Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Retrogradna Venera


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
334 komentarjev na to temo

#251 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 2. avgust 2007, 11:43

..device so pa dbest... kako mores govort kej tazga... device so najboljse... sam predstavli si svet brez devic... ja kdo bi pa pospravu... vsi bi se sam igral in puscal svinjarijo... xrolleyesx

to je pa res ja ... hmmm ... moje sonce v Devici ... w:Iw mi pomaga, da sproti pucam lase iz tuša in vsak dan pometam tla in vse cunje lepo sproti zlagam v omaro ... edin, kar je v moji sobi kaotičnega, je slikarska paleta na tleh, razmetani zasušeni čopiči in ostanki zelene vode v kozarcu ... x:Dx pa posode ravno ne umivam sproti .... ampak osebna higiena, obleke, to mora biti tipi topi .... aja, pa na mizi imam ogromno barvic in flomastrov razmetanih ..

jaz točno vem, s kakšnim bi se ujela! s takim, ki ima glavne planete in ASC v: Dvojček, Oven, Bik, Ribi. x:Ix

#252 :)ribica

:)ribica
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 2. avgust 2007, 11:53

Jst sm sonce,luna riba ASC dvojcek pa moram rect (brez zamere) da od vseh 12 znakov so se mi lih device najbolj zamerle.

Sm se pa od zacetka z vsemi devicami in devicniki dobr stekala,sam poj k sm jih pa spoznala so mel pa zame obupn karakter.

Me pa na devicnikih njihova urejenost ful pritegne,lepi tipcki so za pogledat, vsaj men.

LP

#253 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. avgust 2007, 12:38

Sm se pa od zacetka z vsemi devicami in devicniki dobr stekala,sam poj k sm jih pa spoznala so mel pa zame obupn karakter.

Me pa na devicnikih njihova urejenost ful pritegne,lepi tipcki so za pogledat, vsaj men.

LP


Men pa ful potegnejo ljudje z Asc v Devici...takoj se zaštekam z njimi...drugač so pa moški Device zame strup, ker so mi ful privlačni pa seveda tud hudo zgledajo ampak ko jih pa spoznaš pa te mine...vsaj mene je...sem bila z Devico kar 5 let.....so preveč hladni za moje pojme...no sej jz tud zgledam ful hladno ampak ko me bolj spoznaš vidiš, da sem en sam vihar čustev oni pa tudi po letih in letih delujejo skulirano in čustev ne kažejo...;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#254 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 2. avgust 2007, 13:28

Deviska Luna ni sposobna velikih nalog. Cetudi je v tocni konjunkciji z Uranom in Plutonom. No ja, premalo jih poznam s to tocno konjunkcijo, da bi lahko trdila. Za Luno v Devici na splosno pa sem glede tega prepricana. Se izgubi v podrobnostih, ceprav je trezna in realna in prakticna. Dostkrat pa nima poguma in zanosa.

Hmm mogoče drži..ampak pri meni udari škorpija. Iz čistega inata potem naredim vse tisto, kar mi kdo reče, da ne morem.(češ - meni pa že nihče ne bo rekel, da tega pa tega pa tega ne zmorem..evo zmorem)
Je pa res...da pa zelo rada odlašam in kot praviš delam jake plane..samo potem, ko v ekšn pa kar po strelčevsko. Nema plana

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#255 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 2. avgust 2007, 13:39

Hmm mogoče drži..ampak pri meni udari škorpija. Iz čistega inata potem naredim vse tisto, kar mi kdo reče, da ne morem.(češ - meni pa že nihče ne bo rekel, da tega pa tega pa tega ne zmorem..evo zmorem)
Je pa res...da pa zelo rada odlašam in kot praviš delam jake plane..samo potem, ko v ekšn pa kar po strelčevsko. Nema plana

kot da bi sebe opisovala x:o)x x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#256 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 2. avgust 2007, 13:45

x:Dx x:Dx
Seveda so ziher odtenki kakšni, ampak kaj češ, ti SI škorpija z asc strelcem, jaz pa strelka z asc škorpijo.
Pa deviško luno.
Mogoče ti celo bolj kontriraš od mene..kaj vem..ampak pri meni potem nema bogbrata x:)x
In definitivno se tule strelec pri meni ful odraža - bi lahko bila boljša gospodinja, ne pa da mi uzput uspe kaj razmetat, bi mela lepo pa spredalčkano, pol pa iščem kaj in postavim vse kontra..

Aja retrogradna venera torej...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#257 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 2. avgust 2007, 13:51

Deviska Luna ni sposobna velikih nalog.

sori, ampak tule sem pa podvomila v tvojo *strokovnost*.

#258 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 2. avgust 2007, 13:53

ja skor čist podobne..js pa nobene stvari en dam na isto mesto...sam pa točn vem kaj kam dam xnckrivx
mama isto luno ;)

tale venera :ermm:
enmu prebudila staro simpatijo, pa mene ne gane....pa men prebudila staro simpatijo pri enmu drugemu...z njim pa nimam pojma kaj se dogaja
narobe svet :OoO: :sniky:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#259 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 2. avgust 2007, 14:06

Nič ni kvadratov, nič slabega spljoh. Kvečjemu sekstil med luno in soncem..
Sem bila nekoč nekje v onem prejšnjem lajfu hudo pridna, pa lepo karto dobila v roke..samo si jo zakompliciram rada včasih..
Občasno pa imam napad malodušja, pa obup zna bit črn kot sto hudičev..ni ga bolj bogega človeka pol od mene..eh ja..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#260 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. avgust 2007, 15:21

no men dela pravo štalo trenutno v 12. hiši...grrrrr

#261 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. avgust 2007, 16:45

kdo......a venera?.......vem, da je retro....sam kje se nahaja...?....kdo ve?.......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#262 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. avgust 2007, 16:54

mislim da v Devici.. pri meni 12. hiška

#263 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. avgust 2007, 16:59

ksenia, a veš mogoče na kateri stopinji....?.......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#264 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. avgust 2007, 17:15

trenutno 2.24, mislim da

#265 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. avgust 2007, 07:06

oooooo veselica....sprehaja se mi točno po asc......pa mal šetkanja bo med 1 in 12h....super....aspektov malo morje....krasno..... x:px .......sam da se dogaja.... x:Dx .....

hvala ksenia..... :palec:
a kaj veš, do katere stopinje bo priplezala....?.......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#266 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. avgust 2007, 07:25

Ti razpolagas s podatki, ki so bili preverjeni, sedaj ko gre v bistvu za tvojo korist na nek nacin, za potrditev x;)x medtem o si one druge dokaze iz linkov, ki sem jih enkrat pripopala gor, kaj da zdruzi dva cloveka v sveti zakon, opisal kot najbrz nicne, ker da so ti podatki lahko lazni in da to niso neki dokazi x:Dx

Vsekakor ti pa jaz za razliko od tebe verjamem, ker ce pise, potem pise in je to dejstvo, dokazano.

Da Luna v Devici ni sposobna za velike naloge, pise v eni hrvaski knjigi, pravzaprav so skupaj speti listi, niti ne ven, kje sem jo dobila.
Tam pise tudi, da Luna v Raku prinasa prazne strahove
pa da Luna v Skorpijonu daje cisto pohotnost in ljubosumje
pa da Luna v Dvojckih daje veliko govorance in zelo malo custev

... glede na to, pac gre za posplosevanje, lahko gledas na njihov oris Lune v Devici tudi tako, kot posplosevanj, ce ti je to ljubse. Z domiinantno Luno na MC si vsekakor ne dovolis niti misliti, da bi blo lahko kaj takega- pa akcija gor ali dol. Saj je kul :)
Hvala da si me spomnil.

...mantis-mesas jabolka in hruske... jaz sem vzel podatke, ki so mi bili na razpolago in izracunal delez deviskih lun... ce ves za kaksno drugo bazo podatkov, kjer je to relativno lahko narediti(da ti izbere iz baze ven vse osebe z devisko luno in potem to deliva s celotnim št. oseb v bazi) mi prosim sporoci pa bova se tam preverila... samo solar fire se mi zdi relativno reprezentativen....

medtem ko je slo v tvojem primeru za statisticno raziskavo, kjer SO ONI SAMI zbirali podatke(posledicno vecja moznost manipulacije) in so prisli ven z rezultati o velikem pomenu asteroidov v sinastriji in to ravno na strani, kjer prodajajo literaturo in izobrazevanja o taistih asteroidih... men se zdi cist logicno, da je clovek skepticen do takih informacij...

...aja pa se to... ce neki pise, to sploh ne pomeni nujno da je nekaj res, tolk si pa ze stara da bi lahko to vedla... jaz lahko napisem, da mam najvecjega in najlepsega kurca na svetu... evo-zdaj sem to napisu... in zdaj je to po tvojem res... ne???? x:)x x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#267 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 3. avgust 2007, 07:57

a kaj veš, do katere stopinje bo priplezala....?.......

16 36' leva
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#268 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 3. avgust 2007, 11:30

ko bo na 25° Leva, bo fajn, ostalo ni vazno. x:px x:Dx

#269 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 3. avgust 2007, 12:26

eh, ce pa nekaj odkrivata al kaj, po moje se ne prickata ravno. mal gre za nesporazum najbrz, nisem brala vsega, sam po moje bo to ... in ucita se iz razlicnih virov ... x;)x

#270 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. avgust 2007, 12:31

Ne vem, kaj bi ti rad povedal z mesanjem kurca, jabolk pa hrusk tukaj pa v astrologiji x:Dx Rekel si, da pac tisto o raziskavah zakonov ne velja, ker oni nekaj prodajajo in je torej utemeljen sum, da delajo pac zase reklamo. To je jasen in logicno utemeljeni sum. A je po moje še vedno sum. Sama niti slucajno nisem pomislila na kaj tako nepostenega, ker res ne razumem, zakaj bi nekdo dal v javnost nezanesljive , pomanjkljive informacije, to mi je nezaslisano, kje je njihova vest potem.

HAHA, VEST... PRI DNARJU SE MARSIKAJ NEHA....

Ja tukaj pa si ti prav tako sam izracunal delez deviskih Lun in kaj hoces s tem povedat? Ali stevilke o delezu Lun kaj pove o lastnostih?

DA, POVE DA JE TVOJA TRDITEV NAPACNA...

Ce pa zdaj tole tvoje dokazovanje izvira iz tega, da si jako preprican v nek svoj fatalni uspeh, o katerem tako pogosto govoris, potem pa ti v nobenem primeru ne bi smel bit uspeh pomemben zgolj na tvoji domisljijski in custveni ravni, kakor ti je sedaj, glede na to, da ga ves razvnet teoreticno branis, ce kdo kaj posplosuje ces da Luna v Devici ne zmore velikih nalog : ti si namrec teoreticno cel v tem (zaenkrat še) namisljenem uspehu, da za obranitev te teorije mahas celo s svojim kurcem, me s tvojim zadnjim vprasanjem, ali bi ti verjela, da imas najvecjega, dejansko postavljas pod vprasaj, ali pa mantis ni ena tutika in ne bi nemara res tega verjela :inocent: in da naj verjamem to, kar pravis ti, se pravi, da si jako teoreticno zaenkrat brez dokazane akcije sposoben! Ok, ce si : ampak samo prepricanje nicesar v realnem zivljenju ne prinese! Razen ce verjames v moc misli in na vse pretege tocno iz tega razloga branis to Luno, v veri, da pozitivno mnenje drugih o njej tebi dejansko nekoc prinese uspeh?

UF, HEVRISTIKA... PO SCHOPENHAUERJU... CE DEBATE ZE NE MORES ZMAGATI VSAJ ZAJEBI NJEN KONCEPT... NE VEM PA KAJ IMA ZDAJ TO VEZE Z DEBATO O DEVISKIH LUNAH... POLEG TEGA NIKOLI NISEM REKEL, DA BOM USPEL AL PA KAJ... SAM REKU SEM, DA JE IZ ROJSTNE KARTE RAZVIDEN POTENCIAL... CE SEM KJE REKEL DA BOM USPEL, POTEM MI PROSIM DAJ SEM TA CITAT...

Kako poln sebe še moras bit, da se ga posluzis, svojega organa, spada v puberteto, vsak moski si ga je meril in primerjal z ostalimi na wc-ju med tocenjem vsaj skrivaj, vendar to ni prava pot, s katero bos mene ali druge preprical v to, da pa Luna v Devici RULA. Ampak samo v dejanjih.

TVOJE BESEDE: "CE TAKO PISE, POL JE RES" PA SPADAJO SE V PREDPUBERTETNO OBDOBJE...

Jaz itak vem, da rula, kadar je po devisko skromna, PRIZEMLJENA ter nenehno in vztrajno delujoca v okviru realnih moznosti in priloznosti in vendarle jih tocno taksne, ki jih trenutno so, vidi, logicno preracunljivo ter kriticno, najboljse izkorisca za delovanje, kot mravljica. Zarad tega lahko veliko ustvari. To ti je fajna Luna, jo takoj zamenjam za mojo Skorpijonsko nikakvo v trigonu s Saturnom.

V tvoji uzaljenosti, ker sem rekla tisto, kar sem rekla o njej, da ni zmozna, pac ti pozabljas, da same misli niso toliko pomembne, ker pac o izkupicku tebe samega v tvoji karieri ITAK ne odlocajo drugi, ne jaz in moje posploseno mimogrede navrzeno mnenje, (ob katerem sem sele zdaj vidla, da so tukaj ene hude tetke, ki sicer 2 leti molcijo, nakar pridejo posimfat s kratkim stavkom, dasiravno sicer ne spregovorijo, joj kak sem bla hudobna, kako sem mogla :sori: x:o)x ) in ne sosed in ne sosolec in ne tvoj stric ali atek, ampak samo ti.



A ta tvoj velikanski uspeh raje predvsem custveno zagovarjas s kazanjem na polozaj planetov, ki bojo vse prinesli z ohranjanjem zgolj vere vanj. To ti ocitno pomeni najvec.
Edina tvoja realizacija uspeha je pac na tem svetu mozna z zavestnim delovanjem in uresnicevanjem te ideje v praksi.
Ne pa ustavljanje na samo branjenju teoreticne IDEJE o uspehu, ki je brez konkretne zmagovite in deloholne vsak dan uresnicevane konkretne prakticne ideje le gola teorija brez vsakega haska zate. Tud jaz mam Jupiter v 5. hisi v sekstilu z Marsom iz 7., ampak nimam otrok, pa bi menda ja morala imet sreco. Bi morala ja... Jupiter je rekel.. x:o)x

To sem ti povedala zdaj, ker velikokrat v vec temah doslej, pa tud drugje si ze pisal, da dobro ves, da si blazno sposoben, ampak da cakas na pravo priloznost, da je doslej še nisi dobil. Nekje drugje si rekel tud, da ste Uranovci nadljudje x^x In tukaj potem še pojasnis, da je Jupiter v Devici tocno tisti, ki o tem odloca. Zmotno pripisujes planetom magicno moc. Oni pac grejo svojo pot, ne menec se za nas, dokler tako sanjamo, medtem ko zivljenje mineva.
Mogoce pa bi rad z gornjim postom samo dokazal, da znas racunati, potem pa ok, super zate, Devica pac, rad mas stevilke. Ampak to pac nic denarja in nic uspeha ne prinese tukaj na forumu.

JA ZNAM RACUNAT, TI PA NE ZNAS PRENEST PORAZA...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#271 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. avgust 2007, 13:21

...rad te mam mantis... ce pogledam iz druzga vidika mas v enih stvareh celo prav... pa se mal si me zmotivirala da zmigam rit.... :inocent:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#272 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. avgust 2007, 16:25

16 36' leva

hvala klarus.......... xDDx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#273 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 3. avgust 2007, 19:54

hm ... tle bom spet jst s svojim neznanjem kšno čudno vn vrgla :inocent: x:o)x
če je na 2. stopinji device, pol pomeni, da je pr men v 8. bajti, če jo mam na 08°41`21 device x?x x:Ix

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#274 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 3. avgust 2007, 21:03

Jezus jezus kaj sem naredla in kolko vas je .... pokora moja, kdo me je danes oz. vceraj bral.. x:o)x

Ne, ce je tvoja Luna na 2* Device, vrh 8. hise pa na 8* Device, jo imas še v 7. hisi.

eh naj odgovarja en pameten x:o)x

x:Xx hvala, Mantis
drugač sm Venero misnla x:Ix luna moja ponosno v biku x:px x;)x

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#275 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 3. avgust 2007, 21:08

Kaj maste spet z luno v devici x:Dx ? Jst jo mam tud itak, tko da grem malo brat kaj ste zanimivga napisali x:px
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller













Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0