Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

V debelem črevesu nastaja mnogo bolezni


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#51 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. junij 2004, 00:06

..dal masirati trikrat na dan :eek:

#52 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 19. junij 2004, 00:40

butastno, privilegij in kwa [e :vragec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#53 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. junij 2004, 09:29

To je morala biti tlaka, ne privilegij x:Dx

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. junij 2004, 09:30

Kaj je to za ena tema ze?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. junij 2004, 09:33

Hidroterapija z masažo :8):

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. junij 2004, 09:37

aha, ok. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 21. junij 2004, 14:13

Bila danes spet na hidroterapiji črevesa :eek:

Počutje je odlično,.....lažja sem za....uf kar veliko x:Dx ...trebušček se je kar malo udru x;)x .....dr. Dunja pa je mojstrsko opravila svoje delo :palec:

....zdej pa je treba počasi črevo spet pripravljati na šoke vsakdanjega življenja x:Dx x;)x
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#58 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. junij 2004, 17:03

Ali pride hidroterapija v poštev samo za izpiranje črevesja :8):

#59 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 29. junij 2004, 13:06

Jaz sem jo danes tudi preživela. Sem mislila da bom :switz: pa ni bilo krize. Dr. Dunja je res zadevo opravila zelo dobro. Je zelo prijazna in komunikativna.

Zdaj sem se pa čisto prečistila, odvrgla odvečne kg, zdaj še črevesje opedenala x:Dx ...kok bom fit in zdrava.
Ne se bat, pogumno!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#60 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 29. junij 2004, 17:27

http://www.bioanim.c...bavila2wd.html#

#61 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 29. junij 2004, 21:41

Jaz sem jo danes tudi preživela. Sem mislila da bom :switz:  pa ni bilo krize. Dr. Dunja je res zadevo opravila zelo dobro. Je zelo prijazna in komunikativna.

Zdaj sem se pa čisto prečistila, odvrgla odvečne kg, zdaj še črevesje opedenala  x:Dx  ...kok bom fit in zdrava.
Ne se bat, pogumno!

xrolleyesx Tudi jaz bi šla,vendar me je malo strah,kaj bo potem xcivx x?x

Lp,D xDDx
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#62 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 30. junij 2004, 11:15

Dadika kdaj potem?
Itak je to tak zaprt sistem in v bistvu vodo spušča po eni cevi, po drugi se pa odvaja ven, tako da nič ne vidiš, ne slišiš....domov greš normalno...nobenih posledic. Jaz sem bila tudi zaskrbljena, kaj bo potem...potem pa ni bilo nič , vse normalno.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#63 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. junij 2004, 16:53

Bila danes spet na hidroterapiji črevesa :eek:

Počutje je odlično,.....lažja sem za....uf kar veliko x:Dx ...trebušček se je kar malo udru x;)x .....dr. Dunja pa je mojstrsko opravila svoje delo :palec:

....zdej pa je treba počasi črevo spet pripravljati na šoke vsakdanjega življenja x:Dx  x;)x

kolk je cena hidroterapije in kje je to in a se je treba prjavt, rezervirat prej?
ze dalj casa mam filing da bi se mogu mal spucat :inocent:

#64 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 30. junij 2004, 21:11

x^x Dobro vprašanje,free :palec:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#65 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 30. junij 2004, 21:32

stane 10 000 sit. Traja približno uro in pol. Kontaktiraj Candlelight ona ima vse informacije.

Se splača!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#66 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:22

hvala bom.. enkrat

#67 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 1. julij 2004, 16:01

Cosma :palec: , me veseli, da si zadovoljna....boš videla, da bo z vsakim dnem tudi počutje vedno boljše....jest imam še apetit manjši od takrat, ko sem bila nazadnje na "colonu" x:Dx, pa prebava tudi tako fino "laufa" x;)x

Moram vas pa obvestiti, da bo sedaj mala pavzica z izpiranjem! :eek: , ker se moramo seliti na drugo lokacijo pa še dopusti so x;)x

Ko se bo vse uredilo, vam bom takoj javila kdaj se lahko naročite (pribl. konec januarja 2005)! :2src:

LEP POZDRAVČEK VSEM IN PRIJETNE DOPUSTE VAM ŽELIM!

BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 21:25

No fino, ravno prav... sem se spomnila, ko je CL nazaj prisla.
pred casom (prejsnji teden) sem dobila tale mail na urednistvo, pa pisala nazaj, da je najboljse tule povprasati (*glede na to, da poleti ni bilo v LJ tega)... no in zdaj kar jaz postam semle.

Spostovani, zivim v Zagrebu, in zgleda da tukaj ni moznosti da grem na hydroterapijo.
Zato bi rada sla v Ljubljano dr. Kotnik, o kateri sem brala na vasi spletni strani.
Prosim vas da mi posljete njen e-mail, da ji se lahko javim in vprasam vse kaj me zanima.
Ce to ni mogoce, pa prosim telefonsko stevilko.
Hvala vnaprej, in lep pozdrav iz Zagreba!

P.S: Clanek o ciscenju jetre je odlicen in je ze mnogima tukaj pomagal.


x:)x :vio: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 18. december 2004, 15:54

<{POST_SNAPBACK}>Morda mislis tole, Andres - Očistimo jetra:palec:


Jaz pa iščem ta članek, da si ga sprintam, pa ni dosegljiv...

Prosim za info, kje ga lahko dobim.

Hvala.
Rika

#70 Danda Luna

Danda Luna
  • D član
  • Št. objav: 521

Objavljeno: 4. januar 2005, 13:56

<{POST_SNAPBACK}>Moram vas pa obvestiti, da bo sedaj  mala pavzica z izpiranjem!  :eek: , ker se moramo seliti na drugo lokacijo pa še dopusti so  x;)x

Ko se bo vse uredilo, vam bom takoj javila kdaj se lahko naročite (pribl. konec januarja 2005)! :2src:


[B]Se priporočam, draga candlelight, da javiš, ko bo tole spet "izpiralo"! x;)x

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


http://igrivavila.blogspot.com/

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2005, 14:14

Joj sory, Rika, nisem videla, grem pogledat v cem je stos in popravim, hvala. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. januar 2005, 15:19

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa iščem ta članek, da si ga sprintam, pa ni dosegljiv...

Prosim za info, kje ga lahko dobim.

Hvala.



Pejd na stran Igor Kononenko....

original je pa v arhivu tednika 7 D, napisal ga je Nikola Petrovič...ma ne vem a je z mehkim ć probaj....

Nikola ima pa tudi mislim da, svojo internetno stran....Zdrav duh -ali zdrava duhovnost al pa pod Anastazija poglej.....


sorry, nekam se mi megli, ne vem, če sem ti pomagala, ampak voljo pa mam x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#73 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 24. februar 2005, 19:05

Kje je zdej možno narediti to čiščenje črevesja in kdaj?

#74 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 25. februar 2005, 08:30

To izvaja g.Marjan Videnšek Društvo Preporod, tel.številke ravno nevem, lahko pa mu pišeš na preporod@amis.net. Cena je okrog 10.000-12.000 sit, čakaš pa cca 14 dni (se mi zdi).

#75 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 25. februar 2005, 08:32

Še to sem hotela povedat, jaz tega nisem še naredila, sem pa pred nekaj meseci naredila nekaj zaporednih klistirjev in moram povedat da od takrat nimam več težav s zaprtjem.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0