Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ovulacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
92 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. maj 2004, 08:47

Bemu, če se prav spomnim, je večino mojih bejb začelo med mengo ful doldajalsko trgat.........a je to pri vseh tako al kva?  x:o)x

Pri meni ne - jaz imam najvecjo slo med ovulacijo.
Prve dneve pa sploh ne, tudi pomislim ne.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 25. maj 2004, 08:59

Ja, saj nisem mislu prve dneve. x^x Saj po pravici povedano je men bl pasalo, če jih ni preveč trgalo. x^x :inocent:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. maj 2004, 10:12

Ja, saj, pa tudi ni glih zelo apetitlih...
Jaz sem bolj 'cistunska' v enih zadevaH... :inocent:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 25. maj 2004, 10:22

:vragec: no, sej......če pa je "čista" smo pa pol lohk večji.......packi x:px x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#30 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 25. maj 2004, 11:47

To vem celo iz srednje šole! Če bi slučajno zanosila, bi pač morala delati splav, na žalost.

:palec: moj mali indijanec se je spočel po dveh mesecih prenehanja jemanja tabletk in ti povem,da je vse v redu,čisto normalno dete. :palec:

#31 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 25. maj 2004, 12:04

očitno jaz nafilana s hormoni, men skoz paše x:o)x

#32 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 25. maj 2004, 12:23

To vem celo iz srednje šole! Če bi slučajno zanosila, bi pač morala delati splav, na žalost.

zakaj bi pa splav šla delat?
Pravijo da je fajn pavzo nrdit 6 mes., ampak če se zgodi, pa tud ni neki ful ful narobe..., al maš pavzo kr tak... a načrtuješ, pa so ti priporočal full da se držiš da res tolk časa ne zanosiš, a ni bolj riskantno splav delat.. xrolleyesx
Pol pa mogoč ne zanosiš več, še vedno se dogaja hmhmhmhmh. x?x

Prvo je šola, izobrazba in služba, da mi ne bo treba prosjačit za otroka.
Pavzo imama, ker itak nima smisla, da se zaščitim s stabletkami, saj sva se odločila za kondom zaradi glivic. Če bi država bila solidarna in humana, ženske ne bi morale toliko skrbeti, ali bodo s partnerjem lahko preživele družino. Tako pa nas vzgajajo v budale.

aha zato pavza.. xrolleyesx
štekam. :palec:
sem pomislila da sva skor v isti situaciji. Jst pa bom pavzo naredila zarad bejbija. Pr 21 tud ne bi otroka imela. Ko sem bla sama dete, no sej sem še, samo eni so pa tud zreli pa odgovorni takrat.
Mushi

#33 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 25. maj 2004, 12:28

ej ko boš pr mojih letih... x:Dx ni še krize, ampak počas, počas bo treba, no zdejle so mi glih eni antibiotiki vmes padli.. zato še iz mesca v mesec mal vlečem..
jst pa teb zavidam xflirtx x;)x x:o)x
Mushi

#34 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 25. maj 2004, 13:00

veš ka mačona, nč bistvenega nama ne manjka... problemčke ma pa tak vsak kakšne..
x;)x
Mushi

#35 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 26. maj 2004, 01:12

Opazil sem da ženske na LF bistveno drugače reagirajo, se drugače odzivajo na njihove stvari (beri ovulacija) in pa tudi na teme o seksu, kot recimo to počnejo ženske na sorodnem forumu SP.
Ne vem kaj je razlog, da se tam pol tistih z joški na noge postavi in s prstom žuga v trenutku ko neko življensko stvar omeniš. In življenska stvar je tudi ovulacija. Zato deklice!!! Andres vam priporoča gumijaste škornje. xDDx


Andres

#36 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 26. maj 2004, 08:48

xrolleyesx
gumijaste škornje?
:inocent: :eek: xscratchx :irs:
Mushi

#37 afna

afna
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 75

Objavljeno: 26. maj 2004, 20:22

Ovulacijo lahko tudi vidiš. Gre za lepljivo-prozorno-belkast izcecek, drugačen kot beli tok. Ima svojo funkcijo - lovi spremije :palec: x:Dx - jaz temu pravim SPERMOLOVILCI! x;)x
Zaenkrat še niso nič ulovili xsrcx x:Ix

#38 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. maj 2004, 20:27

Da jih ne loviš v megli :8):

#39 afna

afna
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 75

Objavljeno: 26. maj 2004, 20:53

v megli, vodi, puščavi... anywhere! x:Dx x:Ix

@

#40 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. maj 2004, 20:56

Kam se ti pa tako mudi :8):

#41 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. maj 2004, 21:00

precej občutim to obdobje... :inocent: pač tipično za luno v ovnu in venero močno- tehtnica-sonce, venera v levu... ali pa spet nakladam.. :inocent:

#42 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 26. maj 2004, 21:51

xrolleyesx
gumijaste škornje?
:inocent:  :eek:  xscratchx  :irs:

Mushi!

Nekam se mora stekati. Torej. Gumijasti škornji niso samo za ribiče. :)


Andres

#43 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 27. maj 2004, 07:26

xrolleyesx
gumijaste škornje?
:inocent:  :eek:  xscratchx  :irs:

Mushi!

Nekam se mora stekati. Torej. Gumijasti škornji niso samo za ribiče. :)


Andres

ti pa maš domišlija! x:Dx xzobkox xrolleyesgx xyesx xg:Dx :frog:
Mushi

#44 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 27. maj 2004, 10:34

a tak se čuti pol ko ne ješ tabletk? :eek:
Ne, res? :eek: :inocent:
Cool.... :2src:
Mushi

#45 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 23. julij 2004, 15:39

Evo, višek ovulacije je ravno skozi pri meni, ene par dni nazaj sem jo imela, pa so se mi spet postavljala določena vprašanja. Ko sem šla sedaj brat tole temo, sem pa ugotovila, da ste mi že odgovorili :palec: x:Xx

Glede na to, da prej nisem nekak čutila ovulacije, sedaj pa jo... in glede na to, da (npr.v knjigi Hayeve piše) naj bi ob PMS-u in pač problemih zaradi ženskega ciklusa (če se pojavljajo, seveda), nekak zanikale svojo ženskost, mi nekak moje doživljanje ovulacije ni šlo v račun. :inocent: Čutim jo ful, ampak mi je na nek način prijeten dogodek v mojem telesu, ni, da bi svojo ženskost s tem odklanjala. Ravno nasprotno, šele v tem letu se recimo zares počutim doma v svojem telesu xsrcx No, pa sem videla, da vas kar nekaj tudi na tak način tole jemlje :palec: Hvala vam za odgovore.

Drugač sem ti pa Marsa, zelo podobna, kar se doživljanja in čutienja ciklusa tiče. Tudi jaz čutim ovulacijo točno tako, kot recimo menstruacijo (ful podobno počutje), pa razganja me med ovulacijo, ne pa tudi med menstruacijo.

Spolni nagon med ovulacijo je pa itak... mislim... :eek: x:px :vragec: ... do sedaj sploh verjet nisem mogla, da me lahko tako meče x:Dx ugotavljam, da je dosti bolj pametno, če se v času ovulacije izogibam kakršnihkoli sestankov s potencialnimi izbranci moškega spola x:Dx x:Dx x:o)x x8Dx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#46 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 23. julij 2004, 15:52

Ovulacija......hm.......men je bliž....ejakulacija. x:px :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#47 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 23. julij 2004, 16:09

se strinjam s tabo Sončna Vila,to razganjanje in to xDDx ,jz se med ovulacijo tud raje izogibam osebkom moškega spola,k je razganjanje na višku x:px x:Dx xsrcx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#48 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 23. julij 2004, 19:27

Hihi tiha reka, gi globoko dere x:Dx

Ja, bo držalo... včasih sem še kar ubogala tale "telesni poziv" (ker nisem vedla, kaj se z mano pravzaprav dogaja) x:px :vragec: , danes pa ne več... Je prav fajn spremljat samo sebe in vedet, kdaj so tisti kritični dnevi, da se mal nazaj držiš... Ker ti drugač kasneje zna bit kar žal za oslarije, ki se lahko zgodijo med ovulacijo x:Dx x:o)x x8Dx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#49 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. julij 2004, 19:30

Oslarija :eek:

#50 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 23. julij 2004, 19:49

ta mesec je pa ni blo x:Dx x:Dx x:Dx :vragec: x8Dx Je blo sam prijetno valovanje hormončkov par dni, samokontrola je res fajn x:Dx x:o)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0