Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kam je izginil kamen?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 cvetka

cvetka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 24. maj 2004, 15:18

Pozdravljeni!
Pred časom sem kupila tri kamne; dva turkiza in en ametist. Čez približno leto dni sem opazila, da je en turkiz izginil. Ni ga bilo. x!x Pomislila sem, da je to zgolj slučajno in da ga bom že našla (drugače sem zelo organizirana in urejena punca in ljubim red...). Torej sta ostala en turkiz in en ametist. In tako mine še nekaj mesecev, ko naenkrat opazim, da na mizici, kjer so kamni ležali, ležita dva turkiza!!Skoraj me je vrglo, no, sapo mi je vzelo, tako sem se čudila. Kam je torej zginil najprej turkiz, se vrnil nazaj, "tja" pa poslal ametist? Čistila sem jih z vodo in sončila na soncu, tako, po filingu pač. Kaj porečete na to? Hvala za vaša mnenja in lep dan še naprej! Dijo! x:Ix


#2 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. maj 2004, 06:26

he he he...no, me veseli, da je to širši pojav, ker sem mislila, da se dogaja sam meni...pa da sem mal odpuljena...uf, odvalil kamen od srca...ja, neverjetno ,kako nekatere stvari za nekaj časa izginejo...pol jih pa dobiš na mestu, kjer veš, da si ničkolikokrat pogledal...


x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#3 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. maj 2004, 06:54

... "Vzemite kristal, ki vam je posebno drag. V ta kristal vstavite svojo energijo in svojo namero, kot, da bi želeli poslati sporočilo samemu sebi nazaj skozi čas. Potem postavite kristal v ta sveti prostor znotraj portala. V nekem trenutku se bo ta kristal, ki nosi najvišji namen, čarobno pojavil nekje drugje v vaši časovni liniji. Pravzaprav se to dogaja zdaj. Mnogi izmed vas najdete kristale, ki jih sami še niste vstavili v portal. To je začetek učenja hoje vzvratno skozi čas..."

(vzeto iz sporočila:
Kristalni portali)

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. maj 2004, 08:20

Oj, Cvetka, dobrodosla! x:)x :palec:

Ja, tudi nam se dogaja, da stvari kar 'izginjajo' - res je zanimivo, da se prav posebej kamni se radi kam odrolajo.
Tako sem 'izgubila' dva opala pa prav pred kratkim akvamarin, ko je skoz bil tule na broju, sem ga hotla samo vzeti za eliksir - in ga ni. x?x xnckrivx Preprosto je izginil...
Pa vec je bilo tega, samo tehle se zdajle spomnim.

Super, Mateja, da si tole podala, nisem se videla. :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 26. maj 2004, 01:17

Mogoče so ti ga pa palčki odnesli. Sploh pa je to možno če si doma zunaj večjih naselij. Ah. Kaj se smejiš zdaj. Palčki ja. Čisto zares.
Tudi meni je že dosti stvari izginilo, bi bilo predolgo za naštevat. Navadno se vse vrne.

Andres




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0