Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prebolevanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
231 komentarjev na to temo

#26 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. maj 2004, 17:48

Jaz pa ne morem preboleti, da se nekateri ljudje raje ukvarjajo z mano, kot pa da bi se s sabo x:Dx x:Dx x^x

#27 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. maj 2004, 18:55

Jaz pa ne morem preboleti, da se nekateri ljudje raje ukvarjajo z mano, kot pa da bi se s sabo x:Dx  x:Dx  x^x

ni panike ej, boljš tko kot pa noben, to dobiš če vsem po vrsti pamet soliš... :D če si slan in okusen te začnejo po zobih vlačit ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. maj 2004, 19:38

Jaz sem kaksno mocno zadevo kar tezko prebolela vcasih....
Gazila ze po dnu v depresiji, jemala kot nekaksen osebni poraz, nisem sprejela 'ne' kot odgovora...
Predvsem zahvaljujoc svojemu asc.
Ribi (ki naj bi kao za nekatere tudi bile nagnjene k temu) pa sta mi dali nek tak drive (mars v ribah, v eks. trigonu z NE in v opp. s Plutonom in 'pogojno' tudi Uranom), da sem v casu vladarja asc na asc zradirala vse, skenslala, pometala stran...
In ko dozivis (ne samo vidis), kako olajsujoce je to, to ze poznas in v prihodnje vedno ves, da bos 'zmogel' in nobena stvar te ne bo mogla vreci iz tira.
Torej spet hocem povedati v bistvu samo to, da se bo nizji tip sco (ali ribe, raka) valjal v tem, docim bo visji tip usmeril ta potencial v ustvarjalnost.

Moj recept za 'prebolevanje' je torej: ustvarjalnost - transformiranje energije te izkusnje na druge nivoje --> gradnja osebnosti.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 Freya

Freya
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 371

Objavljeno: 30. maj 2004, 20:19

Hmm... se mi zdi, da ne prebolevam dolgo (Lev, asc Dvojček, Luna Tehtnica). Oziroma sploh ne vem, če prebolevam. A ja, kaj je sploh to: prebolevanje?
Pri meni se vse ohladi že prej, šele potem se zveza prekine. In potem vse slabe stvari hitro pozabim (oziroma jih nekam odrinem... nekam tja v preteklost), lepih stvari pa se vedno spominjam. Bivšega nikoli čisto ne pozabim, ampak se ga spominjam, v stilu: aha, z njim pa je bilo tako pa tako...

Bolj kot nek razpad zveze me prizadenejo kakšne laži, ponarejenost... To vse pa je itak slabo in, kot sem že napisala, slabo hitro pozabim, pustim nekako za sabo (v stilu: "naj grejo njegove laži z njim"...).

Na ljubezen pa itak gledam tako, kot pravi ta rek (avtorja pozabila):
Ljubezni ne moreš kupiti, niti ne zahtevati;
ljubezen sama v sebi najde moč - potem vleče sama.

Tamara :palec: :palec: x:)x

se popolnoma najdem v napisanem.... ha, pa sem jest tud rakica.....očitno je asc strelec tukaj na delu.
SI SAPIS SIS APIS.
Objavljena slika

#30 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. maj 2004, 21:51

Jaz sem kaksno mocno zadevo kar tezko prebolela vcasih....
Gazila ze po dnu v depresiji, jemala kot nekaksen osebni poraz, nisem sprejela 'ne' kot odgovora...
Predvsem zahvaljujoc svojemu asc.
Ribi (ki naj bi kao za nekatere tudi bile nagnjene k temu) pa sta mi dali nek tak drive (mars v ribah, v eks. trigonu z NE in v opp. s Plutonom in 'pogojno' tudi Uranom), da sem v casu vladarja asc na asc zradirala vse, skenslala, pometala stran...
In ko dozivis (ne samo vidis), kako olajsujoce je to, to ze poznas in v prihodnje vedno ves, da bos 'zmogel' in nobena stvar te ne bo mogla vreci iz tira.
Torej spet hocem povedati v bistvu samo to, da se bo nizji tip sco (ali ribe, raka) valjal v tem, docim bo visji tip usmeril ta potencial v ustvarjalnost.

Moj recept za 'prebolevanje' je torej: ustvarjalnost - transformiranje energije te izkusnje na druge nivoje --> gradnja osebnosti.

Yeah Marsa :D to mi deli ja asc v sco je odlična stvar... kolkr se da blizu škorpijona neda bi bil škorpijon.. :D hja men tud ponavadi tko stvar nanese... začnem poslušat čist drugo muziko, preusmerim svojo energijo v čist tretje stvari.. pustim astrologijo vzamem v roke karte :D to je pomagalo za ovnici, hm kdo ve mrbit bom začel kdaj še z dlani šlogat ampak upam da ne... :2src:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#31 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. maj 2004, 11:11

Jaz pa ne morem preboleti, da se nekateri ljudje raje ukvarjajo z mano, kot pa da bi se s sabo x:Dx  x:Dx  x^x

x;)x Bodi vesel, da si ti drugačen, sicer pa je njihov problem. Nč sekirat, vsi enkrat spregledajo. x;)x

#32 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 31. maj 2004, 16:43

Jaz imam Luno v ribah v opoziciji s Plutonom....sem mislila, da me bo mesec dni nazaj pobralo... :C: žalost, vam rečem... zdaj sem pa že na novo zaljubljena :flower:

Če bom drugi mesec spet mjavkala tukaj, me prosim potolažite! x;)x
Dum spiro, spero.

#33 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 31. maj 2004, 21:21

Waou,oona, ti pa si carica, kako se ti je pa to lahko zgodilo?Dej kaksen dober recept, jst bi bla tud kej na novo zaljubljena, samo je po moje se kar prezgodaj (1 mesec). Kolk casa si pa bila z bivsim?In kako si ga prebolela?

#34 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 1. junij 2004, 06:58

.......hmmmmm xrolleyesx xrolleyesx ....Tamara mislim, da se pri meni dogaja nekaj podobnega ( devica, asc. lev, venera lev, mars škorpijon,luna strelec) x;)x

...a v zadnjem času...... imam očutek, da tiso "staro " spet prihaja nazaj, se vrača stara ljubezen .... mogoče sem jo takrat smo potlačila... prebolevaja sploh ni blo, saj sem imela občutek, da se je ohladilo pr men že pred koncem :O: .. no pa saj tudi sedaj nevem, kje sploh sem :eek: ...nevem, v časih mam tut občutek, da se skrivam za nekakšnim oklepom... :eek: kaj pa vem kaj vpliva na to.. :inocent: :inocent: .

Mislim, da ribe kr težko oz. dolgo prebolevajo.... za škorpijone pa si ne bi mislila? :O: x^x

Lp

Lilija

#35 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 1. junij 2004, 09:56

BIK ima še posebej težave s tem. Ker je navajen, da je tako, kot pač je, si ne da dopovedati, da ni več tako, kot je bilo. Potem se pa začne. Muka.
Lani sem imel posla z eno gospo, ki ji je vse po vrsti razpadalo, vendar še danes hodi okoli s prepričanjem, da je vse čisto kul. In se smehlja svetu. Nobene spremembe ni dojela. Tabula raza.

Najnovejši primer je pa ena mala, ki me mori že nekaj tednov in želi, da ji nekako obrazložim, kako in kdaj bosta z ljubim spet srečna, pa čeprav ji je naredil že skoraj vse, kar se da (pustil čakati, osramotil pred družbo, prebutal, prisili pojest tablete za splav, pobral cedeje in verjetno še kaj drugega, ... ne spomnim se več, pa je bilo tega še kar nekaj). Včeraj me je morila s pripovedovanjem, kaj vse je že naredila, in vprašanjem, kaj naj še naredi v seksu, da bo bolj strastna in da bo ljubi zadovoljen. "Ke dergač je reku de jo bo skenslou. Sej bi jo že, ampak una druga se noče več z nim ment, pa bota mogoče še mal probala." - (Več ali manj dobesedno!) Bljać!

Sinastrijo imata pa tako, da je imel marsikateri rabelj s svojo žrtvijo boljšega! Ampak Bik trapasti si ne da dopovedati. Če bi vsaj spoštovala to, da sem ji aufrihtig povedal, naj me ne kliče več, ker ji nimam več kaj pomagati, saj ji za svetovalca, ali naj malo bolj dvigne noge ali ne, pa res ne mislim biti.

Torej glasujem za Bika (v tem primeru, kdo teže preboleva)!

Živijo!

#36 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 1. junij 2004, 12:39

Najnovejši primer je pa ena mala,

ojej, bern...
po opisu sodeč grem stavit, da je v igri tudi kakšen negativen aspekt Venera-Neptun x?x
Idealiziranje in matranje samega sebe.... :xx!:

#37 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 1. junij 2004, 12:42

Najnovejši primer je pa ena mala, ki me mori že nekaj tednov in želi, da ji nekako obrazložim, kako in kdaj bosta z ljubim spet srečna, pa čeprav ji je naredil že skoraj vse, kar se da (pustil čakati, osramotil pred družbo, prebutal, prisili pojest tablete za splav, pobral cedeje in verjetno še kaj drugega, ... ne spomnim se več, pa je bilo tega še kar nekaj). Včeraj me je morila s pripovedovanjem, kaj vse je že naredila, in vprašanjem, kaj naj še naredi v seksu, da bo bolj strastna in da bo ljubi zadovoljen. "Ke dergač je reku de jo bo skenslou. Sej bi jo že, ampak una druga se noče več z nim ment, pa bota mogoče še mal probala." - (Več ali manj dobesedno!) Bljać!

:O: :O: :O:
katastrofalno.
Mushi

#38 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 1. junij 2004, 12:50

Waou,oona, ti pa si carica, kako se ti je pa to lahko zgodilo?Dej kaksen dober recept, jst bi bla tud kej na novo zaljubljena, samo je po moje se kar prezgodaj (1 mesec). Kolk casa si pa bila z bivsim?In kako si ga prebolela?

Kako sem prebolevala? En teden sem jokala, hodila kot mumija po svetu..drugi teden sem navezala vse možne kontakte in se počasi vključila v družbo...veliko, res veliko sem delala...potem je šlo vse bolje...skupaj sva bila leto in pol. Ne splača se žalovati, po svetu se sprehaja veliko boljših primerkov!!! x:Ix

Imej se rada! x:)x
Dum spiro, spero.

#39 Caprisata

Caprisata
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 2. junij 2004, 10:11

Uf, slučajno odprla poste s to temo.
Hja, sem v resni vezi, že leto in pol in nikakor nimam namena končati, ravno obratno, stopnjevati do poroke, otrok, skupne starosti...
V kolikor se slučajno ne izteče tako - nikoli ne veš, ampak skoraj ne verjamem da je možno! - pa se mi niti sanja ne kolk časa bi potrebovala, da prebolim. :V: Mislim pa, da OGROMNO enga časa in notranje preobrazbe. :sori: :sori: Sem kozoroginja z luno v kozoogu in asc. v raku.

#40 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 2. junij 2004, 10:22

Hm, sem strelec, pa sem eno bejbo preboleval nekaj let. xrolleyesx Še dans ne vem kako mi je to ratalo x:Dx Vem samo, da mi je vsako vezo po njej "zjebala" v moji glavi vedno, ko sem jo kje srečal. Pa to popizdiš. Pa še mal je z veseljem pripomogla k temu, ker je vedela, kakšno moč ima nad mano. In ko je končno ni več imela je bila prav šokirana....jaz pa srečen, končno svoboden, na razpolago novi ljubezni. Popolnoma. x:)x :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#41 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 2. junij 2004, 11:08

Mick, to pa ni znacilnost strelcev. Ce ni skrivnost, kdaj natancno si pa rojen, da vidimo se ostale planete in aspekte? Me zanima, zakaj je toliko casa nisi prebolel?

#42 mari

mari
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 311

Objavljeno: 2. junij 2004, 11:39

Hmm... se mi zdi, da ne prebolevam dolgo (Lev, asc Dvojček, Luna Tehtnica). Oziroma sploh ne vem, če prebolevam. A ja, kaj je sploh to: prebolevanje?
Pri meni se vse ohladi že prej, šele potem se zveza prekine. In potem vse slabe stvari hitro pozabim (oziroma jih nekam odrinem... nekam tja v preteklost), lepih stvari pa se vedno spominjam. Bivšega nikoli čisto ne pozabim, ampak se ga spominjam, v stilu: aha, z njim pa je bilo tako pa tako...

Bolj kot nek razpad zveze me prizadenejo kakšne laži, ponarejenost... To vse pa je itak slabo in, kot sem že napisala, slabo hitro pozabim, pustim nekako za sabo (v stilu: "naj grejo njegove laži z njim"...).

Na ljubezen pa itak gledam tako, kot pravi ta rek (avtorja pozabila):
Ljubezni ne moreš kupiti, niti ne zahtevati;
ljubezen sama v sebi najde moč - potem vleče sama.

pod to se tud jaz podpišem x;)x

levinja, asc:dvojček


sem z vsemi bivšimi v prijateljskih odnosih, ne glede na to kdo je koga pustil...

life goes on...and so do we! :palec: :palec: :palec:

#43 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:07

riba, asc škorpijon, luna BIK.......

jst ne prebolevam, ker nimam časa..... prejšnjo nadomesti nova, ta ta nova je po kratkem času že stara in tako dalje in tako naprej....... NAJ ŽIVIJO ŽENSKE!!!!!!!!


sokrates

#44 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:13

x^x ja tko pač je, sicer se mi zdi pa škoda miselnega časa za ženske....... a si predstavljaš da me ena ne mara da me daje u nulo, jst pa še mislim nanjo. pih, pih / ni šans x!x

#45 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:15

točno tako...... MOVE ON!! :palec:

#46 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:15

riba, asc škorpijon, luna BIK.......

jst ne prebolevam, ker nimam časa..... prejšnjo nadomesti nova, ta ta nova je po kratkem času že stara in tako dalje in tako naprej....... NAJ ŽIVIJO ŽENSKE!!!!!!!!


sokrates

Contesa a misliš da je že naletel na pravo x:Dx

#47 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:17

enostavno nisem tip, ki preveč misli na ženske v takem smislu - sem vedno za žur in za bedarije, sigurno se pa ne bom plazu za babami, lepo te prosim.. veš kolko je žensk na tem svetu!!!!!! x;)x :2src:

#48 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:20

ah, contesa, pri ženskah so razlike le v odteknih......... pri moških so pa velike, saj veš - dolžina, tehnika itd x;)x

#49 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:23

to vse pravte, jst pa že 15 let čakam - pa nč x;)x

#50 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:24

sej me tud ne lazimo za moškimi, ampak včasih sicer sem jaz prebolevanje tudi nekak opustila, očitno nimam kej več pebolevat, samo spomini pa včasih znajo biti otožni, šele ko preboliš postanejo sprijetni...
ja ko pride prava niansa, pa ni drugih žensk :vragec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0