Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Spol v prejšnjem življenju,


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
43 komentarjev na to temo

#1 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. april 2002, 01:00

Ali se spol v prejšnjem življenju res določa iz položaja lune v določene ženskem ali moškem znaku?

#2 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 25. april 2002, 01:00

Hm nebi vedel ampak enkrat ko sem si to izracunal mi je prislo da sem bil moski, luno imam v tehtnici->zrak->moski, poznam se nekoga z luno v ovnu->moski spet in tudi ta je bil v prejsnem zivljenju po tistem izracunu moski, sedaj pa nebi vedel, mozno je da je to to, lahko pa da je se od cesa odvisno.

Poleg tega bi pa se postavil vprasanje kako izracunas letnico (rojstva smrti, katerokoli)prejsnega zivljenja.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. april 2002, 01:00

Ali je res tako važno poznati spol?
Po mojem mnenju je pomembneje poznati bistvo sporočila, ki naj bi ga dobil z ukvarjanjem s svojimi preteklimi življenji in ne s spolom in podobnimi opredelitvami (npr. - ali sem bila v prejšnjem življenju Lukrecija Borgia) ;)

Glede na takale označevanja bi torej imela veliko možnosti, da bi bila v prejšnjem življenju ženska....
Vendar - mislim (oz. bolj verjetno se mi zdi), da sem bila moški. No - vsaj v nekaterih od življenj sem bila zagotovo.
Tega ne povezujem oz. si ne razlagam nujno z nekim astrološkim izhodiščem, seveda pa tudi v slednjem najdem primerne razlage in celo več kot to - vse se v vse "poklapa".
Ali bi se sicer ukvarjala s tem?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. april 2002, 01:00

Hja tocno ja ce se prav spomnim, se ena teorija ja splavala po vodi.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 13. maj 2002, 01:00

Tudi jaz tako mislim, da ni bistveno ali smo bili moški ali ženske v prejšnjem življenju, predvsem je važno sporočilo, tako kot je napisala Marsa. Sigurno smo pa že doživeli izkušnjo nasprotnega spola.

Luna nam kaže našo preteklost, korenine, kaže pa tudi naše Sončno znamenje v prejšnjem, zadnjem življenju. Npr., če je moja Luna v natalni karti v znamenju Tehtnice, sem se v prejšnjem življenju rodila s Soncem v Tehtnici.

E.

#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. maj 2002, 01:00

Hm potem ljudje ki so rojeni na polno luno so napredovali prevec v dano smer in morajo potem iti malo nazaj. Bi pa bilo to morda malo nesmiselno, kako lahko nekdo prevec napreduje (karmicno)?!?
Zanimivo... Sicer pa sem bil pod vtisom da Juzni vozel kaze nase soncevo znamenje v prejsnem zivljenju.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 28. maj 2002, 01:00

Ne vem točno, kje si dobil polno Luno? Mogoče, ker je začetek in konec nečesa.

Vendar je v življenju tako, da enkrat nazadujemo, enkrat pa napredujemo. Lahko smo v prejšnem življenju na višjem nivoju, zdaj pa na nižjem, lahko pa je obratno.

Veliko je odvisno od nas samih!

Južni Lunin vozel govori o tem, kar smo se že naučili, kar že obvladujemo, smo strokavnjaki to nam je poznano in domače. Je kot udoben naslonjač, ki nam ne daje nobene motivacije. Tako je vzrok naše nejevolje in naše nesigurnosti.

Iskoristiti moramo naše potenciale, ki so nam dane, saj v sebi težimo k temu, da napredujemo, ker pa ne poznamo "terena" in se ne upamo tvegati, pa kar sedimo in sedimo.

To je to, kar moramo in zaradi česar smo tudi prišli.

Ne smemo obsedeti v udobnem naslonjaču, ker nam to ne prinaša zadovoljstva. Južni vozel nam kaže iz kje v kam (severni vozel).

Podati se moramo na pot!


Elizabeta

#8 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. januar 2003, 01:00

katero je juzni vozel, katero severni?
verjetno pa je primerno tudi, da preprosto pogledamo, sonce, ascendent, MC, ter v katerih hisah se nahajajo ob casu rojstva;
ter tako ugotovimo, kam, zakaj in kako vsaj okvirno. ?
torej, ce mam jas sonce v ribah, asc v levu in MC v biku,
ter sonce v 7 hisi; lahko recimo pomeni, da imam nekaksno delo z javnostjo, ogenj in usmerjenost proti zemlji!? kakor tudi vztrajnost v nekem delu, saj MC v biku morda predstavlja vztrajnost?
ribi pa mi lahko pomagata zaznavati ljudi, kar pripomore izaru 7 hise?
al pa mal bluzim?? x:Dx x;)x

Planetary positions
planet - sign - degree - house - motion
Sun - Pisces - 00°50'52 - 07 - direct
Moon - Aries - 09°03'25 - 08 - direct
Mercury - Aquarius - 04°28'23 - 06 - direct
Venus - Aries - 15°13'23 - 09 - direct
Mars - Scorpio - 27°24'45 - 04 - direct
Jupiter - Libra - 04°39'10 - 02 - retrograde
Saturn - Aries - 21°47'59 - 09 - direct
Uranus - Libra - 03°13'39 - 02 - retrograde
Neptune - Scorpio - 28°41'11 - 04 - direct
Pluto - Virgo - 24°22'55 -02 - retrograde
True Node - Aries - 00°27'53 - 08 - direct

House positions (Placidus)
Ascendant - Leo 26°28'23
2nd House - Virgo 17°35'57
3rd House - Libra 14°21'58
Imum Coeli - Scorpio 17°39'26
5th House - Sagittarius 24°32'27
6th House - Capricorn 28°18'11
Descendant - Aquarius 26°28'23
8th House - Pisces 17°35'57
9th House - Aries 14°21'58
Medium Coeli - Taurus 17°39'26
11th House - Gemini 24°32'27
12th House - Cancer 28°18'11

Major aspects
Sun Square Mars 3°26
Sun Quincunx Uranus 2°23
Sun Square Neptune 2°10
Sun Opposition Ascendant 4°22
Moon Sextile Mercury 4°35
Moon Conjunction Venus 6°10
Moon Opposition Jupiter 4°24
Moon Opposition Uranus 5°50
Mercury Trine Jupiter 0°11
Mercury Trine Uranus 1°15
Mercury Sextile Neptune 5°47
Mars Sextile Uranus 5°49
Mars Conjunction Neptune 1°16
Mars Sextile Pluto 3°02
Mars Square Ascendant 0°56
Jupiter Conjunction Uranus 1°26
Jupiter Sextile Neptune 5°58
Saturn Quincunx Pluto 2°35
Saturn Trine Ascendant 4°40
Uranus Sextile Neptune 4°32
Neptune Sextile Pluto 4°18
Neptune Square Ascendant 2°13
Numbers indicate orb (deviation from the exact aspect angle).

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. januar 2003, 01:00

Severnega imas v Ovnu (*true node: 0:28 Aries) v 8. hisi in torej juznega v Tehtnici na 0:28 v 2. hisi - ravno nasproti (*v efemeridah - in torej tudi v vseh teh izracunih na razlicnih programih) so podatki ponavadi le za Severni vozel - za juznega navadno ni podatka, a ga "izracunas" oz. avtomaticno ves, poznas podatek - ker je pac tocno nasproti in tako v nasprotnih znakih in tudi hisah).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 magdalena

magdalena
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 19. januar 2003, 01:00

Karmično ne moreš nazadovati, lahko samo stagniraš, dokler se ne naučiš lekcije. Zato se mogoče kdaj zdi, da nazaduješ, ampak v bistvu ostajaš na istem, dokler ne greš naprej.

Brala sem, da 8. hiša in planeti v njej oz. vladar hiše označujejo tvojo smrt v prejšnjem življenju.

Se kdo spozna na karmično astrologijo?

LP x^x

magdalena

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2004, 18:57

Zelo zanimiva, po krivici pozabljena in zaprasena tema!!!

Nisem tedaj opazila tegale komentarja... Teme se umaknejo na novo odprtim... Ravno zato pa 'tezimo' z odpiranjem tem... :o|o:

Ja, tudi jaz menim, da seveda nikakor ne moremo nazadovati - temvec kvecjemu stagnirati, kot je rekla Magdalena.

In imam pa ravno v 8. hisi tale cvor.

"Spoznati se" - kaj je to? :8): :vio: xhypnox
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. februar 2004, 00:18

Zelo zanimiva, po krivici pozabljena in zaprasena tema!!!
Nisem tedaj opazila tegale komentarja... Teme se umaknejo na novo odprtim... Ravno zato pa 'tezimo' z odpiranjem tem...  :o|o:
Ja, tudi jaz menim, da seveda nikakor ne moremo nazadovati - temvec kvecjemu stagnirati, kot je rekla Magdalena.
In imam pa ravno v 8. hisi tale cvor.
"Spoznati se" - kaj je to?  :8):  :vio:  xhypnox

Hvala za odgovor zgoraj!

Sicer itak ne vem kaj naj bi bilo tehnica v 2 hisi v juznem...
ampak bi se komentiral zgoraj.

govorili so, da se vedno vraca tocka zavesti nazaj, ko pridemo do ene meje - naberemo zavest.
To pa zato, ker smo se tako odlocili (mogoce atlantida varianta..)??

Kaj spoznati se? xrolleyesx
- jes vidm, da sem sele zacel. x:Ix
skrajni cas bi ze bil, da sem.

#13 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2004, 20:33

Ali je res tako važno poznati spol?


Naj se malo povecam vso zadevo ki jo je izrekla marsa, Ali je res tako važno poznati prejšnje življenje sploh?, predstavljajte si da ste sredi puščave, ubili svojega prijatelja da bi lahko preživeli v prejšnem lifu, al pa da ste bili aztežki duhovnik ki je opravljal tisto častno žrtveno opravilo, in ukradel nešteto ženskih src, na žalost dobesedno, ? mrbit se nekraterih stvari ne spomnimo, ker je tko boljš...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#14 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. februar 2004, 23:23

.če bi se spomnili, pole bi se samo pobivali z samega revenga...

#15 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 12. februar 2004, 09:53

Na tečaju karmične astrologije pri Imširagiču on omenja, da tvoja prejšnja življenja opisuje 12.hiša. Če imaš v 12. hiši moške planete in je vladar dvanajste moški planet, potem je več možnosti, da si bil moški. (Moški planeti Mars, Sonce, Saturn, Jupiter, Uran)
Če pa ženske, pot pa več, da si bil ženska. Včasih je jasno videti spol, včasih pa manj jasno.(Ženski planeti: Venera, Luna in Neptun)
Tista z Luno, pa naj bi tudi držala. Planet s katerim je Luna tvorila zadnjo konjunkcijo, naj bi kazal prejšno življenje in če je to moški planet v moškem znamenju je več verjetnosti, da si bil moški. To pa sledi iz te logike, da Luna predstavlja dušo in duša je tista, ki potuje od življenja v življenje...

Problem je, da se tega ne da preverjati. Preverja se samo z regresijo.
V moji karti vse nakazuje, da sem bila ženska, toda kdo bi vedel.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#16 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 12. februar 2004, 10:10

A tko? :eek:

12.hiša Saturn, Luna v 1.hiši v konjunkcijiz ASc v Ribah... ,po prvem predlogu moški, po drugi varianti pa nežna moška dušica rojena v znamenju Rib??

Sicer so mi pa že ob večih priložnostih razni modeli kao ciganke, pa druge stare ženske rekle, da sem bila v kupu prejšnjih življenj moški,hm,hm.... x:)x

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#17 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 12. februar 2004, 10:24

Na Mavrični soboti na valentinovo bo predavala Ljudmila o:
Vpliv preteklih življenj na sedanje življenje xrainbowx

če se ne motim, tudi Ljudmila kdaj kaj tukaj pokomentira...Prijazna deklica
lp stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#18 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:17

Problem je, da se tega ne da preverjati. Preverja se samo z regresijo.
V moji karti vse nakazuje, da sem bila ženska, toda kdo bi vedel.


Hm ja jst mam vsekakor v 12. hiši luno, v konjukciji s plutonom, videl sem že metode z luno ja, ki dajo pomen tistemu plutonu, sicer pa, v vseh drugih metodah, tudi v regresiji, sem bil moški, zdaj, ta pa očitno kaže na žensko v prejšnjem življenju, bi bil kak hakelc v tej metodi?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#19 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:26

Le Nino, kaj pa vladar in znamenje 12. hiše, a je mogoče moško znamenje na vrhu 12 in planet ,ki vlada v aspektu z moškim planetom. Kje je Luna, a je luna v moškem znamenju (vsa zračna in ognjena znamenja). Luna v Ovnu je vsekakor bolj moška, kot Luna v ribah.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#20 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 20. februar 2004, 16:34

x;)x To bo verjetno zelo zanimivo! Boš kaj poročala?
Jaz žal ne bom mogla priti, sem v službi. Ko pa končam, so vsa predavanja, ki me zanimajo že končana! :sori:

za Conteso nekaj utrinkov iz Mavrične...
xrainbowx lpStankaaa


3 odlomki iz mojih zapiskov predavanja Ljudmila C. Stele:
VPLIV PRETEKLIH ŽIVLJENJ NA SEDANJE ŽIVLJENJE

*Primer: Z zdravniki ima Ljudmila dobre izkušnje, ker se izkaže, da so bili zdravniki že v prejšnjih življenjih iz plemenitega vzgiba pomagati sočloveku. Vedno pred regresijo povpraša po telesnih težavah – in ta zdravnik je imel težave z glavoboli na področju čela. V regresiji je hodil po gozdu in nabiral zelišča, izkazalo se je, da je zdravilec, zeliščar v Angliji. Naenkrat zagleda kočijo, ki ga zbije na tla – z glavo – s čelom zadene ob skalo in umre. Ker ga je Ljudmila vodila skozi izkušnjo zaradi katere trpi z glavobolom v tem življenju, so težave z glavobolom izginile- na tak način ozdravlja.
*Primer: ženska je izgledala stara 16 let, čeprav jih je štela že 26. Ob menstruaciji je čutila močno slabost -kot da ji nekdo šari po maternici. V enem izmed predhodnih življenj je doživela na silo narejen abortus.
Najprej se je v regresiji znašla pokrita s pisanim mrliškim prtom v Indiji. 15letno so jo prodali 60 letnemu moškemu za drugo ženo. Poroko je urejala prva žena. Ker je prva poročna noč minila »spolno neuspešno« je mož krivdo zvalil nanjo (za impotentnost). Ženske so jo zato preteple. Mož je kmalu umrl in tudi za to so krivili njo. Običaj v Indiji je bil, da mora z možem umreti na grmadi tudi zadnja žena. Pred smrtjo so jo osamili v eni majhni sobi. Ljudmila domneva, da so takrat ljudje molili za njeno dušo, kajti trdila je, da se v tej sobi počuti popolnoma mirno in pripravljeno na smrt. Nato so jo pokrili s pisanim prtom in jo zvezali ter vrgli v gorečo grmado k možu. V regresiji trdi, da ne čuti ničesar v zvezi z grmado-da takoj vidi sebe gorečo in svojo mati, ki jo je prodala zaradi revnosti, kako joče.
V naslednjem življenju se izkaže povezanost tega dekleta s prvo ženo. V tem življenju je ženska, h kateri vodijo dekleta, da jim naredi abortus – tu je tej »prvi ženi« naredila abortus, a to z nekim nepreizkušenim zeliščem, zaradi česar umre. Tako je nastal med njima »energetski vtis«
V sedanjem življenju je ta »prva žena« njena hčerka!!!
*Primer: novinarke, ki je umrla v koncentracijskem taborišču. V regresiji jo vodijo v en stolp. Kjer se izživljajo nad njo Nemci. Glavni mučitelj je čokat moški. Ta je v sedanjem življenju njena mama...
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#21 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. februar 2004, 22:37

Le Nino, kaj pa vladar in znamenje 12. hiše, a je mogoče moško znamenje na vrhu 12 in planet ,ki vlada v aspektu z moškim planetom. Kje je Luna, a je luna v moškem znamenju (vsa zračna in ognjena znamenja). Luna v Ovnu je vsekakor bolj moška, kot Luna v ribah.


Bo držalo, luno in 12hišo mam v tehtnici, moško znamenje... mrbit pa bo kaj potem na tej teoriji... če se še to upošteva... hm ;) pestro...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2004, 16:04

O? Sploh nisem opazila tegale, Stanka - grem zdaj prebrat, kaj si napisala, morda pa se kdo kaj doda, ko se opazi tema spet.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 24. marec 2004, 12:10

Hm, ja Saturn v 12. hiši v Vodnarju.
Definitivno moški.
(Bytheway, so mi to že vekrat potrdile tudi sanje...)

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#24 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. marec 2004, 18:37

Haha, jst pa definitivno že dolg časa tip... ;) hehe, vsaj zadnja tri življenja, prej ne vem (hm torej za 0.1% prbližn, 0.09% gor al dol, vem kaj sem bil, huhuhjea.... ) mal se mi zdi že bedn, tole gledat, pastlife,.... treba it žurat, vsi na party;) v rakitno jasno...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#25 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. marec 2004, 21:18

Haha, jst pa definitivno že dolg časa tip... ;) hehe, vsaj zadnja tri življenja, prej ne vem (hm torej za 0.1% prbližn, 0.09% gor al dol, vem kaj sem bil, huhuhjea.... ) mal se mi zdi že bedn, tole gledat, pastlife,.... treba it žurat, vsi na party;) v rakitno jasno...

ja, jst pa pomoje sploh nisem mel kaj dost prejsnjih zivljenj xrolleyesx
mogoce 1x kitajska in 1x anglija.
mam pa slabe feelinge glede spancev in inkvizicije :xx!:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0