Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astrologija in depresija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
143 komentarjev na to temo

#26 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 25. maj 2004, 09:32

Tud jst sm rakica, vendar hvala bogu z ascendentom mocnim skorpjonom,

:vragec:

za bruhat :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

666 zlomkou....ma eno tako hvalabogu za sabo
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#27 SIMY

SIMY
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 54

Objavljeno: 25. maj 2004, 09:36

Tud jst sm rakica, vendar hvala bogu z ascendentom mocnim skorpjonom,

:vragec:

za bruhat :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

666 zlomkou....ma eno tako hvalabogu za sabo

x:Dx
in očitno je in to zelooo očitno x:Dx , da je nikakor ne moreš pozabiti.
Le kaj ti je tako lepega naredila, da ti je ostala tako globoko v tvojem srčku... ja vem, sedaj se boš branil na vse možne načine.. ali pa druga skrajnost.. ignoriral to kar sem napisala.

x;)x x:Dx

#28 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 25. maj 2004, 09:45

Tud jst sm rakica, vendar hvala bogu z ascendentom mocnim skorpjonom,

:vragec:

za bruhat :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

666 zlomkou....ma eno tako hvalabogu za sabo

x:Dx
in očitno je in to zelooo očitno x:Dx , da je nikakor ne moreš pozabiti.
Le kaj ti je tako lepega naredila, da ti je ostala tako globoko v tvojem srčku... ja vem, sedaj se boš branil na vse možne načine.. ali pa druga skrajnost.. ignoriral to kar sem napisala.

x;)x x:Dx

:vragec:

obstaja she treja mozhnost :eek: :eek: :eek: x:Dx
glih kar sm se bozhansko usrau.....dobesedno x:Dx

666 zlomkou....tralala
RAKICE PA SHKORPJONKE IZBRISAT
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#29 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 25. maj 2004, 09:52

Te rakice pa škorpijonke pa morjo bit res opasne :eek: ....najprej mu gre na bruhanje pol pa se še userje..........depra x;)x :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#30 SIMY

SIMY
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 54

Objavljeno: 25. maj 2004, 10:00

Tud jst sm rakica, vendar hvala bogu z ascendentom mocnim skorpjonom,

:vragec:

za bruhat :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

666 zlomkou....ma eno tako hvalabogu za sabo

x:Dx
in očitno je in to zelooo očitno x:Dx , da je nikakor ne moreš pozabiti.
Le kaj ti je tako lepega naredila, da ti je ostala tako globoko v tvojem srčku... ja vem, sedaj se boš branil na vse možne načine.. ali pa druga skrajnost.. ignoriral to kar sem napisala.

x;)x x:Dx

:vragec:

obstaja she treja mozhnost :eek: :eek: :eek: x:Dx
glih kar sm se bozhansko usrau.....dobesedno x:Dx

666 zlomkou....tralala
RAKICE PA SHKORPJONKE IZBRISAT

xsrcx

Obstaja še več možnosti, ena izmed njih je, da je nikoli ne boš pozabil.. x:Dx x;)x nje, ki ti je draga in zaradi katere ne moreš spati.... x:px

Pa jo lahko izbrišeš desetkrat iz računalnika al pa iz obličja zemlje x;)x

#31 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 25. maj 2004, 11:02

...
glih kar sm se bozhansko usrau.....dobesedno x:Dx
...


Mahnen tale aakhut, ni kaj. Računalnik ma tut na SKRETU!

:vragec: x:)x

#32 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 25. maj 2004, 11:12

x:Dx ...mogoče se je pa kar u hlače :xx!: x:Dx Al pa je bil sam prdec v katerega vonjavah je potem neizmerno, božansko užival. x:o)x :xx!: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#33 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. maj 2004, 11:56

Včasih je bolje ne toliko potrpeti, ampak že prej koga mahniti na gobec. Torej "veliko zdržati" vidim (tudi v številnih razgovorih z ljudmi) kvečjemu kot pomanjkljivost in ne kot prednost.

x;)x :palec: :palec:

#34 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 25. maj 2004, 22:28

Ne pozabimo, da je Škorpijon izrazito OBRAMBNO znamenje! Kar pomeni, da se branim (delujem), če me pritisnejo ob steno. Do takrat pa potrpim.

zanimivo x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#35 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 26. maj 2004, 06:08

P.S.:
Še majhen pripis k Škorpijonu:

QUOTE (Bern @ 25. May 2004 ob 10:24)
Ne pozabimo, da je Škorpijon izrazito OBRAMBNO znamenje! Kar pomeni, da se branim (delujem), če me pritisnejo ob steno. Do takrat pa potrpim.

"Do takrat pa potrpim. In si zapomnim."

#36 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. maj 2004, 06:49

bern, a si ti škorpijon :eek: :8):

ne vem glih, če paše sem. zanima me kako se v natalni karti kažejo naše šibkosti v mišljenju, čustvovanju in delovanju. a se da razbrati tudi organe in sisteme, ki so naša "ahilova peta"?

x:)x x;)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#37 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. maj 2004, 08:05

"Do takrat pa potrpim. In si zapomnim."

:xx!: Sem občutila že take škorpionske, po več letih si zapomnijo, kar jim ni blo všeč. x;)x

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. maj 2004, 09:01

Seveda, saj to je defolt Skorpijonov...
Pri vsakem opisu Skorpijona bos nasel mascevalnost - ta pa seveda pomeni to, da si pac zapomni.

Ne strinjam pa se povsem s temle o sco, Bern - sama Skorpijona jemljem kot mocno in power znamenje.
Ja, res da je voda, a je ognjena voda.
Sem ze enkrat opazila, da takole jemljes, pa ne vem, ce sem se oglasila...
Tudi je zanimivo, Bern - ti pripisujes depresije predvsem ribjemu momentu, medtem ko jih pa jaz bolj rakovskemu.

Slavi, bodi vesela, veliko 'bolje' je, ce imas raka z asc sco kot pa bi bilo obratno.
Dejansko so sco z rakom v asc veliko vecji depresivci.
Asc v sco pa omogoca med drugim lazji zagon, lazje se muvnes v action. x8Dx
(imam kakih 10 frendov in znancev rib/sco - sami energetiki, nihce depresivec med njimi - hocem reci, ne sklepam iz svojega primera, poznam (zelo dobro) pa kake tri ali stiri sco z asc v raku in eden je npr. naredil samomor, eden je bil leta v depresiji, drug pa je bil na junku in se je komaj spravil ven...).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 26. maj 2004, 09:13



"Do takrat pa potrpim. In si zapomnim."

:xx!: Sem občutila že take škorpionske, po več letih si zapomnijo, kar jim ni blo všeč. x;)x


Zapomni si tudi Rak. Dolgo.
Razlika je potem taka, da Rak to stalno vleče ven in očita ("A se spomniš, kaj si rekel lani jeseni?" - "Pojma nimam, kaj sem rekel lani jeseni, hudič salamenski!! Takrat bi povedala, porkamadona!"), Škorpijon pa spravi in nikoli ne potegne ven, razen če mu to prav pride za zmago v kakem trenutku.
Pri čemer ti to potem predstavi na tak način, da dobro veš, kaj je hotel in kaj je bilo in zakaj te je zdaj doletelo.

Neprijetno.

(Amis, nisem Škorpijon. En delček že, ampak samo toliko, kolikor HOČEM biti. Kolikor se mi zdi. Kolikor ČUTIM, bi rekel Škorpijon.)

Živijo!

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. maj 2004, 09:23

Uh, res je - Rak si (po mojih izkusnjah - nekoliko bolj osebnih) - se bolj zapomni - kot sco - ceprav se slisi nemogoce.
veckrat te bo izsiljeval potem na to...
Ali finta mam - zelo mu privosci da gre, ful in vse, ampak... jo bo skrbelo, bi raje videla, da... in podobno.
Saj je logicno - da imajo mame Rakice najtezjo nalogo - ker morajo prek sebe kot matere.

Vendar - tudi Sco zelo rad 'mece naprej'. xrolleyesx
Res pa je, da tu pa je v obrambnem stosu.
To pomeni, da bo tiho in vse, ko mu bos pa stopil (z malenkostjo) na rep, pa ti bo izlil zolca lahko, da sploh ne bos stekal, od kod je to privlekel in da -halo! - TO ga je tako prizadelo/uzalilo itd... x:o)x

Ne vem, ce smo omenili bike - tudi slednji znajo bit depresivci.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 26. maj 2004, 09:28

Seveda, saj to je defolt Skorpijonov...
Pri vsakem opisu Skorpijona bos nasel mascevalnost - ta pa seveda pomeni to, da si pac zapomni.

Ne strinjam pa se povsem s temle o sco, Bern - sama Skorpijona jemljem kot mocno in power znamenje.
Ja, res da je voda, a je ognjena voda.
Sem ze enkrat opazila, da takole jemljes, pa ne vem, ce sem se oglasila...
Tudi je zanimivo, Bern - ti pripisujes depresije predvsem ribjemu momentu, medtem ko jih pa jaz bolj rakovskemu.

Slavi, bodi vesela, veliko 'bolje' je, ce imas raka z asc sco kot pa bi bilo obratno.
Dejansko so sco z rakom v asc veliko vecji depresivci.
Asc v sco pa omogoca med drugim lazji zagon, lazje se muvnes v action.  x8Dx
(imam kakih 10 frendov in znancev rib/sco - sami energetiki, nihce depresivec med njimi - hocem reci, ne sklepam iz svojega primera, poznam (zelo dobro) pa kake tri ali stiri sco z asc v raku in eden je npr. naredil samomor, eden je bil leta v depresiji, drug pa je bil na junku in se je komaj spravil ven...).


Aha, tole je pa zelo zanimivo.

<Ne strinjam pa se povsem s temle o sco, Bern - sama Skorpijona jemljem kot mocno in power znamenje. >

Tudi jaz. Vprašanje je samo, ali je ta POWER obrnjem proti drugim ali proti njemu samemu. Slednje je precej komplicirano. :V:

< Tudi je zanimivo, Bern - ti pripisujes depresije predvsem ribjemu momentu, medtem ko jih pa jaz bolj rakovskemu. >

... najverjetneje gre pa po svoje kar za oboje. (Pa še malo tistega je zraven: "vsake oči imajo svojega malarja".)

< Dejansko so sco z rakom v asc veliko vecji depresivci. >

Tu se ne bi čisto strinjal. Če ni KONEC Raka, potem imajo Sonce (in po možnosti še Merkurja ali/in Venero, ki nikoli nista daleč od Sonce, v peti hiši, kar ni zelo depresivno. Štos je treba iskati drugje, ne pa v kombinaciji SC-ascCN. V vladarju ascendenta, v Luni torej. Pa smo spet tam. Če je ta Luna (še posebej seveda v ženskih horoskopih) v nekem ognjenem ali zračnem znamenju pa še Sonce in še kaj v peti hiši, po mojem ni kaj dosti depresije.

< Asc v sco pa omogoca med drugim lazji zagon, lazje se muvnes v action. >

To pa absolutno. :palec: Že v samem principu je Rak najpočasnejši med vsemi, Škorpijon pa za akcijo rabi samo cilj. Rak zelo pogosto IMA cilj, pa se vseeno ne premakne.

Pozdrav vsem skupaj! x:)x

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. maj 2004, 09:41

Dobro si povedal tole. x^x
Ja, res je - pri Raku lahko cesto deluje tudi mocen soncev vpliv (ker imajo venero in/ali merkur v levu recimo) in res je jasno - tu pa se posebej - pomembna Luna (ki itak je simbol nocnega zivljenja, custve itd. - torej tudi omogoca plodna tla za depresijo).
Ja, Rak IMA cilj - saj so celo vladarji, bojevniki med raki, je pravzaprav precej ambiciozen... premakne pa se res ne - in dejansko se premika nazaj. :)
Ribi pa sta velikokrat nekako brez cilja.....
Pri meni je aspekt, ki mi je najbolj rusil zadeve in me posredno tudi spravljal v depresije, pravzaprav tudi ta, ki je najbolj 'zasluzen', da se spravim v akcijo, ceprav me vcasih prisili grobo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 26. maj 2004, 09:47

Bern, sej mogoce mas to cisto prav, to je moja naslednja lekcija v zivljenju, da prej nekaj spustim mimo sebe, ce ne gre in ne trpim "predolgo". Na drugih podrocjih mi gre cist super to od rok, custva so pa pri meni nekaj drugega. Mam luno v konjunkciji s plutonom, partner je mel pa luno v kvadratu s plutonom, si mores mislit! Hvala bogu pa nisem samo "vodna", mam lunco v tehtnici, pa venero v dvojckih (pa ne menjavam partnerjev, da ne bos narobe mislil!!!), pa mars v tehtnici, pa MC v levu, tko da nisem kat tiho in trpim, ampak tudi veliko komuniciram in resujem stvari.

#44 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 26. maj 2004, 09:59

Marsa, ti pa tko lepo pozitivno pises, da moram kar veckrat prebrat. Kaksne mas pa ti kaj "znake"? Ves, sama se ne pucutim zelo zelo vodna, sem kar zracna mesanica, dosti lahkotna sem lahko, ce so okrog mene normalni ljudje.
Tale moj je bil pa (ko ze govorimo o skorpjonih)sonce zadnja stopinja tehtnice, venera skorpjon, mars na isti stopinji skorpjon, merkur skorpjon, uran skorpjon, luna v raku, no in ascendent dvojcek (ampak tak je pomoje bolj navzven deloval). Zdaj si pa predstavljaj to ljubosumje, tezenje, custveno prepreobcutljivost in na nek subtilen nacin posesivnost. Je blo pa seksualno do zadnjega dne z nama noro!!! Kaj pa na vse to pravis in depresijo? Ker mene zame in depresijo sploh ne skrbi, zaenkrat se nisem mela takega obdobja, bolj cutim normalno zalost in nekaksno navezo, ampak vseeno lahko funkcioniram normalno!

#45 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 26. maj 2004, 13:21

Pluton radikalizira = vse v skrajnost ("vse ali nič!"). Luna = čustva --> čustvena posesivnost. On ima Luno v kvadratu s PL - nič kaj boljšega kot ti.
Ima zadnjo stopinjo Sonce v Tehnici = kar pripopaj to Sonce v Škorpijona, saj tam tudi spada! Ker Luna navadno "potegne" v ženskem horoskopu, si bolj Škorpijonka kot Rak.
==> dva Škorpijona med sabo. "Koko super ke se lohk malo MRCVARIVA, anede?"

Seks poveličuješ? S takim horoskopom je to kar jasno, ne gre drugače. Ampak ta seks ni seks, ampak SEKS! Prihaja tako, da kar po malem odhaja. Kje so meje, pregrade...? Če ne odhaja, potem nič. Konec, rob smrti, vuf, ludnica!
Imeti namreč Marsa v Škorpijonu (najmočnejši in najbolj seksualni Mars, kar jih je), pa še v strastni konjunkciji z Venero - WOW! Ma, to ni kavs, to je že umiranje. Vsak dan znova. Skoz in skoz. Božansko. (Valjda.)

(Pavza.)

Ja, vse ostalo je pa bolj grdo. Če bi se dalo samo seksati, bi tadva še danes tičala en v drugem, je pa treba tudi kuhati, spati, telefonirati, po možnosti pa iti v službo, v štacuno itd. "Ampak tam -psst!- pa lahko koga sreča, celo pogleda...!" :vragec: :vragec: :vragec:
Kajti Pluton (Škorpijon) je pesjan. Ni dovolj, da si njegova, da si čisto, samo in neizpodbitno njegova - mogoče, morda, morebiti je dovolj, da si kar ON SAM. To bi nemara še nekako bilo...

In tako potem enkrat ne gre. Tvoja Luna ima napako: v Tehtnici je. Kazi tega perfektnega Škorpijona in tu pa tam majčkeno zahlepi po stabilnosti, milini, nežnosti, dogovarjanju... 'Boga srotka! Škorpijon začne mrcvariti šele tedaj, ko odkrije šibkost...

Kakorkoli že, verjetno si boš našla nekoga, ki mogoče ne bo tako fantastično seksal, ampak ti nudil v življenju še tudi kaj drugega. Kar tudi potrebuješ, čeprav tega mogoče še ne veš. :eek:

Malo popraskaj po znanju astrologije in se loti vzorcev. Očeta, na primer, pa tudi matere. Ne pozabi, da tvoja Luna v konjunkciji s Plutonom kaže na osebnost in vzor/"vzor" matere.

Veliko boš našla. Veliko sreče pri tem, tolele tu je bilo pa samo majhno oranje ledine. Za to pri astrologiji tudi gre.

Živijo!

#46 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. maj 2004, 13:32

Ampak ta seks ni seks, ampak SEKS! Prihaja tako, da kar po malem odhaja. Kje so meje, pregrade...? Če ne odhaja, potem nič. Konec, rob smrti, vuf, ludnica!
Imeti namreč Marsa v Škorpijonu (najmočnejši in najbolj seksualni Mars, kar jih je), pa še v strastni konjunkciji z Venero - WOW! Ma, to ni kavs, to je že umiranje. Vsak dan znova. Skoz in skoz. Božansko. (Valjda.)

x:Dx x:Dx x;)x :palec: :palec: TI PA ZNAŠ NASMEJAT, BERN x:Dx

#47 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. maj 2004, 15:48



"Do takrat pa potrpim. In si zapomnim."

:xx!: Sem občutila že take škorpionske, po več letih si zapomnijo, kar jim ni blo všeč. x;)x


Zapomni si tudi Rak. Dolgo.
Razlika je potem taka, da Rak to stalno vleče ven in očita ("A se spomniš, kaj si rekel lani jeseni?" - "Pojma nimam, kaj sem rekel lani jeseni, hudič salamenski!! Takrat bi povedala, porkamadona!"), Škorpijon pa spravi in nikoli ne potegne ven, razen če mu to prav pride za zmago v kakem trenutku.
Pri čemer ti to potem predstavi na tak način, da dobro veš, kaj je hotel in kaj je bilo in zakaj te je zdaj doletelo.

Neprijetno.

(Amis, nisem Škorpijon. En delček že, ampak samo toliko, kolikor HOČEM biti. Kolikor se mi zdi. Kolikor ČUTIM, bi rekel Škorpijon.)

Živijo!

bern, fenomenalen opis x:Dx x:Dx x:Dx

dobra definicija in pristop biti škorpijon kolikor ti odgovarja x:Dx ...mi je ful všeč xokkx ...bom uporabila pri sebi, ko me bo žlajfal asc v devici al pa kakšna podobna fora x:)x x;)x
thx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#48 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 26. maj 2004, 16:18

Bern, ti si svetovni, nasmejala sem se do solz, ko sem zacela resno razmisljati, sem se pa skor se zjokala od resnice, ki jo ves ti, ki me v zivljenju videl nisi!Jst sm se pa slepila, namesto da bi ukrepala. Ves, je pa tud pri teh seksomanih cistih skorpjonskih en minus: seks je kdaj kar malo brez taktike, oprosti izrazu, ampak bolj porivanje in ekstaza do konca, pa veckrat brez pred in poigre. Akcija in samo akcija 300 km na uro. Kar pa tud vedno ne pase. Glede lubosumja je pa z leti (ko v vezi pridobis zaupanje), raslo namesto padalo. In to brez meja, pa on "ni bil kriv". Zaslisevanje na kvadrat, da bi pa z mano okoli hodil, ker je bil vedno povabljen, pa ne. Tega ne razumem, pa ti? Aja, bistvo za razhod sem pa dojela, ko sem videla, da on ni srecen, ce je vse uredu, ampak morajo biti non stop trenja in problemi in iskanje napak, da je kul, ceprav je govoril, da ga kreganje ubija. Pa razumi takega cloveka! Na koncu ze vec nisem vedela, a sm zmesana jst al on al ves ta svet! Zdej sem ze mal na distanci, pa sestavljam zgodbico! Sory, k sm se tok razpisala, ampak si mi dal krasen povod. Sej drugac lahko tud ti kaksno izkusnjo poves, sem pripravljena tudi poslusati, svetovati in kaksno reci!

#49 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 26. maj 2004, 16:28

Pa se to, nekaj znanja astrologije ze znam, tko da resujem posledico konflikta med mamo in ocetom, ki sta sicer super,ampak jst vidim globje,kje ni vse uredu in kaj sem jst od tega dobila v zibko. Kje pa sicer dobivas astrolosko znanje, mi kaj priporocas?

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. maj 2004, 18:10

Bern - x:Dx xDDx x;)x (s' cist notr padu xDDx). :palec:

Slavi, ocitno te torej 'resuje' zrak, si pravzaprav zelo zracna, kar je kul....
Pa sama tudi pravis, da ne padas ravno v ta stanja, mislim, da si celo nekoliko povrsna - kar je vcasih slabo, vcasih pa celo dobro.
Na primer tule - pri obravnavanem predmetu. x;)x :palec:
Kaj sem jaz? Riba. xcivx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0