Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje znamenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
337 komentarjev na to temo

#301 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. avgust 2011, 09:09

Je res bister ali samo zaletav, povrsen....??? kaksnih poslov naj se loteva, da bo uspesen pri njih in jih tudi uspesno zakljucil.... ???? je to sploh mogoce ????




Zelo uspešen bo april 2012 in tudi junij zna prinest kaj pomembnega. Verjetno je zadnje dve leti saturn preverjal tudi tvojo ljubezen, odnose, mogoče celo kakšna hitra prekinitev, sprememba?? No, to je samo kratek vpogled v tranzite, mogoče si bo kdo vzel več časa za vpogled še v solar, progresije.

#302 Sag

Sag
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 20. avgust 2011, 11:51

Živjo poznavalci!

Mene pa zanima, pred kratkem sem ugotovila da sem Strelka v luni, soncu, ascendentu, merkurju, veneri, marsu in 12. hiši.
Je to slabo? mislm če je toliko strelca da že škoduje? :D
Imam pa MC tehtnico.
Mi lahko kdo kaj več pove o tem?
hvala!

lp

#303 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 30. avgust 2011, 20:49

2012-Nov-23 00:00 m Lib
2012-Nov-26 00:00 m Sco
2012-Nov-29 00:00 m Sco
2012-Dec-02 00:00 m Oph
2012-Dec-05 00:00 m Oph
2012-Dec-08 00:00 Oph
2012-Dec-11 00:00 Oph
2012-Dec-14 00:00 Oph
2012-Dec-17 00:00 Oph
2012-Dec-20 00:00 m Sgr

#304 allj

allj
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. september 2011, 09:26

Pozdrav, ali mi kateri lahko, p r o s i m, izračuna tiste "hiše".....itd Rada bi se razumela zakaj sem takšna kot sem..... ne gre za nič hudega, a mogoče mi kaj v horoskopu pomaga razumeti zakaj se vrtim okrog svoje osi ;-) Moji podatki: 12.5.1972, kraj: Brežice, ura: 00.30 (vztrajno pa iščem kakšen star rojstni list, ker sem nekako prepričana da je včasih pisalo 00.20 - mogoče pa je da je ta podatek veljal iz družinskega ustnega izročila). Če še karkoli rabite, vam z veseljem pripišem. Hvala stokrat!

To temo je popravil/a allj: 29. september 2011, 09:26

La vita è bella
"Love bears all things, believes all things, hopes all things, endures all things."

#305 allj

allj
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. september 2011, 09:56

Mogoče še to: končala sem dolgoletno vezo z rakom. Naj bi bil doooober zame (no, saj on je dober), a midva sva bila po več kot 10 letih manj kot prijatelja - niti trenj ni bilo več - niti nikoli prav velikih ni bilo...... brez +, brez - = živa groza. Ne gre mi v glavo kaj je bilo z mojo vezo narobe? Zdaj ko malo stvari "proučujem", ugotavljam da je rak med mojimi idealnimi partnerji.... če bi se komu dalo pogledati, lahko pripišem njegove rojstne podatke.... Točen razlog zakaj sem prišla na Lunin forum pa je to da sem se začela zapletati s STRELCEM..... me blazno privlači............in se mi že kar zdi da bom zdaj pa zabluzila - ker s strelci nisem nikoli imela izkušenj, po horoskopu pa nikakor ne gredo z mano.... me pa resnično grozno privlači v fiziološkem in psihološkem smislu ;-( Mogoče kak nasvet? Hvala ker ste me brali.

To temo je popravil/a allj: 29. september 2011, 09:57

La vita è bella
"Love bears all things, believes all things, hopes all things, endures all things."

#306 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 29. september 2011, 11:55

x?x

Mogoče kak nasvet?


Ker sem lih kombinacija raka in strelca x:o)x , ti svetujem, da se odpreš za nove zadeve- zakaj bi le zabluzila, če se pa samo odzivaš na impulze življenja?! Ali se raje šparaš za veze, kjer ni ne plus ne minus?! Saj ne rabiš s tem človekom takoj skočit do matičarja, morda ga lahko malo bolje spoznaš in si dovoliš dihat s polnimi pljuči x;)x .
Iz astrološkega stališča pa bodo raje drugi kaj napisali :inocent: ..

#307 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 29. september 2011, 12:14

Pa kaj vem od kje ti ta tvoja trditev, da je škamp med tvojimi idealnimi partnerji? Objavljena slika
A zato, ker maš Venerco v raku pa se ti zaradi tega tako zdi? Objavljena slika

Ker če zaradi tega, pol moraš vedet, da Venerca nakazuje to, kak ljubimec bi te tebe znal prvlačit, ne pa tega kak naj bi bil tvoj idealen partner. O tem bl govori os ascendent - descendent, aspekti na to os, aspekti Venerce in Marsa, pa njih pozicije, pa Lunca z aspekti in pozicija, peta hiša.........


Skratka..........kar je videt iz tvojih chartov, unga ob 00:30 in unga ob 00:20 ti oba kažeta da rakec ni lih tvoj idealen partner. Celo več, z lunarnim vozlom v škampih si celo upam trdit, da so škampi nekaj, kar si ti že v prejšnjih lajfih predelala in naj se z njimi v tem lajfu niti nebi več kaj dost ukvarjala. Ker to že obvladaš v nulo pa ti niti ni treba, zato tut nič kaj dost vznemirljivega najbrž nisi z bivšim doživela. Objavljena slika

#308 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. september 2011, 12:23

Mogoče še to: končala sem dolgoletno vezo z rakom.

Nič čudnega, če te vlečejo rakci, tvoja peta hiša v tem znaku in tudi venera, ki predstavlja ljubezen, v njej. Za kombinacijo pa ni samo pomemben sončen znak, pač pa kombinacije tvoje venere z njegovim marsom, tvoje lune z njegovim soncem, luno druge skupne točke, zato ti svetujem, da greš v novo razmerje odprta, kajti vsak, ki nam pride na pot, pride iz nekega namena, zato se ne boj. Strelci so načeloma, no vsaj tisti višjega tipa precej odprti, dobri sogovorniki, polni znanja, tistega, ki se ga ne naučiš v šoli, zato bo verjetno vajino prijateljevanje uspešno. Kot bikica doživljaš prehod jupitra čez svoje znamenje, zato se mi ne zdi čudno, da te vleče prav strelec, kateremu jupiter vlada.x;)x

#309 allj

allj
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. september 2011, 13:12

Pa kaj vem od kje ti ta tvoja trditev, da je škamp med tvojimi idealnimi partnerji? Objavljena slika



Dobr da sem se sploh lahk nehala smejat..... ;-))))))))))))) Pa ne, ko sm z njim začela mi je bil horoskop španska vas (niti dons ni dost bolje - znam pa peš izračunat asc in luno) A po razpadu veze sem malo bolj to spremljala in dostikrat je rak omenjen pri bikih (čeprav jaz sem hiter, energičen, zelo radoveden - bolj čuden bik) da gresta skup..... no pa kozorog in devica. Ampak to je čist splošno. Ja, imaš prav - v vezi je bla nasplošno tuga, nezanimivo; tip je dober, ni lump,.... samo: no go No ko je bilo že konc sm računala in njemu kaže (05.07.1975, 4:20, Ljubljana): sonce rak, luna bik, asc rak...... no, in tole bi moglo it, si rečem.....pa ni šlo, niti pod razno, čist mim. Zdaj imam željo da bi izvedela več o sebi, pa "ustrašila" sem se malo strelca ...... Hvala in lp!

Nič čudnega, če te vlečejo rakci, tvoja peta hiša v tem znaku in tudi venera, ki predstavlja ljubezen, v njej. Za kombinacijo pa ni samo pomemben sončen znak, pač pa kombinacije tvoje venere z njegovim marsom, tvoje lune z njegovim soncem, luno druge skupne točke, zato ti svetujem, da greš v novo razmerje odprta, kajti vsak, ki nam pride na pot, pride iz nekega namena, zato se ne boj. Strelci so načeloma, no vsaj tisti višjega tipa precej odprti, dobri sogovorniki, polni znanja, tistega, ki se ga ne naučiš v šoli, zato bo verjetno vajino prijateljevanje uspešno. Kot bikica doživljaš prehod jupitra čez svoje znamenje, zato se mi ne zdi čudno, da te vleče prav strelec, kateremu jupiter vlada.x;)x



Lunca, hvala!!! Mogoče še: o "prehodu jupitra...." - je to nekaj kratkotrajnega ali trajnega....?
La vita è bella
"Love bears all things, believes all things, hopes all things, endures all things."

#310 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. september 2011, 13:39




Lunca, hvala!!! Mogoče še: o "prehodu jupitra...." - je to nekaj kratkotrajnega ali trajnega....?




Jupiter obkroži zodiak v 12 letih. Letos je vstopil v znamenje bika od 5.junija in bo v tem znaku do 12.junija 2012.

#311 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 29. september 2011, 14:27

Dobr da sem se sploh lahk nehala smejat..... ;-))))))))))))) Pa ne, ko sm z njim začela mi je bil horoskop španska vas (niti dons ni dost bolje - znam pa peš izračunat asc in luno) A po razpadu veze sem malo bolj to spremljala in dostikrat je rak omenjen pri bikih (čeprav jaz sem hiter, energičen, zelo radoveden - bolj čuden bik) da gresta skup..... no pa kozorog in devica. Ampak to je čist splošno. Ja, imaš prav - v vezi je bla nasplošno tuga, nezanimivo; tip je dober, ni lump,.... samo: no go No ko je bilo že konc sm računala in njemu kaže (05.07.1975, 4:20, Ljubljana): sonce rak, luna bik, asc rak...... no, in tole bi moglo it, si rečem.....pa ni šlo, niti pod razno, čist mim. Zdaj imam željo da bi izvedela več o sebi, pa "ustrašila" sem se malo strelca ...... Hvala in lp!


No sej je res, da glede sončnega znamenja stare bukve trdijo, da je veza bik - rak vsaj v domačih stvareh nekako dobra, da je sodelovanje odlično, da oba razveseljuje hišica v cvetju, pa kak žuboreči potoček zraven, pa itak še obložena miza. Do tu vse oki. A jajc je, k pač enim to ni lih dovolj, pa hočejo še kaj........
In pol se izkaže, da je v postli vse nekam bigljajoče, tako, ne ti ne vi, bl napihovanje "kaj smo mi", kaj vse zmoremo, kot pa dejanske akcije.

A kot si ugotovila ni vse v hišici in rožicah. Že zaradi tega, ker je to res preveč splošno. Zato pa obstaja sinastrija pa kompozit pa kombin kjer se ugotavlja ujemanje med dvema in razne problemčke ki jih veza lahko prnese. In pr vama ravno sinastrija pokaže, da "la vita" niti ni nujno da je tko "bella", kot maš v podpisu zapisano. In če smem bogokletno zapisat ugotovitev, si bla "problem" bl ti ku on. Je pač tvoj bivši mel take pa take kapacitete delovanja, ti pa malčk večje in višje zahteve in pol itak da zaradi preobremenitve mašinca zariba en dan.....Objavljena slika
Sej res da sta mela tut lepe aspekte v sinastriji, celo najlepšega - Sonček v konjunkciji z Lunco, ki je angelski aspekt, ki pomeni duševno harmonijo, ljubezen, ki celo vsaj neki časa blaži erotične razlike med dvema............a če pogledaš bl podrobno, opaziš drugi niz manj lepih stvari, aspektov, postavitev, ki pa govorijo o drugačnosti, problemih. Že to, da mu daješ zlo osebne planete v njegovo enajsto hišo, Venerco, Marsa, pa Saturna celo v dvanajsto, govori o tem, da si nanj vedno gledala bl prijateljsko, dost bl kot ljubezensko recimo no, zlo milo povedano . Pa najeksaktnejši aspekt ki ga v sinastriji imata, Merkur v opoziciji s Uranom, iz enajste v peto, je že od samega začetka najbrž Demoklejev meč, ki je nad vama vs čas visel. Pove, da sta se mogoče srečala zaradi nečesa, kar vaju je obremenjevalo in vaju je to mogoče zbližalo. Kar mogoče ni lih najboljša popotnica za neko vezo. Pa pol recimo Mars v kvadratu z ascendentom, ki govori o nesrečni zvezi, kregu........
Pa pol še danosti enga, pa druzga......tvoje želje in potrebe, pa njegove...........nekako ni lih waw, ne.

Zdej.....glede strahu pred strelcem.............pa kaj vem............strah je ponavadi znotraj votel, nazunaj ga pa itak nič ni....tk da ne vem no...............Objavljena slika


#312 allj

allj
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. september 2011, 14:49

omar, hvala. Vidim da je res dosti na tem, saj vse drži kar si napisal. Ne vem, na začetku mi je bil še kr zanimiv, nekako aktiven,.... nasplošno pa je bil tekom veze neaktiven, umirjen, naveličan vsega, brez enegrije in moči, nič ga kej dosti ni zanimalo, niti motilo,...... na momente pa dosti otročji, zelo neresen, pa še precej naiven, ..... mene je to nekaj časa spravljalo ob pamet, pol mi je popolnoma padlo dol.... On deluje tako kot da si sam ne fura svojga lajfa, posledično za nič v lajfu ne "odgovarja",..... Itak problem sem bila jaz, absolutno. Tudi končala sva (čist miroljubno)na mojo željo, on mislim da nikoli ne bi. Pa sej, kar je blo, je blo, je pa zanimivo da je zadeva lahko tako kompleksna - zmeri rečemo le: jaz sem bik, on je xy..... in smo že pametni....zato sem tudi zdaj rekla da se bom povohala s strelcem....čeprav načeloma naj bi ne bil sploh za bika, a vidim da ni vse tako kar na hitro za ocenit. Ampak veš, omar, la vita e bella...;-) Upam da bom to verjela do ...

To temo je popravil/a allj: 29. september 2011, 14:54

La vita è bella
"Love bears all things, believes all things, hopes all things, endures all things."

#313 allj

allj
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. september 2011, 14:55

Khmmm, dobr, kako se naredi odstavek...?
La vita è bella
"Love bears all things, believes all things, hopes all things, endures all things."

#314 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 29. september 2011, 15:03

Objavljena slika

Probi s tipko enter. Objavljena slika

#315 allj

allj
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. september 2011, 15:06

Itak enter. Sam ko napišem sestavek, z enter lepo ločim tekst, ko pa potrdim oddajo komentarja, pa se tekst zbaše skupaj.... evo spet.... prej je ločen tekst, po oddaji pa vse skupaj...?

To temo je popravil/a allj: 29. september 2011, 15:08

La vita è bella
"Love bears all things, believes all things, hopes all things, endures all things."

#316 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 29. september 2011, 15:14

Objavljena slika

Pol je najbrž problem v browserju ki ga uporabljaš.

A ker to lih ni nek astrološki problem, bo najboljš da kontaktiraš Marso al pa Mitja oziroma to napiši v rubriko Tehnično vprašanje in čaki če se te bo kdo usmilu z odgovorom. Objavljena slika

#317 prunus

prunus
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 251

Objavljeno: 5. november 2011, 14:19

meni vedno ko računajo ascendent vsakič drugače pokaže, enkrat sem riba, škorpijo, lev... :inocent:x:)x

#318 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. november 2011, 14:21

Jaz poznam nekaj zmajev xcivx

#319 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. november 2011, 15:16

meni vedno ko računajo ascendent vsakič drugače pokaže, enkrat sem riba, škorpijo, lev... :inocent:x:)x

to so ti pa zelo čudno računali. x:o)x
praktično nemogoče (razen če nisi dala treh popolnoma različnih ur rojstva ali pa si zamešala z Luno)

Tu si lahko zračunaš, da ne bo več dvomov:
http://www.lunin.net/astrologija/

Jaz poznam nekaj zmajev xcivx

jaz tudi. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#320 prunus

prunus
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 251

Objavljeno: 5. november 2011, 15:33

Tu si lahko zračunaš, da ne bo več dvomov:
http://www.lunin.net/astrologija/


Lev torej (hvala za link). x:)x

#321 ziga199

ziga199
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 16. november 2011, 22:33

Pozdravljeni! Torej, sem popolni zacetnik pri poznavanju horoskopa (znamenj, podznamenj). Skozi branje foruma sem opazil, da vas veliko te stvari obvlada. Zanima me, če mi kdo lahko pove kaj je moje podznamenje in značilnosti te kombinacije (ce jih seveda pozna).. Moji podatki:ŠkorpijonDatum Rojstva : 01.11.1991Ura Rojstva: 7.37Upam da sem podal vse potrebne podatke. 100x Hvala, Lp

To temo je popravil/a ziga199: 16. november 2011, 22:34


#322 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 16. november 2011, 22:56

Evo, zdej bo pa pišče glasno :) (sem frišna, ma tole pa že vem in si drznem odgovarjat :P)

Ziga199, glih mal višje je Marsa dala link - daj, uporabi ga, pa boš dobil še kaj več od tega, kar si zapisal, da bi rad... Se ti splača, veš... Itak se potem veselica šele začne - kaj pa zdej to pomeni, kaj pa zdej ono...
PRedvsem uživaj, če pa kaj zelo črno zgleda.. znajo pa mojstri tu na forumu lepo potolažit!
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#323 rocker.zan

rocker.zan
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. januar 2012, 19:11

Pozdravljeni.
Na forumu sem nov zato ne vem če sem vprašanje postavil na pravo mesto.
Po horoskopu sem devica, moj podznak pa je dvojček, rojen sem 15.9.1996 23.20h.
Zanima me zakaj se ne prepoznam niti v devici in niti v dvojčku ?
Lep pozdrav Žan Erjavec! Objavljena slika

#324 19802002

19802002
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 15. januar 2012, 12:18

Pozdravljeni vsi poznavalci tukaj. Na Vas se obračam iz istega razloga, kot veliko ljudi. Pred časom sem spoznal dekle, najina srečanja postajajo vedno bolj pogosta. Ugotovila sva, da se resnično klapava, oz. se zabavava na neverjetno preproste načine in po res dolgem času imam jaz, kot ona občutek, da je to to! Ker je razlika v starosti velika, bi se rada prepričala še v tej smeri. Saj tako jaz, kot ona, ne bi rada bila spet prizadeta. Sicer v osnovnem horoskopu naj bi se ujela, sam nekako nisem tipični ribak in ona tudi ne škorpijonka. Nato mi je prijateljica svetovala, da naj preveriva še najine podznake. Tako se obračava na Vas in bi bila zelo hvaležna oba za odgovor.

torej

jaz: 20.02.1980 rojen v Kopru okoli 11h nekaj čez.
ona: 03.11.1990 rojena v Ljubljani ob 03h in nekaj čez ( baje podznak devica?!)

Glede na-to, da je resnično velika razlika v starosti, bi res rada bila prepričana, kar se da! Poleg tega je neka "bodoča" povezava med mojim poklicom in njeno največjo željo za službo.
že vnaprej hvala vsem, ki boste podali kakeršnekoli info. v zahvalo Vam bom delal reklamo :)

Lep pozdrav

#325 19802002

19802002
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 15. januar 2012, 12:18

Pozdravljeni vsi poznavalci tukaj. Na Vas se obračam iz istega razloga, kot veliko ljudi. Pred časom sem spoznal dekle, najina srečanja postajajo vedno bolj pogosta. Ugotovila sva, da se resnično klapava, oz. se zabavava na neverjetno preproste načine in po res dolgem času imam jaz, kot ona občutek, da je to to! Ker je razlika v starosti velika, bi se rada prepričala še v tej smeri. Saj tako jaz, kot ona, ne bi rada bila spet prizadeta. Sicer v osnovnem horoskopu naj bi se ujela, sam nekako nisem tipični ribak in ona tudi ne škorpijonka. Nato mi je prijateljica svetovala, da naj preveriva še najine podznake. Tako se obračava na Vas in bi bila zelo hvaležna oba za odgovor.

torej

jaz: 20.02.1980 rojen v Kopru okoli 11h nekaj čez.
ona: 03.11.1990 rojena v Ljubljani ob 03h in nekaj čez ( baje podznak devica?!)

Glede na-to, da je resnično velika razlika v starosti, bi res rada bila prepričana, kar se da! Poleg tega je neka "bodoča" povezava med mojim poklicom in njeno največjo željo za službo.
že vnaprej hvala vsem, ki boste podali kakeršnekoli info. v zahvalo Vam bom delal reklamo :)

Lep pozdrav




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0