Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Menstruacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 Žogica

Žogica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 27. junij 2004, 09:34

Joj, pomagajte mi!!!Ne vem kaj naj nardim.... :sori: kaj naj naredim, da pospešim menstruacijo? Že 1 leto se mi dogaja, da imam zelo neredno-vmes je nisem imela 4 mesece, pol sm šla pa k ginekologinji in mi je dala neke hormonske tablete, ki naj bi jih jemala 3 mesece in bi se mi sedaj menstrualni ciklus uredil....Hja, pa se mi ni! Ko sem jemala te tabletke, sem dobivala 3 mesece menstruacijo, ta mesec pa je spet ni :sori: help meeeeee, please!!!

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. junij 2004, 10:01

Zivjo, za zacetek bom podala link na vse teme, ki obravnavajo menstruacijo.
Ker si postavila specificno vprasanje, ne bom prikljucila k drugi temi, pac pa bom popravila naslov, da bo ze takoj vidno, o cem je v temi govora.

Nisi dovolj povedala, nisi rekla, kako je zdaj, ali jes tablete, ali si jih prenehala in kako in kaj, koliko casa si jih uzivala in vse tole.
Ce prav razumem, si zdaj prenehala s to kratkotrajno kuro, ki pa kot kaze ni imela pravega ucinka, saj ko je doba minila (3 mes.), spet nimas menstruacije...
Imam obcutek, da vseeno morda nisi prevec resno vzela tega ali nisi bila dovolj dosledna, redna.
Lahko pa si kuro izvajala premalo casa oz. bi jo bilo potrebno podaljsati - hormonske zadeve se pedenajo nekoliko dlje lahko, ni nujno, da je ucinek takojsen...
Tudi je brez veze prevec mesati med sabo 'terapije', torej ce si se obrnila na dr., je bolje, da igras tole igro - oz. pac nekaj casa, da das tej terapiji sploh moznost, da oddela svoje.

Sicer seveda obstaja par naravnih 'pospesevalcev' menstruacije, vendar lahko ne bi bilo nobenega ucinka, ce si se podvrgla hormonski terapiji...

V bistvu ti lahko govorimo karkoli; morala se bos o tem posvetovati z ginekologom, mi tule lahko samo ugibamo in ti damo neke nasvete, ki prav tako zdravijo simptome, ne odpravijo pa vzroka...

Morda si tako nekako zapackana in potrebujes ornk preciscenje, lahko nimas pretoka caker dobrega, to pac resujes na druge nacine - da vzpostavis pretok - zacni telovaditi, delaj kaksne vaje za to cakro (poglej si v temi Cakre ali odpiranje caker)...

Torej - vse zivo je mozno.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 sanci_cat

sanci_cat
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 28. junij 2004, 10:51

Redno jemlji kontracepcijske tabletke.
sanci_cat

#4 mari

mari
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 311

Objavljeno: 28. junij 2004, 11:13

..vse kar je marsa napisala.... :palec:

samo priporočam ti, da ostaneš pri zadevi in jo razčistiš do konca... od jemanja tabletk, do vseh drugih sredstev in virov....

poznam kar nekaj primerov deklet, ki niso kaj veliko dajale poudarka na to.... pa ko so hotele zanositi... je bilo izredno težko.....

vztrajaj do konca!

držim pesti! :palec: :palec: :palec:

#5 Žogica

Žogica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 28. junij 2004, 11:59

Hvala obema za nasvete!
Lep dan x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0