Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Razmerja, ki škodijo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
47 komentarjev na to temo

#1 sambadi

sambadi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 24. maj 2004, 09:05

Ne bi rad predolgo razlagal. Mogoče se bo našel kdo in kaj zanimivega odpisal.

V razmerjih s puncami se mi dogaja da me ženska popolnoma prevzame če nimam kontrole. Pomeni če je ona tista ki reče kdaj bo lahko prišla k meni, če nima časa, če ... V glavnem takrat reagiram kot petelin brez glave. Letam okoli, rad bi jo videl, delam na tem da se nekako srečama... Seveda ni nič boljše. Zraven pa trpim. Zelo! Pravzaprav za tistih nekaj trenutkov ko sva skupaj pretrpim zelo dosti ko razmišljam kje je, kaj počne, zakaj neki ne želi tolikokrat priti kot si to jaz želim?
Ko sem pa jaz tisti ki vodi igro pa me čez čez začne vse skupaj dolgočasit pa si ne znam razložit zakaj??

Trenutno imam precej mlajšo prijateljico pri dvajsetih, ki pa živi s fantom. Srečujema se nekajkrat tedensko, ko ona lahko. Zdi pa se mi da bi se lahko srečevala precej več, vendar ...? Imava se rada, veliko se poljubljama, pišema sporočila. Premalo pa spima skupaj. Samo meni je to premalo. Rad bi bil več z njo, rad bi jo ljubil popolnoma. Ona pa se ne odloči, oz še naprej živi s svojim, čeprav ga po njenih besedah nima več rada in skoraj ne spi več z njim.
Jaz sem se pa znašel v začaranem krogu, rad bi bil več z njo, ona kao ne more, potem jaz vse bolj trpim in se mučim. Razmišljam da bi naredil konec. Zdi se mi zelo egoistično od nje da nič ne naredi, se ne odloči. ko ji paše je z mano, vsaj nekaj minut, potem pa že mora odit domov. Vmes pa mi pošlje kakšno sporočilce, kako me ima rada, da me pogreša... Zdi se mi da manipulira z mano (in z njim)! Samo da ima ona dva ki ji izkazujeta ljubezen.
V otroštvu ni doživela dosti ljubezni s strani očeta.

Ali je smiselno takšen odnos sploh peljati naprej? Se obremenjevati z njim? Je pa res da je vse lažje napisat kot pa to potem storiti oz doživet.
In zakaj se mi vedno pojavljajo podobna dekleta? Podobni vzorci? V tem trenutku opažam pri sebi nekatere znake depresije (apatičnost, nezanimanje za večino stvari, utrujenost, zjutraj mi je najtežje-sem brez volje). Ko se vidim z njo se mi energija »čudežno« povrne!? Zakaj?
Želim si notranjega miru. Želim si ljubiti in biti ljubljen. Ali se ne cenim dovolj da si dovolim takšne igrice? Ne vem...
Ali mi lahko kdo vsaj z besedami pomaga!?

#2 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 24. maj 2004, 11:19

Razmišljam da bi naredil konec



:palec: :palec: razmerja seveda. x;)x

#3 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 24. maj 2004, 11:27

Želim si notranjega miru. Želim si ljubiti in biti ljubljen. Ali se ne cenim dovolj da si dovolim takšne igrice?

:flower:

Ze sam si si odgovoril. Vso sreco pri iskanju tvojega notranjega mira...

PS
Ce ga najdes, mi prisepni tehniko... x;)x


:flower:
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#4 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 24. maj 2004, 11:29

konec sambadi.
Respect yourself.
A se ti to zdi lbezn? Al polnjenje baterij drgje? Ti pa tud, hm, če iščeš ljubezen in ne sam podiranje.... dreves.. x:Dx , a se ti ne zdi da to ni to? Da eno obdeluješ, ki fanta že ima. Da bo kej pametnega iz tega ratal? Da je ona zaljubljena vate, če te tko kot drugo violino obravnava, kar tud v tem primeru si?
:vragec:
Dej, ukren neki pametnega, sej si dec. Pa si eno pametno najd. :palec:
Tole če bi ratal (full mal procentov šanse), a ne bi vedno bil tak grenak priokus, al pa misel, kdo jo pa zdej rihta, ko je s teboj, a ni tko da volk iz svoje kože ne gre, tud če je volkulja?
Mushi

#5 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 24. maj 2004, 11:42

pismo, jaz sem imela tudi nekaj podobnega in čeprav sva sedaj s fantom skupaj, mi je žal ,da mu že prej nisem povedala, kako čutim do njega in da hočem bit z njim ter, da me tak odnos moti....v troje ne gre....
...tako se počutiš zaradi sebe, ker ne poveš tej punci kako čutiš....in ji daješ občutek da ti je za zdaj vse o.k. ...
...moraš ji povedati in če te ima rada , bo pustila svojega fanta in bila s teboj.....če pa ne, pa nisi prav nič izgubil...
jaz sem tako "trpela" kake tri leta in če zdaj pomislim, je bila krivda moja, ker sem to dopustila....se pa ne splača!!!....

...povej kako čutiš in kaj želiš, naredi korak naprej...

...s takim odnosom kot ga imaš sedaj, pa nikakor ne boš prišel do notranjega miru......
....imej se rad in upoštevaj svoje želje......pa boš našel srečo v sebi in mir... x:Dx x:Ix x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#6 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. maj 2004, 12:35

Nobena zadeva v življenju ne škodi. Kakorkoli se kadarkoli odločiš, dobiš neko lekcijo, zaradi katere postaneš drugačen, zrelejši. Mogoče je tole tvoja lekcija, ki te bo naučila ceniti pravo ljubezen, ki jo ceniš, ki ti kaže, da se nimaš dovolj rad, ki ti kaže, da bi si moral petelin že natakniti glavo.

Če iz te ne boš nič iztržil zase, pride naslednja, glasnejša, jakost se stopnjuje, dokler ne prideš do točke, ko se ne moreš več sprenevedati, da nečesa ne vidiš.

Poznam trikotnike, kjer je tretji vogal ostal tretji vogal, pa prva dva daljice in poznam trikotnike, kjer se je tretji kot vrinil na daljico.

Vprašaj sebe kaj želiš in ukrepaj, če se ti zdi primerno, če ne počakaj, dokler te ne bo nekaj spodbodlo v akcijo, energija, strto srce ali karkoli.

Ti si tista oseba s katero boš do konca življenja, zato se ljubi :wub: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#7 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 24. maj 2004, 12:58

Ti si tista oseba s katero boš do konca življenja, zato se ljubi  :wub: .

ooo, fuuul lep stavek :palec: x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Ix

najboljša si pujska :palec: :palec:
Če hočeš biti srečen....BODI!

#8 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 24. maj 2004, 13:10

Nobena zadeva v življenju ne škodi. Kakorkoli se kadarkoli odločiš, dobiš neko lekcijo, zaradi katere postaneš drugačen, zrelejši. Mogoče je tole tvoja lekcija, ki te bo naučila ceniti pravo ljubezen, ki jo ceniš, ki ti kaže, da se nimaš dovolj rad, ki ti kaže, da bi si moral petelin že natakniti glavo.

Če iz te ne boš nič iztržil zase, pride naslednja, glasnejša, jakost se stopnjuje, dokler ne prideš do točke, ko se ne moreš več sprenevedati, da nečesa ne vidiš.

Poznam trikotnike, kjer je tretji vogal ostal tretji vogal, pa prva dva daljice in poznam trikotnike, kjer se je tretji kot vrinil na daljico.

Vprašaj sebe kaj želiš in ukrepaj, če se ti zdi primerno, če ne počakaj, dokler te ne bo nekaj spodbodlo v akcijo, energija, strto srce ali karkoli.

Ti si tista oseba s katero boš do konca življenja, zato se ljubi  :wub: .

škodi, ne škodi..
jst pa mislim, da bi blo lepo živet s samimi lepimi izkušnjami, grenke nas naredijo cinike...
ampak izkušnje nas kujejo.. verjetno da je vsaka stvar za nekaj dobra.. enkrat vse prav pride.. x:)x
Jst osebno bi raje živela skoz v nekem idiličnem življenju, z pozitivnimi izkušnjami, pa je pač tko, da verjetno vsak izkusi svoj demoklejev meč....
No, ampak bom zdej probala živet tko kot jst hočem. Pa brišem vse, ki bi mi to onemogočal. Al pa me žalostil.
Mushi

#9 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 24. maj 2004, 13:52

Trikotnik se ne obnese !
Sicer pa temu zgoraj gre samo za tisto kar ne more imeti, potem sploh ne bo več zanimiva !

LP!

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. maj 2004, 13:56

Zivjo Sambadi in dobrodosel! :vio: :palec:

V bistvu ni kaj dodati, pa tudi sam si tako postavil tole temo s to 'smerjo', kot si si tudi parkrat ze sam odgovoril.
Skodijo - dejansko v bistvu skodi tole tebi - vsec mi je tvoja samokriticnost in v bistvu pogum - ko si tole napisal semle, postavil v naslovu tako - skodijo, si si ze vse naprogramiral, bi rekla.
Skratka - cisto v vsakem odnosu zorimo, tudi v takem, kot je ta, ki to v bistvu sploh ni.
A zoris ti sam, to ni veza, ki bi daljnorocno imel kdo kaj od nje...
Ti ne bos s to bejbo (zelo verjetno), mozno je celo, da niti ona ne bo s tem tipom, vendar tudi ne s tabo.
Ce bi bila varianta, da bi bila s tabo, bi to ze storila, ker se pa 'strinjas', da si v dvojici, ti bo morda vselej namenjen tocno tak polozaj in status v tej relaciji.

Zakaj se ti to ponavlja?
Bi rekla, da se podzavestno bojis pravega, resnega odnosa in si nekako 'zanalasc' izbiras taka dekleta, ki ne morejo bit tvoja.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 24. maj 2004, 14:01

simbaldi, sorry, ampak wake up and smell the coffee xrolleyesx

kaksen casovni termin si si natancno zacrtal v cakanju na nekaj kar se v tej fazi itak ne bo zgodilo?!
ce bi hotla, bi ze sla. takoj. dlje ko caka, manj sans je za happy end na tvoji strani :xx!:
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#12 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 24. maj 2004, 15:12

.....se mi dogaja da me ženska popolnoma prevzame, če nimam kontrole. ..
.. V glavnem takrat reagiram kot petelin brez glave. Letam okoli, rad bi jo videl, delam na tem da se nekako srečama...
Pravzaprav za tistih nekaj trenutkov ko sva skupaj pretrpim zelo dosti ko razmišljam kje je, kaj počne, zakaj neki ne želi tolikokrat priti kot si to jaz želim?
Ko sem pa jaz tisti ki vodi igro pa me čez čez začne vse skupaj dolgočasit pa si ne znam razložit zakaj?
..Samo meni je to premalo. Rad bi bil več z njo, rad bi jo ljubil popolnoma. Ona pa se ne odloči, oz še naprej živi s svojim, ......
..potem jaz vse bolj trpim in se mučim.. .....
Ko se vidim z njo se mi energija »čudežno« povrne

sj ne ,da bi trpel, zahteven si v prčakovanju vidnega...znižaj do sebe si tele želje, ki ti trošijo dnevno energijo. Te razumem Jaz..sam to je vse le kot luknja v žepu˝; namesto,da bi mislil aktivno v tem, probaj najti si kak hobi, da se z delom zamotiš...Ti veš,da jo maš rad,zato imej še naprej lepe misli o Njej. Dovolj je, da si si ji izpovedal svoja čustva. nevem, prepusti se toku.. ne boj se vezi, za kar bi bil lahko na škodi. Delaj na predaji brez občutka krivde. Ti veš,da si iskreno mislil,tako tut naj ostane,ne prepusti se drugačnemu efektu opisovanja iz morda njene strani...ne zbij si Zaleta predaje, srečno~
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#13 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 24. maj 2004, 16:09

1. V razmerjih s puncami se mi dogaja da me ženska popolnoma prevzame če nimam kontrole. Pomeni če je ona tista ki reče kdaj bo lahko prišla k meni, če nima časa, če ...

2. V glavnem takrat reagiram kot petelin brez glave. Letam okoli, rad bi jo videl, delam na tem da se nekako srečama...

3. Seveda ni nič boljše. Zraven pa trpim. Zelo! Pravzaprav za tistih nekaj trenutkov ko sva skupaj pretrpim zelo dosti ko razmišljam kje je, kaj počne, zakaj neki ne želi tolikokrat priti kot si to jaz želim?
4. Ko sem pa jaz tisti ki vodi igro pa me čez čez začne vse skupaj dolgočasit pa si ne znam razložit zakaj??


Ali je smiselno takšen odnos sploh peljati naprej?

1. temu se reče manipulacija...pa še ti začni po njenih vzorcih...mal boli...boš pa vsaj na jasnem... x:)x
2. ženski, ki še ni tvoja, nikoli ne pokaži preveč čustev... x;)x
3. če v ljubezenski zvezi trpiš...pomeni, da čimprej odidi iz nje...tu ne bo nič dolgoročnega...razen ranjenega srca in ponosa... :xx!:
4. si navajen, da te ljudje postavljajo tja, kjer te rabijo...očitno se ona ne ozira na tvoja čustva....kaj bi potem z njo... x?x
Če vara njega...kako veš, da ne vara obeh? Itak pa je ta veza samo še vprašanje časa...svetujem ti...če ni 100%...se ne splača bojevati... :sori:

Ona pa se ne odloči, oz še naprej živi s svojim, čeprav ga po njenih besedah nima več rada in skoraj ne spi več z njim.

Kako pa veš, da ne spi z njim...ti je ona to povedala? :o|o:

PS...oče ne more bit izgovor...sploh pa...bi se ti zaradi pomanjkanja čustev še bolj prepustila...
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#14 Freya

Freya
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 371

Objavljeno: 24. maj 2004, 16:29

Nobena zadeva v življenju ne škodi. Kakorkoli se kadarkoli odločiš, dobiš neko lekcijo, zaradi katere postaneš drugačen, zrelejši. Mogoče je tole tvoja lekcija, ki te bo naučila ceniti pravo ljubezen, ki jo ceniš, ki ti kaže, da se nimaš dovolj rad, ki ti kaže, da bi si moral petelin že natakniti glavo.

Če iz te ne boš nič iztržil zase, pride naslednja, glasnejša, jakost se stopnjuje, dokler ne prideš do točke, ko se ne moreš več sprenevedati, da nečesa ne vidiš.

Poznam trikotnike, kjer je tretji vogal ostal tretji vogal, pa prva dva daljice in poznam trikotnike, kjer se je tretji kot vrinil na daljico.

Vprašaj sebe kaj želiš in ukrepaj, če se ti zdi primerno, če ne počakaj, dokler te ne bo nekaj spodbodlo v akcijo, energija, strto srce ali karkoli.

Ti si tista oseba s katero boš do konca življenja, zato se ljubi  :wub: .

JanjaK :palec: :palec: , odlično si tole povedala, pa tista matematična prispodoba o daljicah in kotih.. x:Dx x;)x

Sambadi, situacija je težka predvsem zate, ona se itak očitno ni sposobna odločiti, še ne ve kaj hoče... njen fant pa najbrž o vsej zadevi sploh nima pojma....in to se mi ne zdi fer od nje....V bistvu ima ona stalno bivališče s solidno kopalnico, ter ekskluziven apartma v hotelu z jacuzzijem, kamor se gre občasno 'zrelaksirat' in....saj veš x:Dx x:px :vragec: x^x... in v tem ni nič napačnega.... če obema "bademajstroma" to odgovarja... Očitno si zaenkrat še zadovoljen s takim neobveznim odnosom, čeprav te že malo vrta črviček dvoma, sicer bi že naredil konec temu razmerju. Najbrž je to res lekcija, ki jo moraš doživeti in uspešno razrešiti. Želim ti veliko uspeha!
SI SAPIS SIS APIS.
Objavljena slika

#15 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 24. maj 2004, 16:54

Sambadi, veš kaj sem jaz ugotovila (po vseh mojih razmerjih), da je treba najprej spremeniti sebe, in šele potem se bodo stvari spreminjale okrog tebe.
Mislim, da drži kot pribito.
V vseh razmerjih sem "trpela" in krivila njih, šele sedaj ugotavljam, da sem bila v bistvu največ kriva sama za "polome"....
Na hitrico sem preletela ostale poste in nekako so se mi oči ustavile na Janjinem postu. :palec: Nekaj takega.
Nič ne delaj na silo, pusti času čas in ko bo čas boš spoznal - očitno se moraš še malo učiti. Lahko pa se začneš poglabljati vase in ne toliko v razmerja.

Vse lepo ti želim!
Nataša
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#16 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 24. maj 2004, 17:14

SAmbadi, živijo!

Značilen se mi zdi tvoj stavek, da se ti vedno pojavljajo taka dekleta. Tvoj primer bi moral bit v nekem drugem poglavju, kjer smo govorili o slučajih v življenju, oziroma o določenosti našega življenja. Jaz sem napisal, da nam življenje pošilja vnaprej določene situacije, od nas pa je odvisno, kako jih bomo rešili. Če naša odločitev ne bo prava, nam bo življenje podobne situacije pošiljalo toliko časa, dokler izpita ne bomo naredili. Tvoja situacija je prav šolski primer in dokaz, da je bila moja trditev pravilna. Ti se v prvi taki situaciji nisi pravilno odločil, zato ti jih življenje pošilja ponovno. Toliko časa, dokler ne boš dojel, kaj moraš v takem primeru naredit. Jaz vem, kaj bi moral naredit in prepričan sem, da tudi ti to dobro veš, samo "nimaš jajc", da bi to res naredil.
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#17 jess

jess
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 24. maj 2004, 19:33

Najprej ugotovi,kaj ti sploh v resnici hočeš,katere so tvoje življenske vrednote?
Saj 1x se punca lahko zate odloči,ampak ko bo nekoga spoznala bo spet v trikotniku in to s tabo,pa še z nekom....
Stran od punc,ki so že zasedene in ne vejo kaj bi rade.

Ne dovoli,da punca ves čas odloča o vaju in ne dovoli,da ti ves čas odločaš za oba.Saj smo ljudje in se znamo pogovarjat,delat kompromise,..le oba morata biti v igri in ne samo eden.

#18 Vendula

Vendula
  • Nepogrešljivi
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 215

Objavljeno: 24. maj 2004, 20:18

Ne vem kako lahko zaupaš?Punca te očitno ne spoštuje.Mislim,da točno ve kje te "privije" in "zlomi" - TI pa ji do tega pustiš.A si mogoče kdaj v odnoseh z puncami (po tvojem ponavljajočim vzorem) poskusil drugo taktiko - različno saj od enega z odnosov?Če je tvoj odgovor ne,kako po tem veš kdo si?Mogoče bi si se v drugem obnašanju sam do sebe in do punce spoznaval in mogoče tud "zrušil" ponavljajoče se situacije v odnosih.Ni potrebno vztrajat v odnosu,kje trpiš.Izbira je pa tvoja.Kakorkoli že,uči se in izkaj sam sebe. :palec: x:Xx

#19 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 24. maj 2004, 22:22

Sambadi, hoj!

Mogoče ti bo kaj pomagalo, če se boš začel spraševati in iskati odgovore globlje v tebi (ne samo površinsko):
Zakaj vztrajaš v odnosu? Kaj imaš od tega odnosa in česa si prikrajšan zaradi tega odnosa?
Se mogoče bojiš biti sam (kaj bi bilo, če bi bil sam)?
Se čutiš, da nisi vreden ene bolj zrele ženske (ali da nisi vreden biti ljubljen)?
Se bojiš naslednjega odnosa z drugo žensko?...

Ta vprašanja sem kar tako "stresla iz rokava". Postavi si sam še druga vprašanja, na katera ne poznaš odgovora. Najdi si en miren plac, kjer se TI dobro počutiš, zapri oči, sprosti se, občuti se, poglobi se vase in poišči odgovore na tvoja vprašanja...
Ko najdeš en odgovor (n.pr.: ja, se bojim...), si postavi naslednjega (n.pr.: zakaj se bojim?...). Kot otroci, ki nenehno sprašujejo: Zakaj ribe plavajo? (Zato, ker živijo v vodi.) Zakaj živijo v vodi? (Zato ker...) x:o)x x;)x x:Dx

#20 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 26. maj 2004, 15:36

Zakaj ribe plavajo? (Zato, ker živijo v vodi.) Zakaj živijo v vodi? (Zato ker...)

Edini smiselni odgovor......zato ker,zato ker,zato ker,.....
Glej naprej, če se le da,...

#21 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 26. maj 2004, 22:47

zato ,ker
za Zato ker, je vedno rešitev nekje x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#22 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. maj 2004, 04:36

js sem ravnokar meu sanje o razmerju ki škodi......... oziroma sanje ki škodijo o razmerju
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#23 sambadi

sambadi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 10. junij 2004, 18:56

Malo pozno, pa vseeno.

Hvala vsem za čas in komentarje. :palec:

By the way:
Nič se ni še spremenilo, še vedno sva v istem razmerju. S tem, da se jaz ne obremenjujem več toliko s tem. Kar bo pač bo. :eek:

#24 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. junij 2004, 18:57

kakopak js tud ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#25 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 10. junij 2004, 21:34

Zdi se mi da manipulira z mano (in z njim)! Samo da ima ona dva ki ji izkazujeta ljubezen.
V otroštvu ni doživela dosti ljubezni s strani očeta.

Samo ne reci mi, da je dvojček, da ima črne lase in oči

Ta punca ne ljubi ne tebe, ne njega in niti sebe (lahko pa zavestno misli da ljubi, a to ljubi samo ego)...se samo "futra" in z sposobnostjo manipulacije skriva svojo pravo blokado, ki jo mora razčistiti na svoji poti usode, kakor tudi ti. Poslušaj moj nasvet, čim prej "skenslaj" in nikar ne razmišljaj kaka revica je...tu si predvsem pomemben ti..

l.p.Tomaž

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0