Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Škorpijoni.......


  • Prijavi se, če želiš komentirati
17955 komentarjev na to temo

#51 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 28. maj 2004, 08:58

Asc - škorpijon. Venera in jupiter - tudi v škorpijonu

kar je dobro opažam zadnje čase. Ful mi hudobija ven udarja.. x:Dx x:Dx Zdaj vem kaj je krivo x:Dx ma hecam se seveda x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#52 GOMETULJCICA

GOMETULJCICA
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 388

Objavljeno: 28. maj 2004, 09:10

Res, saj smo kljub določeni meri strupa, prav prijetne živalce(ljudje). Strup je pač dober za obrambo. x:)x :palec: :palec: :palec:
Objavljena slika
Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo,
temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo!

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. maj 2004, 10:00

edini.....huhu........Tocka Fortune Skorpijon

Saj res, sem omenila samo asc, imam pa tam Neptun (ki je vladar mojega stelija v ribah)
*sicer je generacijski in ce ni kaksen pomemben point v tvojem horoskopu, ga na osebnostnem nivoju prakticno skorajda ne cutis; torej, Neptun ima cela generacija ljudi v Sco, kot ima cela generacija folka Pluton v Devici.
In tocko duha in fortune - vsaka je na svoji strani ASC in druga z drugo in z ASC v konjunkciji.
Imam pa se kup arabskih v sco, kjer je tudi 'moja' hisa (12.).
Vendar kot jaz nekako to vidim, je se najbolj sco pri meni kulminanten pluton (ki je pac vladar asc in je na vrhu in je zato mocnejsi).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. maj 2004, 10:41

u bistvu sta pri meni povdarjeni še dve znamenji (so mi razložili) ...poleg škorpijona še dvojček in vodnar....skratka, križanec....če uspel al neuspel križanec pa je odvisno od tega kdo ocenjuje x:Dx x;)x ....grem se pofočkat še v drugi dve temi x:o)x :vragec: x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#55 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 28. maj 2004, 10:50

Luna in Asc v škorpijonu.

Res, lahk rečem, da so škorpijoni tanarbl kul. :palec: Zmeri vejo, zaka se gre, nikol jim ni treba ničesar 2x razlagat, bistri, vidijo gozd (ne samo dreves), lahk se z njimi meniš o seksu, o čustvih, o smrti, ma o vsem, pa noben te ne bo označu za zafrustriranga, če se pogovarjaš o kaki mračnjaški temi. V glavnem: čimveč škorpijonov, temboljš bo :palec: x;)x . Mogoče te radi kdaj nategnejo, pa mal se morjo brzdat pa bo x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#56 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. maj 2004, 10:52

uau...kako lepo....melem za moja ušeska....so se tle že tolk usajali čez škorpijone...njam, mi je všeč x:px xloveyx :onfire:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#57 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:32

x:px x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#58 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:36

Amis, folk se usaja čez škorpijone, ker imajo prevečkrat prav x;)x pa kr ne marajo, da nekdo tolk direkt pokaže na njihove napake.

Contesa, se mi je zdel, da sm nekje prebrala neko povezavo oven pa ti, pa zgleda, da sm narobe prebrala ( še dobr x:Dx ) x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#59 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:36

x:Dx

sam če se bodo brzdali potem ne bo.... :vragec: x^x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#60 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:38

:palec: Če bi se pa brzdal, pa ne bi bli škorpijončki x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#61 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:42

x:Dx
devica, tko lepo si napisala, da sem kar zrasla za ene 20 cm x:Dx ....morm si hlače podaljšat x^x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:44

:palec: Če bi se pa brzdal, pa ne bi bli škorpijončki x:Dx

To pa ni cisto res.
Skorpijon ni Oven.
Skorpijon (visji tip) mojstrsko izpili lahko svojo toleranco in hladnokrvnost (v smislu nevznemirjenja in ne hladnokrvnost kot posledico pomanjkanja custev).
S tem da ne gre za brzdanje, pac pa za zrelost.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:46

x:Dx Marsa, jz sm še nezrela, pa lahk to napišem x;)x Bomo pilili, sej bomo...pol enkrat x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:51

Devica, to sem samo natancna. :)
Saj te pili lajf - ce imas mocnega sco, toliko bolj.
V bistvu ne gre za to, da se potem pa zadrzujes, preprosto se z mocno voljo (kar pa sco tudi ima) usmerjas v to, da te vse manj stvari vznemirja, da jih gledas z nekaksno distanco, hkrati pa imas izkusnjo ze... Samo si ze nad njo - si to nekako ze prerasel.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:56

:palec: :8): x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#66 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 28. maj 2004, 12:04

ja ja, te razbijem ko kanto x:Dx

(al pa prleško: te spoteren kak staro šibovje x:Dx  x:Dx )

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Mushi

#67 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. maj 2004, 12:09

ne ne škorpijonov je čist zadost na svetu..... mal več rakcev prosim da bodo mal delali pa to....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#68 gometuljcek

gometuljcek
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 28. maj 2004, 12:16

joj joj joj skorpjoni ne samo to, da je kriz z njimi se huje. sploh s tistimi 26 :wOOt: najbols bi blo da bi jih kar xwizardx pa lep pozdrav in cimmanj pikov

#69 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. maj 2004, 12:39

Enega pa le imam škorpijončka, in sicer v saturnu v 11. hiši.

#70 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. maj 2004, 15:04

A bi rad uvedel sužnjelastništvo ali kaj? :fiju:  :inocent:  :frog:

hja you'can't expect to enslave scorpions can you? sicer pa je suženjstvo čist škorpijonska zadeva... :D domine pa to..... grrr :D

hm sicer pa čas je da se pripravim na boj.... škorpijo v akciji........ by the powers invested in me, i start the game...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#71 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. maj 2004, 16:03

Mars - Scorpio
Luna in True Node v 8 (skorpijonovi hisi).

#72 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 28. maj 2004, 16:26

Kaj se pol tolko ob škorpijone obregaš? Sploh tiste z asc na pravem mestu ? Daj jih na ingor pa roka.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#73 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 28. maj 2004, 16:35

x:Dx stara :O: :O: x:Dx
Nič - moram te malo - ne morem si pomagat - takav mi je horoskop x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#74 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 28. maj 2004, 16:40

x;)x x:Dx
še malo pa boš prijazen ratal x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#75 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. maj 2004, 17:00

tule pa se je pri meni v 3.hiši zasidral mars




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0