Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje znamenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
337 komentarjev na to temo

#326 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 15. januar 2012, 12:59

Lep pozdrav


lep pozdraw tud teb x:)x
pri telih treh petkih, kolkor dons trajajo večne ljubezni... je pa res useen, kolk let, kolk kil, kolk kilometrov.... je razlike x:Dx đđđooooouuuukkkkkkk....
uso srečo, stari x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#327 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 16. januar 2012, 10:43

Pozdravljeni.
Na forumu sem nov zato ne vem če sem vprašanje postavil na pravo mesto.
Po horoskopu sem devica, moj podznak pa je dvojček, rojen sem 15.9.1996 23.20h.
Zanima me zakaj se ne prepoznam niti v devici in niti v dvojčku ?
Lep pozdrav Žan Erjavec! Objavljena slika


Zdravo, sem se sama spraševala podobno zase, le da za druga znamenja in elemente. Vse je odvisno od celotne natalne karte. Tule ti pišem kot amaterka, tako da poglej, če kaj velja zate, sicer bi pa lahko kdo bolj izkušen pogledal karto bolj poglobljeno.

V karti (če ni kakšnih odstopanj, ker manjka kraj rojstva) imaš izjemno poudarjen element ognja, še posebej z Velikim trikotnikom, ki je v elementu ognja, po drugi strani pa izstopa odsotnost elementa vode. Sama bi v takšni karti videla predvsem fanta, ki je izrazit človek akcije, borben in odločen, tu se težko izrazijo lastnosti skromne in zadržane device. Od dvojčka pa bi vseeno pričakovala vsaj živahnost. Pri tako poudarjenem ognju bi bil mogoče lahko v nevarnosti, da zaideš v agresivnost, sploh ker ni nasprotnega elementa - vode, drugače pa je to seveda velik potencial, ki ga lahko izkoristiš.

Kako bi pa ti sebe opisal, kako se vidiš?



Pa še nekaj: najbrž velja tudi to, kar sem opazila pri sebi, da so lastnosti določenih znamenj v določenih obdobjih življenja bolj poudarjene, v drugih pa manj - odvisno od okoliščin in lastnega ozaveščanja.

#328 19802002

19802002
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 16. januar 2012, 14:58

Boudika! A lahko tudi v mojem primeru pogledaš! prosim zelo, mene res matra in ne bi rad bil spet prizadet. častim pijačo, pa četudi si na drugem koncu slovenije :)

#329 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 16. januar 2012, 16:02

Astrološke analize bi vama moral delati usposobljen astrolog, pa ne zgolj z neko približno uro rojstva.

Drugače pa vama, po mojem mnenju, astrologija ne more garantirati uspešnosti odnosa. To je odvisno samo od vaju - koliko sta pripravljena v odnos vložiti in ga negovati. Ni treba, da sta spet prizadeta - vzemita si čas, ne hitita in se počasi spoznavajta. Pa mogoče razmislita, kaj vaju je prizadelo - ker te rane je dobro ozavestiti in zacelti, preden se spustita pregloboko v odnos.

#330 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 16. januar 2012, 17:52

Pozdravljeni.
Na forumu sem nov zato ne vem če sem vprašanje postavil na pravo mesto.
Po horoskopu sem devica, moj podznak pa je dvojček, rojen sem 15.9.1996 23.20h.
Zanima me zakaj se ne prepoznam niti v devici in niti v dvojčku ?
Lep pozdrav Žan Erjavec! Objavljena slika


Zato ker.......

je tvoj Merkur v tesnem kvadratu z ascendentom, in je lev v tvojmu chartu precej močan

pa ker je tvoja Lunca v tehtnici in ima zlo pestre aspekte,

pa ker maš močno povdarjeno Lilith v levu,

........si ti bl levovsko egocentričen, avtoritativen, včasih netakten, nediplomatski, najbrž tut s kakim močnim problemom z enim od staršev, ter najbrž tut tehtniško neodločen. Skratka po chartu deluješ bl lev pa tehtnica. No...to je res na brzino povedano, maš ti tut cel kup dobrih lastnosti, ker so pr tebi še zlo močni vplivi vseh transcedentalnih planetov ( Saturna, Urana, Netuna in Plutona ), tk da bi bil natančen odgovor ful dolg in zapleten, za kar pa je potrebno ogromno časa.

V glavnem hočeš nastopat na odru in boljš da te nihče ne živcira prou preveč. Pa boljš tut, da te nihče ne spravlja v dileme. Objavljena slika

Devica k zgleda ku lev in se obnaša ku tehtnica. Objavljena slika

#331 Kayama

Kayama
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 4. maj 2012, 10:26

Pozdravljeni!
Sem nova na forumu in bi od kakšnega poznavalca potrebovala mnenje.
Pred leti se za horoskop nisem niti slučajno zanimala. Razlog za to je enostaven. Po horoskopu sem tehtnica, in kadarkoli sem prebrala kakršen koli horoskop, bodisi čisto brezvezen ali "kvaliteten", se v njem nisem našla. Nekega dne sem odkrila to stran, ki jo zdaj že več let dokaj redno obiskujem. Vnesla sem svoje podatke in izvedela, da imam v ascendentu strelca. Opis osebnosti (na tej spletni strani!) me je pozitivno presenetil. V strelcu sem se povsem našla. Od takrat dalje vedno pogledam tudi horoskop za strelca in, začuda, se s tehtnico še vedno niti slučajno ne ujamem, s strelcem pa vedno. Če me kdo vpraša, kaj sem po horoskopu, bi mu najraje odgovorila, da sem strelec, čeprav to pravzaprav (glede na datum rojstva) ni res...
Torej, mi lahko kdo pove, če je lahko ascendent tisti, ki zares vpliva in odloča pri nebesnem znamenju osebnostnega karakterja? Najlepša hvala.

#332 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. maj 2012, 10:53

Živjo, dobrodošla! :)

Me veseli, da si se našla v opisu.

Takole na kratko in v grobem, ja, seveda, ascendent lahko seveda odločilno vpliva na osebnost, saj je pravzaprav najbolj individualna točka horoskopa.
Nikoli seveda ne gledamo ločeno, eno od drugega, tako je vse povezano, gotovo se boš, ko boš malo bolj spremljala in ko si si razjasnila, kako to, da 'horoskop zate ni držal' (glede na sončno znamenje), vseeno večkrat našla tudi v Tehtnici oz. boš ugotovila, da se največkrat to prepleta. Lahko seveda deluje v kakšnem odbobju ali kakšnih situacijah, okoliščinah itd. bolj ascendent ali bolj sonce (pa tudi luna, še zlasti če gre za kakšno 'žensko obdobje', recimo nosečnost ipd.).
Morda imaš tudi Merkur ali Venero v Devici oz. Škorpijonu, pa to spet malo znegira tehtnico.
Poleg tega pa je tehtnica 'mehkejši', 'šibkejši' znak, kot to imenujem, pa potem pogosto lahko res prevlada 'močnejši' ascendent, kot je to tudi v tvojem primeru.
Sicer pa je to na prvi uč zelo dobra kombinacija (ne vem če sicer tudi tvori aspekt - sekstil, ampak tudi če ga ne, so energije vseeno delujoče - in to skladno, vsaj kar se tiče znamenj sonca in ascendenta).

(*sicer je pa tudi pri meni bilo zelo podobno; sem brala opis svojega znamenja, pa je v začetku v enem delu vse totalno držalo. potem pa sem brala naprej in je vse manj držalo...
... ampak tudi pri znamenju ascendenta pri meni marsikaj ne drži oz. se v tem sploh in niti malo ne najdem...).

Uživaj še dalje!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#333 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 16. maj 2015, 14:13

Napopolnejsi, s slikami opremljen dnevni koledar znamenitih oseb, rojenih na tvoj dan je tukaj, klikni:

 

http://binga-bonga.f....it/?t=10691774

http://binga-bonga.f...e.it/?f=2949210


ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#334 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 5. januar 2016, 23:55

ylflower.gifPozdravček , ravno se ukvarjam s svojo astrološko karto. Imam ene pomembne spremembe. In bi prosila, če mi kdo lahko pogleda karto za moj datum ? 2.5.1975, ura je 9 .29 , kraj Celje :) Hvala :) Če je seveda kdo on-line :) Hvala Lp  Aylflower.giflja



#335 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 6. januar 2016, 14:18

Sem dodala slikco astrološke karte smile.png <3

#336 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 14. januar 2016, 15:40


Astrološko znamenje : BIK - zemlja, podznak : RAK - voda, Luna v vodnarju- Zrak, Jupiter v 10 hiši v ovnu , dvojni ogenj; Venera v 12 hiši v dvojčkih - zrak, mars v ribah- voda.... LOL Ja kako gre to vse skupaj ... smile.png ?

#337 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. januar 2016, 12:26

ni ravno za to temo

pač pa za preganjanje dolgocajta wink.png

 

http://www.colorquiz.com/



#338 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 23. januar 2017, 12:20

C'est interessant de trouver comme ce genre de postes.

voyance serieuse gratuite par mail






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0