Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horoskop in videz


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
962 komentarjev na to temo

#901 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 16. marec 2008, 13:02

potem si boml sco xcivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#902 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 16. marec 2008, 13:39

ujemi me če me lahka :P sem zmuzljiva ribica :vragec: xcivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#903 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 16. marec 2008, 22:46

:palec: No mogoče kdaj pa kdaj malo preresni samo delujete. Pri 20 letih izgledate starejši, na stara leta pa boste vedno boljši, kot vino in sir. Vaši vrstniki bodo precej slabše izgledali kot vi, mogoče še dvojčki lahko tekmujejo z vami. Pri vsem izgledu in všečnost je pomemben položaj ASC in lune. Če je nekdo kozel, z luno in ASC v istem znaku, potem pa me kr mal zebe, bvbbbbr..



Drži, ampak tudi vse to v Levu npr. mene fajn spoti. :switz:

#904 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 16. marec 2008, 23:11

hmm, moj prijatelj je Kozorog ASC Lev in še s Saturnom na ASC ... moram reči, da včasih je tudi meni deloval nekam vzvišeno, avtoritativno, trdo, skoraj preteče s svojim pogledom ... dokler ga nisem po dolgem času vidla in se mi je zazdel bolj blag kot prej, bolj odprt, prijazen, bolj se je začel zanimat za zunanji svet, ne več samo zase in jogo. je pa še zmeraj skrajno škrt. to pa moram rečt za Kozoroge moške, da so prav nagnusno skopuški, ma lastni familiji očitajo drobtine kruha. xrolleyesx

#905 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. marec 2008, 07:38

Drži, ampak tudi vse to v Levu npr. mene fajn spoti. :switz:



:palec: :palec: To pa, se bi strinjala, fajn prešvica. x;)x

hmm, moj prijatelj je Kozorog ASC Lev in še s Saturnom na ASC ... moram reči, da včasih je tudi meni deloval nekam vzvišeno, avtoritativno, trdo, skoraj preteče s svojim pogledom ... dokler ga nisem po dolgem času vidla in se mi je zazdel bolj blag kot prej, bolj odprt, prijazen, bolj se je začel zanimat za zunanji svet, ne več samo zase in jogo. je pa še zmeraj skrajno škrt. to pa moram rečt za Kozoroge moške, da so prav nagnusno skopuški, ma lastni familiji očitajo drobtine kruha. xrolleyesx


:palec: Ja, mogoče ga je spreobrnil kak močan tranzit, saj zato pa je zanimivo. Tudi najtrše kozle lahko prehod urana čez sonce sprememi v nepredvidljivega, bolj zanimivega, izvirnega, ne tolk konvencionalnega ali pa mogoče kakšni drugi tranziti v kaj drugega.

x:o)x

Torej jaz se bom lepo starala :) Bom vedno lepša LOL
Kozel pa še Dvojček xcivx


:palec: :palec: Sigurno boš precej mladostna, okretna še dolgo v starost, to sigurno. Po moje tud s kilažo ne bo krize, razen, če nimaš kakšnega jupitra na ASC.

#906 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 17. marec 2008, 10:03

Tudi jaz sem močan Saturnovec in kozorog, hkrati pa tudi močna lunica. Občutek imam kot da sem dve osebi v enem. Večkrat rečem: mi kozorogi pa to in to... in potem mi ljudje rečejo: pa saj ti si rak. Ja, ampak vsaj toliko kot sem rak, sem tudi kozorog. Sem oboje. V življenju se čadalje bolj učim uravnavati oba vidika sebe. Oba vidika se mi zdita super, samo znati jih je treba uskladiti. Na ta način lahko človek po moje bolj celovito gleda na stvari in zna zadeve tudi bolje razumeti - kot pa če si izrazito eno znamenje.
Kozorogovsko kritizerstvo je lahko res čez vse meje (v mislim imam enega kozoroga, ki je kar se tiče tega ekstremen) - če ni uravnoteženo z drugimi vidiki.
Hkrati pa so (smo) kozorogi sposobni velike vztrajnosti, doslednosti in delavnosti. Res je pa, da smo včasih preresni. Ampak kaj, tako smo.
Kar fajn je bit kozorog.

#907 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. marec 2008, 13:04

Hkrati pa so (smo) kozorogi sposobni velike vztrajnosti, doslednosti in delavnosti. Res je pa, da smo včasih preresni. Ampak kaj, tako smo.
Kar fajn je bit kozorog.



Čustva ti kot kozorog ni potrebno ne vem kako kazat, kot rak pa tud ne, to pomeni, da bolj čuvaš vse to zase? Še dobro, da si kozorogovsko vztrajna, sicer bi kot rakica ne prišla daleč, en korak naprej, dva nazaj. x;)x

#908 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 17. marec 2008, 13:14

Meni je pa Bern rekel (ko me je prvič videl), da je preičakoval vse kaj drugega.

Izgledam baje kot neka mešanica dvojčka/device.

Razlago je našel - cel horoskop imam razdeljen na 2 večji enoti (dvojček), ter jupitra v dvojčku in v 6. hiši. (jupiter je vzvod mojega zmaja). Zgleda je pri meni to potegnilo...

Da še dodam - moj jupiter v dvojčku je ne samo v 6. hiši, pač pa tudi na 6. stopinji ;)

#909 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 17. marec 2008, 16:21

Jaz imam asc. v Kozorogu na 9 st. in prav tako Luno na 9.st. v Ribah. Je možno, da sem tudi Strelcem kaj podobna? xrolleyesx Imam tudi kar 5 planetov, od tega 4 glavni v strelčevi hiši. Filozofiram pa res rada. x:o)x

#910 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 17. marec 2008, 19:32

Čustva ti kot kozorog ni potrebno ne vem kako kazat, kot rak pa tud ne, to pomeni, da bolj čuvaš vse to zase? Še dobro, da si kozorogovsko vztrajna, sicer bi kot rakica ne prišla daleč, en korak naprej, dva nazaj. x;)x



poznam Rake, ki so prišli zelo daleč. Brez astro. ožigosanosti ' korak naprej-dva nazaj' x8Dx :8):
Kakokrkoli že obračamo moramo vedeti, da sončevo znamenje, samo po sebi, ne pove prav ničesar.
Kot je v Kozorogu delček Raka tako je tudi v Raku delček Kozoroga in če gremo še dlje opazimo, da je v vsakemu od nas delček vseh 12. znamenj. Kdo smo, kaj smo, kakšni smo bomo zaključili iz ostalih
pokazateljev, pri čemer je sončevo znamenje samo eden od njih.

Kar se Kozorogov tiče, kar nekaj jih poznam, moram reči, da so čustvena bitja. Rada razkrivajo svoje skrivnosti vendar samo tedaj če vedo s kom imajo opravka. Imam jih tudi za poštene, predvsem pa radi priskočijo na pomoč, kadar jo potrebujemo ( tudi če je ne)
Aja tudi družabni znajo biti. Klepetavi ... evo pa smo pri Kozorogu s povdarjenim Dvojčkom. Bolj Dvojček kot Kozorog.

( opaziti je, da mi Mars dela kvadrat na Sonce) x:Dx





lp
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#911 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 17. marec 2008, 22:34

[quote name='č.v.e.k.a' date='17. Mar 2008, 19:33' post='953292']

Kar se Kozorogov tiče, kar nekaj jih poznam, moram reči, da so čustvena bitja. Rada razkrivajo svoje skrivnosti vendar samo tedaj če vedo s kom imajo opravka. Imam jih tudi za poštene, predvsem pa radi priskočijo na pomoč, kadar jo potrebujemo ( tudi če je ne)
Aja tudi družabni znajo biti. Klepetavi ... evo pa smo pri Kozorogu s povdarjenim Dvojčkom. Bolj Dvojček kot Kozorog.

A nisi rekla, da znamenje samo po sebi ne pove ničesar?

#912 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. marec 2008, 08:00

poznam Rake, ki so prišli zelo daleč. Brez astro. ožigosanosti ' korak naprej-dva nazaj' x8Dx :8):
Kakokrkoli že obračamo moramo vedeti, da sončevo znamenje, samo po sebi, ne pove prav ničesar.
Kot je v Kozorogu delček Raka tako je tudi v Raku delček Kozoroga in če gremo še dlje opazimo, da je v vsakemu od nas delček vseh 12. znamenj. Kdo smo, kaj smo, kakšni smo bomo zaključili iz ostalih
pokazateljev, pri čemer je sončevo znamenje samo eden od njih.

Kar se Kozorogov tiče, kar nekaj jih poznam, moram reči, da so čustvena bitja. Rada razkrivajo svoje skrivnosti vendar samo tedaj če vedo s kom imajo opravka. Imam jih tudi za poštene, predvsem pa radi priskočijo na pomoč, kadar jo potrebujemo ( tudi če je ne)
Aja tudi družabni znajo biti. Klepetavi ... evo pa smo pri Kozorogu s povdarjenim Dvojčkom. Bolj Dvojček kot Kozorog.

( opaziti je, da mi Mars dela kvadrat na Sonce) x:Dx

:palec: Ti se kr izprsi Čveka. Tudi meni dela mars kvadraturo na sonce, hahahaha.
No kozorogi so čustvena bitja, sigurno, vendar jih najboljše skrivajo, oz. ne pokažejo, včasih nimajo niti časa, ker so precej obsedeni z delom. Omenila sem kombinacijo kozoroga z ASC v raku, kar sigurno kaže, da je oseba precej introvertirana. Moja 11 hiša se prične v kozorogu, zato imam precej predstavnikov kozorogov med svojimi prijatelji. So precej odgovorni, o družabnosti pa se ne bi strinjala s tabo. Verjetno o tem odloča precej sam ASC in položaj lune. Moji prijatelji so res vsi precej kozorogovsko kozorogi. Imam jih nekaj, vendar prijateljstva so stara, precej stara, kar spet kaže naravo saturna.





lp


Jaz imam asc. v Kozorogu na 9 st. in prav tako Luno na 9.st. v Ribah. Je možno, da sem tudi Strelcem kaj podobna? xrolleyesx Imam tudi kar 5 planetov, od tega 4 glavni v strelčevi hiši. Filozofiram pa res rada. x:o)x



:palec: Sigurno si podobna strelcem, kar poglej koliko in kaj se ti nahaja na deveti strelčevski stopinji, ASC, luna in praviš da še 5 planetov. To pomeni, da si res ta prava filozofska carica. x;)x

#913 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. marec 2008, 20:09

poznam Rake, ki so prišli zelo daleč. Brez astro. ožigosanosti ' korak naprej-dva nazaj' x8Dx :8):
Kakokrkoli že obračamo moramo vedeti, da sončevo znamenje, samo po sebi, ne pove prav ničesar.
Kot je v Kozorogu delček Raka tako je tudi v Raku delček Kozoroga in če gremo še dlje opazimo, da je v vsakemu od nas delček vseh 12. znamenj. Kdo smo, kaj smo, kakšni smo bomo zaključili iz ostalih
pokazateljev, pri čemer je sončevo znamenje samo eden od njih.

Kar se Kozorogov tiče, kar nekaj jih poznam, moram reči, da so čustvena bitja. Rada razkrivajo svoje skrivnosti vendar samo tedaj če vedo s kom imajo opravka. Imam jih tudi za poštene, predvsem pa radi priskočijo na pomoč, kadar jo potrebujemo ( tudi če je ne)
Aja tudi družabni znajo biti. Klepetavi ... evo pa smo pri Kozorogu s povdarjenim Dvojčkom. Bolj Dvojček kot Kozorog.

( opaziti je, da mi Mars dela kvadrat na Sonce) x:Dx
lp



ne smemo pozabit, da je Rak kardinalno znamenje...kar pomeni, da si želi biti v nekem ospredju oz. želi uspeti..prav tako Oven, Tehtnica in Kozorog...čeprav je pri Ovnu to najbolj opazno tudi zato, ker je ognjeno znamenje poleg tega pa je tud prvi v zodiakalnem krogu...za Rake bi pa tudi rekla, da so zelo ambiciozni...imam enega doma z Asc Raka pa ga prav nič ne ustavlja pri svojih ciljih....(seveda pa ima sonce v Biku - vztrajnost)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#914 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 19. marec 2008, 11:21

Na 9.st. imam Luno in Asc. in s tem Desc. ter IC (Bik) in MC(Škorpijon). Planeti, ki se nahajajo v 9.hiši pa so Sonce na 2. st., Merkur na 0 st., Venera 29 st., Mars 28.st in Uran 28 st. Pokomentiraj kaj Lunca. :vio:

#915 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. marec 2008, 12:24

Na 9.st. imam Luno in Asc. in s tem Desc. ter IC (Bik) in MC(Škorpijon). Planeti, ki se nahajajo v 9.hiši pa so Sonce na 2. st., Merkur na 0 st., Venera 29 st., Mars 28.st in Uran 28 st. Pokomentiraj kaj Lunca. :vio:


:palec: Saj sem že napisala v prejšnjem postu, res si strelko na kvadrat, precej njegovih energij.

#916 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 19. marec 2008, 21:32

Kaj pa značilen videz Strelca? Kakšen je?

#917 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 19. marec 2008, 21:59

Temperament: koleričen


Postava: nabita postava, nagnjena k debelosti, vendar čedna figura, simpatična, impozantna zunanjost, močno razvite roke, gibljiv, ljubitelj športa do visoke starosti, je videti mlad.

Hoja: počasna, skladna, opazovalna

Oblika obraza: visoko, izbočeno čelo, nos je dolg ali izrazit, oči pogosto temno modre; odprt, jasen, prijazen, jovialen, žareč, zamišljen pogled. svetle in močne lasje, moški - polna brada.

Od tega imam enih 60% recimo. Lahko bi rekla tudi več, ampak recimo 60.

#918 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 19. marec 2008, 22:38

Pa po dejanjih, čeprav pravijo da vsakdo kar naredi, naredi z dobrim namenom posledice pa so različne!
vl
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#919 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 19. marec 2008, 22:39

Kašen je potem tipičen vodnar???

#920 dbk

dbk
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 170

Objavljeno: 19. marec 2008, 23:35

mene bi po tej teoriji bolj zanimalo, kaksen bi naj bil potemtakem "tipicen" devicnjak :ermm: (bom ob morebitnem odgovoru povedal, zakaj)

Sometimes I wish
my face wouldn't use its freedom of expression

Objavljena slika


#921 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. marec 2008, 07:36

mene bi po tej teoriji bolj zanimalo, kaksen bi naj bil potemtakem "tipicen" devicnjak :ermm: (bom ob morebitnem odgovoru povedal, zakaj)


Tipičen devičnjak je tisti, ki ima v tem znamenju tako sonce, kot tudi ASC, sicer prevladajo lahko lastnosti ASC.
Ljudje tipični devičniki so pridni, delovni,praktični, vestni, organizirani, seveda ne nazadnje tudi inteligentni, saj imajo pravega vladarja merkurja. Leži jim delo, ki zahteva rutino, ukvarjanje s podrobnimi stvarmi in številkami. Veliko je pisateljev, publicistov. Imajo velik smisel za kritičnost, analizo in raziskovanje.
Po videzu so urejeni,hladni, zadržani, precej preračunljivi. Zelo težko jim je ustreči, so pedantni in dlakocepski.
Morali bi odvrečt nenehnih skrbi. Večkrat si bo treba vzeti čas zase, umiritev, dojeti je treba, da ne sloni ves svet na njihovih ramenih. x;)x Device preveč skrbijo za zdravje, nekatere to preveč in jih vodi cel v hipohondrijo. Medicina jih precej privlači, zato med njimi najdemo tudi precej zdravnikov.
Lepa lastnost devic je skromnost, saj iz niča znajo nardit čudo. Pogosto jih izdajo živci, mučijo jih prebavne motnje.
Toliko na kratko. Tranzit saturna bo v nasledjem letu in pol precej stestiral vse te lastnosti in mislim, da bo marsikateri devičnik postal v tem obdobju precej moder. :palec:

#922 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 20. marec 2008, 07:39

Lunca kaj pa vodnarji???

#923 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. marec 2008, 08:48

Lunca kaj pa vodnarji???


Ja, spet je težko opisat tipičnega vodnarja, ki je precej tipičen, če ima tam sonce in ASC. Nekateri samo z ASC v vodnarju imajo precej takih tipičnih lastnosti. Tudi položaj lune v vodnarju zajeme nakaj takih lastnosti. Če pa se najde vodnar s položajem ASC tam in še položajem lune, potem govorimo o tipičnem vodnarju.

Tipičen vodnar je individualist, originalen, neodvisen. Mogoče navzven zgleda precej odštekan in malo ekscentričen. Privlačijo ga novosti, drugačnost, vse kar je malo pred časom. So precej svojeglavi, muhasti in zelo nepredvidljivi, saj jim vlada planet s takimi lastnostmi, to je uran.
Ponavadi so to lepi ljudje, znani po kakem posebnem stilu. Za primer bom dala tipično vodnarko Josipo Lisac.
Načeloma so izrazito družabni, prijateljujejo praktično z vsemi, lahko pa so umaknjeni v svoj svet.
Odkritja, izumi, elektrika, vse do je pod domeno tega znaka. Ponavadi bolehajo za slabo cirkulacijo, težave z živčnim sistemom, hipofizo, nekateri imajo psihosomatske težave.

Naj poudarim, da so to samo lastnosti, ki pa so večkrat odvisne potem tudi od aspektov samega sonca, ASC in lune in pokaže se lahko povsem drugačna slika.

#924 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 20. marec 2008, 11:18

Nekateri samo z ASC v vodnarju imajo precej takih tipičnih lastnosti. Tudi položaj lune v vodnarju zajeme nakaj takih lastnosti. Če pa se najde vodnar s položajem ASC tam in še položajem lune, potem govorimo o tipičnem vodnarju.

Tipičen vodnar je individualist, originalen, neodvisen. xyesx Mogoče navzven zgleda precej odštekan in malo ekscentričen. Privlačijo ga novosti, drugačnost, vse kar je malo pred časom. So precej svojeglavi, muhasti in zelo nepredvidljivi, saj jim vlada planet s takimi lastnostmi, to je uran.
Ponavadi so to lepi ljudje, znani po kakem posebnem stilu. Za primer bom dala tipično vodnarko Josipo Lisac.
Načeloma so izrazito družabni, prijateljujejo praktično z vsemi, lahko pa so umaknjeni v svoj svet.
Odkritja, izumi, elektrika, vse do je pod domeno tega znaka. Ponavadi bolehajo za slabo cirkulacijo, težave z živčnim sistemom, hipofizo, nekateri imajo psihosomatske težave.

Naj poudarim, da so to samo lastnosti, ki pa so večkrat odvisne potem tudi od aspektov samega sonca, ASC in lune in pokaže se lahko povsem drugačna slika.


Ojla lunca!

Moj ASC je tudi v vodnarju in imam kar dosti karakternih značilnosti vodnarja....V individualizmu in neodvisnosti se najdem ...in nepredvidljiva znam biti...malo bolj.. xrolleyesx
Dosti planetov je na vodnarjevi stopinji..celo uran vladar asc je na tej stopinji v škropijonu in to na moji luni.In venera v ovnu..na vodnarjevi stopinji.

Vizualno pa ..kaj pa vem...
Kdorkoli vsaj malo obvlada astrologijo takoj ugane , da sem čisto ribja.. :o|o: Imam tako nežno energijo..baje..

V najstniških letih sem delovala veliko bolj resno kot zdaj.Najbrž zaradi saturna ,ki je v natančni opoziciji z ASC.Tale saturn me itak full bremza... in če ga ne bi bilo ...bi najbrž tudi vizualno delovala bolj odkačeno .
Veliko raje se zlijem z množico.

Kaj pa planeti v 1.hiši..kako vplivajo na naš videz ,če niso v konjukciji z ASC?
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#925 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. marec 2008, 12:16

Ojla lunca!

Moj ASC je tudi v vodnarju in imam kar dosti karakternih značilnosti vodnarja....V individualizmu in neodvisnosti se najdem ...in nepredvidljiva znam biti...malo bolj.. xrolleyesx
Dosti planetov je na vodnarjevi stopinji..celo uran vladar asc je na tej stopinji v škropijonu in to na moji luni.In venera v ovnu..na vodnarjevi stopinji.

Vizualno pa ..kaj pa vem...
Kdorkoli vsaj malo obvlada astrologijo takoj ugane , da sem čisto ribja.. :o|o: Imam tako nežno energijo..baje..

V najstniških letih sem delovala veliko bolj resno kot zdaj.Najbrž zaradi saturna ,ki je v natančni opoziciji z ASC.Tale saturn me itak full bremza... in če ga ne bi bilo ...bi najbrž tudi vizualno delovala bolj odkačeno .
Veliko raje se zlijem z množico.

Kaj pa planeti v 1.hiši..kako vplivajo na naš videz ,če niso v konjukciji z ASC?


Planeti v prvi hiši precej vplivajo na našo osebnost, npr, luna v prvi hiši daje čut za druge, precej mehka oseba, npr. saturn v prvi hiši precej resna, odgovorna itd. Ribja zunanjost je sigurno splet močne ribe, pri ASC vodnarju pa opažam, da težko diagnosticiramo vodnarja kot takega. Moj ASC in luna sta v vodnarju in lahko rečem, da drži to, da sploh oblačenje v mladih letih je bilo sigurno precej odštekano, drugačno od drugih. Z leti se ASC tudi spremeni, če pomislimo na našo progresivno karto, kar pomeni, da se ASC po 30 letu sigurno prestavi v novo znanemnje, če je na začetku znaka, sicer še prej. Tko, da se naš izgled in naše obnašanje spreminja tudi zato. Prav tako lahko po primarnih direkcijah premikamo sonce v drugo znamenje, zato bi rekla, da v osnovi izgled težko zadanemo preko takega opisa. Večkrat gre tu za splet energij, ki so v človeku in se kažejo tudi navzven. Res je, če ima nekdo luno v prvi hiši ima skoraj verjetno bolj okroglo glavo, obraz mislim, jupiter v ribah, daje precej dolge noge in tko naprej. Razpredat o zunanjem izgledu se da še pa še. Če ima nekdo neptuna v prvi hiši, ga je težko pograntat, verjetno malo zavarava, z uranom v prvi hiši nas tak človek precejkrat preseneti, ker to predstavlja nepredvidljivost. Venera sama v prvi hiši nakazuje v nekem smislu, da je oseba lahko čedna, v nekaterih primerih samo zelo prijazna, privlačna in prijetna. Vse je potrebo potem povezovat z aspekti.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0