Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dragi bajski...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
151 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. junij 2004, 12:10

... Takim ljudem, ki so nesamozavestni, velikokrat pride prav, da jih clovek malce pohvali in jim da voljo do cesa. Pa besede:SEJ ZMORES velikokrat bolj prav pridejo kot: DEBELA SI, KAJ SE SPLOH MAZES!
Men se to vseeno zdi malce drugace, kot ce recem, da je rebeka krava. ampak tudi iz tega bo prisel od enega odgovor: "kako pa ves, a jo osebno poznas...meni se zdi pa inteligentna zenska"...prav tako ne ves, kaksno je psihicno ozadje teh ljudi...zakaj so debeli, zakaj so zakompleksanosti...kva pa ves, kere travme so zadaj...sej delc od tega, da bi jih zagovarjala..eni res enostavno prevec jejo in se ne giblejo..sam pazi...ni pa to pr vseh...in ni kt na izi shujsat..mogoce nekaterim, eni pa nimajo taksne samodiscipline.
Vem o cem govorim, ker sem nekaj let nazaj ( pred srednjo solo) ful shujsala..sam fora je bla v tem, da sem bla ze prej normalno suha...kam je to privedlo...je pa druga zgodba..

se opravicujem...sam vedno bo nekdo pljuval na koga...

Lepo si tole napisala, saj imas prav... a vendar - tole, kar pravi Doc (brez balasta), je pa tudi res...
Ti si izpostavila zdaj mazanje, on pa je zato prisel na tole razmisljanje.. opazoval je pac zensko in si ni mogel kaj, da ga ne bi 'zmotilo', kako predano se je posvecala mazanju... in torej posvetitvi, pedenanju samo obraza ... ker je to beg pac tudi... obraz bo kul, ko se bo pogledala v spegucek, bo zadovoljna. Kaj pa ostalo? Ali je ona samo svoj obraz?

In res je, da nas pravzaprav nima kaj brigati, kaksen je ta ali oni - ampak ali nas res ne?
Ta, ki reagira zdajle, morda reagira ker je sam debel, ker ima sam kakega dragega cloveka debelega - a prav tako ga bos najbrz slisal, ko mu bo slo pri kom kaj na zivce.
Pac, opazujemo, primerjamo in ocenjujemo - tudi taksni smo.

Itak se vsi vsepovsod vtikamo nenehno.
Ona debela pa prijateljici v telefon zolcno opravlja cedno sosedo in recimo rece - a si jo vidla, kaksna je, kot kost in koza, cist posusena...
A v bistvu je pa morda samo zavistna in tako tudi neiskrena (tudi ali predvsem do sebe), ker ko pa je nekdo debel, pa dvomim da mu je kdo fous.

Aja, p.s. zakaj ne grem z enim na jogging?
zato ker najraje vadim sama, to je moja meditacija, moj odklop.
naj se priljuci kaksni skupini, ce je clovek, ki lazje dela v skupini. jaz sem clovek, ki lazje dela sam vse taksno.

p.s. 2 - pravis, Michelle, nekateri nimajo toliko samodiscipline... x:o)x :xx!:
kaj pa zdaj?
ker namrec - jaz je tudi nimam, to je pac nekaj, za kar se moras BOLJ potrudit in hkrati uris pac se to, najlazje je reci - ne morem...
Sem kruta? Ne, pa nisem, ker POZNAM to in mi je uspelo, tako lahko tudi vsakemu drugemu, ce ZELI in se bo tako ODLOCIL, razen izjemno redkih, ki imajo recimo kaksno presnovno bolezen ali kaj podobnega...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 doc_zenith

doc_zenith
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 26. junij 2004, 12:17

Js ne razumem zakaj nekateri govorite o žaljenju. Sej js nisem nobenga žalil. Napisal sem neko svoje razmišljanje. Dopuščam pa možnost da se ob tem nekateri počutite užaljene, vendar moj namen nikakor to NI !
[FONT=Geneva]Pes brez glave nima face !

#28 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 26. junij 2004, 12:29

doc zenith,strinjam se s teboj! :palec:
Ko sem na obletnici valete srečala določene sošolke, se mi je kar obrnilo! :xx!: Totalno so se zapustile, ne skrbijo za svoje telo in videz. Naštepale otroka ali dva in to je že dober razlog,da si lahko zavaljen x?x
Vsak je svojega telesa gospodar, razen če ni posredi kakšna bolezen, kjer ti zagodejo hormonske tablete, brez katerih ne moreš zavirati bolezni! xrolleyesx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. junij 2004, 12:30

.... Naštepale otroka ali dva in to je že dober razlog,da si lahko zavaljen x?x

natancno tako pravim tudi sama veckrat. :palec:

...Vsak je svojega telesa gospodar, razen če ni posredi kakšna bolezen

:palec: :palec: natancno tako.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. junij 2004, 12:36

Doc, ti si grdoba, ker nisi pristopil in ji povedal, kako naj shujša namesto da jo tu vsem na očem obiraš do kosti.
Sram te bodi :xx!: x:Dx

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. junij 2004, 12:39

x:Dx x:o)x
tega bi sele bila vesela, in oni mozoljasti, ko bi pristopila in mu 'ponudila' kaksen receptek... :eek: :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. junij 2004, 12:51

x:px x:Dx

#33 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 26. junij 2004, 13:28

Ok Marsa, mas v veliki vecini prav...
Jaz naprimer raje vadim v skupini, ker me nekdo preganja ( recimo taebo ), jogo pa sama.
Ampak mislim, da je debelmu cloveku zaradi zakompleksanosti in zlobnih jezikov tezko iti na neko skupinsko vadbo, kjer bi mu nekdo povedal, kako in kaj. To pa mislim, da je treba. Jaz sem imela zmeri probleme z trebusckom in sele ko sem prisla na fitnes, sem vidla tocno kako se dela trebusnjake, ne pa tisto skropocalo, k sm jaz doma izvajala...Ne govorim to zato, ker bi bila sama huge, ker ravno to nikoli nisem bila...ampak sem imela vedno fiksno idejo, da sem...zato so bile pa tezave...in sem zato mogoce malce prevec obcutljiva...ne vem.
In ne, ni sam glava...ampak ce se vsaj zaradi makeupa pocuti malce lepso, naj se pa lispa.
Drugac pa ja..se strinjam, ce se potrudis in vztrajas, ti komot rata. sam do tega moras sam priti.
se dobro da so na svetu tudi ljudje, ki jim je vsec malce bolj okrogel partner...
Sprejemam Docovo mnenje, se strinjam z njim, ampak stvari se da na lepsi nacin povedat, ne pa da se zgrazamo in delamo :xx!: .

Sej tudi jaz se recimo ne vidim v zvezi z enim ogromnim tipom ( a me boste obsojali, da sem povrsinka?), ker me to pac ne privlaci..bi me mogel ornk s srckom in znacajem fascinirat..

vsak ma svoj mnenje, svoj okus...mene samo moti nacin izrazanja...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#34 doc_zenith

doc_zenith
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 26. junij 2004, 13:44

Doc, ti si grdoba, ker nisi pristopil in ji povedal, kako naj shujša namesto da jo tu vsem na očem obiraš do kosti.
Sram te bodi :xx!:  x:Dx

Dragi sstane to je tvoj stil. Posledice tega tvojega stila pa je da se te ljudje že na daleč izogibajo ...
VSI TE MAMO ŽE POLN KURAC TEBE PA TE TVOJE SOLI :vragec:
[FONT=Geneva]Pes brez glave nima face !

#35 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. junij 2004, 13:47

ah Srane je prav simpatičen :)

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. junij 2004, 13:53

Ne vsi, Doc - tudi meni je Stane prav kul in tudi sol maram oz. se mi zdi point, poleg tega pa se - vsak svoje fura in tumba na nacine kot zna oz. kot so se pri njem obnesli...
Nic ni narobe, ce nekaj svojega furas in za tem stojis.
Skratka - Stane niti najmanj ne moti, vsakdo se pa itak sam odloca, kaj ali koga oz. kateri stil, pristop itd. bo 'kupoval'...

Meni osebno ne bi bil vsec v tem primeru ne Stanetov in ne tvoj stil, Doc...
...te stvari pri sebi sama rihtam in ne maram nasvetov, soljenja pameti in vtikanja.
In ce ima kdo kaksne probleme z mano na tak nacin, kot si opsial, je to njegov problem. Ce pa je moj, pa ga resujem in me torej prav tako eno mnenje, misel nekoga, ne obremenjuje, jaz ze vem...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 26. junij 2004, 14:35

VSI TE MAMO ŽE POLN KURAC TEBE PA TE TVOJE SOLI  :vragec:

Jez nimam ne kurca (OK, no, vcas na izposojo... x:o)x ), ne Sstaneta... x:o)x
sstanci je rulz... x:Xx
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#38 plesalka

plesalka
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 26. junij 2004, 14:39

Sstane je čisto OK, kar pa ne morem trditi za tvoje podcenjujoče gledanje na vse, kar ne izgleda in misli kot TI!
Ne jemlji stvari pretežko, toda vzemi jih in zmagal boš!
(Bob Dylan)

#39 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 26. junij 2004, 14:43

Vsak je svojega telesa gospodar, razen če ni posredi kakšna bolezen, kjer ti zagodejo hormonske tablete, brez katerih ne moreš zavirati bolezni! xrolleyesx

Kar pa v doticnem primeru pravzaprav niti ni znano... xrolleyesx :vragec:
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. junij 2004, 14:46

Ja, seveda, pa se res je. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. junij 2004, 17:28

Dragi sstane to je tvoj stil.

Doc, pa saj jaz se strinjam, da dekleta telovadijo in se krepijo, pravim le, da mora biti to le del njihovega celokupno spremenjenega stila življenja. Nikakor se pa ne strinjam, da so popolnoma same krive za svojo preveliko ali premajhno telesno težo, dokler ne zvedo, v čem je njihov problem.
Tista tvoja našminkana pujsa pa gotovo še ni prebrala moje knjige, niti tega, kar piše na tvoji spletni strani, zato imaj jaz raje, da me imajo poln kufer, kot da živijo še dalje v nevednosti in so nesrečne.
No, ja, morda pa tudi tvoje provokativno zmerjanje katero privede na pravo pot, tudi Rugelj je morda koga spravil k sebi x:Dx :palec:

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. junij 2004, 21:27

... zato imaj jaz raje, da me imajo poln kufer, kot da živijo še dalje v nevednosti in so nesrečne. ...

:palec:

No, ja, morda pa tudi tvoje provokativno zmerjanje katero privede na pravo pot, tudi Rugelj je morda koga spravil k sebi x:Dx  :palec:

x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 26. junij 2004, 22:11

Hmm... kdo pa bi bil sploh še lep, če ne bi bilo grdih – s kom bi se na primer doc_zenith lahko primerjal, da bi ugotovil, da je lep?!
Ali pa: če bi vsi pravilno slovnično pisali, s kom bi se lahko jaz primerjala, da bi lahko bila ponosna na moje pravopisje? x;)x
Torej: ŽIVELE RAZLIKE!

Tako kot se jaz potrudim, da razumem tiste čudne tekste, ki imajo kake črke ali vejice preveč ali premalo, tako se lahko lepi ljudje potrudijo, da ne gledajo grdih, če jih grdota moti.

Sicer pa nimam nič proti, da vsak pove svoje mnenje.
Če bi dr. Košiček še živel in bral tvoja mnenja tukaj, doc_zenith, bi menil, da si homoseksualec. x:Dx On je namreč trdil, da je eden od znakov za homoseksualno nagnjenje pri moškem to, da se pretirano ubada s svojo zunanjostjo. :sori:

Glede zdravja in obsedenosti z zunanjim izgledom pa vam moram povedati, kaj sem pred kratkim doživela.
Po dolgem času sem obiskala eno mojo prijateljico, ki je imela idealno telesno težo, bila vedno fit in se sekirala za vsak odvečni dkg, kaj šele kg (torej pazila na prehrano, se dovolj gibala...). Opazila sem, da se je zredila in sem ji to tudi povedala. Začudila pa sem se, ko mi je ČISTO :o|o: HLADNO povedala, da se je zredila za 5 kg! Potem sem jo začudeno vprašala, kako to, da se ne sekira, saj vem, kakšno paniko je zganjala za 5dkg... Pa mi pove, da so ji odkrili raka na materničnem vratu. :O:
No, s tem sem hotela povedati to, da dokler človek nima hujših problemov, si jih dela z malenkostmi. Šele, ko ga doleti kaj takega, kot je ta bolezen ali kaj podobnega, se začne zavedati vrednosti in pomena življenja. :inocent:

#44 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. junij 2004, 22:20

Tamara, meni tudi pravijo mlajši, da sem star, pa se sploh ne sekiram x:Dx :palec:
Tvoja prijateljica pa gotovo ni zbolela od vitkosti, ampak od tega, ker jo je napačno vzdrževala. Bog ve, s čim vse se ni basala :sori:

#45 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 26. junij 2004, 22:37

Nekje sem prečital misel:

Če ljudje ne bi videli - bi bili vsi lepi!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#46 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 26. junij 2004, 22:40

Stane, ni nujno, da je zbolela od hrane. Po mojem je še cel kup dejavnikov, ki vplivajo na naše zdravje - med drugim pravgotovo tudi stres in pretirana obremenjenost z zunanjim videzom.
Ampak nisem hotela razpravljati o tem, zaradi česa je zbolela. Nek vzrok je, a kdo bi vedel, kakšen. :inocent: Hotela sem povedati, da v življenju pride do še hujših stvari kot je nekaj kg preveč. In na žalost se človek šele potem, ko je morebiti že prepozno, začne zavedati tistega, kar bi se moral že prej. Mogoče pa ravno v tem tiči vzrok za bolezen... xscratchx xnckrivx

#47 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. junij 2004, 22:50

Z vsem se strinjam s teboj, le s tem ne, da je za karkoli kadarkoli prepozno dokler je človek živ.

#48 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 26. junij 2004, 23:01

No, Stane, nisem mislila tako dobesedno prepozno. Popravljam! x:Ix
Prepozno v tem smislu, ker že pride do bolezni - problema! Problem pa je seveda treba rešiti, se strinjam. :palec:

P.S.: Sicer pa sem napisala "morebiti prepozno" (mogoče prepozno).

#49 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 26. junij 2004, 23:59

Dobro jutro Marsha; ozkost je "lepa" čednost. Je lepo, da iščete bistvo.
Večnost

#50 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. junij 2004, 07:19

Tamara, meni tudi pravijo mlajši, da sem star, pa se sploh ne sekiram x:Dx  :palec:
Tvoja prijateljica pa gotovo ni zbolela od vitkosti, ampak od tega, ker jo je napačno vzdrževala. Bog ve, s čim vse se ni basala :sori:

Ja eno je da se postaraš drugo je da se odebeliš... če pa oboje pol si pa praktično končal s svojo zgodbo.... :D heheja, bom poročal kaj čez 50 let ... ko bom mal bolj dostojno starejši...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0