Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sonce v natalni karti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
219 komentarjev na to temo

#26 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. junij 2004, 11:10

da ne maram dela je na nek način res. sam je to bolj selektivno. ne maram neustvarjalnega dela.
me pa zanima, zakaj saturn v 6 hiši tako vpliva /deluje ali naj bi povzročal odpor do dela. pa v vodnarju je.
x:)x  x;)x

xrolleyesx Jaz poznam kar nekaj ljudi s saturnom v šesti hiši in bi rekla, da so rojeni deloholiki, vendar odvisno v katerem znamenju saturn je. Saturn v šesti v devici je skoraj ziher deloholik, v kozorogu saturn so vztajni garači, vendar v vodnarju pa se mi zdi, da ta energija kar spuhti.

Tebi bi odgovarjalo samo resnično ustvarjalno delo- uran, nekaj novega.

#27 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 21. junij 2004, 11:18

Zame pa noben noče pogledat! :C:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#28 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. junij 2004, 11:28

Sonce v škorpijonu v sedmi hiši.
Sonce trikotnik Luna(v Ribah)
Sonce inkonjukcija Saturn
Sonce opozicija Ascendent(v Biku)
Sonce sekstil MC

x;)x Tam kje je sonce blestiš. Verjetno si v javnosti priljubljena, blestiš v partnerski hiši.

Moški in ženski princip uravnotežan (sonce trigon luna), luna v ribah nakazuje mehko dušico, včasih ji gre na jok kar v tri dni. Verjetno rada pomagaš drugim s tako lunco.
Včasih si rahlo v razcepu, po eni strani bi eno po drugi drugo.
Sonce pozitivno aspektirano na MC in IC (ugoden aspekt za kariero, službo, dom in razumevanje s starši.



To kar si navedla je čisto enostavno. Važno je tudi, kako so ti planeti aspektirani še z drugi planeti.

#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. junij 2004, 11:49

Hvala Lunca, vse zelo drži, razen tisto o joku! :inocent:  Bes ja,jok pa ne! x:Dx  Zelo rada pa pomagam, to pa res! x;)x

x:Dx x:Dx Hja, no jok niso samo solzice, to je zame ena softy varianta. :palec:

#30 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 21. junij 2004, 11:51

Ampak tako kot si napisala, včasih ja, včasih pa ne! x;)x x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#31 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. junij 2004, 12:13



Sonce v škorpijonu v sedmi hiši.
Sonce trikotnik Luna(v Ribah)
Sonce inkonjukcija Saturn
Sonce opozicija Ascendent(v Biku)
Sonce sekstil MC

x;)x Tam kje je sonce blestiš. Verjetno si v javnosti priljubljena, blestiš v partnerski hiši.

Moški in ženski princip uravnotežan (sonce trigon luna), luna v ribah nakazuje mehko dušico, včasih ji gre na jok kar v tri dni. Verjetno rada pomagaš drugim s tako lunco.
Včasih si rahlo v razcepu, po eni strani bi eno po drugi drugo.
Sonce pozitivno aspektirano na MC in IC (ugoden aspekt za kariero, službo, dom in razumevanje s starši.



To kar si navedla je čisto enostavno. Važno je tudi, kako so ti planeti aspektirani še z drugi planeti.

Lunca, Lunca, pridi na party, da nam boš vsem pošlogala x:Xx x;)x

#32 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 21. junij 2004, 12:18

To kar si navedla je čisto enostavno. Važno je tudi, kako so ti planeti aspektirani še z drugi planeti.

Ko pridem zvečer domov, ti pošljem še ostale planete! Če boš tako prijazna in mi malo raztolmačila! x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#33 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. junij 2004, 12:36

Tebi bi odgovarjalo samo resnično ustvarjalno delo- uran, nekaj novega.

s tem delom se popolnoma strinjam, saj mogoče bo moj čas še prišel (in upam, da čim prej, ker je moje potrpljenje čisto na psu :vragec: ). sicer mam pa asc v devici x:)x
lunca hvala :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#34 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. junij 2004, 12:40


To kar si navedla je čisto enostavno. Važno je tudi, kako so ti planeti aspektirani še z drugi planeti.

Ko pridem zvečer domov, ti pošljem še ostale planete! Če boš tako prijazna in mi malo raztolmačila! x:)x

:palec: Raje mi pošlji rojstne podatke na OS, če ne bo Stane mislil, da šlogam, x:Dx x:Dx

#35 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. junij 2004, 12:59

Lunca, ti kar pridi, saj ti bom dal mir x:Dx :palec:

#36 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. junij 2004, 13:31

Lunca, ti kar pridi, saj ti bom dal mir x:Dx  :palec:

x:Dx x:Dx Hahahaha Stane, sej se te ne bojim, sem oven, vodnar ASC, luna vodnar pol pa veš, da se kej dosti ne oziram na to ali mi da kdo mir ali ne.
Resnično bi zelo rada prišla, če bi bila takrat doma.
Pa drugič. Sol bom pa naročila sigurno, ker mi primanjkuje pravih mineralov. x;)x x;)x

#37 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 21. junij 2004, 13:59

Mihela pozdravljena!
Jaz bi te pa vprašala za mojo situacijo! x;)x
Sonce v škorpijonu v sedmi hiši.
Sonce trikotnik Luna(v Ribah)
Sonce inkonjukcija Saturn
Sonce opozicija Ascendent(v Biku)
Sonce sekstil MC

Če moram napisati še kakšen podatek, pa mi prosim povej! Hvala ti! x8Dx

Pozdravljena,

strinjam se z Lunco, neverjtna astrologinja je za samouka. Kapo dol.
Če govorimo o tem s čim je povezana tvoja samozavest, bi bila tu lahko povezana s partnerjem. Izbrala si boš moškega, ki v nečem izstopa, je na nek način pomemben in zaradi povezave z MC najverejtneje tudi poslovno uspešen. Ker je Sonce v škorpijonu bo najverjtneje tudi ljubosumen, bolj zaprt vase, vendar ker je Sonce v lepem aspektu z Luno, bosta lahko ustvari dober in trajen odnos.
Pogosto opazim pri ljudeh, ki imajo Sonce v konjunkciji z descendentom, da je to, kako te vidijo drugi zelo pomembno in včasih je človek pretirano samozavesten.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#38 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. junij 2004, 14:03



da ne maram dela je na nek način res. sam je to bolj selektivno. ne maram neustvarjalnega dela.
me pa zanima, zakaj saturn v 6 hiši tako vpliva /deluje ali naj bi povzročal odpor do dela. pa v vodnarju je.
x:)x  x;)x

xrolleyesx Jaz poznam kar nekaj ljudi s saturnom v šesti hiši in bi rekla, da so rojeni deloholiki, vendar odvisno v katerem znamenju saturn je. Saturn v šesti v devici je skoraj ziher deloholik, v kozorogu saturn so vztajni garači, vendar v vodnarju pa se mi zdi, da ta energija kar spuhti.

Tebi bi odgovarjalo samo resnično ustvarjalno delo- uran, nekaj novega.


Pazi malo: Saturn v 06 je ALI lenuh ALI "suženj dela" (za Duporjeve čase tako lepih besed kot "deloholik" še ni bilo).

Da posel jemlje ALI selektivno (Kozorog) ALI kot obveznost in odgovornost itd., je jasno.

Vodnar deloholik? Že mogoče, če gre za kak višji cilj. Vodnar je možganar in bi vse delo opravil intelektualno. Ne daj mu zabiti žeblja. Govorim o Vodnarjevem principu, seveda pa obstajajo tudi taki med Vodnarji, ki so delovni in zelo priročni, samo to jim v horoskop prinaša kaj drugega, Vodnar prav gotovo ne.

Na enem sem "diplomiral". Sedaj delam postdiplomskega, ker me še vedno kje najde nepripravljenega.

Živijo!

#39 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 21. junij 2004, 14:05

Ja, Mihela imaš prav, opravljam tudi takšno službo, kjer je videz zelo pomemben! S samozavestjo pa nisem imela nikoli težav, že kot otrok, sem si upala veliko, včasih še preveč! x;)x x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#40 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 21. junij 2004, 14:07

mihela, najlepša hvala  x:Xx  :palec:

uran in neptun sta v prvi hiši v devici in sta 4 stopinje narazen. saturn pa je res v kvadratu z merkurjem, ni pa z neptunom. sicer pa je saturn v 6 hiši v vodnarju, jupiter pa v 8 v ovnu.
sonce je na 12 stopinj škorpijona v 3 hiši, saturn pa na 16 stopinj vodnarja v 6 hiši. kakšen orbis je to žal ne vem, ker ne znam zračunat, zato ti podajam položaje in upam, da je to ok. če ti ti podatki še kaj povejo in se ti jih da še malo komentirat, bom zelo vesela...nasveti so dobrodošli  x:)x  :palec:

Te spremembe, ki si jih sedaj opisal, kažejo, da teh strahov, ki sem ti jih omenila, če bi bila povezana 12. hiša, sedaj ni.
Vendar je zelo strog notranji glas, ki pritiska nate (najverjetnje je res povezan z očetom) in hoče da delaš, si odgovoren in konvencionalen, kar pa je seveda skregano z Uranom in Neptunom, ki tvojita povezavo na konjunkcijo Merkurja in Sonca.

Jaz še vedno vztrajam, da uporabiš svoj nenavaden način razmišljanja in in pa svoje posebne sposobnosti. Najdeš sebe v teh bolj alter scena. Kar pa ti je že predlagala Lunca.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#41 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 21. junij 2004, 14:20

Živio xDDx

Tudi mene zanima moj sonček xrolleyesx

SONCE  14  12 v  BIKU  in v 8.hiši

SONCE trikot PLUTON  6  8



Lep večer,D xDDx



V osnovi je Sonce v biku, kaže človeka, ki je ponosen na to kar je ustvaril, kaj konkretnega, ker je tu še osma hiša, bi rekla, da je to v veliki meri povezano s financami. Trigon s Plutonom je seperativen in širok, nima velikega vpliva. Kolikor pa vpliva kaže potrebo po moči in pa možnost vplivne pozicije.

Spregledala sem, da si najverjetneje ženska, tako da ta položaj v veliki meri predstavlja tvojega partnerja. Kot praktičnega, materialnega....., ki rabi nekaj materialno ustvariti, da bi se počutil vreden spoštovanja.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#42 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 21. junij 2004, 14:41

Vodnar deloholik? Že mogoče, če gre za kak višji cilj.
Govorim o Vodnarjevem principu, seveda pa obstajajo tudi taki med Vodnarji, ki so delovni in zelo priročni, samo to jim v horoskop prinaša kaj drugega, Vodnar prav gotovo ne

Na enem sem "diplomiral". Sedaj delam postdiplomskega, ker me še vedno kje najde nepripravljenega.  

okej :palec: :8):
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#43 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. junij 2004, 14:57



da ne maram dela je na nek način res. sam je to bolj selektivno. ne maram neustvarjalnega dela.
me pa zanima, zakaj saturn v 6 hiši tako vpliva /deluje ali naj bi povzročal odpor do dela. pa v vodnarju je.
x:)x  x;)x

xrolleyesx Jaz poznam kar nekaj ljudi s saturnom v šesti hiši in bi rekla, da so rojeni deloholiki, vendar odvisno v katerem znamenju saturn je. Saturn v šesti v devici je skoraj ziher deloholik, v kozorogu saturn so vztajni garači, vendar v vodnarju pa se mi zdi, da ta energija kar spuhti.

Tebi bi odgovarjalo samo resnično ustvarjalno delo- uran, nekaj novega.


Pazi malo: Saturn v 06 je ALI lenuh ALI "suženj dela" (za Duporjeve čase tako lepih besed kot "deloholik" še ni bilo).

Da posel jemlje ALI selektivno (Kozorog) ALI kot obveznost in odgovornost itd., je jasno.

Vodnar deloholik? Že mogoče, če gre za kak višji cilj. Vodnar je možganar in bi vse delo opravil intelektualno. Ne daj mu zabiti žeblja. Govorim o Vodnarjevem principu, seveda pa obstajajo tudi taki med Vodnarji, ki so delovni in zelo priročni, samo to jim v horoskop prinaša kaj drugega, Vodnar prav gotovo ne.

Na enem sem "diplomiral". Sedaj delam postdiplomskega, ker me še vedno kje najde nepripravljenega.

Živijo!

bern x:Dx si me nasmejal. s pripombo o diplomi. vsekakor ti želi uspešen podiplomski študij x:Dx x;)x :palec:

če se kaj poznam, potem sem deloholik, ampak samo v primeru, da me delo zanima, sicer je bolj suša...al pa princip državljanske nepokorščine x^x . mh, tud taki mormo bit na svetu zgleda. predlagane variante za delo so definitivno prva liga, sam ne vem še kje, kako in kdaj mi bo uspelo to uresničit, ker kolikor vem, taka dela ne rastejo glih kot gobe po dežju...sploh pa, da se lahko s takim delom preživljaš. kadar pa mi uspe prit do česa takega, res delam z vsem žarom, znanjem in intuicijo, ki jih premorem. jasno, da so potem tudi rezultati ustrezni. žal je tega za sedaj še premalo, da bi lahko od tega živela.

lunca, mihela in bern :2src: x:Xx :palec: THX
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#44 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 21. junij 2004, 16:57

Živio xDDx

Tudi mene zanima moj sonček xrolleyesx

SONCE  14  12 v  BIKU  in v 8.hiši

SONCE trikot PLUTON  6  8



Lep večer,D xDDx



V osnovi je Sonce v biku, kaže človeka, ki je ponosen na to kar je ustvaril, kaj konkretnega, ker je tu še osma hiša, bi rekla, da je to v veliki meri povezano s financami. Trigon s Plutonom je seperativen in širok, nima velikega vpliva. Kolikor pa vpliva kaže potrebo po moči in pa možnost vplivne pozicije.

Spregledala sem, da si najverjetneje ženska, tako da ta položaj v veliki meri predstavlja tvojega partnerja. Kot praktičnega, materialnega....., ki rabi nekaj materialno ustvariti, da bi se počutil vreden spoštovanja.


Vse dobro,

Mihela.

xDDx Živio xDDx

Hvala za odgovor,če sem prav razumela,,si verjetno mislila to za mojega partnerja,vendar so ti podatki moji..... x^x

pozabila sem napisat,da imam MC sextil SONCE 1 1


Lep pozdrav, xDDx
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#45 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 21. junij 2004, 20:58

S Saturnom v šesti hiši je možna tudi kronična ali karmična bolezen...lahk pa tudi oboje x:Dx bolezen.Pa se ne ustrašit če ga vidite v tej hiši,saj aspekti povedo drugo zgodbo...samo namigujem ...
Z ozirom na to,da je s Saturnom v tej hiši življenje pod ,neke vrste,pritiskom je najbolje,da ga v tej hiši ni.


Za življenje na' dolgi rok' pa je najboljši Saturn v osmi hiši...vse se odvija mirno,po nekih konzervativnih vzorcih ..... počaaasi in pa,kot omenjeno,na dooolgi rok x:Dx :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#46 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. junij 2004, 21:20

Za življenje na' dolgi rok' pa je najboljši Saturn v osmi hiši...vse se odvija mirno,po nekih konzervativnih vzorcih  ..... počaaasi in pa,kot omenjeno,na dooolgi rok x:Dx  :palec:

uhuhu... sicer ne vem, čisto, kaj misliš s tistim 'na dolgi rok'... ampak vse kaj drugega kot počaaasi, mirno ali celo konzervativno.... pa bi se včasih prav prileglo kaj takega :mex:

#47 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. junij 2004, 05:34


Na enem sem "diplomiral". Sedaj delam postdiplomskega, ker me še vedno kje najde nepripravljenega.

Živijo!

x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x :palec:

(kako netipičen vodnar sem x:Dx x:o)x )


Seveda, Bobnar, s tem da je Vodnar namreč moj oče. (Orenk z Rakom mešan, ampak vendarle.)

#48 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 22. junij 2004, 07:20

[
Hvala za odgovor,če sem prav razumela,,si verjetno mislila to za mojega partnerja,vendar so ti podatki moji..... x^x

pozabila sem napisat,da imam MC sextil SONCE 1 1


Lep pozdrav, xDDx [/QUOTE]
Sonce v kartah žensk pogosto predstavlja tudi partnerja. Med drugim seveda. Sekstil Sonca naMC je vedno zelo konstruktiven, ker kaže, da jasno poznaš svoje cilje in jih tudi z lastnim trudom dosegaš.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#49 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. junij 2004, 08:10

Za življenje na' dolgi rok' pa je najboljši Saturn v osmi hiši...vse se odvija mirno,po nekih konzervativnih vzorcih  ..... počaaasi in pa,kot omenjeno,na dooolgi rok x:Dx  :palec:

xrolleyesx Ja Čveka, saturn nekje mora bit, mogoče je res najboljše, če ga imaš v osmi, pričakuješ lahko precejšnjo starost, umreš pa verjetno nekje sam. To je pa itak tko al tko vseeno.
Verjetno pa s saturnom v osmi ne smeš pričakovat nobene finančne pomoči od drugih, nobene dediščine, zapleti in podobno. xrolleyesx

#50 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. junij 2004, 11:43

S Saturnom v šesti hiši je možna tudi kronična ali karmična bolezen...lahk pa tudi oboje x:Dx bolezen.Pa se ne ustrašit če ga vidite v tej hiši,saj aspekti povedo  drugo zgodbo...samo namigujem ...
Z ozirom na to,da je s Saturnom v tej hiši življenje pod ,neke vrste,pritiskom je najbolje,da ga v tej hiši  ni.


Za življenje na' dolgi rok' pa je najboljši Saturn v osmi hiši...vse se odvija mirno,po nekih konzervativnih vzorcih  ..... počaaasi in pa,kot omenjeno,na dooolgi rok x:Dx  :palec:

no, moj je v 9-ti hisi /Saturn - Aries - 21°47'59 - 09 - direct /.... pa tut nkol bolan...
kaj sploh je saturn - mislm, a kej uci on, pove?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0