Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ovulacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
92 komentarjev na to temo

#1 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 22. maj 2004, 23:32

Zanima me, kako ženske pri sebi doživljate ovulacijo? Zaznate kakšno spremembo počutja v tistih dnevih, pa naj je fizično ali psihično...?

Navadno pri sebi ovulacije nikoli nisem niti opazila, pravzaprav se je dogajala brez, da bi jaz za to vedela... da se dogaja točno sedaj in točno to.
Zadnje dva meseca pa se jo za razliko od prej zelo zavedam... Fizično počutje je nekako podobno kot dan pred menstruacijo, ko imam nekako težino v spodnjem delu telesa (od pasu navzdol), nek pritisk, ne vem, kako točno bi to opisala... Ni moteče, ne ovira me niti približno, samo prisotno pa je.
Psihično... kaj pa vem, nekako mi je še nov tale občutek, prej ovulacije sploh nisem porajtala in zato niti nisem imela kakšnih občutkov glede tega... Sedaj pa mi je zaenkrat vse skupaj samo zanimivo, nekako od strani opazujem vse tole dogajanje x;)x

Zanima me, če ima še katera morda takšno fizično počutje kot jaz... kolegice, s katerimi sem se pogovarjala, so skoraj vse rekle, da ne... No, moje mnenje tu je pravzaprav to, da niti niso toliko pozorne na dogajanje v lastnem telesu in zato gre to mimo njih, ali se morda motim? Je možno, da začnemo takšne stvari v telesu čutiti bolj takrat, ko se bolj približamo sami sebi, svoji ženskosti in pravzaprav naravi v nas...?

Sem pa mislila, da kakšna takšna tema ne bi prišla odveč, saj mislim, da je še nimamo... x;)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#2 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 23. maj 2004, 07:10

Moja ovulacija si zasluži ovacijo. x:)x Ni nič za čutit. Sam PMS je pa grooozen. :o|o: :vio:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#3 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 23. maj 2004, 11:50

:vragec:

NO....O OVULACIJI NE BOM x;)x
LAHKO PA KAKO O POPULACIJI x:Dx


666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#4 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 23. maj 2004, 12:09

ženska rata Prerojena prec prve dni po mestra
vse ostalo je tut dar samokontrole
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#5 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 23. maj 2004, 15:43

....ženska rata Prerojena prec prve dni po mestra...
:palec: :palec: :palec:



Čutim ovulacijo od kar sem nehala kadit (bila sem strastna kadilka). Nič ni moteča, je prisotna, en tak ženski, lep in poseben občutek. x^x x^x
Pravzaprav me ta občutek, da svoje telo tako močno zaznavam, to ženskost, navdaja s ponosom in občutim eno tako spiritualno moč. x^x

Pms pa je bil še v kadilskih časih katrastrofa :xx!: :V:
Z leti se je stanje samo poslabšalo, od začetnih dveh dni pred menstruacijo pa sem začela trpet takoj po ovulaciji :sori: :o|o: , katere pa nisem sploh občutila tako kot sedaj.

Ko sem nehala s tobakom, pa se je tudi pms počasi potuhnil. Sedaj pazim, da spijem zadnji teden kar nekaj magnezija, bolečin s krči (i če se ne premrazim) k sreči nimam.

#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 23. maj 2004, 16:28

ob ovulaciji se babe gonijo (bolj kot ponavadi) x:Dx

:D stari že ve..... je opazno ja...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. maj 2004, 16:41

Fajn tema, ja, je se nimamo. :)
Jaz mocno cutim ovulacijo vsakic - saj to je glih kul, ker tedaj je zenska plodna (zato ni nic cudnega, kar je Bobnar tamle navrgel).
Ne stekam, da tega vec zensk ne cuti. Skoraj podobno pocutje je kot med ali tik pred menstruacijo...
Ja, ali pa ne opazujejo...

p.s. aja, kadim.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 23. maj 2004, 17:09

pa to ti je znanstveno (in praktično) dokazano...

takrat vsak fukfehtar pride na svoj račun... x:Dx

Kakšen prostak... :xx!: :xx!: Besedišče kot stranišče :xx!:

Kvantar in natolcevač :xx!: :o|o: :O:


x:Dx x:Dx x:Dx

#9 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 23. maj 2004, 17:22

Rabiš samo eno, ki ni odvisna samo od ovulacije! :onfire:  xg:Dx

:palec: xDDx

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#10 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 23. maj 2004, 17:32

Rabiš samo eno, ki ni odvisna samo od ovulacije! :onfire:  xg:Dx

:palec: xDDx

Vojko

:palec: :palec: :palec:

Pa še tak zagaman fehtar ne izpadeš xg:Dx xg:Dx xg:Dx x;)x x:Dx

#11 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 23. maj 2004, 17:39

hja, kak kdaj... je treba met za 4 tedne dovolj bab, da razporediš ovulacije pri vseh različno, ne morš cel mesec čakat, da se bo pr eni sprdnilo tam doli

:frog: :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#12 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 23. maj 2004, 18:22

Hja,lahko bi rekli,da imajo moški tudi svoje dneve, neke vrste "ovulacijo"! xscratchx  xyesx  xg:Dx

hehe ja bolj ure in minute torej praktično kadarkoli so bejbe za...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#13 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 23. maj 2004, 18:24

<span style='font-family:Times'>hja, kak kdaj... je treba met za 4 tedne dovolj bab, da razporediš ovulacije pri vseh različno, ne morš cel mesec čakat, da se bo pr eni sprdnilo tam doli </span>

:frog: :palec:

sokrat to najbrž obvlada
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#14 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 23. maj 2004, 19:24

kaj masta vidva oba ovulacijo?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#15 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 23. maj 2004, 19:58

c c c c c c c ... kar ni v veliki...je v majhni ...glavi
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#16 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 24. maj 2004, 11:11

ovulacijo a kdo to čuti? xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
Mushi

#17 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 24. maj 2004, 11:39

Ja,ja, kar tolaži se Majica! xg:Dx

:vragec: Men se ni treba...mam sam eno... x:Dx x:px ma velik kapacitete... x:px
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#18 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. maj 2004, 12:27

Jaz mocno cutim ovulacijo vsakic - saj to je glih kul, ker tedaj je zenska plodna (zato ni nic cudnega, kar je Bobnar tamle navrgel).
Ne stekam, da tega vec zensk ne cuti. Skoraj podobno pocutje je kot med ali tik pred menstruacijo...
Ja, ali pa ne opazujejo...

Tule sem tudi jaz še telebajsasta. verjetno nepozorna ja, edino, kar sem opazila, je bila boleča menstruacija, dokler je bila boleča, drugače pa gre vsak ciklus cel mimo mene.

Kar je vsekakor škoda, tule je res priložnost uživati v ženskosti. Je neke vrste površnost do sebe :o|o: , ena od stvari za skorigirat x:Ix .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#19 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 24. maj 2004, 12:31

jst mam še kr tabletke, ko ene opasne antibiotike jemljem, da ne bi kej blo narobe, jo tak ne morem čutit, a potem je tko vmes cikla, tud tak občutek napihnjenosti, da ti koža ni čist po meri, kr taka tesnobnost mene pred menzesom prime. xrolleyesgx
brrrrrrrr..... če je to tko, pol ni nč fajn. :xx!:
Mushi

#20 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 24. maj 2004, 12:35

Bemu, če se prav spomnim, je večino mojih bejb začelo med mengo ful doldajalsko trgat.........a je to pri vseh tako al kva? x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#21 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 24. maj 2004, 12:39

a ni ovulacija nekje na sredini 13-14 dan po menstruaciji? xrolleyesx
Al kako? :eek:
Mushi

#22 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 24. maj 2004, 12:59

Kva zdej....vas trga med mengo al ne? :unsure: x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#23 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 24. maj 2004, 21:29

Seks med menstro je kul, ampak ko ti jo enkrat zagodejo glivice, to ni več priporočljivo.

mh to po moje nič ne čutiš in ni niti priporočljivo...heh...niti higienično..in sam kri po pojstli..
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#24 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. maj 2004, 21:34

Za alternativce x;)x

SEKS

Z vidika vseh nemedicinskih metod pa je najboljša tehnika brezkontracepcijski seks.
Pri tej tehniki pride do stimuliranja mnogih senzorjev in do stika sluznic, ki so odlični prevodniki bioenergije obeh, ko pride do mešanja dveh pH različnih medijev, 5,5 in 8,5.
Pogoj pa seveda je, da vmes ni izolatorja, ter da zaradi kontracepcijskih tablet ni pH enak.
In seveda, zdrava sol mora biti v telesih obeh, kajti neslan seks bi bil pač neslan seks.

#25 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 25. maj 2004, 07:07

To vem celo iz srednje šole! Če bi slučajno zanosila, bi pač morala delati splav, na žalost.

zakaj bi pa splav šla delat?
Pravijo da je fajn pavzo nrdit 6 mes., ampak če se zgodi, pa tud ni neki ful ful narobe..., al maš pavzo kr tak... a načrtuješ, pa so ti priporočal full da se držiš da res tolk časa ne zanosiš, a ni bolj riskantno splav delat.. xrolleyesx
Pol pa mogoč ne zanosiš več, še vedno se dogaja hmhmhmhmh. x?x
Mushi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0