Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Norost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
25 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. maj 2004, 09:05

.... sploh ne vem, katera pa je bila zdaj ravno najbolj nora... x:o)x

Vecina mojih stopanj je bilo norih, ful podvigov, ja, tudi na tripu je bilo med najbolj norimi izkusnjami, pa svercanje na mednarodnem vlaku x:o)x xrolleyesx (s cimer smo si ubodli 4 dni chuze na NL), bila pa je nora tudi poroka... Jooj, tale poroka... to pa je bilo, celo smo storili hmmm... kriminalno(?) dejanje, vsekakor smo s tem prisli na sodisce celo...
Noro je bilo vse v zvezi s to poroko, poleg tega tudi to, da so snemali reziserji, ki so zdaj med najbolj znanimi, pa niso posneli nic. Nista. Nada. Aja, ne, so posneli nekaj - svoje noge in cevlje. xrolleyesx :o|o: x:Dx x:o)x x:px :o|o:
Enkrat nekje nalozim storijo o tej poroki, to pa je bilo... x:Dx x:Dx x:Ix :8):
Aja! In v Grciji na mediteranskem festivalu je bilo noro - en sam mednarodni zur... Sam koncert je bil nor, ker so pljuvali (kmetavzarji, kao punk in to je treba) in sem jaz siknila ne vem kaj in smo jih cisto sprovocirale in so zaceli metat vse zivo na oder, ponoreli so, butali, pod stropom so viseli (aja, maherji tudi tokrat niso nic posneli, pa je bilo nepozabno! xrolleyesx :xx!: , pa z nami so se ravno zato shlepali na festival, da bodo dokumentirali dogodke)... in je bila taka shtala, da so od nasega koncerta dalje pivo nudili samo se v plasticnih kozarcih. Povabili so nas se na en koncert, vendar smo ga odpovedale... Midve ki sva bili blond (totalno sva bili izstopajoci in vidni) sva nosili kapuce na glavi, no in ko so nas ponovno povabili in smo odklonile, pa so obljubili, da bodo postavili mrezo, da se incident ne bo ponovil, pa vseeno nismo sle se enkrat spilat... res so pa postavili mrezo, to je bilo na enem drugem koncertu, kamor smo strahoma sle (s kapucami).
Tega si sploh ne mores predstavljati, zdaj so pac le besede... Ko sem sla na wc pred nastopom, recimo, sem slisala neko huronsko norenje in butanje, enakomerno, ejj, ko sem postekala, kaj je to, me je kar zagrabilo v zelodcu, srce mi je butalo, to je bilo pricakovanje na nas nastop!! :sori: :O:
Blazota. :eek: Pridemo na oder, ponorijo, pac igramo in vse tole... se zamenjamo, najprej jaz na kitari, potem pavzica (vmes neka bedasto izbrana provokativna tango scena nekaj), grem za bas, zadnjo rundo pa za bobne. In ko si slecem pulover (jasno, kako mi je bilo tam samo vroce, ko smo norele, se drle, pa fulare folka, saj pravim, pod stropom so bili pa povsod, same crne face), no ko si za bobni slecem pulover (in imam spodaj pac majcko s kratkimi ali brez rokav, sem se pac ogrela), so ponoreli, zaceli butat, se prerivat...
Sploh ne vem tocno vec kaj se je zgodilo, v momentu je bila vojna med nami na odru in onimi temnimi facami spodaj... Redarji so nas morali pospremit z odra...
Ma ne vem, bilo je nekako skoraj zivalsko, sploh ne morem povedat...
Nadaljnje dneve smo pac strahoma pogledovale okoli s kapucami, se zadrzevale bolj v hotelu, a tam pa nabasale na Francoze. x:o)x x:Dx To pa je ze nova zgodba (a recimo so zaustavili taxi in nas ven iz taxija vlekli in tako, cisto so se ufurali, ko smo parkrat zurali v hotelu)..
Celo tole grcijo smo bile take kot zombiji, metaxa, ..., ..., vsega boga, in ko smo enkrat zgledale malo manj sesute (saj pravim, totalni zombiji), pa pravi Zemira, o fino, danes ste pa take ko rozce. x:Dx xrolleyesx x:o)x x:Dx (ko smo imele tisti dan ravno koncert)...
Pa en je dal podgani pis shita, pa je podgana tdm tdm celo noc dirjala kot nora pod mizami - tam kje si jo slisal, vsake toliko pa tudi videl... x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0