Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

V debelem črevesu nastaja mnogo bolezni


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#26 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 8. junij 2004, 21:20

:xx!: :xx!: imam čistilno akcijo spet. oralno.. od poldneva pijem vodo... :xx!: požrla bi tortožerke x:Dx boljše da grem spat.

#27 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. junij 2004, 21:47

Ti se boš ja čisto posušila do piknika x:Dx

#28 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 8. junij 2004, 22:33

No zdaj sem tudi jaz prebral. Dober topic in dober članek CL.
Konenko ali kako se tisti že piše ima ravno tako en cool naraven recept za čiščenje. Neko olivno olje in Radensko ter šibaš na Wc.
Bom poskusil link poiskat.

Andres

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. junij 2004, 22:42

Morda mislis tole, Andres - Očistimo jetra. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 8. junij 2004, 23:00

Ja ja. Tole Marsa. Prav super, da si tako lepo link dodala. Nisem vedel, da je tudi na Luni. Na to stvar se že dolgo pripravljam, ampak nekako odlašam. Tale grenka sol ne vem, če se pri nas dobi brez recepta ampak bom vprašal.
Zdaj sem mogoče malo zmešal štrene CH ki se je tako potrudila za članek, ampak kljub vsemu to ni bil moj namen. Lepo si napisala, kot sem že prej poudaril CH.

Andres

#31 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. junij 2004, 06:16

ja, dobi se brez recepta, v lekarnah :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#32 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 10. junij 2004, 11:44

ja, dobi se brez recepta, v lekarnah  :palec:

Amis, Andres je verjetno mislil Islandijo, on namreč tam živi (če se ni slučajno v zadnjem času preselil v Slovenijo),

Ja, Marsa, sstane, saj sem že prej razmišljal dosti o tem .. verjetno je res preveč tega ... zdaj eden dan spet nisem jedel (ker sem danes zjutraj imel koloskopijo), počutim se odlično. Poln energije. Pa spet sem se najedel do konca. Skozi lačen .....

Da pa se malo držimo teme, dal koloskopijo skoz, črevo je super, zdravo. x:Dx x^x :palec:

#33 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. junij 2004, 18:42

ups, sori, nisem vedela, da je andres na islandiji x:Ix
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#34 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 10. junij 2004, 19:59

Amis, Andres je verjetno mislil Islandijo, on namreč tam živi

ooo :vio: jaz bi tudi xDDx xDDx x:Dx

#35 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 10. junij 2004, 23:32


Amis, Andres je verjetno mislil Islandijo, on namreč tam živi

ooo :vio: jaz bi tudi xDDx xDDx x:Dx

Pa pridi. Vedno topleje je tu. :)

Sem šel včeraj prodajat, pred tem sem si pa na listek tisti kemijski element zapisal. Pokažem listek ženski ki sicer obuvala prodaja, in ona meni Magnesium sodium al nekaj takega.
Slučajno sem naletel na eno tako kemijskega porekla, tako da panike ni. Tudi na Islandiji se brez recepta dobi MG SO4. :)
Joj, ko bi vsaj prodajala pol toliko dobro kot pa kemijske elemente pozna. :V:

Andres

#36 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 16. junij 2004, 18:49

no ja... sj lahk pa sami pridelamo MgSO4 brez recepta!!! x:Dx

ce tko po em (kmecki logiki) :palec: :palec: :palec:
sledi postopek: v velikih kolicinah se Mg nahaja v morski vodi, kjer je raztopljen, ampk ima nizko talisce zato, ga bi z pravilnimi postopki iz morske vode zlahka dobili, ter odstranili vse druge razne primesi, nato pa to le spojili z zveplovo kislino, kar itk ze sama po seb, odvzema vodo spojinam, tko bi lahka se na vodikovo mesto vezal magnezij??? pa bi verjetn magnezij izpodrinil vodik in bi nastal MgSo4!!!! x:Dx :eek:

tk...le veselo na delo!
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#37 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 16. junij 2004, 18:57

zdej pa zares... sm pa nekje brala, ce koga sploh zanima, neke povezave med meridijani in vrlinami in kot zanimivost, se debelo crevo nanasa poleg vsega tudi na kao cistost meje! (ce tko razmisljas, cist drzi!) in sta kao skrajnosti postenost ter krivda. vse gre pa za postavljanje mej. ce so meje toge, se to lahko kaze kot dobesedno z redom in cistostjo, kadar jih pa ni, se pa pojavi obcutek krivd, ker stvari niso urejene... logicno! v debelem crevesu se nahajajo vse blokade, zastoji in vzroki za te blokade. Razna obolenja debelega crevesja pa delujejo na razlicne simtome (strahove, bolezni, odnose...) Z razlicnimi razlikami med napetostnimi misic v debelem crevesu, lahko nato se ugotovi vrsta motnje, ali gre za custveno, kemicno, genetsko, duhovno, motnja ritma, sevanja.......... ko se pa vse skozi terapije (pa naj bodo to skozi, tekocino, masazami akupunkturskih tock, polaganj rok....) postavi v ravnovesje, pa vse razne bolezni z izvorom v debelem crevesju izginejo! se pravi, le ravnovesje je potrebno! tko kot pri vsaki stvari.
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#38 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 16. junij 2004, 20:56

Kaj ti to ? :eek: x:Dx

#39 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 16. junij 2004, 21:09

Kapica,haj xDDx
Res je ,kar si napisala. Vendar je ta naš način življenja mnogokrat kriv za vse ,od prehrane,stresa itd.


Lp,D x:Ix
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2004, 09:03

zdej pa zares... sm pa nekje brala, ce koga sploh zanima, neke povezave med meridijani in vrlinami in kot zanimivost, se debelo crevo nanasa poleg vsega tudi na kao cistost meje! (ce tko razmisljas, cist drzi!) in sta kao skrajnosti postenost ter krivda. vse gre pa za postavljanje mej. ce so meje toge, se to lahko kaze kot dobesedno z redom in cistostjo, kadar jih pa ni, se pa pojavi obcutek krivd, ker stvari niso urejene... logicno! v debelem crevesu se nahajajo vse blokade, zastoji in vzroki za te blokade.  Razna obolenja debelega crevesja pa delujejo na razlicne simtome (strahove, bolezni, odnose...) Z razlicnimi razlikami med napetostnimi misic v debelem crevesu, lahko nato se ugotovi vrsta motnje, ali gre za custveno, kemicno, genetsko, duhovno, motnja ritma, sevanja.......... ko se pa vse skozi terapije (pa naj bodo to skozi, tekocino, masazami akupunkturskih tock, polaganj rok....) postavi v ravnovesje, pa vse razne bolezni z izvorom v debelem crevesju izginejo! se pravi, le ravnovesje je potrebno! tko kot pri vsaki stvari.

:palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 18. junij 2004, 09:58

zdej pa zares... sm pa nekje brala, ce koga sploh zanima, neke povezave med meridijani in vrlinami in kot zanimivost, se debelo crevo nanasa poleg vsega tudi na kao cistost meje! (ce tko razmisljas, cist drzi!) in sta kao skrajnosti postenost ter krivda. vse gre pa za postavljanje mej. ce so meje toge, se to lahko kaze kot dobesedno z redom in cistostjo, kadar jih pa ni, se pa pojavi obcutek krivd, ker stvari niso urejene... logicno! v debelem crevesu se nahajajo vse blokade, zastoji in vzroki za te blokade.  Razna obolenja debelega crevesja pa delujejo na razlicne simtome (strahove, bolezni, odnose...) Z razlicnimi razlikami med napetostnimi misic v debelem crevesu, lahko nato se ugotovi vrsta motnje, ali gre za custveno, kemicno, genetsko, duhovno, motnja ritma, sevanja.......... ko se pa vse skozi terapije (pa naj bodo to skozi, tekocino, masazami akupunkturskih tock, polaganj rok....) postavi v ravnovesje, pa vse razne bolezni z izvorom v debelem crevesju izginejo! se pravi, le ravnovesje je potrebno! tko kot pri vsaki stvari.

Kapica, dobro razmišljaš....blokade pa nastajajo v bistvu v naši glavi in potem gre informacija naprej po telesu in se pri vsakem posamezniku ustavi na drugem mestu, to pomeni, da ni nujno, da samo v debelem črevesu.

Blokade porušijo energetsko ravnovesje, ki ga mi terapevti pridno vzpostavljamo (jest to delam z akupunktno masažo po meridianih), vendar pa mora človek, ki si želi pomagati tudi pripomoči k uspehu terapije s tem, da skuša spreminjati navade v življenju, ki so mu porušile energetsko ravnovesje. x;)x
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#42 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. junij 2004, 10:30

C., daj povej no, kje že imaš svoj salon na obali. Izgubil sem tvojo vizitko :8):

#43 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 18. junij 2004, 10:55

C., daj povej no, kje že imaš svoj salon na obali. Izgubil sem tvojo vizitko :8):

Stanko, ordinacije imam V Ljubljani na Sternenovi 8, V Šempetru pri Celju na Rimski 25 in v Ankaranu v avtocamp Adria

uuu, a me boš obiskal?....lepo x;)x
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#44 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. junij 2004, 11:24

V Šempeter sem hodil na počitnice. Kje pa si tam, katera je Rimska, med kinom in Rimljani :8):

#45 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 18. junij 2004, 12:55

cANDLE; KDO PA TEBE MASIRA, HMMM :8):
a sploh pustiš, da te, hmm
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#46 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. junij 2004, 13:56

Bi jo rad ti, a :eek:

#47 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 18. junij 2004, 19:55

cANDLE; KDO PA TEBE MASIRA, HMMM :8):
a sploh pustiš, da te, hmm

doma imam enega, ki je dober masažni aparat....za možgane :eek: ...pa še za kaj drugega x;)x .... drugače pa se dam crkljati tudi drugim seveda :2src: ..... pri terapevtih velja pravilo, da kolikor daješ, moraš tudi prejeti :eek: ....energijo mislim xDDx
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#48 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 18. junij 2004, 22:20

Dobr zate, sm pa mislu, da se ne pustiš, hmmm x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#49 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. junij 2004, 23:50

Ravno sem slišal na TV, da se je Tito razšel z Jovanko zaradim dveh maserk, ki sta ga morali trikrat na dan masirati :eek: x^x :vio:

#50 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 19. junij 2004, 00:02

Ravno sem slišal na TV, da se je Tito razšel z Jovanko zaradim dveh maserk, ki sta ga morali trikrat na dan masirati :eek:  x^x  :vio:

kdo se pa ne bi? xscratchx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0