - ko sem delala na liniji, sem najveckrat stranko sama skenslala, ces, saj sva se ze vse zmenili, skoda mojega in vasega casa in vasega casha, da so se kolegi krizali, ces kako neumno od mene.
Imela sem totalen naval - to pa zato, ker sem bila iskrena.
"Jaz bi samo rada..." - Gospa, pomislite, kaj bi pa on rad...
"tako ga imam neznansko blazotno rada" - - Dusite ga s svojo ljubeznijo.
Ugotovila pa sem, da se slovenci zelo dobro odzivajo na to, so samokriticni dovolj, vse 'priznajo', vendar je v tem primeru lazje zaradi telefona, ker osebe, ki ji to govorijo, ne vidijo.
Slisijo glas, ki govori, v mislih odstevajo sekunde, racunajo koliko jih bo prislo...

Ja, eni pa zelijo leporecenje - sory, zanje pa nisem jaz primerna.
Takoj se zmenimo vse. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 27. oktober 2004, 12:03

Danes mi je spet dalo misliti... Namreč, nekoga prestrašiti in mu pokazati najbolj črn scenarij, ali mu raje reči tisto najbolj svetlo varianto in ga samo opozoriti, da se v tem obdobju bolj kontrolira. Sicer pa samo Bog ve točno kak scenarij se bo odvil. Astrolog lahko predvidi, da bo težje obdobje in na katerem področju, a točno kaj bo vidi recimo jasnovidec, a doživlja v svoji koži vedno le dotična stranka.
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. oktober 2004, 12:09

Hm, jaz pa menim, da ne smemo in ne samo da ne moremo, ko ne moremo, bit prevec 'svetli'...
ker oni ni prisel kupovat roz. Oni se je sam odlocil. nekaj drugega je, da bi kar k nekomu prisla, ti poslus in to...
Ce pa ga zanima, je pa fer.
A doktor naj kar zamolci, da ima raka nekdo?
Po mojem ne, daj povej, pokaz sovraznika, da ga bomo lahko zacel premagovati. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 27. oktober 2004, 12:24

aha, v tem primeru super, pomagaš s tem, ko rečeš, da je možno, da ima raka, ker NAPOTIŠ k zdravniku in sprožiš, da se situacija rešuje

ampak, npr. če vidiš, da prihaja Saturn+Pluton+vozli energija npr. v 8.h, saj nič ne pomaga, če rečeš, da se bo ukvarjal v prih. s smrtjo ... Kaj mu s tem pomagaš? Rož mu itak ne moreš sadit tu.

Ali pa Uran Mars se nagrmadi na asc in ogenj že v natalu itd. nakazuje, da bo oseba sama agresivna do partnerja, brezveze reči, da se bo pretepal, raje reči nekaj, da mu da misliti o sebi, umirjati, usmeriti energijo v šport (tu košarko npr., ker Uran skače), posvariti, da je v tem času izven svoje kontrole preveč impulzivno reagira in da bo mu žal hitrih reakcij

Slaba napoved mu ne pomaga, pomaga mu bolj, če mu govoriš o tem, kako lahko slabo stanje blaži in na kaj naj bo pozoren, previden!
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. oktober 2004, 12:33

aja, ne, hm, seveda, itak!!!
Nisi bila konkretna prej, pa sem si splosno predstavljala...
To pa ja oz. tega pa ne, strasenje pa je ze vcepljanje... in ze vcasih delno tudi manipuliranje malo iz razlicnih vzgibov...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 27. oktober 2004, 12:39

Zato pa pravim, če je življenje kruto do te stranke, naj ne bo tudi astrolog!
Naj pove stvari tako, da so v pomoč!!

Recimo, da nekomu poveš, da mu bo umrl otrok, mu že takrat umre (miselno umre, potem pa še res), ko mu to poveš, te stvari SE NE SMEJO POVEDAT!! če to vidiš recimo, reči, da bo takrat otrok v težji situaciji in potreboval več pozornosti in ljubezni, a ne?

In v tej stranki nastopi strah in psihične muke že dosti prej, preden pride še sam kritičen čas! Zakaj? Čisto brezveze!! zarad enega astrologa... Ali bo ta astrolog šel otroku preprečit, da sede v avto usodni dan...
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. oktober 2004, 12:42

A doktor naj kar zamolci, da ima raka nekdo?

xscratchx Vendar zdravnik vidi diagnozo, astrolog pa gibljivo sliko, ki se sproti spreminja in astrologija ni precizna znanost - to se bo lahko zgodilo ali pa tudi ne - odvisno tudi od drugih dejavnikov, vseh dejavnikov, ki so vpleteni.
Nisem dala cist dobrega primera torej prej - preprosto, ker pac ne moremo primerjati...
A mislila sem s tem, da rada vidim realno... pobarvala bom pa sama. :)

Imas prav, Stanka, seveda, jasno ne govorimo tega.
Imam eno 'zgodbo', pa nimam casa zdaj povedat, moram sibat. pa mal nakladancije je, sam je fajn in pase semle in tocno v to. Upam, da se prihodnjic spomnim napisat.

ce ti to vse ves, ti pomagaj! (kolikokrat sem jaz 'popravljala' slabe napovedi in vpoglede drugih). :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0