Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Aloha, al neki..


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
17 komentarjev na to temo

#1 Marjan82

Marjan82
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 21. junij 2004, 19:14

Pozdravljeni!
sm nov tle, mal sm bral stvari, ki ste jih pisal pa se mi je zdelo zanimivo.
no, pa sm reku, bom še jst neki vprašal..

dans je človek zasut z informacijami :wOOt:
tolk je stvari da si v bistvu lahko sam izbira kaj bo verjel in kaj ne...
pol pa drug dan sliši nekaj novega- dilema. kaj je res?
kdo ma prow? komu verjet?
kako vi gledate na to?
men se je npr. zdela full zanimiva stran na netu- Thiaoouba prophecy.
ko malo prebiraš take stvari se ti ustvari o vsem skupaj povsem Nova slika...drug pogled!!
in ko nekomu kaj rečeš, češ, prebral sem da je bilo tako pa tako se seveda osmešiš, če pa je več ljudi okoli si morjo mislt... no torej, če je kdo kaj bral o temu- kakšno je vaše mnenje?
ja pa še nekaj- katere strani na netu so vam najbolj kul?- ce bi mogli izbrat eno,ok dve...
meni npr. je dobra stran- Peter Russell- spirit of now.

no, pa lep pozdrav! x:Dx

#2 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 21. junij 2004, 19:18

Ja meni je zanimivo prebirat več mnenj o eni in isti stvari ter kako se potem razvije polemika. Se pravi vsaka stvar ima več pogledov, več poti, več zornih kotov...
Ja sam ka mali pao s lipe

#3 Marjan82

Marjan82
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 21. junij 2004, 19:34

ja če ste že mel kdej debato o tem se opravičujem, nism vsega prebral...
ok, drgač pa- zej bo fuzbal , se vidmo jutri al pa pol
čau

#4 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 21. junij 2004, 20:30

Živjo, Marjan in dobrodošel med nami! x;)x xsrcx

tolk je stvari da si v bistvu lahko sam izbira kaj bo verjel in kaj ne...
pol pa drug dan sliši nekaj novega- dilema. kaj je res?
kdo ma prow? komu verjet?

Sama na to gledam tako... Verjemi sebi, svojemu notranjemu občutku xrainbowx xyesx Sama sem prebrala že veliko stvari, veliko zadev me je pritegnilo, vendar pa so to le informacije, ki jih sam pravzaprav nisi izkusil... Torej jih na nek način ne znaš potrditi sam pri sebi, ne začutiš jih... In tam, kjer se ti duša razpotegne v en sam velik nasmeh... prav poseben občutek je to... tam si našel delček svoje poti. :2src:

in ko nekomu kaj rečeš, češ, prebral sem da je bilo tako pa tako se seveda osmešiš, če pa je več ljudi okoli si morjo mislt...

Ej... briga te, kaj si ljudje mislijo o tem, kar čutiš sam pri sebi... To je tvoja resnica, tvoja pot in zaradi drugih odstopat od tega bi bilo smešno... Res je, da danes nekako ne moreš ravno vsakemu, ki pride mimo, razlagat ezoteričnih zadev in tega, v kaj verjameš (bi napisala: kaj veš x;)x , čutiš), ker ljudje nasplošno še niso zelo odprti za to... Na nek način pa tako ali tako vidiš oziroma imaš občutek, s kom se o takšnih stvareh pogovarjat in s kom ne... Ni res? xsrcx

Samo še to bi ti rekla... predvsem se ne opredeljuj, ne omejuj... Ostajaj odprt, tudi potem, ko boš našel nekaj takega, ki se ti bo uleglo na dušo... Ostani svoboden. xsrcbumx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#5 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 21. junij 2004, 21:31

Marjan, dobrodošel! x:)x

Jaz se ne obremenjujem preveč z vsemi mogočimi informacijami. Sprejmem jih samo kot informacije, mnenja ali izkušnje drugih, verjamem pa izključno samo mojim izkušnjam. Oziroma sploh ne verjamem, ampak VEM.

Ta glagol "verjeti" se mi zdi tako xrolleyesx :o|o: ... ne vem... mi ne sede. x;)x
Če pri polni zavesti nekaj izkusiš ali vidiš na lastne oči, ne moreš reči, da verjameš, ampak veš. Če na primer vidiš jabolko na jablani, ne moreš reči, da verjameš, da na jablani rastejo jabolka, ampak veš.

Saj ne rečem, da ne obstajajo stvari, ki jih jaz še nisem videla ali izkusila - to bi bila neumnost. Ampak stvari jemljem tako: vidim, izkusim, vem vse tisto, kar moram vedeti (kar mi je dano vedeti v tem trenutku) - vse ostalo bom izvedela, ko bo čas za to.
Tako na primer ne verjamem v reinkarnacijo ali posmrtno življenje - za to bom izvedela, ko bo čas za to (ko bom smrt izkusila). Očitno je za nekaj že dobro, da je tako, kot je - da še ne vem, kaj bo z mano po smrti. Ko bo čas, bom itak izkusila -> izvedela. Do takrat pa samo puščam možnost, da me mogoče ne bo več ali pa bom še... (Vam bom povedala takrat. Ampak ne mi verjet! x;)x )

#6 Marjan82

Marjan82
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 21. junij 2004, 21:52

zanimivo- prav to kar ti praviš tamara, pravi avtor- its not enough to believe, you need to know...

hvala sončni vili za lepe misli xsrcx
lucifer tebe pa bi vprašal, če si sploh prebral, kaj tam piše..poznaš?
je tud zastonj ebook- mogoče je kdo prebral, mogoče kaj veste o tem, ampak kot sem že rekel,
tu sem da se z vami pogovarjam o "zanimivih"stvareh ter delim mnenja in misli z vami.

pa druge strani; katere se vam "dopadejo", katere so vam najbolj uporabne. sam imam rad seveda free downloade- rad poslušam glasbo, pa tudi druge stvari, npr. predstavljanje vesolja- poti planetov ipd. kje bi dobil kaj takega... x?x
tnx amd C ya

#7 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. junij 2004, 21:56

Hoj, Marjan :palec: ...a tole si že kaj prečekiral Zanimive strani s področja duhovnosti

#8 Marjan82

Marjan82
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 21. junij 2004, 22:09

http://bioresonant.c...gi/tp/ulog.html
evo tu je naslov, ma se je treba prjavt prej..če bo kdo gledu.

mateja tnx za "hint" x;)x

#9 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 22. junij 2004, 05:18

Živ Marjan... x;)x x8Dx

Predidevam,. da si se znajdu točno na tem...da se ti je zgodl neki v življenju, pa nisi več vedel, kako naprej...vzameš nekaj knjig s tematiko, ki te zanima...evo pa v vsaki piše drugač, al je pa v popolnem nasprotju s tvojim značajem...
Juhu...vzemi le najboljše...nikol ni treba vsega verjet na besedo, ali če si v neskladju...vzemi pol in se ravnaj po trenutnem vzgibu...take knjige ponavad naredijo lahko še več škode, kot koristi, če jim človek slepo verjame in sledi... x;)x
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#10 Marjan82

Marjan82
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 22. junij 2004, 23:55

jah xsmokex :)
no, ne, da bi imel po branju knjige neke slabe občutke, al pa da bi vzel pol- skoraj ne moreš- vse al pa nič(vsaj pri tej zadevi)
xnckrivx
skratka- knjiga se mi je zdela zanimiva tudi iz "zgodovinskega" pogleda, pojasnjene so tudi druge "misteriozne" stvari,dogodki-How did Man appear on Earth? purpose of the Great Pyramid ,What happened to advanced civilizations and continents (Mu, Atlantis..)
meni osebno je dalo mislit npr. tudi to, kako je naš sončni sistem "majhen"..kje v vesolju se nahajmo mi..koliko "poznamo". pa še nismo prišli niti do prve zvezde- oz. planetov ki se tam nahajajo.
koliko je zvezd(sonc) okrog nas, in koliko jih jih je šele v drugih galaksijah x?x
are we alone?
aja,pa ful dobro se mi zdi, ker se stvari nekako povezujejo, razjasnjujejo, dopolnjujejo.. in tako dajo, (vsaj men) totalno nov pogled :eek: (you know..half of the story has never been told)___Ampak, je pa res, da tud jst ne morem iz svoje kože, rabim vedet! no, ja če je kdo kej bral, me res zanimajo vaša mnenja :OoO: did jezus dye in Japan?... Kako na to gleda krščanska cerkev?
btw- tu se da downloadad takoj-- http://www.galactic-...t/rune/thao.zip
$1000 Award for a proof that this book or ANY part of it is untrue

lahko se motim; je pa zanimivo,
ajd

#11 Marjan82

Marjan82
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 23. junij 2004, 00:02

ja pa še nekaj bi vprašal?
kaj vam pomenijo simboli..

Npr. Mateja- kaj predstavlja, pomeni simbol ki ga maš zraven?
ali drugi- najstarejši simboli, npr. krog s piko (zakaj tako?)

#12 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 23. junij 2004, 00:47

Marjan

Preberi si knjigo Potovanje duš ter Usoda duš. Tam ti na na nek način odgovori na tvoje vprašanje o simbolih. Mi vsi smo duše v ovojnicah - človeških telesih. Ko je naše poslanstvo opravljeno, naša duša oddide domov.
Simboli so naše kritične točke, katere pa jih dobimo v naše energetsko telo pred ponovnim rojstvom. Upam, da sem pravilno razumela tvoje vprašanje.

#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 23. junij 2004, 06:20

Marjan, simbol, ki ga imam ob imenu, si lahko pogledaš še tukaj:


(spodnja mandala - malo potrpljenja, da se naloži)

Emissary Wheel

kaj pomeni? to mi ni toliko pomembno kot to, kako ga doživljam... xyiyax

#14 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 25. junij 2004, 17:11

Hojla Marjan,
Ravno toliko si napisal, da ne vem a nas provociraš, da bi ti o sebi in svojem razumevanju univerzuma in duhovne poti povedali, ali res iščeš nekaj, kar ti ni jasno. Kup stvari si natrosil, tako, da nisem sigurna kaj bi točno rad.
Takole ti bom povedala. Do svojega 46 leta sem sprejemala programe vse po vrsti, ker nisem mogla drugače, potem je bil moj disk poln in je nastal big screen error. Takrat sem MORALA zbrati moč, počistiti, pozdraviti in na novo zgraditi, da zdaj PRAVILNO funkcioniram.
Na svet pridemo že popolnoma opremljeni(duša), to je osnovni program, kot računalnik, potem dodajajo razno razni programerji, od staršev in vseh ostalih, ki nam pridejo naproti, programe, katere naš osnovni program podpira ali pa tudi NE. In glejga zlomka, tiste, ki naš osnovni program ne podpira, kar naprej delajo zgago in vse resnice izkrivljajo.
VSAKDO V SEBI VE KAJ JE PRAV IN KAJ NE, ČE JE SEVEDA POŠTEN DO SEBE. Gore knjig, gurujev, verskih liderjev, delavnic na duhovno temo ti ne morejo odpreti oči, če sam ne narediš nič.
Ko to dojameš ugotoviš, da je vse točno tako, kot mora biti, da negative sploh ni, ker ti vsaka bolečina pomaga vseti lekcijo, pa naj bo to ponižnost, potrpežljivost, dojeti kaj je brezpogojna ljubezen, da imaš vse ljudi rad, saj je usmiljenje (kot na primer do "našega Luciferja" ) največja oblika ljubezni. Vsi ljudje s polnim srcem NESREČNIH energij se mi resnično smilijo v dno srca, saj ne vedo kaj delajo sebi, še manj se zavedajo, kaj delajo drugim. Ta vrsta energij je duša njegovemu ubogemu Egu.
Spoznala sem, da naša podzavest-duša, že vse ve, zato vse kar beremo sploh ni treba razumeti in razglabljati o tem. Ko prespimo, naša podzavest enostavno deluje po tem, skupaj z novimi informacijami vred. Ko spimo se vse lepo resetira in če smo pozorni smo korak ali dva naprej. Vedeti, vdati se v vodstvo najvišje inteligence, ki je Oče vsega kar je. Vse je kot velik mozaik, vse se ujema, vse se razvija. Če človek misli, da je sposoben v seuničenja našega planeta, se krepko moti. Vsaka igra ima svoja pravila, tudi življenje samo.
In simboli? Kaj pa ti misliš o simbolih? Kaj ti pomenijo?
Karl G. Jung je napisal, da smo ljudje bitja simbolov. Jasno, a zakaj bi brskali po zgodovini in iskali simbole, se učili kakšne so imeli v preteklosti, ko pa mora vsak zase poiskati "najmočnejši" simbol.
Kaj ti pomenijo piramide?
Nisem dosti brala o njih, saj ko malo pomislim je to osnova vsega. Poglej drevesa, a niso piramide, ali naše telo, ko zarišeš glavne in pomožne energijske centre in tiste, ki še intenzivno nastajajo (Barbara Brennan), ne tvorijo piramide v našem telesu? Seveda jih. Saj je vse tako enostavno, seveda, če mi ne kompliciramo. Kompliciramo in iščemo pa vedno nekaj novega zato, da smo pomembni.
Vsak človek je zlati člen v verigi dobrega.

No, seveda so to MOJA PREPRIČANJA in vsak ima PRAVICO IMETI SVOJE PREPRIČANJE.

Vesela se, da si prišel med nas, radi poklepetamo in seveda izmenjamo prepričanja. Radi tudi potolažimo ali samo prisluhnemo, pa tudi sami se potožimo, če nas kaj teži.
Dobrodošel x;)x :palec: :flower: :detelca:
peace and love
Klinar

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. junij 2004, 18:06

Clean - :palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 25. junij 2004, 19:05

ti ne morejo odpreti oči, če sam ne narediš nič.

Saj je vse tako enostavno, seveda, če mi ne kompliciramo. Kompliciramo in iščemo pa vedno nekaj novega zato, da smo pomembni.
Vsak človek je zlati člen v verigi dobrega.

verjetno res :palec:
Vsaka ovira je priložnost.

#17 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 25. junij 2004, 19:16

clean :palec: x:)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#18 Marjan82

Marjan82
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 29. junij 2004, 02:01

Ojla!
kako ste? x;)x

Kup stvari si natrosil, tako, da nisem sigurna kaj bi točno rad.

:lol:
clean,hvala za pismo x:Ix

no x:)x , pa drugače.., kaj počnete?
kako izgleda vaš dan?
kako ga začnete :mex: , kaj sodi v vaš vsakdan, katere stvari vam veliko pomenijo..kaj cenite? najljubši hobiji?
aja, čehi bodo evropski, a? kaj pravte?xcrossfingx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0