Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Evrosong


  • Prijavi se, če želiš komentirati
454 komentarjev na to temo

#51 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. maj 2004, 10:53

Jaz se nisem želela, obdrgniti ob skelet, da mi ne bi kdo očital folšije, ker nisem perfektno vitka x:Dx

Ampak so mi res bolj všeč bejbe z mal mesa gor. Vitkost ok in vse krasno ampak, če pogledaš kako suhljad od zadaj xrolleyesx , ne vem no...same kostke so...je pa to všeč enim.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#52 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. maj 2004, 10:58

Vse je odvisno od izvedbe x:)x , jaz sem tudi med bolj vitkimi, samo lahko je kakšna vitka deklinica strašno neestetska, lahko je pa kakšna deklica okusno izpopolnjena x:)x x:Xx .

#53 AIDAN

AIDAN
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 13. maj 2004, 11:20

Meni sta bla naša totalno zanič, saj če ste poslušali, ste menda čuli da jima ni šlo skupaj nič(verjetno trema), da ne govorimu o nekih kvazi zaljublenih foram na odru itd., skratka glasba, ki je palila pred dvajsetimi leti in še več, tako da si ne zaslužita iti dalje.
Drugi so meli vsaj izdelane nastope(Ukrajina, Grčija...). Hrvat je zgledal, kot da bi prišel direktno od maše, ne vem zakaj je pel angleško, če je pesem čisto narejena po "hrvaško" z njihovim melosom, predvsem refren. Všeč mi je bila Jugoslavija, zelo dobra interpretacija in tudi pesem, ki je bila avtentična, mislim da najboljša včeraj.

lp

#54 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 13. maj 2004, 11:21

berem vaše reviewe hehe niti gleud nisem pa se mi zdi da je blo sux... keri so bli naši? kdo je bil prvi?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#55 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 13. maj 2004, 11:47

jst bi pokomentiral njeno obleko. zgledala je tako, kot da jo je dobil v roke (tace) moj (JACK)- moj pes in jo malo zrihtu.......... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :eek:

#56 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. maj 2004, 11:56

sokrates.... x:o)x

hm.. zdle je po radiu There must be an angel Eurythmics..
kaj pa Annie Lennox.. je tud tak tip ženske? xrolleyesx A ne? Sam je pa full dobra!
Mushi

#57 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. maj 2004, 12:03

x:Dx x:o)x x:Dx

Mushi, ti ne da mira a xrolleyesx x:)x x:Xx ? Je v določenih zadevah podoben tip, samo ima kratke lase, drug image, ki bolj paše k njej, tako da do zdajle nisem sploh še podobne vzporednice vlekla.

#58 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 13. maj 2004, 12:03

Zdaj gledam ponovitev... Skoraj vse pesmi so ali slabo ozvocene, ali pa pevci nimajo glasu..
In seveda nasa "lepotca" se nista uvrstila naprej.. -on je smesen, ona je pa kot pokvarjena, ponarejena Celine Dion...
Krivdo pripisujem tudu Karmen Stavec, ki je predlani naredila tak cirkus, da je bilo logicno, da jo bodo potem naslednje leto poslali na Eurosong..
...ma, groza.., kaj naj se recem..
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#59 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. maj 2004, 12:07

janja, mah.. glih zdajle je bilo.. bi bla v dvomih al v asociacije al semle napisat, če bi kej pomisla, jst pa sem kr dodala, brez razmisleka.. x;)x :vio: :fiju: aha xzobkox sem misla da se mi je skril.. :C:
x:Dx x:Dx x:Dx
Mushi

#60 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 13. maj 2004, 12:52

res, polno cviljenja... :o|o:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#61 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. maj 2004, 12:57

Zdaj pa me počas res ta yugo štiklc zanima.......slišal sem ga le en del pa se mi je zdel tak kot večina štiklov v cro in srb popu...............ja te volim, ti mene ne, šta da raaaaaaaaadim, trujem zemlju suzama, tjelo slivovicom....jooooooooj...... xsingx ...Maj, saj pravim, ga morm 1x konkretno slišat. x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#62 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. maj 2004, 12:58

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Mushi

#63 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 13. maj 2004, 13:55

Namrec - srbski (ceprav bi rekla, da je tip - sklepam po priimku- Crnogorec)!  x^x  :palec:
Zelo dober komad, s sfilingom, plosk plosk.

marsa :palec:
Ta komad je edini vreden ušes in odpet brez fušanja in - s filingom. :palec:
Namreč res je, da je bilo ozvočenje v dvorani izjemno slabo, res je pa tudi, da je bilo 90 % vokalov tam na odru totalno nekvalitetnih. :xx!: :xx!: Me je imelo parkrat, da televizijo naštimam na "mute". x:o)x x^x

Kar se naših dveh tiče... :xx!:
cukra tolk, da sem očeta prosila za eno dvojno porcijo insulina... x:o)x x:Dx x^x
A je rabila Diana naredit v 3 minutah 15 počepov pa skakat kot da se ogreva za rokometno tekmo?
Pa lizat pa božat.... bljak osladno...
Škoda. Performance pod kritko. :xx!: :xx!: :xx!:

Tale Eurosong ratuje vse bolj parada gayev in etno-modna revija. :eek: :V: :V: :C:

#64 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. maj 2004, 13:58

ja on Danc je bil za posladek takim ko majo fantke radi pa Grk, on pa čist iz zgodovine Grčije pa njihovih navad.. heheh.,..
Mushi

#65 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. maj 2004, 13:58

Tale Eurosong ratuje vse bolj parada gayev in etno-modna revija.  :eek:  :V:  :V:  :C:

Ooooo....kul :palec: ....vsaj neki, če je že muzka za en k...... x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#66 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. maj 2004, 14:01

etno revija..
pol pa kak Američan (sicer so tak čist neinteligentni in nerazgledan folk...) gleda, pa misli da po celi Evropi ovce pasejo, ko majo take noše, pa joj lej jo Xeno..... x:Dx x:Dx x:Dx
Mushi

#67 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 13. maj 2004, 14:16

Ja po branju tehle komentarjev, sm pa zlo vesela, da sm večer preživela veliko bolj koristno - vsaj od enga 4. komada naprej. In kaj sm počela? SPALA!!! x:Dx
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#68 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 13. maj 2004, 14:18

In kaj sm počela? SPALA!!!  x:Dx

good choice. :palec:

#69 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 13. maj 2004, 14:21

etno revija..
pol pa kak Američan (sicer so tak čist neinteligentni in nerazgledan folk...) gleda, pa misli da po celi Evropi ovce pasejo, ko majo take noše, pa joj lej jo Xeno.....  x:Dx  x:Dx  x:Dx

:palec: x:Dx

#70 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 13. maj 2004, 14:22

Pa lizat pa božat.... bljak osladno...

x:Dx x:Dx

#71 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 13. maj 2004, 14:26

Srbski zvezdnik pa je gostitelja razjezil z izjavo za beograjsko Pink TV, da bo z nastopom osvojil Carigrad in maščeval petsto let tiranije Turkov nad Srbi. Na tiskovnih konferencah je dvigoval tri prste v znak zmage srbskega militarizma. Na živce mu menda gresta tudi naša delegacija in evrovizijska scenografija. Toda ta je fascinantna in odlično izhodišče za brezhibni televizijski spektakel. www
:xx!:

No, sej, se mu je videlo, da je malo smotan. :xx!:
Kar se tiče pa same pesmi in izvedbe je bil pa daaaaaaaaaaaaaaaleč pred drugimi.

#72 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 13. maj 2004, 15:52

Mene je edino Albanija presenetila, ker pesem ni bila slaba.. Pa Makedonsko sem tudi ze veckrat slisala, ker ta pevec Tose poje tudi v srbscini in je njihov najuspesnejsi pevec..
Mi pa smo poslali dva poslinjenca... aaaaaaaaaaaaaa xrolleyesx , ALYA bi 100x boljse prisla skozi, ker bi bila bolj zanimiva in energicna in bi pritegnila publiko..
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#73 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. maj 2004, 15:58

bi prišla al pa ne bi prišla... itak da smo lahko sedaj vsi pametni, ampak dejstvo je, da tud nuša recimo z Energy, ki ni bila slaba pesem bi se lahko uvrstila višje (je bila med deset ane), pa se ni... ker nismo zanimivi, mislite da če bi mi imeli rožmarinke, pa tisti z izmišljenim jezikom, da bi bile približno isto uvrščene? Mislim da ne... sosedje nas ne marajo, drugi imajo pa dost svojih sosedov x:Dx ampak glasovi so bli pa ful hitro sešteti, javljeni zapakirani... vsaka čast x;)x

#74 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 13. maj 2004, 16:03

ampak glasovi so bli pa ful hitro sešteti, javljeni zapakirani... vsaka čast x;)x

... samo skoda, ker se ne da preverit koliko je bilo pravih in koliko nastimanih glasov - nako kot na slovenski EMI.. Pri telefonskem glasovanju se nikoli ne ve..
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#75 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. maj 2004, 16:06

sem vedela, da boste mojo izjavo prav razumel, ej brzinski so bili, al pa sem jaz mal bolj tko narejena... delam bolj počas...filmček je bil dolg nekaj minut ane... torej v tem času iz enga centra nekje v nemčiji, zbrat glasove telefonske in sms, javiti v Turčijo, nato ti v kuvertice vtakniti pravo državo, kva če so se zmotili, ker se jim je mudilo x:o)x
ok, pretiravam




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0